סקירת Elementor 2.0: שינוי פני עיצוב אתרים

סקירת Elementor 2.0: שינוי פני עיצוב אתרים

בסקירת Elementor זו, נסקור את התוסף הידוע הזה לבניית דפים, ואת המהדורה האחרונה שלו של Elementor 2.0. בין אם אתם מחפשים להתאים אישית כמה דפי אינטרנט, או לעצב אתר חדש לגמרי, הגרסה החדשה של Elementor 2.0 כוללת את הכלים והתכונות שיעזרו לכם לממש את החזון היצירתי שלכם..


המשך לקרוא כדי לגלות יותר על מה שיש ל- Elementor להציע, וכדי לקבל הבנה מעמיקה של התכונות החדשות ביותר שפורסמו עם Elementor 2.0. נשקול גם את היתרונות של שדרוג ל- Elementor Pro. והתכונות המתקדמות שמספקת תוסף פרימיום זה. נתחיל …

מבוא לאלמנטור

אלמנטור

לאלו מכם שלא השתמשו באלמנטור ולא יודעים מעט על התוסף, נתחיל במבוא מהיר לפיתרון זה ונשקול מה יש לו להציע..

אלמנטור הוא תוסף פופולרי לבניית דפי וורדפרס שהושק באופן מדהים רק לפני פחות משנתיים. באותה תקופה, Elementor הפכה למתחרה רצינית בעולם התוספים של בונה דפים. זה מספק חוויה מרשימה ותכונות נרחבות, וכתוצאה מכך מאגר לקוחות הולך וגדל.

אלמנטור תומך בשני א חינם וגרסת פרימיום של התוסף שלהם. Elementor Pro הוא הרחבה של התוסף החינמי, ומספק כלים מתקדמים לשיפור זרימת העבודה ולהגדלת המרות ומכירות. נדון בגרסת ה- Pro של Elementor בהמשך המאמר. אבל לעת עתה, בואו לבדוק מה מציעה גרסת ה- Core Elemental החינמית …

תכונות אלמנטור

Elementor משלבת עורך גרירה ושחרור אינטואיטיבי המאפשר למשתמשים לעצב או להתאים אישית בקלות כל עמוד או סוג פוסט מותאם אישית בוורדפרס. והכל בלי צורך לגעת בשורת קוד. ניתן לבצע את כל ההתאמות האישיות בקצה הקדמי של האתר שלך, כך שתוכל לראות את עיצובי הדפים שלך מתרחשים בזמן אמת.

ספריית התבניות של Elementor מכילה למעלה מ -300 תבניות מעוצבות להפליא לבחירה, שנוצרו כדי להתאים לכל ענף ובכל נישה. לאחר שנבחר תבנית, עורך Elementor מעניק לך שליטה עצומה בכל פרט וסטיילינג. ניתן לשמור תבניות ועיצובים של דפים ולעשות בהן שימוש חוזר, וכן לייצא לשימוש באתרים אחרים.

Elementor מספקת גם חבילה מלאה של ווידג’טים בחינם. ווידג’טים אלה פועלים בתוך בונה הדפים החיים, ומאפשרים לך להוסיף אפשרויות עיצוב אינסופיות לדפים שלך. להלן רק כמה מהווידג’טים שאתה יכול להשתמש בדפים שלך …

 • גלריית תמונות.
 • תמונה קרוסלה.
 • גוגל מפות.
 • כפתורים.
 • וידאו.

ניתן להטמיע יישומונים ותוספים של צד שלישי בתוך בונה העמודים של Elementor. לכן אתה יכול להקיף את עצמך בכל אלמנטים העיצוביים האהובים עליך.

להלן כמה מהאחרים תכונות מובילות שאלמנטור מציע …

 • התאמה אישית כוללת על פריסה.
 • רקעי וידאו.
 • עריכה פנימית.
 • תאורה ותמונות וגלריה.
 • 800+ גופנים של גוגל.
 • עיצוב דפי נחיתה.
 • עריכה ניידת.
 • מפתחים ידידותיים.

Elementor מגיע גם עם תמיכה נרחבת, כולל הדרכות וידיאו ומאמרים מעמיקים. אלה מלמדים שלב אחר שלב כיצד להשתמש בתוסף זה ליצירת אתרים מדהימים.

אז עכשיו אנו יודעים מעט על אלמנטור וכמה מהתכונות שהוא משלב בגרסת הליבה החינמית שלה. בואו נסקור את המהדורה האחרונה של Elementor 2.0 ונמצא אילו כלים ופונקציונליות נוספו לתוסף העשיר כבר בתכונות.

התכונות החדשות של Elementor 2.0

בפברואר החל צוות אלמנטור להתגלגל אלמנטור 2.0. עם כל המהדורה החדשה של התכונה הם מקווים לפתור את הבעיות שאנשים המשתמשים בוורדפרס מתמודדים מדי יום עם ניסיון לעצב ולהתאים אישית אתרים. אז אילו תכונות הוצגו, וכיצד ישפרו את חוויית Elementor?

אבני אלמנטור

חסימות

אחת התכונות הראשונות שיצאו תחת Elementor 2.0 הייתה אבני אלמנטור. תכונה חינמית לחלוטין זו מספקת דרך גמישה לבנות דפים במהירות וביעילות.

חסימות הן בעצם קטעים שתוכננו מראש שיכולים, בשילוב, ליצור דפים שלמים. דפדף וסנן בין אפשרויות העיצוב השונות, ואז הוסף את החסימה המתאימה לכל עמוד באתר שלך בלחיצת כפתור אחת. זה נותן לך גמישות רבה יותר מתבניות עמודים, אך עדיין מספיק תמיכה בעיצוב בכדי לחסוך לך זמן ולהבטיח לך להפיק אתר ידידותי למשתמש, מקצועי ומושך..

ניתן להתאים כל חסימה, המאפשרת לך להפוך את התוכן, ולהפוך במהירות את מחשבותיך ורעיונותיך לאתר אינטרנט. וחסימות מובנות מראש עם הגדרות יישומון ופריסה, כך שתוכלו פשוט להתרכז בתהליך העיצוב, ולא לדאוג להיבטים הטכניים של בניית עמוד. לאחר מכן ניתן לשמור חסימות ולהשתמש בהן שוב בדפים שונים.

בחירה ובחירת בלוקים ליצירת דף אינה רק דרך מהנה לעיצוב. חסימה תייעל את זרימת העבודה שלך ותנהל את תהליך היצירה שלך ותביא לדפים מוגמרים ומתקדמים, תוך זמן קצר בכלל.

נכון לעכשיו, בספריית הבלוקים, ישנם 253 סוגי חסימות שונים, הפרוסים על פני 15 קטגוריות, כולל מחיר, צוות, המלצות, תיק עבודות, קריאה לפעולה והרשמה. צוות Elementor יוסיף לספרייה זו לאורך זמן, יבטיח כי לא משנה מה הפרוייקט שלך, יהיו חסימות שיתאימו.

API של מפתח Elementor

ממשק API למפתחים

באפריל הודיעה אלמנטור על חדש מרכז המפתחים למפתחי Elementor. זהו אתר חדש, ומשאב מרשים באמת – כזה שישפיע רבות על כל מפתח וורדפרס שרוצה להרחיב את Elementor, או לשלב אותו במוצר..

במרכז המפתחים שני חלקים …

בואו נסתכל על שני אלה ביתר פירוט …

משאבי מפתחים של Elementor

מרכז המשאבים למפתחים מכיל מדריכים צעד אחר צעד, הדרכות ודוגמאות קוד, המסביר כיצד מפתחים יכולים ליצור תוספי Elementor משלהם או פתרונות מותאמים אישית עבור לקוחות. יש גם מידע למפתחי תוספים ומפתחי נושא, כמו גם מידע על תקני קידוד וורדפרס אחרונים ושיטות עבודה מומלצות אחרונות.

התייחסות לקוד אלמנטור

באמצעות מסמכי הפניה לקוד Elementor תוכלו ללמוד במהירות מה עושה כל פונקציית Elementor, מחלקה, שיטה וו. כאן תוכלו לחפש בקלות בהפניות קוד כדי למצוא קוד ספציפי, המתעדכן אוטומטית בכל גרסת גרסת Elementor חדשה. צוות Elementor מתכנן להוסיף קטעי טקסט ודוגמאות קוד לעיון בקוד בעתיד הנראה לעין.

אם אתה תוסף וורדפרס או מפתח מפתחות, מרכז המפתחים של Elementor הוא משאב שלא יסולא בפז, ושווה לבדוק אותו..

Elementor Pro 2.0 – בונה נושאים

בניית נושאים Elementor 2.0

עם שחרורו של Elementor Pro 2.0 ניתן לראות כי תוסף בונה העמודים משודרג לכלול יכולות בונה ערכות נושא. עד כה לא ניתן היה להתאים אישית אזורים מסוימים בנושא שלך עם עורך Elementor Pro, כמו כותרת עליונה, כותרת תחתונה, הודעה בודדת וארכיון..

בונה ערכות הנושאים Elementor Pro הרחיב את מושג התבניות, והציג סוגים חדשים של תבניות לכותרות, כותרות תחתונות ואזורים אחרים באתר שלך. זה מאפשר כעת לעצב ולהתאים אישית כל חלק באתר שלך, לא רק את אזורי התוכן, באמצעות עורך הגרירה והשחרור של Elementor. אז נפרד מקוד!

בונה ערכות הנושאים Elementor Pro עובד על כל נושא וורדפרס ומאפשר לך לבנות חזותית כל היבט באתר שלך, בקצה הקדמי של האתר שלך. על ידי שימוש בתבניות דינמיות, אתה יכול ליצור את המסגרת לתוכן שלך ואז ליישם אותו באתר שלך. לאחר מכן התבניות מתמלאות בתוכן דינמי מאתר האינטרנט שלך בלחיצה אחת בלבד.

Elementor Pro 2.0 מציעה גם 25+ חסימות כותרת עליונה ותחתונה, כמו גם תכונת כותרת דביקה שתעזור לך להתחיל. לא עוד תוגבל בכותרת העליונה התחתונה של הכותרת העליונה שלך. כעת תוכל להשתמש בלוקי Elementor כדי ליצור עיצובים מסוגננים ומושכי עין העובדים עם שאר המיתוג של האתר שלך.

Elementor Pro 2.0 – תכונות שעדיין יבואו

עוד יבוא

כפי שציינו קודם, Elementor 2.0 מתגלגל בשלבים. ולגבי Elementor Pro 2.0, עדיין יש תכונות לבאות.

שילוב WooCommerce אמור להיות איתנו תוך זמן קצר, ולתת שליטה בעיצוב רב עוצמה על חנות WooCommerce שלך, דפי מוצר, ורכיבי eCommerce אחרים, באמצעות עורך Elementor. ווידג’טים יכללו …

 • יישומון מוצרי WooCommerce – הצג וסנן את מוצרי WooCommerce באתר שלך.
 • יישומון קטגוריות WooCommerce – בחר אילו קטגוריות מוצרים יוצגו.
 • יישומון Woo Elements – הוסף דפי מסחר אלקטרוני לאתר שלך, כולל דף עגלה, דף מוצר יחיד, דף קופה ועוד.
 • Woo הוסף לעגלת ווידג’ט – הצג כפתור ‘הוסף לעגלה’.

שילובים אלו יהפכו את Elementor לכלי המושלם לעיצוב אתר מסחר אלקטרוני במפרט המדויק שלך.

כמו כן, עדיין יש תמיכה רחבה עבור שדות מותאמים אישית מתקדמים (ACF) ומערכת כלים. בעזרת פונקציונליות זו תוכלו ליצור שדות תוכן ב- ACF או בערכת כלים ואז לשלב אותם חזותית בכל דף. אשר עבור מפתחים שם בחוץ, עשוי בהחלט להיות מחליף משחק.

האם אתה צריך לשדרג ל- Elementor Pro?

Elementor Pro

לאחר שקראתם על בונה הנושאים המדהים שצוות Elementor שילב בתוסף Elementor Pro, כמו גם את שילובי WooCommerce, ACF וכלי כלים שנמצאים מעבר לפינה, יתכן ותהו אם עליכם לשדרג ל- Pro.

אז בואו נסתכל במהירות מה עוד יש ל- Elementor Pro להציע …

 • תבניות מקצוענות – בחרו מתוך מבחר תבניות פרו מתקדמות.
 • טפסים – תכנון והוספת טפסי יצירת קשר, טופסי מנוי, טפסי התחברות ועוד.
 • מדיה – הצגת תמונות ווידיאו באמצעות ווידג’ט קרוסלה או שקופיות.
 • CSS מותאם אישית – הוסף קוד משלך וראה אותו בפעולה בעורך החי.
 • אינטגרציות – ניתן לשלב בקלות עם MailChimp, Facebook SDK, reCAPTCHA ו- Adobe TypeKit, כדי להזכיר כמה.
 • מדיה חברתית – הוסף כפתורי שיתוף, אייקונים חברתיים, שילובי פייסבוק ועוד.

משתמשי Elementor Pro יכולים גם ליהנות מתמיכת לקוחות 24/7. קבל עזרה במהירות בכל נושא, ותשובות לכל שאלה שעשויה להתעורר. ברור ש- Elementor Pro הוא כלי מדהים, ואם אתה רציני לגבי איכות העיצוב של האתר שלך, שדרוג ל- Pro צריך להיות ברדאר שלך.

מחשבות אחרונות על אלמנטור 2.0

כפי שאתה יכול לראות, Elementor 2.0 מתהדר בכמה תכונות חדשות ומרשימות. מאת בלוקים Elementor ו- API למפתחים, ועד לבניית הנושאים החדשה Elementor Pro 2.0 והשילובים המתקדמים, Elementor משנה את פני עיצוב האינטרנט. שהתוסף Elementor הוא חובה לכל מי שמתכנן או מתאים אישית אתר זה מובן מאליו – אך האם תבחר בגרסת החינם או הפרימיום?

יש לך שאלות לגבי המהדורות החדשות של Elementor 2.0? אנא אל תהסס לבקש משם בתגובות למטה …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me