סקירת DesktopServer: הפעל בקלות התקנות מקומיות של וורדפרס

לכל מפתח של וורדפרס יש כלים, תוספים ותהליכים משלו אשר מקלים על חייהם וחוסכים להם זמן בעת ​​פיתוח או ניהול אתרים. אחד שתשמעו לצוץ שוב ושוב הוא DesktopServer. על קצה המזלג DesktopServer יוצר סביבת שרת אינטרנט במחשב המקומי שלך ומאפשר לך לסובב במהירות ובקלות אתרי וורדפרס הפועלים באופן מקומי. זה נוצר על ידי ServerPress, והוא זמין גם למחשבי Mac וגם למחשב, בגרסת פרימיום וחינמית.


קבל שרת שולחן עבודה →

לפני DesktopServer תצטרך להתקין MAMP, WAMP או XAMPP ולהגדיר את זה בעצמך לכל אתר חדש שרצית להפעיל (ערוך קובץ מארח, צור מסד נתונים וכו ‘). במיוחד עבור אנשים שאינם מפתחים, זה לא תהליך ידידותי למשתמש במיוחד, במיוחד אם ברצונך להפעיל אתרים מרובים. אפילו עבור מפתחים שאין להם בעיה להתמודד עם יציאות, מסדי נתונים וכדומה, עדיף DesktopServer מכיוון שזה הופך את התהליך להרבה יותר מהיר. DS יכולה ליצור אתר חדש עם כמה לחיצות עכבר וכמה שניות. זה מתקין את כל קבצי הוורדפרס הדרושים ויוצר עבורכם את בסיס הנתונים. אבל זה בדיוק המקום בו מדהים מתחיל.

מדוע להפעיל את וורדפרס באופן מקומי?

שולחן עבודה-שרת-מקומי-אתרים

עבור אנשים שאינם מפתחים, הגרסה המקומית של האתר שלך מספקת ארגז חול – אזור בטוח בו אתה יכול לשחק באתר שלך. אתה יכול לבדוק תוספים, לשנות ערכות נושא וכו ‘מבלי לשבש את האתר החי שלך. תוכלו לנסות את השדרוג האחרון של וורדפרס ולראות במוקדם אם זה הולך לגרום הרס באתר שלכם. אינך צריך עוד לחשוש מכפתור העדכון, כי תהיה מוכן למה שעומד לקרות!

עבור מפתחים, סביבה מקומית מאפשרת לך לכתוב ולבדוק את הקוד המותאם אישית שלך לפני שתדחוף אותו לשרת או לשרת חי. אתה יכול גם לבצע עבודות מבלי שתצטרך להיות מחובר לאינטרנט.

יתרון משני הוא הגיבוי המקומי של כל האתרים עליהם עבדת. זה שימושי כאשר לקוח חוזר עם בעיה או משימה חדשה – יש לך סביבת הפיתוח והבדיקה שלך מוכנה לצאת לדרך. מכיוון שאתרים אלו אינם חיים באינטרנט אינך צריך לדאוג לתחזוקה ולעדכון של אותם לצרכי אבטחה.

הדפסים

שולחן העבודה-שרת-תוכנית

רוב הסיכויים שיש לך כמה תוספים או תצורות מועדפים שבהם אתה רוצה להשתמש כמעט בכל אתר וורדפרס שאתה בונה. תכונת התבנית של DesktopServer מאפשרת לך ליצור תצורת בסיס זו כך שכאשר אתה יוצר אתר חדש, יש לו כבר את כל התוספים שאתה רוצה להיות מוכנים אליהם, וחוסך לך זמן נוסף.

ייבא אתר קיים

פעמים רבות אינך בונה אתר לחלוטין מאפס – אתה עובד עם אתר שכבר חי באינטרנט ואתה מעוניין להכניס אותו לסביבה מקומית על מנת לשחק איתו או לבצע שינויים ללא קידוד קאובוי. ‘. ישנם מספר תוספים, כגון Duplicator, BackWPUp ואחרים שתוכלו להפעיל באתר החי שלך כדי ליצור קובץ zip של כל האתר שלך כולל מסד הנתונים. תכונת הייבוא ​​של DesktopServer תואמת לרבים כאלה, ובכך מאפשרת לך להכניס את האתר הקיים שלך בקלות למערך המקומי שלך ולעבוד עליו מייד..

פריסה מהירה של שולחן העבודהפריסה ישירה

לאחר שבנית את האתר המקומי החדש והמדהה שלך, עליך להחזיר אותו לשרת. ישנן דרכים רבות לעשות זאת כולל שימוש בתוספים ו / או בעבודת כפיים. אך גרסת ה- Premium של DS מגיעה עם תכונה פריסה ישירה שמפשטת את התהליך. זה נהדר במיוחד עבור אנשים שאינם מפתחים.

תמכו באנשים מדהימים

צוות DesktopServer הוא מדהים. סטיבן קרנם, המפתח שמאחורי DesktopServer ידוע כמי שמתקשר לאנשים באופן אישי על מנת לעזור להם עם בעיות (אני יודע כי כשהייתי משתמש חדש הוא התקשר אליי לסייע, בסוף השבוע לא פחות) ומספק תמיכה נפלאה. החבר’ה האלה חברים פעילים בקהילה של וורדפרס ופשוט רוק. אז לא רק שאתה מקבל מוצר נהדר, אלא שאתה תומך בצוות מדהים.

זה לא הכל

לא כיסיתי כאן את כל התכונות בפירוט, אך כדי לתת לך מושג מה עוד יכול לעשות DesktopServer – אתה יכול גם: ליצור עותק של כל אחד מהאתרים המקומיים הקיימים שלך בלחיצת כפתור, לשתף אתר מקומי דרך רשת LAN לבדיקה במכשירים ניידים, שלב את DesktopServer עם תכונות התצוגה המקדימה החיה של Dreamweaver ו- Coda2.

נסה זאת בחינם

DesktopServer מגיע בטעמים חינמיים וגם באיכות גבוהה. הגרסה החינמית אינה כוללת את כל התכונות, אך היא תתאים לחלק מהמשתמשים. מפתחים או אנשים המנהלים מספר אתרים ירצו ככל הנראה לקבל את גרסת הפרימיום (שמחירה נכון לעכשיו הוא $ 99.95).

הורד שרת שולחן עבודה →

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me