DE: הערות סקירת התוספים של WordPress תגובות

מערכות הערות הן נושא למחלוקת נצחית בתחום הוורדפרס. לרוב מדובר במצבים של חוסר עקביות, מערכות טובות עם ממשקי משתמש נוראיים, כאלה עם אפשרויות ממשק משתמש מעולות אך מסחריות מחרידות וכמובן אפשרויות בחינם עם פרסומות אלא אם תשדרג. כזה הוא עולם מערכות התגובות בוורדפרס. זו לא צריכה להיות בעיה אם לא בגלל העובדה שמערכת ההערות הרגילה בוורדפרס משאירה הרבה מה להיות רצוי. כשחשבתי שהכל אבוד ואני צריך להיות אסיר תודה על כך ש- Disqus (מלא בפרסום) כאפשרות הטובה ביותר למערכת הערות, התוודעתי ל- DE: תגובות.


DE: הערות היא אלטרנטיבה חדשה לתוספות הערות וורדפרס לתוספות. המחיר בערך נכון ונראה שהמצגת טובה יותר מ- Disqus. המערכת מבוססת על מערכת ההערות הליבה של וורדפרס. הוא מאחסן את כל התגובות במסד הנתונים המקומי שלך, ומתפקד כעור מחודש עם תכונות טובות יותר מ- WordPress המוגדר כברירת מחדל, ומבטיח ביצועים טובים יותר וטיפול בתגובות..

הצהרה: WPExplorer הוא סניף של מוצר אחד או יותר המופיעים להלן. אם תלחץ על קישור ותשלים רכישה נוכל לבצע עמלה.

DE: הערות תוסף וורדפרס פרימיום

תמחור התוסף מחולק לשלוש תוכניות שונות. רישיון לאתר 1 עם מחיר הוגן של 50 $ לשנה ורישיון אתרים 3 ו- 10 עם תג מחיר גבוה בהרבה. אתה יכול לנסות את ה- DE: הערות הדגמה חיה אבל אם אתה ממשיך לקרוא אנו באמת מתחפרים כיצד התוסף עובד.

לצורך סקירה זו אנו עומדים לבחון את הרישיון של אתר אחד. התהליך להפעלת התוסף קל למדי. אתה פשוט מקבל את המפתח ממרכז השליטה ב- DE: הערות ואז הפעל את המפתח האמור בתוסף שלך, זהו! בלי קישורים נסתרים, בלי פרסום נוסף – רק תוסף עובד בצורה מושלמת שמשנה את התגובות שלך.

DE: הערות תכונות הערות וורדפרס

ה backend הראשי מורכב מאפשרויות שונות הניתנות להגדרה לניצול DE: הערות.

אתה יכול לשנות את הצבע הראשי, לאפשר כתובות אתרים חיצוניות, מספר הערות ואפילו העלאת תמונות.

התוסף זקוק ל- WP Social לצורך כניסה אוטומטית לרשת החברתית, בדומה למה ש- Disqus עושה. ההבדל היחיד הוא שאתה עצמך שולט בכניסה, כך שאתה צריך להגדיר את כל הרשתות החברתיות ביד. זהו תהליך נרחב, אך שווה את זה אם אתה רוצה לשלוט לחלוטין בכניסה למשתמש במקום לתת למערכת הערות חיצונית לשלוט עליו עבורך.

ניתן לצבוט את מערכת ההרשמות וההודעות המוגדרת כברירת מחדל אך לתוסף אין עדיין שום שיטה להגדרה ידנית של SMTP לשליחת דוא”ל אלה. זה הופך לבעיה מכיוון שרוב הדואר האלקטרוני נראה כאילו נושא הנושא כברירת מחדל מציג את הלוגו של DE: Comments ונראה שהוא נכנס לתיקיית הספאם בכמה שירותי דואר אלקטרוני, בעיקר מכיוון שהודעות הדואר האלקטרוני נשלחות דרך פונקציית PHP. ניתן להוסיף תכונה כזו בעתיד, אך אין לנו ציר זמן ספציפי.

תצורה של כל רשת חברתית ב- WP Social היא חובה לתפקוד תקין של תוסף DE: Comments. DE: תגובה מספקת גם מערכת תגיות, וזה נהדר לקדם אינטראקציה נוספת עם מבקרי האתר שלך.

חשוב גם לציין כי היזם אכן תומך ומעדכן באופן פעיל את התוסף שלהם. היינו בקשר כמה פעמים במהלך סקירה זו, ויש לנו את הסקופ שבפנים שתצא גרסה חדשה ומעודנת של התוסף בזמן הקרוב.

DE: הערות Frontend פונקציה ועיצוב

עוברים הלאה – ברגע שההערות מופעלות זו פריסת ברירת המחדל שתראו בפוסטים ובדפים שלכם עם הערות מופעלות.

חשוב לקחת בחשבון עד כמה קל לשנות את קוד ה- CSS של התוסף כדי לאפשר ייצוג טוב יותר. פשוט תיוג מחלקת CSS והוספתו להתאמה אישית של ברירת המחדל של CSS בוורדפרס יהיה די והותר בכדי לשנות במהירות את המראה שלו (שימו לב: היזם גם משפר את ההתאמה האישית במהדורה הבאה עם אפשרויות נוספות).

אפשרויות התשובה נראות נהדר, עם אפשרויות ברורות + ו – להצבעה של הערה או למעלה. בנוסף זה מאפשר שיתוף ישיר בתגובות, ניהול ותגים מותאמים אישית.

כך זה נראה בשיחה מורחבת.

וככה זה נראה בשיחה רחבה מאוד עם משובצי YouTube.

DE: הערות ביצועי תגובות WordPress

ביצועי המערכת פשוט מדהימים. DE: לתגובות לא אכפת כמה תגובות יש לך לפוסט שכן נראה שהיא עושה את כל העבודה על סמך מערכת התגובות של ברירת המחדל של וורדפרס. משאבי בסיס נתונים הם מינימליים כמו DE: הערות מאחסנות רק ערכים נוספים להצבעה ותגים, והשאר נטענים כהערות ברירת מחדל מ- WordPress עם סגנון טוב יותר מובנה בתוכה.

DE: התגובות מהירות כמו הערות וורדפרס סטנדרטיות ונראות שהן אפילו מהירות יותר מ”דיסקוס “(היא אפילו ניצחה אותה במצגת ממשק המשתמש).

DE: הערות דואר זבל של וורדפרס

מכיוון שמדובר בתוסף שבונה על הערות ליבה של וורדפרס שהוא בנה תמיכה בכל תוספי הזבל הידועים ביותר עבור וורדפרס. לצורך סקירה זו השתמשתי ב- Akismet, המוסמך לעבוד כמעט בדיוק עם DE: הערות. היזם גם הביע את כוונתו לתמוך בעתיד בתוספים נוספים לסינון דואר זבל.

מחשבות אחרונות ב- DE: הערות

DE: תגובות היא אלטרנטיבה מצוינת לתגובות וורדפרס סטנדרטיות במחיר הוגן. התוסף עובד כמצופה ומלבד כמה חסרונות קלים כמו פונקציית הדואר של PHP, הוא מתהווה לאחת מאפשרויות התגובה המובילות. התוסף נראה יפה יותר מ- Disqus (לדעתי), קל לעבוד איתו, וזה גם הגדיל את האינטראקציה בבלוג שבדקתי אותו לבדיקה זו. DE: התגובות הן גם הרבה פחות מגושמות מ- Disqus לסטיילינג, עם שיעורים פשוטים יותר ומבנה קל לעבודה.

DE: לתגובות אין שכבה חופשית וככזו אינה כוללת כל סוג של פרסום בפאנל הניהול. זהו יתרון טוב, שכן היזם מתמקד אך ורק בפיתוח, במקום צורך לנהל בחירות חופשיות שונות. כמו כן, הדבר מקל על תווית לבנה עבור אתרי לקוח מכיוון שאין מודעות מתמדת “לשדרג” או גרסה אחרת.

מידע והורדה צפה בהדגמה

מה אתם חושבים על DE: הערות? יש לך שאלות לגבי מערכת חדשה מדהימה זו? בואו לשמוע אותם בתגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map