מדריך לתיעוד ולשימוש בחינם של WPExplorer

הפוסט הבא מפרט את השלבים להגדרה ושימוש באחת מתמות הנושאים החינמיות של וורדפרס שלנו. פוסט זה יעבור על תכונות מסוימות שאולי אינן זמינות לכל הנושאים ולכן אנא קרא בעיון. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, אל תהסס להגיש דוח באגים ב- Github.


הודעה חשובה למתחילים: המדריך הבא מניח שאתה יודע להשתמש בפונקציות מקוריות של וורדפרס. אם אתה חדש ב- WordPress, אולי תרצה לבדוק את מדריכי הווידפרס של וורדפרס שלנו המסבירים חלק ניכר מפונקציות הליבה של WordPress..

התקנת נושא

ההתקנה היא מאוד ישר קדימה. עבור אל מראה-> ערכות נושא ולחץ על “הוסף חדש” ובחר את קובץ ה- zip שהורד קודם לכן. יש לקרוא לזה דבר כמו wpex-elegant.zip כאשר “אלגנטי” הוא שם הנושא.

נושא להתקין

הגדרת דף הבית

להלן השלבים להגדרת דף הבית שלך. האפשרויות הבאות תלויות אם העיצוב שלך תומך בתכונות שונות או לא. לדוגמה, אם אתה משתמש בעיצוב בלוגים תצטרך לבדוק רק את שלב 1, עם זאת, אם אתה משתמש בנושא עסקי כגון נושא האלגנטיות של WordPress, תרצה לבדוק את כל השלבים מלבד הראשון. הנוגע לנושא שלך, קרא בעיון!

1. נושא הבלוג

אם אתה משתמש בנושא בלוגים אתה לא צריך לעשות כלום, דף הבית שלך אמור להציג את הפוסטים האחרונים כברירת מחדל.

2. עסק / תיק / נושא אחר

אם הנושא שאתה משתמש בו אינו נושא בלוגים רגיל, כדי להגדיר את דף הבית כל שעליך לעשות הוא ליצור דף חדש ולבחור את תבנית דף הבית. לאחר מכן עבור אל הגדרות-> קריאה והגדר עמוד זה כאפשרות “עמוד קדמי”.

תבנית דף הבית

הגדרות קריאת וורדפרס

3. המחוון

אם הנושא בו אתה משתמש כולל תמיכה במחוון בדף הבית (אתה יודע מכיוון שאתה יכול לראות אותו בהדגמה), לא תצטרך להתקין תוספים של צד שלישי או לעשות דבר מסובך כדי להגדיר אותו. הנושא כולל סוג פוסט מותאם אישית שנקרא “שקופיות” ותוסיף אותם ממש כמו פוסטים סטנדרטיים וכל הודעה תהיה שקופית בסליידר..

חשוב: אם הוספת את השקופיות שלך בצורה נכונה ולא יכולת לראות אותן בדף הבית, זה בדרך כלל אומר 1 מתוך 2 דברים. ראשית, לא הגדרת נכון את דף הבית כאמור לעיל. שתיים, יש התנגשות ג’אווה סקריפט באתר שלך, נסה לבטל את כל התוספים הפעילים כדי לוודא שאף אחד לא גורם לבעיה..

מחוון דף הבית

עמוד סליידר הבית

4. תכונות ביתיות

חלק מהנושאים החינמיים שלנו כוללים סוג פוסט מותאם אישית שנקרא “תכונות ביתיות”. סוג פוסט מותאם אישית זה נוסף כדי להקל עליך להוסיף “תכונות” לדף הבית שלך. אתה יכול לראות דוגמא בהדגמת ה- WordPress Theme האלגנטית. תכונות הבית הן הסמלים והטקסט שמתחת למחוון, ראו צילום מסך למטה:

דף הבית כולל WordPress

הוספת תכונות של דף הבית היא פשוטה מאוד.

הגדרת דף בלוג

אם אתה משתמש בנושא עסקי שבו ייתכן שהבלוג יהיה בדף נפרד (לא בדף הבית), קל מאוד להתקין אותו! כל שעליך לעשות הוא ליצור דף חדש (תן לו שם מה שאתה רוצה) ואז עבור אל הגדרות-> קריאה והגדר עמוד זה כאפשרות “עמוד הודעות”.

עמוד בלוג

הגדרת תיק עבודות

אם הנושא בו אתה משתמש כולל את סוג הפוסטים המותאמים אישית של תיק עבודות, בצע את הצעדים שלהלן להוספת פריטי תיק העבודות שלך וכן ליצירת דף תיק העבודות.

הוספת פריטים

הוספת פריטים היא קלה ביותר. פוסטים בפורטפוליו עובדים בעיקרם כמו פוסטים סטנדרטיים. צור את הפוסט שלך, הוסף את התוכן שלך, קבע את התמונה המוצגת שלך … וכו ‘. לאחר שתפרסם פריט הוא יופיע בתבנית דף הבית שלך, בדף התיקים ובארכיוני התיקים שלך.

תמונה מצורפת: אל תשכח להגדיר את התמונה המוצגת שלך! נושאים מסוימים תלויים בו ואם תמונה לא מוצגת, ייתכן שהיא לא תציג דבר.

תיק וורדפרס

יצירת דף תיק העבודות שלך

קל מאוד להתקין את דף הפורטפוליו. כל שעליך לעשות הוא ליצור דף חדש ולבחור בתבנית “תיק עבודות”.

תבנית תיקים

להזמין מחדש פוסטים

לעתים קרובות אני נשאל כיצד להזמין את הפוסטים שלך בוורדפרס. כברירת מחדל כשאתה מפרסם פוסט חדש (בין אם זה פוסט רגיל, תיק עבודות או תכונה) הוא יופיע באתר שלך בסדר בו הוא פורסם. אם ברצונך לשנות את סדר ברירת המחדל אנא עיין בפוסט הבא להזמנת הודעות מחדש בוורדפרס.

ייבוא ​​נתונים לדוגמה (גרסת פרימיום בלבד)

ניתן לרכוש ערכות נושא מסוימות במחיר פרמיום ב- Creative Market (תהיה הודעה בדף הנושא שאומרת כי גרסת פרימיום זמינה בפרטי העיצוב) וערכות נושא אלה כוללות קובץ נתונים לדוגמא .xml שתוכל להשתמש בהן כדי לייבא. ההדגמה החיה כמדגם מלכתחילה.

כדי לייבא את נתוני הדגימה היית עובר לכלי כלים-> יבוא לחץ על “וורדפרס” ופעל לפי ההוראות!

ייבוא ​​וורדפרס

שינוי צבעי הנושא שלך (גרסת פרימיום בלבד)

אם רכשת גרסת פרימיום של נושא זה תהיה לך גישה להגדרות צבע כך שתוכל לשנות בקלות את העיצוב של הנושא שלך. פשוט עבור למראה-> התאמה אישית ואיתור את הלשונית “סטיילינג” בהתאמה אישית של העיצוב. כאן תוכלו להשתמש בבוחרי צבע כדי לשנות את העיצוב שלכם. יש!

התאמה אישית של נושא וורדפרס

דיווח על באגים ותמיכה

חשוב מאוד לשמור על הנושאים המעודכנים שלנו וחופשי באגים. יצרנו מאגרי Github לנושאים החינמיים שלנו בהם תוכלו לדווח על בעיה. ככל שאנו מקבלים את הדוחות אם קיימת שגיאה בעיצוב (לא שגיאת משתמש) אנו נגיב עם הנושא המעודכן.

חשוב: מערכת דוחות הבאגים שלנו אינה מיועדת לחיפוש תמיכה (שאלות בנושאי נושא או עזרה בשינויים). כל הנושאים החינמיים שלנו משתמשים בפונקציות וורדפרס מקוריות בלבד, ולכן עליכם להיות מסוגלים להשתמש בהם ללא צורך בהדרכה נוספת. אם יש לך שגיאה, זה סיפור אחר ואנחנו רוצים לדעת כדי שנוכל לתקן אותו!

תמיכה ניתנת למשתמשים “פרמיום”. אם יש גרסת פרימיום זמינה למכירה תוכל לרכוש כדי לקבל עזרה נוספת אם אינך בטוח כיצד להשתמש בערכת הנושא או אם יש לך שגיאה שזקוקה להתייחסות מיידית. התמיכה אינה כוללת שירותי התאמה אישית בחינם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me