האם Akismet הוא עדיין התוסף הטוב ביותר לספאם עבור וורדפרס?

השוואה בין תוספים וורדפרס של וורדפרס

שולחי דואר זבל (אנושיים ואוטומטיים) אוהבים את וורדפרס כמו שעושים בלוגרים, לכן לומר שאתה צריך חוסם זבל זה לשון המעטה. Akismet שלט זה מכבר כחוסם הספאם הטוב ביותר עבור וורדפרס, אך האם התוסף הזה הוא עדיין המתמודד הטוב ביותר בתחום שירותי חסימת דואר זבל.?


זה בדיוק מה שנחליט בפוסט הזה, על ידי השוואה בין אקיסמט ליריביה ולראות אם הוא מתארגן ובסופו של דבר יוצא למעלה. בואו נצלול פנימה!

Akismet: חוסם הספאם של התגובה הארוכה

אף אחד לא אוהב לקבל הודעות דואר אלקטרוני ספאמיות או לקרוא תגובות דואר זבל באופן מקוון. כולנו יודעים שספאם הוא מטרד, אך האם הטרדה בו היא סיבה מספקת כדי לחסום אותו? האם אנחנו באמת צריכים לחסום ספאם באתרי האינטרנט שלנו?

התשובה הפשוטה היא “כן!” מודגשת, ולא רק בגלל שספאם מעצבן. לדוגמה, אם האקרים יוצרים חשבונות משתמש חדשים באתר האינטרנט שלך ומוסיפים קישורי דואר זבל לאתר שלך, אתה עלול להיענש על ידי גוגל. דואר זבל בתגובות נופל גם בקטגוריה זו. אם האתר שלך צמוד לאינדקס ונמצא שיש לו ספאם, הוא עשוי להעריך באופן שלילי, והערכה שלילית של האתר שלך יכולה לגרום לכך שהוא הוסר מתוצאות החיפוש של גוגל.

על מנת לשמור על נגישות לאתר שלך, זה פשוט שיטה טובה לפקח על האתר שלך ולתקן התקפות זדוניות. כאן נכנסים לשחק חוסמי דואר זבל כמו אקיסמט.

אקיסמט הושק לראשונה בשנת 2005 על ידי יצרני וורדפרס. כאשר הוא מופעל, הוא מסנן דואר זבל מאתר אינטרנט על סמך מידע שנאסף מכל אתרי האינטרנט שבהם התוסף מופעל. דואר זבל מסונן מטפסים ליצירת קשר ומקטעי הערות.

כיצד להתקין ולהגדיר את התוסף Akismet

למזלך, Akismet קל מאוד להתקנה ולהשתמש בה. Akismet מוצע באמצעות מודל תמחור של freemium, כך שהתוסף עצמו ניתן להורדה בחינם ולהשתמש בו עם אפשרות לשדרג לתכנית פרימיום לתכונות נוספות. בכל מקרה, בכדי להתחיל, תצטרך להתקין תחילה את התוסף.

התקן את Akismet

פשוט היכנס להתקנת WordPress שלך ונווט אל תוספים> הוסף חדש. Akismet צריך להיות אחד מהתוספים המומלצים הראשונים, פשוט לחץ על להתקין עכשיו ואז הפעל כפתור.

הגדרת חשבון Akismet

ברגע שהפלאגין פעיל, אתה אמור לראות סרגל הודעה בראש המסך שלך הגדר את חשבון Akismet שלך. לחץ על הכפתור הכחול הגדול כדי להתחיל.

היכנס ל- Akismet באמצעות חשבון WordPress.com

זה ייקח אתכם לעיקר אקיסמט אתר בו תתבקש להתחבר באמצעות חשבון WordPress.com שלך (או ליצור חשבון חדש אם אין לך חשבון). לאחר שתאשר את Akismet תהיה לך אפשרות לבחור תוכנית:

 • Akismet Basic, חינם: כולל הגנה מפני ספאם לתגובות עבור אתרך האישי המופעל על ידי WordPress
 • Akismet Plus, 5 $ לחודש: הגנה מפני דואר זבל בתוספת נתונים סטטיסטיים מתקדמים, תמיכה באתרים מסחריים (כמו האתר העסקי שלך) ותמיכה בעדיפות
 • Akismet Enterprise, 50 $ לחודש: אותן תכונות נהדרות כמו פלוס אך לאתרים גדולים עם תנועה גבוהה.

מפתח API של Akismet

לאחר שתבחר תכנית תועבר לקופה ואז למסך אישור עם מפתח ה- API שלך ממש של Akismet.

חבר API של Akismet

העתק מפתח זה בן 12 ספרות, חזור למרכז השליטה של ​​וורדפרס והדבק במפתח שלך כדי לסיים לקשר את חשבון Akismet לאתר שלך..

סינון דואר זבל של אקיסמט

השלב האחרון הוא לבחור רמת קפדנות לסינון דואר הזבל שלך. אתה יכול להשאיר את Akismet בהגדרת ברירת המחדל כדי להכניס הערות מפוקפקות אוטומטית בתיקיית הספאם, או להעלות את ההרשאות כדי לאפשר ל- Akismet למחוק את ההודעות עבורך..

מעקב אחר דואר זבל באמצעות אקיסמט

עם התקנת Akismet, התוסף יתחיל לסנן אוטומטית תגובות NSFW. בעזרת התוכנית הבסיסית תוכלו להציג נתונים סטטיסטיים ספאם סטנדרטיים, אך אם שדרגתם לתכנית פלוס או ארגונית תהיה לכם גישה לסטטיסטיקות אתרים מועילות יותר..

נתונים סטטיסטיים של Akismet: תרשים

Akismet: נתונים יומיים, חודשיים והיסטוריים (תלוי בתוכנית שלך)

נתונים סטטיסטיים של Akismet: טבלה

Akismet: פירוט סטטיסטיקות חודשיות

פשוט היכנס לחשבון Akismet ולחץ על הקטע אתרים פעילים. מכאן אתה יכול ללחוץ על כל אתר שקשרת לחשבון Akismet שלך כדי להציג נתונים סטטיסטיים פרטניים.

נתונים סטטיסטיים מספקים דרך קלה לזיהוי כתובות IP של בעיות בהן תוכלו לחסום מגישה לאתר וורדפרס שלה תחת הגדרות> דיון> תגובה שחורה. אבל אתה יכול גם להשתמש בנתונים אלה כדי לעקוב אחר רמות הספאם הרגילות, כך שתוכל לאתר התקפת דואר זבל ממרחק של קילומטר ולנקוט בפעולה לפני שהאתר שלך (עלול) לקרוס.

Akismet לעומת התוספים המובילים למניעת דואר זבל בוורדפרס

תוסף נגד דואר זבל של akismet

שירות האינטרנט של Akismet מונע מבעלי אתרים להתייחס לתגובות דואר זבל בעצמם. אולם חלק מבעלי האתרים דיווחו על פוזיטיביות כוזבות – כלומר, חסימות תגובות שאינן ספאם נחסמו יחד עם תגובות ספאמליות (אם כי ניתן לאמת חיובי כוזב באמצעות תובנות מפורטות של נתונים הזמינים בסטטיסטיקת האתר עבור משתמשי פלוס וארגון)..

אם אתה נמצא על הגדר אם להפעיל את Akismet או לא, יש כמה תוספים הטוענים לקחת שירותי אנטי ספאם צעד נוסף קדימה. להלן כמה תוספי וורדפרס נגד ספאם המציעים תכונות נוספות נגד דואר זבל שעשויות לשרת טוב יותר את צרכי האתר שלך.

עצור מניעת דואר זבל

הפסק דואר זבל

תוסף זה משתמש באחת משלוש תצורות captcha כדי לאשר אם הוגשה ניסיון התחברות או תגובה שנמנעו על ידי אדם שאינו ספאם. דווח כי זה עובד היטב עם Gravity Forms. עצור ספאמרים מגן על האתר שלך מפני:

 • דואר זבל של Trackback
 • צור קשר עם דואר זבל
 • הגב זבל
 • רישום זבל
 • ניסיונות כניסה

דווח על אזהרות זוגיות. לפעמים משתמשים תקפים אינם יכולים להתחבר למסד הנתונים שלהם ב- WordPress. כמו כן, תוסף זה לא יעבוד בשרת פרוקסי או עם חברת אירוח שאינה משתמשת בפונקציות PHP.

אנטי ספאם מאת CleanTalk

הגנה מפני דואר זבל

אנטי ספאם מאת CleanTalk הוא חוסם דואר זבל מבוסס ענן. התוסף בחינם, אך שירות הענן שלו, CleanTalk, מחייב חשבון בתשלום. לאחר ניסיון חינם של 7 ימים, אתה יכול להחליט אם ברצונך להמשיך עם שירות זה.

בנוסף לחסימת הערות, הרשמה, טופס יצירת קשר ודואר זבל בדוא”ל, Anti-Spam מאת CleanTalk מגן גם על האתר שלך מפני ספאם:

 • הזמנות
 • הזמנות
 • ווידג’טים
 • מנויים
 • תוספים לניוזלטר

תוסף זה מסוגל לנתח מספר רב של היבטים באתר שלך מבלי להאט את האתר שלך מכיוון שהוא משתמש בענן במקום בשרתים. זה לא רק כתובות דוא”ל ברשימות שחורות, אלא גם התחומים וכתובות ה- IP המקושרים לספאם. יש תכונה חומת אש אופציונלית שמונעת מבוטים של דואר זבל לגשת לשרת האינטרנט שלך על ידי שליחתם לדף ריק.

מגן אבטחה וחומת אש

מגן אבטחה וחומת אש

מגן אבטחה וחומת אש חוסם דואר זבל בתגובות ומציע אבטחה לאתר מפני כתובות IP זדוניות. תוסף זה מסווה את דף הכניסה שלך וטוען כי הוא חוסם את כל התגובות של ספambot, תוך מניעה של תגובות זבל אנושיות. ניסיונות כניסה זדוניים נרתעים מהסמכת שני גורמים.

למרות שניתן להשבית את חומת האש, התוסף הזה מיועד בעיקר לאבטחת האתר שלך. כתובות IP ספאם נחסמות אוטומטית ברשימה השחורה והתקפות כוח סוער חסומות. כל תכונות התוספים נגישות בחינם.

איזה תוסף זבל מתאים לך ביותר?

חסמי דואר זבל מונעים מהערכה שלילית על ידי מנועי החיפוש לאתר שלך. הם גם מסירים את כאב הראש של ניהול הערות דואר זבל ומיירטים יצירת חשבונות משתמש חדשים לא רצויים באתר האינטרנט שלך.

אך נשאלת השאלה, איך אתה קובע איזה תוסף נגד דואר זבל הוא המתאים ביותר לאתר שלך? הנה כמה שאלות שתוכלו לשאול את עצמכם בכדי לקבוע איזה תוסף מתאים לצרכים שלכם:

 1. האם תוסף זה תואם לתוספים האחרים הפעילים באתר שלך?
 2. האם אתה זקוק לשירותי חסימת דואר זבל בלבד, או חוסם ספאם כולל יותר?
 3. האם אתה מחפש תוסף בחינם הכולל תכונות או אחד שיש לו תכונות משופרות עם מנוי לתוכנית?
 4. האם אתה מעוניין במערכת מבוססת ענן או שרת אינטרנט?
 5. האם אתה מחפש אבטחת אתרים בנוסף לחסימת דואר זבל?
 6. האם הקוראים שלך יתעצבנו על מילוי קוד ה- captcha לפני התגובה?

התשובות שלך לשאלות אלה יכולות לעזור לך לקבוע אילו תכונות נגד דואר זבל ו / או הגנת אתרים עשויות לעבוד בצורה הטובה ביותר.

אך גם לאחר ביצוע הבחירה, הגמישות היא חובה. לפעמים תוספים אינם פועלים טוב זה עם זה. תצטרך לבדוק את התוסף המועדף עליך חסימת דואר זבל כדי לקבוע אם הוא פועל היטב עם תוספים קיימים לפני כן.

סיכום

בעת הפעלת אתר אינטרנט, הפעלת חוסם ספאם היא תוסף חיוני. ללא תוסף נגד דואר זבל, אתר האינטרנט שלך עלול להתגבר על ידי התקפות זדוניות, מה שגורם לדירוג האתר שלך לצלול ואולי להפוך לבלתי ניתן לזיהוי עד שתבצע את העדכונים הדרושים..

אתה זקוק לחוסם זבל, אך האם Akismet הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך? כדי לענות על שאלה זו עליכם להעריך את הצרכים הייחודיים של אתר האינטרנט שלכם, ואז במקום להניח הנחות, תוכלו להשתמש בהשוואות שלנו למעלה בכדי לבחור באפשרות המתאימה לכם (אם כי אנו חושבים שאקיסמט באמת צריכה להיות הבחירה הראשונה שלכם).

איך אתה חוסם ספאם באתר וורדפרס שלך? האם Akismet הוא עדיין הפיתרון שלך חסימת דואר זבל? אתם מוזמנים לשתף את מחשבותיכם ו / או התוספות לרשימה זו בקטע התגובות למטה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me