מופעל בלוגים חינם WordPress נושא

מחיר:חינם (מורשה תחת GPL)
תיעוד:מסמכי נושא
וידאו:מדריך וידאו
ריפו Github:גיטו ריפו
תצוגה מקדימה של הורדה

גרסה נוכחית: 1.1.2


רוצים בלוג טוב יותר? מופעל הוא נושא וורדפרס בסגנון בלוג בחינם לחלוטין שקידדנו כאן ב- WPExplorer. רצינו ליצור נושא פרקטי שיכול לשמש כל סוג של בלוג – עסקים, טכנולוגיה, יופי, אורח חיים, נסיעות, אוכלים ועוד. הפריסה הנקייה והמינימלית של נושא זה מקלה מאוד על ניווט וקריאה. כן, יש הרבה נושא נחמד לבלוגים בחינם אבל Powered הוא נושא מקודד היטב באמצעות תקני קידוד וורדפרס, מציע כמה תכונות דמויי פרימיום (בחר בין מאות גופנים של גוגל, הגדר את הרוחב שלך בהתאמה אישית, בחר את צבעי התפריט שלך) לא יש קישורי דואר זבל או קוד מוצפן, הוא מהיר ביותר, קל לשימוש ומיועד לעידן המודרני.

עיצוב מינימלי, רספונסיבי ומהיר

ערכת הנושא Powered מקודדת בעיצוב מינימלי בסגנון רשת המאפשר להציג את הפוסטים האחרונים שלך בצורה קלה מאוד לניווט ובדומה לבלוגים פופולריים רבים. פשוט גש ל התאמה אישית של וורדפרס לבחור בין עמודות 1, 2, 3 או 4 עבור הרשת שלך. כמו כן, אתה יכול לבחור בין סרגל צד, סרגל צד שמאל או סרגל צד ימני עבור הארכיונים, הפוסטים והדפים שלך באופן עצמאי. “הפוסט המוצג” האופציונלי מציג את הפוסט הראשון ברשת שלך בפורמט גדול אשר מוסיף לעיצוב הנושא אך יגדיל גם את החשיפה למאמרים האחרונים שלך. הקטע האופציונלי “פוסטים פופולריים” לפני הכותרת התחתונה המתומנמת יאפשר לך להציג כמה מהפוסטים הנצפים ביותר שלך.

הגדרות התאמה אישית וגדלי תמונות

מופעל כולל הגדרות רבות של התאמה אישית של התאמה אישית, כך שתוכל לשנות את רוחב ברירת המחדל של האתר, את נקודת הפריצה של התפריט הנייד, להוסיף לוגו מותאם אישית, לשנות את אורך קטע הכניסה שלך, להפעיל / לבטל חלקים שונים של הנושא, לבחור את עמודות הרשת שלך (1,2,3 או 4), בחר בפריסות שלך (סרגל צד ימין, סרגל צד שמאל, ללא סרגל צד), שנה את שאילתת ההודעות הקשורות שלך ובחר כמה להציג, בחר את המספר המועדף עליך על עמודות כותרת התחתונה, הזן את טקסט זכויות היוצרים המותאם אישית שלך, בחר את גופן נושא ברירת המחדל שלך- משפחה (בחר מבין מאות גופנים של גוגל), הזן את גדלי החיתוך המותאמים אישית שלך ועוד!

גדלי תמונה “מומלצים”:

להלן לא באמת גדלי תמונה “מומלצים” אבל הם אלה שמשמשים בהדגמה החיה אם רצית להשתמש בהם או משהו דומה:

 • כניסה מוצגת: 1100 x 480 x מרכז-מרכז
 • כניסה: 760 x 460 x מרכז-מרכז
 • הודעה בודדת: 760 x 460 x מרכז-מרכז
 • קשורים: 760 x 460 x מרכז-מרכז
 • דפים: 760 x 460 x מרכז-מרכז
 • פופולרי: 760 x 460 x מרכז-מרכז

תרגומים ותמיכה ב- RTL

ערכת הנושא המופעלת על ידי וורדפרס מקומית לחלוטין לתרגום וכוללת קובץ Powered.pot בתיקיית השפות. זה כולל גם 2 פונקציות להוספת תמיכה עבור WPML ו פוליאנג לתרגום כמה הגדרות Customizer כגון הלוגו המותאם אישית שלך אם אתה רוצה לוגו שונה לכל שפת אתר.

קובץ RTL CSS כלול גם בכדי לספק תמיכה בשפה מימין לשמאל ללא צורך לעשות דבר! כל שעליך לעשות הוא לבחור את שפת RTL שלך בהגדרות וורדפרס והקובץ נטען באופן אוטומטי ומעביר אלמנטים שונים של נושא באופן אוטומטי.

אין יותר קונפליקטים!

תשכחו מקונפליקטים עם תוספים של צד שלישי! מופעל מקודד עם כל פונקציות PHP, מזהה HTML ו- HTML וכיתות ייחודיות מקודמות באופן ייחודי, כדי למנוע התנגשויות אפשריות עם תוספים אחרים. בנוסף אנו משתמשים רק בפונקציונליות ליבה של וורדפרס ואנחנו לא משתמשים בשום סוג של לוחות נושא של צד שלישי או סקריפטים בגודל שינוי גודל שעלולים להאט דברים או לשבור דברים..

שילוב מדיה חברתית

רק בגלל שהעיצוב פשוט זה לא אומר שהנושא החינמי הזה אינו מלא בתכונות פרימיום יפות. מופעל כולל שיתוף מדיה חברתית מובנה בכל הפוסטים שלך לפייסבוק, טוויטר ו- Google+. כל מה שקוראים צריכים לעשות זה ללחוץ על כפתור כדי לשתף את המאמרים שלכם (רק הקפידו להתקין גרף פתוח כראוי באתר שלך באמצעות תוסף).

העיצוב כולל גם יישומון מותאם אישית למדיה חברתית שתוכל להשתמש בו בסרגל הצד או בכותרת התחתונה. כל שעליך לעשות הוא להוסיף את הווידג’ט לאזור הווידג’ט של סרגל הצד, הדבק בקישורי המדיה החברתית שלך ושמור. אתה יכול בקלות לגרור ולשחרר להזמין מחדש את הקישורים החברתיים, כמו גם לבחור לפתוח את הקישורים באותה כרטיסייה או חדשה.

בלוגים חזקים

והכי חשוב מופעל הופך את הבלוגים לקלים. אין שום גימיקים, פשוט פרסם את הפוסטים שלך כמו שאתה עושה בדרך כלל בוורדפרס ואם אתה רוצה תוכל להכניס וידאו או כתובת URL שמע תואמת oEmbed. הפוסטים שלך יציגו אוטומטית את התמונה המוצגת בראש (או וידאו / שמע) ואת התוכן שלך למטה. פוסטים מציגים גם תיבת מחבר אופציונלית עם קישורים ביולוגיים וחברתיים (הזן את הקישורים החברתיים שלך דרך הגדרות המשתמש שלך), קישורי מאמרים הבאים & הקודמים, וכן קטע מאמרים קשורים המציג פוסטים אחרים מאותה קטגוריה או באקראי (בהתבסס על הגדרות ההתאמה האישית שלך).

מופעל הוא אפשרות נהדרת לכל בלוג ואנחנו מקווים שתנסו זאת! תוכל לראות תכונות נושא נוספות בהמשך, או פשוט להוריד את העיצוב כדי להפוך את הבלוג שלך מדהים היום!

מופעל על תכונות נושא WordPress

 • נושא GPL בחינם לחלוטין!
 • עיצוב מגיב
 • פריסות עמודות 1-4 עבור הרשומות שלך
 • אפשרויות סרגל צד שמאל, ימין או ללא
 • רשת נקייה ומינימלית – בחרו בין שורות לבנייה או לשורות התאמה
 • העלאת לוגו תמונה מותאמת אישית
 • כמה הגדרות סטיילינג וטיפוגרפיה
 • ווידג’ט מדיה חברתית בהתאמה אישית
 • הודעות אחרונות בהתאמה אישית עם יישומון תמונות ממוזערות
 • תיבת מחברים בסגנון עם קישורים חברתיים
 • פוסטים רגילים, שמע ווידאו
 • פוסטים קשורים
 • מדור הפוסטים הפופולרי
 • הערות הברגה
 • עימוד ממוספר
 • טקסט בזכויות יוצרים תחתונה מותאם אישית
 • חזרה לראש החץ
 • קוד נקי ותקף
 • ועוד!

תיעוד נושא WordPress מופעל

תחילת העבודה עם נושא ה- WordPress המופעל צריכה להיות קלה למדי, אך להלן מספר טיפים לשימוש בנושא.

התקנה: התקן נושא זה ממש כמו בכל נושא אחר בוורדפרס. פשוט הורד את קובץ ה- zip. לאחר מכן השתמש ביבואן וורדפרס כדי להתקין ולהפעיל את הנושא.

אפשרויות התאמה אישית: אפשרויות לוגו המותאם אישית שלך, רוחב האתר, העמודות, הצבעים המותאמים אישית ועוד ניתן למצוא בהתאמה אישית של WordPress. נווט ל מראה> התאמה אישית> הגדרות נושא כללי כדי לשנות את הגדרות ברירת המחדל של ערכת הנושא. יש גם כמה אפשרויות מובנות של סטיילינג / צבע שאליהן אתה יכול לגשת מראה> התאמה אישית> סטיילינג.

סטיילינג מופעל

גדלי תמונה: כברירת מחדל, ערכת הנושא Powered אינה מגדילה או משנה תמונות כלשהן, אך תוכל להגדיר את החיתוך המותאם אישית שלך ב מראה> התאמה אישית> גדלי תמונות. כאן תוכלו להזין את הרוחב, הגובה ומיקום החיתוך של התמונות השונות באתר. לאחר סיום הקפד להריץ א התחדש תוסף תמונות ממוזערות – –.

גודל-תמונות מופעל

פוסטים של בלוג: צור פוסטים בבלוג בדיוק כמו רגיל על ידי בחירה הודעות> הוסף חדש. נושא זה תומך גם בתמונות מוצגות, וידאו וסרטוני אודיו. כל שעליך לעשות הוא להזין את הקישורים התואמים שלך עם oEmbed בשדות המטה הנוכחיים המוצגים תחת עורך הפוסט.

מדור הפוסטים הפופולרי: קטע הפוסטים הפופולרי האופציונלי מוצג ממש לפני אזור הכותרת התחתונה וניתן להשבית אותו בהתאמה אישית תחת הלשונית “כותרת תחתונה”. כברירת מחדל היא תוצג לפי רוב הפוסטים שהגיבו אבל אתה יכול גם להתקין את ה- תוסף דלפק של פוסטים להציג במקום זאת את הפוסטים הנצפים ביותר שלך.

עדכונים: העדכונים ניתנים אוטומטית. אם יש עדכון לנושא עליו להציג בלוח המחוונים של וורדפרס. אם אתה מבחין שיש עדכון זמין אך אינך רואה את הודעת העדכון אתה תמיד יכול להוריד מחדש את הנושא ולעדכן באמצעות FTP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me