סיפון שקופיות 2 סקירת תוספי מחוון וורדפרס

תוסף ה- Slide Deck 2 וורדפרס יאפשר לכם ליצור מחווני תוכן יפהפיים ללא הגבלה באתר האינטרנט שלכם. זהו אחד הקלים ביותר לשימוש בפלאגינים בחוץ ומגיע עמוס בכל מיני פיצ’רים מדהימים.


בקר באתר הרשמי של שקופיות

שקופיות סיפון 2 תכונות

סיפון שקופיות כולל טונות של תכונות נהדרות שהופכות אותו להתאמה אישית וידידותי למשתמש מאוד. להלן הדגשתי את כמה מהתכונות המובילות של תוסף ה- Slide Deck כפי שהוזכר באתר שלהם – אני נכנס לאלה קצת יותר בפירוט בסקירת הווידיאו, אבל רק כדי שתוכלו לקבל מושג כללי מה הופך את התוסף לכל כך מיוחד.

סוגי תוכן מרובים

אחד הדברים הטובים ביותר ב- Slide Deck 2 ומה שבאמת גורם לו להתבלט מהתוספים האחרים של המחוון הוא שהוא תומך בסוגים שונים של שקופיות … תמונות, טקסט, HTML וסרטונים. ואתה לא דבק באף סוג שקופיות ספציפי, יכול להיות לך כל שקופיות תמונה, כל הסרטונים או שאתה יכול לקבל שילוב של סוגי שקופיות שונים על שקופית אחת.!

סוגי תוכן לסיפון שקופיות

כשאתה הולך ליצור שקופית פשוט בחר אותה מהתפריט הנפתח וכל ההגדרות עבור סוג השקופית יופיעו כך שתוכל להתאים בקלות את סגנון השקופיות לצרכים שלך..

אתה יכול לקבל שקופיות עם …

  • תמונות
  • טקסט
  • HTML
  • סרטונים

עורך WYSIWYG קל

כל האפשרויות וההגדרות בעת יצירת השקופיות שלך עם שקופית הסיפון נעשות באמצעות ממשק משתמש מותאם אישית אינטואיטיבי וקל מאוד לשימוש. אתה יכול להוסיף כותרות או טקסט גוף לכל שקופית, לבחור בין מספר פריסות לשקופיות שלך, להעלות ו / או למחוק תמונות בקלות, לבחור בין סגנונות שהוגדרו מראש או להכין בעצמך, גרור ושחרר את השקופיות שלך … וכו ‘..

סיפון שקופיות WYSIWYG

תצוגה מקדימה חיה

הדברים הטובים ביותר בסיפון שקופיות לדעתי הוא התצוגה המקדימה החיה. כשאתה עובד על יצירת שקופיות התוסף יציג תצוגה מקדימה חיה של המחוון שלך ממש שם במרכז השליטה כדי שתוכל לראות בדיוק איך הוא ייראה בקצה הקדמי. אם אתה עורך שקופית, גורר את השקופיות מסביב, משנה את העדשה שלך (סגנון המחוון) … וכו ‘, אתה יכול לראות את כל אותם השינויים בשקופית חיה שתוכל לבדוק. זה יבטיח שכשאתה הולך לפרסם אותו בקצה הקדמי, הוא נראה מושלם!

תצוגה מקדימה של סיפון שקופיות

מגיב

Slide Deck עדכן לאחרונה את הפלאגין שלהם כך שיגיב במלואו. משמעות הדבר היא שאם אתה מפעיל נושא וורדפרס מגיב לא תהיה לך שום בעיה להשתמש גם בתוסף זה. בדקתי את ההיענות בהדגמה שלהם וזה לא רע. כמובן שכל מחוון תוכן לא יהיה מושלם באופן אחיד במאה אחוז – אך מאפשר להיות אמיתי, כל אתר במכשיר נייד לא יראה טוב כמו אתר ברירת המחדל בגודל מלא..

סיפון שקופיות מגיב

אם אתה עובר ל- SlideDeck הם מבצעים מבצע מדהים של 25% הנחה עקב עדכון חדש זה

סקירת סרטון שקופיות

האנשים המדהימים שיצרו סיפון שקופיות (טלפתיה דיגיטלית) סיפקו לי את גרסת הפרמיום של התוסף כדי שאוכל לבדוק את זה ולהראות לכם איך הכל עובד. בהתחלה הייתי קצת מוצפת בכל האפשרויות וההגדרות, אבל לקח 10 דקות להכיר את המערכת מכיוון שהיא כל כך אינטואיטיבית. בסרטון שלמטה רציתי להראות לכם כיצד ניתן ליצור מחוון באמצעות שקופיות וסריקה פשוט לדפדף במהירות בין האפשרויות וחלק מתכונות המפתח. מאוד אהבתי להתעסק עם התוסף, באופן אישי אין לי שום שימוש בזה, אבל אולי כן!

לא רציתי להיכנס לפרטי ענק לגבי כל הגדרה קטנה הכלולה לכל סיפון שקופיות וסגנונות שקופיות בודדים, מכיוון שהתוסף באמת מסיבי וזה יהיה הסרטון הארוך ביותר אי פעם. אני מקווה שאם צפית בסרטון יש לך תחושה טובה כמה קל להשתמש בתוסף וכמה הוא ארוז תכונה. אני באופן אישי מאוד אוהב את התצוגה המקדימה החיה תוך כדי התאמה אישית של חפיסת השקופיות שלך כך שבאמת רציתי להראות שבסרטון – פשוט תיאור התוסף לא באמת עושה את זה צדק, אתה באמת צריך לראות את זה בפעולה כדי להעריך את זה!

המחשבות שלי

הדבר היחיד שהייתי רוצה לראות היה אם ממשק המשתמש היה מכוון קצת יותר לממשק המשתמש של ברירת המחדל של וורדפרס, חלק מהצבעים / כפתורים פשוט נראים לא במקום. אני חובב ענק של שימוש בכמה שיותר סגנונות מובנים ושמירה על הדברים קרוב ככל האפשר לממשק המשתמש של ה- WP. עם זאת, זה לא ממש נושא (וכן, זה נראה יפה) ויש אנשים שמצד שני עשויים לאהוב את המראה המודרני / מלוטש של התוסף.

בסך הכל אני חושב שהתוסף באמת נהדר. לא נתקלתי באף סוג של באגים או בעיות כשבדקתי את התוסף והיכרתי איך זה עובד היה מהיר מאוד – לא הייתי צריך לקרוא תיעוד מכיוון שהכל פשוט הגיוני. אני אוהב את העובדה שלתוסף יש סגנונות מוגדרים מראש להוספת כיתובים וכאלה לשקופיות התמונה שלך, שקופיות טקסט בלבד שאני לא חובב ענק של, שקופיות וידאו באמת נהדרות ושימושיות וכמובן שאני מאוד אוהב את שקופית ה- HTML כי זה מושלם למשתמשים מתקדמים שרוצים קצת יותר מהמחוון.

קבל סיפון שקופיות

לחץ על הכפתור למטה כדי לעבור לאתר הרשמי כדי ללמוד עוד ולקבל את התוסף המדהים הזה והתחל לייצר סליידרים נהדרים לאתר שלך! הגרסה האישית מתחילה ב 49 $ וזה הרבה מאוד.

נסה זאת בעצמך: אם תלחץ למטה ותעבור לאתר אתה יכול ללחוץ על הכפתור האומר “נסה את ההדגמה בחינםכך שתוכלו לבדוק את התוסף בעצמכם ולראות מקרוב כמה זה מגניב.

קבל סיפון שקופיות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me