ראיון עם ThemeFuse חנות הנושאים של וורדפרס

1. מתי ואיך נוצר ThemeFuse?

התחלנו את Themefuse לפני כמעט שנתיים וחצי, כאשר ענף הנושאים של וורדפרס היה מקום שונה מאוד. באותה תקופה לא הייתה לנו חנות נושא וורדפרס משלנו, אלא פרסמנו רק את הנושאים שלנו במקומות שוק מיוחדים, כמו Themeforest. הסתדרנו שם טוב מאוד, אבל תמיד הרגשנו שאנחנו רוצים יותר – המקום שלנו בו באמת נוכל לבטא את היצירתיות שלנו. אז השקנו את החנות שלנו Themefuse.com.


בקר ב- ThemeFuse

2. כמה אנשים עובדים כיום ב- ThemeFuse?

נכון לעכשיו, הצוות שלנו מונה 12 חברים, שאולי נראים גדולים למדי עבור סטארט-אפ, אך אנו מנסים לשמור על מספר זה ככל האפשר. אנחנו לא רוצים להגדיל את הצוות שלנו רק למען הפילוסופיה של “גדול יותר הוא טוב יותר”. אנו מרגישים שלפעמים, שמירה על הצוות קטן למדי זה הדבר הנכון לעשות. אנו שוכרים אנשים רק כשהמצב באמת משבח את זה, ואנחנו אוהבים את העובדה שבצוותים קטנים יותר כולם מרגישים כמו משפחה אחת גדולה.

3. האם Themefuse פועל למעשה על וורדפרס? למה או למה לא?

כן, כמובן שאנו משתמשים ב- WordPress עבור אתר האינטרנט שלנו. זה מתאים באופן מושלם לכל מה שאנחנו צריכים וזה מה שאנחנו יודעים הכי טוב. אז זו הייתה הבחירה הברורה מאיתנו. בנוסף, יותר ויותר אתרים מכל הענפים (לא רק בלוגים) מתחילים להשתמש בוורדפרס כבסיס שלהם, מה שהופך אותה ל- CMS הכי בשימוש שם – כך שזה אומר הרבה אבטחה, תכונות וורדפרס של וורדפרס..

4. מהם 3 הנושאים המוכרים ביותר שלך?

שלושת הנושאים המוכרים ביותר עבורנו הם:

1. Welcome Inn, נושא WP למלונות, מוטלים או צימרים

ברוכים הבאים למלון

2. Medica, תבנית לרופאים, רופאי שיניים וצוות רפואי

נושא וורדפרס של Medica

3. חזון, נושא וורדפרס לעסקים, חברות סטארט-אפ באינטרנט, אינטרנט.

דמיין את נושא WordPress

5. כל הזמן מתווספות לוורדפרס תכונות חדשות. האם אתה תמיד מנסה לשלב תכונות חדשות בנושאים שלך, אנא ספק דוגמה?

אנו תמיד מנסים לעדכן את הנושאים שלנו לגירסת הוורדפרס האחרונה בהקדם האפשרי, כך שהנושאים שלנו יתמכו מייד בתכונות החדשות שמביא אוטומטית בכל פעם שהם מוסיפים משהו. כמו כן, כשמדברים על תכונות חדשות שעולות בתעשיית וורדפרס או בעיצוב אתרים בכלל, כמו קודים קצרים או WD רספונסיבי, אנו רוצים להוסיף אותם די מהר לנושאים שלנו, אך רק אם זה באמת מוסיף להם ערך. אז, בדרך כלל אנו מנסים לנתח את הרעיון לפני שקופצים ראשונים ראשונים למחזור פיתוח חשוב. לפעמים, הוספת תכונות מהירות מדי פירושה שאתה משקיע זמן רב בעבודה על דברים שעדיין לא הוכחו שהם באמת שווים את זה, מעבר להייפ הראשוני, מכיוון שהמשתמשים לא ישתמשו בהם בטווח הרחוק.

6. אז מה הלאה? כל שיא מתגנב שאתה יכול לתת לקוראים שלנו?

אנו עובדים כרגע על תכונה של חברות מועדון עבור חנות הנושאים שלנו, שתשמח מאוד את לקוחותינו הקבועים, ותאפשר להם לשלם רק כמה דולרים בחודש עבור גישה מלאה לספריית העיצוב שלנו. עדכון זה לאתר שלנו יביא גם המון תכונות נהדרות חדשות למשתמשים שלנו – יהיה זה לקוחות, חברות כלולות או סתם מבקרים. מגיע בקרוב מאוד!

כמו כן, הבא לקראת פרסום זה הנושא המורכב ביותר שלנו עד כה – HomeQuest Real Estate. נושא זה תוכנן במיוחד לתעשיית הנדל”ן, עם תכונות מגניבות רבות אשר יהפכו את חיי המתווכים לקלים מאוד בעת קידום הנכסים שלהם. אנו באמת מאמינים כי פרויקט מסוג זה, עם התכונות והאפשרויות שאנו אופים בהם, לא נעשה לפני כן בענף הנושאים של WordPress. כן, זה באמת כל כך טוב … [אתה יכול לראות כמה פסגות מתגנבות ב- Dribbble]

תצוגה מקדימה של נדל

7. יש הרבה חנויות נושא, מה גורם לך להתבלט ולמה אנשים צריכים לבחור את הנושא שלך על פני אחרים?

Themefuse הכל עוסק בעיצובים מקוריים ורעיונות נישה. לדוגמה, אנו מנסים לכסות תבניות נישה כמו בתי מלון, בתי קפה, רפואי, מגזיני ספורט או משרד עורכי דין ערכות נושא במקום לבצע את אותן תבניות גנריות של ארוחת הארוחה שאתה רואה בחנויות מתחרות רבות.

הבעיה עם ערכות נושא גנריות היא שלמרות שהם חזקים ורבגוניים, הם לא ימשכו קונים ממבט ראשון מכיוון שהם לא נראים כמו מה שהלקוח רוצה או מצפה לראות. אך כאשר אנשים בוחנים את נושאי הגומחה שלנו, הם כבר רואים שם את אתר העתיד שלהם, מכיוון שהתבניות שלנו מעוצבות ומפותחות לצרכים המדויקים של אותם לקוחות בענף זה..

8. האם יש לך טיפים / עצות לאנשים אחרים שרוצים לפתוח חנות נושא משלהם?

כן, רק אחד: לא. אם מתבדחים בצד, התעשייה הזו הולכת ומצטופפת מהר מאוד ואם אין לכם את ההתלהבות והידע ליצור משהו שמשאיר את כל חנויות הנושאים האחרות באבק, כנראה שזה לא שווה את זה.

9. כל מחשבות או דברים אחרים שאתה רוצה להזכיר?

רק רציתי לומר שלום לקוראי WPExplorer ומעריצים שם בחוץ. המשיכו להשתמש בוורדפרס, חבר’ה! לחיים!

בדוק ThemeFuse

אם עדיין לא ביקרת באתר שלהם, אולי תרצה לעבור ל- Themefuse ולראות את כל הנושאים הנהדרים שיש להם להציע, מי יודע, אולי תמצא את “נושא החלום” שלך. תהנה!

פוזה

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me