כיצד לשתף את תוכן הוורדפרס שלך באמצעות Blog2Social

כיצד לשתף את תוכן הוורדפרס שלך באמצעות Blog2Social

אם אתה רוצה להפיק את המרב מתכני אתר WordPress שלך, אינך יכול להרשות לעצמך להזניח מדיה חברתית. אתה תרצה לשתף את עבודותיך בכמה שיותר פלטפורמות, כדי לעזור לך להגדיל את הקהל שלך ולהגדיל את התנועה לאתר שלך. עם זאת, זו יכולה להיות מאמץ רב זמן אם אין לך עזרה. תוסף אחד שיכול להקל על התהליך בצורה משמעותית הוא Blog2Social.


כלי זה מאפשר לך לשתף בקלות את תוכן הוורדפרס שלך בפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר. זה גם שומר אותך על שליטה על האופן שבו הפוסטים שלך נראים כשמשתפים אותם – ואתה יכול אפילו להפוך את התהליך לאוטומטי.

בפוסט זה נדון מדוע חשוב למנף את המדיה החברתית ולהכיר לכם את התוסף Blog2Social. ואז נלך אותך בשלבים להתחלת שיתוף הפוסטים שלך. נתחיל!

מדוע שיתוף התוכן שלך במדיה החברתית הוא חיוני

אם אתה קורא את זה, לא סביר מאוד שתצטרך היכרות עם המדיה החברתית. בעשור האחרון הפלטפורמות של המדיה החברתית כמו פייסבוק וטוויטר הפכו לאביזרי חיי היומיום. על 2 מיליארד דולר אנשים הם משתמשי פייסבוק פעילים, למשל, כאשר טוויטר מושך אליו 300 מיליון משתמשים. רוב הסיכויים שיש לך פרופילים ברשתות אלה בעצמך.

היקף המשתמשים העצום הופך את הפלטפורמות הללו לקריטיות בכל מה שקשור להרחבת הקהל עבור אתר וורדפרס שלך. בעולם בו כמעט מחצית מכל בני האדם על פני כדור הארץ משתמשים במדיה חברתית, מעולם לא היה פורקן חזק ככל האפשר להפיץ את התוכן שלך לקבוצה מגוונת של אנשים.

מרבית האתרים כבר הבינו זאת, ו- 78% של עסקים קטנים משתמשים במדיה חברתית כדי למשוך לקוחות. זה הגיוני, מכיוון שמדיה חברתית מאפשרת למשתמשים לעסוק באופן מלא יותר עם התוכן שלך. בנוסף אם תוכלו לקבל יותר שיתופים חברתיים בפוסטים שלכם, זה בתורו יכול לעזור להגדיל את התנועה לאתר או לחנות שלכם.

על מנת להבטיח את ההצלחה של תכני הוורדפרס שלך, לכן עליכם לשאוף לקיים אסטרטגיה יעילה של המדיה החברתית. זה כולל לדעת מתי לשתף את התוכן שלך, לאילו פלטפורמות למקד ואיזה לוח זמנים הוא האופטימלי. למרבה המזל כל זה הרבה יותר קל אם יש לכם את הכלי המתאים.

הכירו את התוסף Blog2Social

תוסף Blog2Social

אם אתה מחפש דרך לנהל ביעילות את אסטרטגיית המדיה החברתית שלך, כלים מעטים מועילים לא פחות Blog2Social עבור WordPress. זהו תוסף שעוזר לך לפרסם את התוכן שלך בכמה מפלטפורמות המדיה החברתית הפופולריות ביותר בקלות.

Blog2Social הופך את המשימה להתעדכן בנוכחות המדיה החברתית שלכם לפשוטה יותר. בעזרתו תוכלו לחבר את האתר שלכם לפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, Reddit, Pinterest, ופלטפורמות רבות אחרות. עם זאת, פשוט שיתוף התוכן שלך הוא המינימום היחיד של מה ש- Blog2Social יכול לעשות. בואו נסקור כמה מהתכונות השימושיות יותר שלה, אחת בכל פעם.

שתף תוכן באופן אוטומטי על פני פלטפורמות מדיה חברתית מרובות

כפי שציינו Blog2Social תומך במספר גדול של אתרי מדיה חברתית. אלה נעות בין הגדולות כמו פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם לרשתות נישה נוספות כמו Medium ו- BlogLovin:

שתף תוכן באופן אוטומטי על פני פלטפורמות מדיה חברתית מרובות

החלק הטוב ביותר הוא שברגע שיש לך את התוסף מוגדר, אתה צריך לעשות קצת יותר. Blog2Social יכול לשתף את הפוסטים שלך באופן אוטומטי ברשתות שאתה מציין, באמצעות ההגדרות הרצויות. זה מקצץ את הזמן שאתה משקיע רק בכדי להוציא את המילה על התוכן שלך לכמעט אפס. כל שעליך לעשות הוא להתרכז ביצירת פוסטים איכותיים, וכאשר הם יפורסמו כל העוקבים שלך יידעו מיד.

קבעו פוסטים בנפרד באתרים שונים

שיתוף התוכן שלך על ידי פרסום זה למדיה החברתית ברגע שהוא פורסם הוא אסטרטגיה נפוצה, ובדרך כלל עובד טוב. עם זאת זו לא השיטה היחידה האפשרית. ייתכן שתרצה גם לתזמן פוסטים שישתפו בזמן מסוים ולא באופן מיידי.

לדוגמה, אתה יכול לפרסם מספר קטעים שונים בו זמנית, אך אינך רוצה לספאם את פרופילי המדיה החברתית שלך עם מטח קישורים בו זמנית. לחלופין, אולי עשית את המאמץ לחקור את העניין הזמנים הטובים ביותר לחלוק תוכן ברשתות שונות, ואתה רוצה למקסם את מספר ההופעות ורמת המעורבות שאתה מקבל.

Blog2Social אפילו נותן לך את האפשרות לתזמן פוסטים במדיה החברתית לזמנים שונים, תלוי בפלטפורמה (הדומה מאוד לאופן בו אתה מתזמן את פוסטי הבלוג שלך). פירוש הדבר שיש לך שליטה מלאה על אסטרטגיית המדיה החברתית שלך ללא קשר לעומק שאתה רוצה להגיע איתה.

נהל את הפוסטים והמניות שלך

אם אתה מלהטט עם הרבה תוכן ופלטפורמות, זה יכול בקלות להיות קשה לעקוב אחר הפוסטים ששיתפת והיכן. כדי לעזור לך, Blog2Social מכיל לוח מחוונים בו תוכל לקבל סקירה של כל השיתופים שלך בכל רשת:

נהל את הפוסטים והמניות שלך

לוח שנה זה מקל על מעקב אחר השיתופים שלך, וסנן אותם על סמך פוסטים ורשתות ספציפיות. על ידי מעקב אחר התוכן שלך בדרך זו, אתה יכול לוודא שהאסטרטגיה שלך מצייתת, ותוכל לייעל את הגישה שלך בכל עת שתרצה. אתה יכול אפילו לשתף מחדש פוסטים ישנים שאולי לא ביצעו טוב באותה תקופה בפעם הראשונה.

התאם אישית את המראה של ההודעות המשותפות שלך

מדיה חברתית היא יותר מסתם טקסט רגיל וקישורים שנזרקים זה לזה ללא מחשבה שנייה. למעשה, וודא שהפוסטים שלך נראים טוב כשהם מפוזרים על גבי רשתות שונות זה עניין מרכזי. Blog2Social מאפשר לך לציין את המראה של כל פוסט כאשר הוא מתפרסם בפלטפורמות שונות:

התאם אישית את המראה של ההודעות המשותפות שלך

אתה יכול להוסיף תגי מטא כדי לכלול תמונות, ואפילו לקבוע בדיוק מה הכותרת והתיאור יגידו. זוהי גם הדרך הקלה ביותר להוסיף כרטיסי גרף ו טוויטר פתוחים לשיתופים שלך, מכיוון שאינך צריך להתעסק עם קוד או תוספים נוספים. אתה תמיד בשליטה מלאה על אופן הפוסטים שלך נראים בכל עת.

צור Hashtags מתגיות WordPress

לבסוף, היבט חשוב נוסף במדיה החברתית הוא תגיות hashtags. עבור הלא-יזומים מדובר בשיטה לתיוג פוסטים לפי הנושא או הקהל הפוטנציאלי שלהם (# blog2social). על ידי הכללת hashtags בפוסטים שלך, אתה מאפשר לקוראים פוטנציאליים לראות אילו נושאים יכוסו בתוכן עצמו ולהקל על משתמשים שכבר מתעניינים בנושא למצוא את הפוסטים שלך:

צור Hashtags מתגיות WordPress

באמצעות Blog2Social, אתה יכול ליצור תגיות hasht באופן אוטומטי באמצעות תגי הוורדפרס שציינת בכל פוסט. בדרך זו, אינך צריך לכלול ידנית תגיות hashtags רלוונטיות, אלא אתה יכול לסמוך על אלה שהתוסף יוצר עבורך. במילים אחרות, זוהי דרך שימושית נוספת לאוטומציה של אסטרטגיית המדיה החברתית שלך.

כיצד לשתף את תוכן הוורדפרס שלך בפלטפורמות של מדיה חברתית באמצעות Blog2Social (בשני שלבים)

כעת, מכיוון שסיקרנו את הסיבות העיקריות ש- Blog2Social הוא כלי כה רב לשיתוף מדיה חברתית, בואו נהיה מעשיים. בהמשך הדרך הבא, נראה לך כיצד להשתמש בתוסף זה כדי לשתף פוסט בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית.

1. חבר את פרופילי המדיה החברתית שלך

לאחר שהורדת והתקנת את התוסף Blog2Social (להלן המדריך שלנו להתקנת תוספים אם יש לך שאלות), הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לחבר את פרופילי המדיה החברתית בה תרצה להשתמש. אלה יהיו הפלטפורמות בהן הפוסטים שלך משותפים, ולכן חשוב שתוסיף את כל האתרים שמעניינים אותך מראש (אם כי תמיד תוכל לכלול יותר מאוחר יותר).

נווט אל Blog2Social> רשתות בלוח המחוונים של מנהל המערכת כדי לראות רשימה של פלטפורמות זמינות:

Blog2Social: חבר את פרופילי המדיה החברתית שלך

תבחין שחלק מהפלטפורמות מאפשרות לך לבחור אפשרויות מרובות, כגון עמוד או קבוצה. כפי שניתן לצפות, אפשרויות אלה מאפשרות לך לשתף תוכן ישירות לדפים וקבוצות מנוהלות, כמו גם לפרופיל הבסיסי שלך.

כשאתה לוחץ על כפתור ליד פלטפורמה ספציפית, יופיע חלון קופץ חדש. תתבקש לאשר את חשבונך בשירות זה:

Blog2Social: לאשר גישה חברתית

בהתאם לפלטפורמה, יתכן שתידרש להזין את פרטי חשבונך ולאשר שאתה רוצה לספק גישה. לאחר שתעשה זאת, החלון ייסגר ותראה את הפרופיל שלך מתחת לרשת ברשימה:

Blog2Social: Facebook Connect

פשוט חזור על תהליך זה עם כל החשבונות, העמודים ו / או הקבוצות שברצונך לחבר. לאחר שתסיים להגדיר את הפלטפורמות הדרושות, תהיה מוכן להתחיל לשתף מייד.

2. שתף את התוכן שלך באתרי מדיה חברתית

הנוהל הרגיל לפרסום תוכן באמצעות Blog2Social הוא פשוט מאוד. כדי להמחיש את התהליך, בואו נשתף פוסט בסיסי בבלוג בפייסבוק. כדי שזה יעבוד, צריך לפרסם את הפוסט או לתכנן אותו.

פתח פוסט שעומד באחד מאותם קריטריונים ותבחין בתיבה חדשה בסמוך לראש ממשק העריכה (שנקרא Auto-Post במדיה חברתית):

Blog2Social: פרסום אוטומטי באתרי מדיה חברתית

כאן תוכלו ללחוץ על התאמה אישית ותזמן פרסומי מדיה חברתית כדי להגדיר את הפוסט לפני שתשתפו. זה יפתח דף חדש, שבו תוכלו להתאים אישית את האופן בו ייראה הפוסט ברשת הספציפית שלכם:

Blog2Social: תזמון אוטומטי של פוסטים

במקרה זה, הרשת היא פייסבוק. כך שהפוסט ילווה בתמונה מהמאמר, כמו גם הכותרת ותיאור המטא שלה. אפשרויות אלה ישתנו בהתאם לרשת שתבחר, כמו גם אם אתה משתמש בגרסת הפלאגין החינמית או הפרמיה (עוד על כך ברגע).

כעת תוכל ללחוץ על שתף כדי לפרסם את הפוסט בפרופיל הפייסבוק שלך. לאחר מכן תוכל לבדוק את הפרופיל שלך בכדי לראות את הפוסט:

Blog2Social: תוכן שפורסם

לאחר מכן השתמשת בהצלחה ב- Blog2Social כדי לשתף פוסט בוורדפרס!

כמובן שזה סתם מגרד את פני השטח של מה שתוכלו לעשות עם התוסף. כפי שציינו קודם, אתה יכול גם לתזמן פוסטים באמצעות Blog2Social, או לשתף תוכן באופן אוטומטי בפרופילים שלך. אתה יכול לקבל גישה לתכונות מתקדמות אלה על ידי שדרוג לאחד מתוספי התוסף תוכניות פרמיה, שמתחילים ב -69 דולר לשנה.

סיכום

משתמשים רבים סומכים על מדיה חברתית כדי למצוא תוכן, לכן אתה צריך להיות מסוגל לשתף את הפוסטים שלך ב- WordPress בקלות ובמינימום טרחה. אחת הדרכים שאתה יכול להפוך את התהליך לפשוט יותר היא באמצעות השימוש ב- Blog2Social חיבור. כלי זה מאפשר לך להתאים אישית את האופן בו אתה משתף פוסטים, ואף להפוך את התהליך לאוטומטי.

במאמר זה הראינו לכם כיצד להתחיל בעבודה עם Blog2Social וכיצד להשתמש בו. כדי לסכם מחדש, כל מה שנדרש כדי לשתף פוסט הוא לבצע את שני הצעדים הבאים:

  1. חבר את פרופילי המדיה החברתית שלך.
  2. שתף את התוכן שלך באתרי מדיה חברתית.

יש לך שאלות לגבי שיתוף התוכן שלך במדיה החברתית, או כיצד Blog2Social יכול לעזור? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me