Acobot AI Chatbot סקירה ומדריך וורדפרס

Acobot AI Chatbot סקירה ומדריך וורדפרס

לקוחות רבים אינם מעוניינים לחכות לעזרה. בין אם הם כבר רכשו מוצר, לקוח פוטנציאלי או קורא לראשונה משתמשים רבים מצפים לסיוע מהיר. למרבה הצער, עסקים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם צוות תמיכה 24/7. כאן נכנס לתמונה הפלאגין של Acobot AI Chatbot WordPress.


על ידי מינוף צ’אט-צ’אט עבור צ’אט חי באתר, מבקרים יכולים לקבל עזרה בכל עת – בין אם הצוות שלך אכן נמצא במשרד. היום אנו בוחנים היטב מה הופך את התוספים לצ’אט של AI כל כך מועילים, ומדוע אנו חושבים ש’צ’וט Acobot ‘הוא תוספת נהדרת.

מדוע אתה זקוק לתוסף צ’אט

ראשית, נסתכל מדוע תוסף צ’אט מועיל. יש ככל הנראה הרבה יותר, אבל להלן קומץ של סיבות מרכזיות שכדאי לשקול להשתמש באחד מהתוספים הטובים ביותר לצ’אט חי WordPress באתר שלך..

1. צור הובלות

במילים פשוטות, בעל תוסף צ’אט יכול ליצור לידים ולהגדיל את המכירות. אתה יכול לשלב את הצ’אט שלך בתוכנית השיווק שלך בכדי להעביר את המשתמשים לדפי מפתח. זה יכול להיות מוצרים מוצגים, עלון דוא”ל, דף נחיתה מיוחד, וכו ‘.

אתה יכול גם להשתמש בצ’אט כדי להנחות משתמשים. תשאל אותם “האם מצאת את מה שאתה מחפש?“ואז … או לבקש שייקחו חלק בסקר עם שאלה כמו”כיצד נוכל לשפר את חווית הקנייה שלך?“אז אתה יכול להציע הנחה כפרס על השתתפות.

2. למנוע מכירות אבודות

תוספי צ’אט מרגיעים את הקונים ברגעים החשובים ביותר. הרבה זמן מכירת הפסד מכיוון שאין מי שיענה על שאלת הקונים. תוספי צ’אט מפסיקים זאת על ידי הפיכת עזרה לזמינה.

בונוס: כאשר מבקרים מוצאים את מבוקשם באתר האינטרנט שלך, הם בסופו של דבר נשארים יותר בדפי האינטרנט שלך. זה מגדיל את זמן העמודים שלך ומקטין את שיעור הכניסה שלך, ובכך מגביר את קידום אתרים.

3. תן תמיכה מהירה

ניתן לשלב שירות לקוחות עם צ’אט בוטים. על ידי הוספת צ’אט בוט לאתר התמיכה שלך אתה יכול להפנות משתמשים במהירות למסמכי עזרה או שאלות נפוצות לפני שאתה מבקש לפתוח כרטיס. ברוב הפעמים שיש ללקוחות

למה לבחור Acobot?

כאמור, ישנם מספר תוספי צ’אט נהדרים הזמינים עבור וורדפרס. אבל מדוע כדאי לבחור באקובוט באופן ספציפי? ישנן מספר סיבות נהדרות, אבל הנה כמה שיכולים להצביע עלכם מדוע התרגשנו כל כך לנסות את זה.

קל

ראשית, יישומון הצ’אט קל להתקנה וניתן להתאים אותו אישית לאתר שלך. אתה בוחר את האווטאר (או מעלה אחד), בחר סגנון תיבת צ’אט ומגדיר צבע. זה מאפשר די קל לשנות את הצ’אט שלך כך שיתאים לאתר שלך.

חכם

אבל היופי האמיתי של Acobot הוא בצ’אט AI. צ’ט בוט האינטליגנטי לומד על האתר שלך במהירות על ידי סריקה ו”שינון “של התוכן שלך תוך מספר דקות. לאחר מכן הוא מתעדכן כשאתה מבצע שינויים באתר שלך, כך שתמיד לספק למבקרים באתר שלך תשובות מועילות ומדויקות.

יעיל

Acobot AI Chatbot: Starter Conversation

צ ‘אט Acobot AI הוא גם הראשון ליזום שיחה. מתן סיוע מיידי, בזמן אמת. בין אם זה שואל איך זה יכול לעזור או אם משתמש רוצה להשאיר הודעה Acobot שובר את הקרח ושומר על קשר עם לידים. אם מסיבה כלשהי Acobot לא מצליחה לעזור למשתמש, צ’אט בוט יבקש את כתובת הדוא”ל שלו כך שמקבילה אנושית תוכל להשתלט עליה. יש אפילו אפשרות ל”המשך מעקב אוטומטי “עם הודעה הניתנת להתאמה אישית שנשלחת כדי לאשר שחבר מהצוות יהיה בקשר בקרוב (או מה שתרצה שהדוא”ל שלך יגיד).

חוסך בזמן

יתרון נוסף הוא שהתוסף נועד לעבוד בצורה חלקה עם חלקים אחרים באתר שלך כמו CRM, דלפק העזרה ומנהל המכירות שלך. שילוב עם שירותים אחרים אלה חוסך לך זמן וכסף (מכיוון שלא תצטרך להזין מחדש את פרטי הלקוח באופן ידני). בנוסף תוכלו להתאים אישית צ’אטים לאורך זמן, כך שבסופו של דבר Acobot אולי אפילו לא יישמע כמו בוט למבקרים חדשים.

אבל Acobot עושה יותר מסתם עזרה ללקוחות פוטנציאליים – התוסף שומר על צ’אט-בלוגים ותמלילי דוא”ל כדי לעזור לצוות התמיכה שלך כשהם במשרד. הצוות יכול לצפות בקלות במפגש הצ’אט המלא, לעקוב אחר לידים ולצפות בהמרות.

Acobot AI Chatbot: אנליטיקס

בנוסף יש קל לפרש גרפים כדי לייצג את מפגשי הצ’אט, ההפניות וההמרות שנוצרו באמצעות Acobot. כך שמנהלים יכולים לראות במבט חטוף את ביצועי Acobot.

תכונות עיקריות של תוסף Acobot

עדיין לא נמכר? להלן רשימה של רבים מהתכונות של Acobot AI Chatbot.

 • זמין 24/7 למבקרים באתר שלך
 • עזרה מיידית, בזמן אמת
 • מאות אווטרים לבחירה
 • אפשרויות צבע ללא הגבלה של תיבות צ’אט
 • סורק / לומד את האתר שלך תוך דקות
 • לומד מחדש כשאת מעדכנת
 • ההקלדה גלויה מייד
 • הגדר כללים להסתרת או הצגת חלון צ’אט
 • בחר מעקב אחר אימייל או טלפון
 • שלח הודעות דוא”ל אוטומטיות למעקב
 • התאם אישית את דוא”ל המעקב
 • יוצר קבלות על פעילויות והפניות
 • הגדר עד 5 מקבלי קבלה (כגון דוא”ל התמיכה הראשי שלך או מנהל)
 • יומני הפעלה בצ’אט
 • דוחות למפגשים, הפניות והמרות
 • תיעוד מקוון
 • לחיות הדגמה של Acobot לבדוק תכונות בעצמך!

עכשיו שאתה יודע מה זה Acobot AI Chatbot ויש לך מושג מה הוא יכול לעשות, הגיע הזמן לחקור כיצד להשתמש בפלאגין בפועל.

איך להתחיל עם Acobot

מזל עבורך, התחלת העבודה עם Acobot היא קלה. פשוט התקן את התוסף, צור את חשבונך ותפוס מפתח API. זהו זה! אז בואו נתחיל.

התקן את התוסף Acobot AI Chatbot

1. התקן Acobot AI Chatbot Plugin

ראשית תצטרך להתקין את התוסף Acobot AI Chatbot. זה זמין בחינם ב- WordPress.org או ישירות מלוח המחוונים של וורדפרס. פשוט ללכת ל תוספים> הוסף חדש ולחפש את “Acobot.” התוצאה הראשונה צריכה להיות Acobot Lead Lead AI Chatbot, וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים. פשוט לחץ להתקנה ואז הפעל את התוסף.

2. עמוד הגדרת Acobot

כאשר התוסף מותקן, כעת תרצה לבקר בדף ההגדרות. ניתן למצוא את זה תחת הגדרות> Acobot. אתה אמור לראות מסך כמו זה למעלה, וזה מראה שאתה תצטרך מפתח API כדי להתקין את התוסף. לשם כך, לחץ על קישור הכניסה הכחולה.

צור את חשבון Acobot ווידג’ט שלך

3. הרשמה של Acobot Account

קישור ההרשמה אמור לקחת אותך ישירות לטופס אליו הירשם לחשבון Acobot. כל מה שאתה צריך זה כתובת דוא”ל כדי להתחיל. לאחר שתזין את המידע שלך אתה אמור לראות דף אישור.

4. חשבון Acobot נוצר

כאן תוכלו להירשם לתכנית, או להמשיך עם תקופת הניסיון ללא תשלום של 15 יום. אנו נעבור לתמחור קצת אחר כך, אך נכון לעכשיו תקופת הניסיון ללא תשלום היא הדבר בו אנו משתמשים במדריך.

השלב הבא הוא ליצור את הווידג’ט שלך (זה החלק המהנה).

5. Acobot צור את הווידג'ט שלך

אשף ההתקנה של Acobot ינחה אותך דרך שלוש אפשרויות עיקריות עבור הווידג’ט שלך.

בחר אווטאר של Acobot

שלב 1 הוא לבחור את הדמות שלך. ישנם מאות סמלי מלאי לבחירה, או שאתה יכול להעלות משלך. פורמטים של PNG ו- GIF הם תמיכה, אז אל תהסס להתפרע ולבחור אווטרה שמייצגת בצורה הטובה ביותר את המותג שלך.

בחר את סגנון הצ'אט של Acobot

שלב 2 הוא לבחור סגנון יישומון. יש בעיקר שלוש אפשרויות רדיוס גבול – מודרניות (פינות עגולות מלאות), מבעבע (פינות מעוגלות) ומלבן. בחר את הסגנון שמתאים למראה האתר שלך.

בחר צבע צ'אט של Acobot

שלב 3 הוא לבחור צבע עבור הווידג’ט שלך. פשוט השתמש בבורר הצבעים כדי למצוא את ערך המשושה המושלם שלך.

5. מפתח Acobot API

עם יישומון מוכן ללכת אתה יכול ליצור מפתח API. קבע את הפלטפורמה בה אתה משתמש (במקרה שלנו, וורדפרס) והעתק את ה- API בסעיף “מספק מפתח” בדף..

שמור את הגדרות ה- Acobot API

כעת הדבק את מפתח ה- API בחזרה בלוח המחוונים של וורדפרס. ואז שמור את השינויים שלך. וואלה! צ’אט בוט שלך מוכן לתת יד עוזרת.

Acobot AI Chatbot: צ'אט חי

תוך מספר דקות Acobot תסרוק את האתר שלך ותוכל לעזור לענות על שאלות של לקוחות!

הגדרות חשבון Acobot

באמצעות צ’אט בוט שלך באופן מקוון, Acobot יכולה להתחיל לעזור למשתמשים באתר שלך. אבל יש עוד Acobot בחשבון המקוון שלך. אם אתה חוזר אל Acobot.ai והיכנס לחשבונך הנה מה שתמצא.

לוח מחוונים ראשי

Acobot AI Chatbot: לוח מחוונים ראשי

לוח המחוונים הראשי נותן מבט מהיר על מה בדיוק Acobot עשה לך. זהו משאב נהדר לראות הפעלות אחרונות, לידים חדשים או המרות חדשים, לבדוק שוב אם Acobot סרק את כל הדפים שלך ולראות אם הצ’אטבוט פועל ופועל..

אינטראקציה

Acobot AI Chatbot: פעילויות בצ'אט

כדי לעבור לכרטיסייה אינטראקציה תמצאו דוחות ויומנים עבור הדברים הבאים:

פעילויות באתר: צפו ביומני צ’אט מלאים, ראו גרף של אינטראקציות עם פעילויות השבוע והורדו CSV לכל ההפעלות בצ’אט. אתה יכול גם להשתמש באפשרות קבלות יומן כדי להוסיף עד 5 כתובות דוא”ל כדי לקבל הודעה על פעילויות חדשות.

הפניות: השתמש בדף זה כדי להציג הודעות דוא”ל (או מספרי טלפון אם אתה מאפשר אפשרות זו במקום זאת) שתפסת. מכאן תוכלו גם לאפשר ולהתאים אישית את המעקב האוטומטי של הדואר האלקטרוני שלכם, ולציין שוב מקבלי קבלות.

המרות: צפו בהמרות יומיות.

אתר אינטרנט

הבא הוא הכרטיסייה אתר, שם יש אפשרויות חשובות ל:

דפים ונושאים: ראה מה Acobot למדה. חשוב לבדוק כדי לוודא ש- Acobot סורק את הדפים הדרושים בכדי לספק את התמיכה הטובה ביותר האפשרית עבור מבקרי האתר שלך.

דומיינים: הוסף את כל התחומים הקשורים אליך. סריקות של Acobot מבוססות על דף הבית שלך – אז דאג לכלול קישורים חשובים בתפריט שלך. אתה יכול גם להוסיף דומיינים מרובים. אז אם ברשותך yourwebsite.com, product.ywebsite.com ו- help.yourwebsite.com שאתה רוצה ש- Acobot תוכל לגשת, הקפד להוסיף את כולם לחשבונך..

Acobot AI Chatbot: אי הכללות

הרחקה: זה פחות או יותר איך זה נשמע – הוסיפו אי הכללות למניעת סריקת אקרוטים או המלצה על דפים אלה.

Acobot AI Chatbot: שאלות נפוצות בהתאמה אישית

שאלות נפוצות 2: הוסף שאלות נפוצות מותאמות אישית עבור Acobot. הזן שאלה נפוצה ואז הקלד את התשובה המדויקת שאתה רוצה ש- Acobot תתן.

יישומון

מכרטיסיית לוח המחוונים הזה אתה יכול לצבוט ולהתאים את יישומון Acobot שלך. להלן רוב האפשרויות הזמינות:

 • לשנות את ה אווטאר, סגנון ו צבע בחרת בהתחלה
 • נראות כדי להסתיר את הווידג’ט בדפים ספציפיים
 • החלף כדי להפעיל / לכבות את Acobot או ליצור לוח זמנים
 • הוסף גב לראש כפתור בדפי האינטרנט שלך (אם נושא הוורדפרס שלך כבר לא כולל את זה)
 • גש למפתח ה- API שלך מ- התקנה

מתקדם

אחרון אחרון הן האפשרויות המתקדמות. כאן אתה יכול לעדכן את התוכנית שלך או להוסיף חברים חדשים (רק זכור שחברי צוות חדשים צריכים להירשם תחילה לחשבון כדי שתוכל להוסיף אותם לקבוצה שלך).

פרטי תמחור

תמחור לתכנית אקו

Acobot מתחיל ב 29 $ לחודש עבור תוכנית קטנה. זה כולל את היכולת של צ’אט בוט ללמוד 50 עמודים ולספק אינטראקציות ללא הגבלה עם עד 500 משתמשים בחודש. זה מתאים באופן מושלם עבור מרבית העסקים, חנויות מקוונות בגודל קטן או אתרי עזרה פשוטים. משם תוכלו לשדרג לתכנית בינונית או גדולה לפי הצורך.

פתק: יש תוכנית בחינם של Acobot שתוכל להשאיר את חשבונך לאחר תום תקופת הניסיון של 15 יום. התוכנית החינמית היא ממש כמו התוכנית הקטנה, אולם אם הצ’ט-בוט מבקש מהמשתמש להשאיר כתובת דוא”ל או מספר טלפון, מידע זה יוסווה בלוח המחוונים שלך. יהיה עליכם לשדרג לתכנית בתשלום כדי לבטל את נעילת התכונות העל-חשובות הללו.

אמנם יש המון תוספים לצ’אט בחינם, אך הם לא מציעים את אותה חוויה דמוית אנוש שתמצא עם Acobot. ואם אתה מכס את המספרים, אפילו התוכנית הגדולה זולה בהרבה מאשר להוסיף אדם חדש לצוות התמיכה שלך. זה הופך את Acobot לאופציה ידידותית ללקוח ותקציב.

מחשבות אחרונות ב- Acobot Chatbot עבור וורדפרס

לעטוף את צ’אטבוט Acobot AI מציע דרך ייחודית ובמחיר סביר להציע סיוע 24 שעות ביממה למבקרים באתר שלך. אבל האם זה שווה את זה? להלן המחשבות הסופיות האישיות שלי על מה שחשבתי על התוסף.

הטוב: Acobot הוא פתרון תמיכה מהיר ומשתלם. אתה יכול לקבל צ’אט בוט מועיל AI באתר שלך תוך פחות מחצי שעה. אני יכול לראות שזה מועיל מאוד לעסקים שגדלים שאין להם תקציב לצוות מלא של צוות תמיכה, וכתוספת נהדרת לאתרים שמקבלים מספר רב של מבקרים הזקוקים להדרכה (כמו אתרי LMS). הניתוחים והדוחות המקוונים גם הופכים את המעקב אחר הביצועים של Acobot לפשוט, כך שתוכל לראות אם צ’אט בוט שלך פועל כראוי.

הרע: נכון לעכשיו Acobot זמין רק באנגלית. אז בזמן כתיבת הביקורת הזו (2018) אם האתר שלך בשפה אחרת הוא לא תואם. מלבד זאת, התלונה הנוספת היחידה היא ש”התכנית החינמית “כל כך מוגבלת, וממש לא כדאי. זה אוסף כתובות דוא”ל (נהדר) אבל אתה לא יכול לראות אותן (לא כל כך נהדרות). ברגע שמסתיים הניסיון המדהים בן 15 הימים, אתה די צריך להחליט מיד אם אתה מוכן להשקיע בעסק שלך.

אבל כשמדובר בזה הייתי ממליץ אישית על Acobot? כן (כל עוד האתר שלך באנגלית).

האם יש לך שאלות אחרות על Acobot AI Chatbot שלא עוסקות בהן במאמר זה? או שניסית את התוסף בעצמך, וברצונך לשתף את מחשבותיך? השאירו תגובה למטה – אשמח לשמוע מכם!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me