יום הולדת שמח וורדפרס: סיבות שאנחנו אוהבים אותך

יום הולדת 11 שמח וורדפרס! ההולך וגדל יותר ויותר בכל שנה וורדפרס משתפרת כל העת – הן קוד והן חיי כל המשתמשים המשתמשים ב- CMS מדהים זה. אז לכבוד יום ההולדת של וורדפרס (ומתוך סקרנות) שאלתי סביב מדוע אנשים חושבים שוורדפרס כל כך נהדרת. המשך לקרוא כדי לראות מה אנשי המקצוע של וורדפרס חושבים ולמה הם אוהבים את וורדפרס.


למה אנחנו אוהבים וורדפרס

קארי דילס

כמה אני אוהבת את וורדפרס … הרשו לי לספור את הדרכים! �� בקיצור, אני אוהב שאוכל להתפרנס עם וורדפרס. יש מערכת אקולוגית כל כך רחבה של משתמשים, מוצרים ושירותים, שכל אחד עם הנטייה יכול לבנות עסק טוב ב- WordPress.
~ קארי דילס
פרדי מורוקי

וורדפרס הופכת את יצירת אתרי האינטרנט לקלים במיוחד. אתה יכול לקבל אתר פונקציונלי לחלוטין עד סוף היום! פרט לכך, הפלטפורמה ניתנת להרחבה בכך שתוכלו להשיג תוסף כמעט לכל פונקציה שאפשר להעלות על הדעת. מה שכן, וורדפרס מעוצבת באהבה, ונותנת לנו פלטפורמת CMS שהיא יפה, סופר מהירה וידידותית לקידום אתרים. וורדפרס פשוט מדהים! יש כל כך הרבה דברים נהדרים לומר על וורדפרס שאולי אכתוב פוסט שלם, אז אני פשוט אעצור שם.
~ פרדי מוריוקי
דבש שארמה

אני משתמש בוורדפרס במשך 3 שנים בערך, ותמיד נהנתי להשתמש בזה. ניסיתי כמה מערכות ניהול תוכן אחרות בעבר, אבל אהבתי את וורדפרס בגלל הפשטות שלה, ממשק קל לשימוש, קלות התאמה אישית וקהילה חזקה. מעולם לא הייתי עד לשום במה אחרת עם קהילה כה חזקה.
~ דבש שרמה
גילברט פלגרום

הדבר שאני אוהב ב- WordPress הוא הפתיחות של הקהילה והעובדה שכולם שמחים ללמוד אחד מהשני ולתרום בחזרה לפרויקט WordPress. וורדפרס באמת הצליחה להפעיל את האתוס “קוד פתוח” במלוא הפוטנציאל שלו ובקנה מידה עצום, וזה לא משימה קטנה.
~ גילברט פלגרום
ברין וילסון

וורדפרס מהיר להתקנה, קל לשימוש ומעצים ברצינות: וורדפרס הוא כלי מדהים לחלוטין – שלא לדבר על יפה – שמעניק למיליונים אמצעי נגיש בקלות לעולם הפרסום המקוון במינימום מהומה! בקיצור, וורדפרס עושה מהפכה בפרסום מקוון – זה כל כך פשוט!
~ ברין וילסון
אחסן פרווז

ובכן אני אוהב את וורדפרס כי זה קל מאוד לשימוש גם לבלוגרים וגם למפתחים. עם טונות של תוספים ונושאים העומדים לרשותנו כדי לשנות את וורדפרס ולהשתמש בהם כדי ליצור כל סוג של אתר. כמו כן קהילה הולכת וגדלה המוקדשת לוורדפרס בהחלט עוזרת לנו ליצור חברים חדשים מכל העולם שאיתם נוכל לשתף את הידע שלנו ולבקש עזרה. אני מתרשם עד כמה התקדמה וורדפרס עד כה, ואני צופה שוורדפרס תתקדם עוד יותר.
~ אחסן פרווז
פיטר שילינג

ב- HelpForWP.com אנו מפתחים תוספים עבור WordPress, הצוות שלנו בונה אתרים המבוססים על WordPress כבר כמעט 5 שנים.
למה אנחנו אוהבים את זה? ובכן מנקודת מבט של מפתחים זה בגלל שזה כל כך ניתן לגישה. ממשקי ה- API ברורים ופשוטים לשימוש, חמושים בקודקס שמפתח חדש יכול להתחיל תוך זמן קצר. אבל זה לא רק בסיס הקוד, “ניתנת לגישה” נכונה גם לקהילה. אני אוהב את העובדה שאני יכול לפתוח בטוויטר למפתח של תוסף או נושא, לשאול שאלה או לתת להם משוב – זה מדהים!
~ פיטר שילינג
הארי בל-תומאס

מבחינתי, וורדפרס מצטיינת כיצד היא מאפשרת ומעודדת התאמה אישית נרחבת. זה מאפשר למפתחי תוספים להשתמש בכוחות היצירתיים שלהם בקלות וליצור במהירות כמה דברים די חזקים. אתה יכול לראות זאת דרך המספר העצום של תוספי וורדפרס שם בחוץ, והפיתוח אינו מיועד אך ורק למקצוענים. להפך, כמה מהתוספים הוורדפרסיים השימושיים ביותר נוצרו על ידי חובבים. זה מתאפשר על ידי העובדה שקהילת וורדפרס היא אחת הנדיבות והמוכשרות בעולם כיום; האווירה הקהילתית הידידותית הזו עזרה באמת להפוך את וורדפרס לאטרקטיבית עבור מפתחים ורצויה להשתמש בהם עבור בלוגרים. נוסף על כך, וורדפרס אינה רק CMS למפתחים; זה תוכנן בקפדנות כך שיהיה קל לשימוש עבור אנשים מכל תחומי החיים, בין אם הם מכירים קוד או לא. זו הסיבה שלדעתי היא הפכה כראוי לפלטפורמת הבלוגים האהובה בעולם. המוטו של וורדפרס, ‘קוד הוא שירה’, מדגים כיצד וורדפרס מונעת על ידי תשוקה ורצון למצוינות; פרויקט וורדפרס אינו מכוון למטרות כספיות או ארגוניות כלשהן, אלא מכוון לשלמות. זה יוצא דופן, ומראה מדוע וורדפרס באמת פלא של האינטרנט.
~ הארי בל-תומאס
טום אוור

איפה אני מתחיל? אני לא בטוח שיכולתי לתת תשובה אחת פשוטה! עם זאת, אני בטוח שאתה מקבל תגובות מאנשים על כל הדברים הברורים ביותר: המספר העצום של נושאים ותוספים זמינים, קלות שימוש, קהילה מדהימה וכן הלאה. אז אני אנסה משהו קצת אחר: אני אוהב את WordPress מכיוון שהוא מציע כל כך הרבה הזדמנויות לאנשים שרוצים להרוויח כסף באינטרנט. באופן אישי גילמתי קריירה כבלוגר וורדפרס (בין השאר), וכל האתרים שלי פועלים ב- WordPress. יש כל כך הרבה הזדמנויות – ככותב, מעצב, מפתח, מתכנת … הרשימה פשוט ממשיכה להימשך. וורדפרס היא כלכלה בפני עצמה!
~ טום אוור
גרסימוס ציאלוס

עוד בשנת 2007 הייתי צריך לבחור CMS קטן לאתרי הלקוחות שלי. באותה תקופה היה אמור וורדפרס לתמוך רק בבלוגים אבל גם אז זה היה רחוק מהאמת. לקוחות רבים מרוצים ממערכת ניהול התוכן שלהם ואפילו כיום רובם משדרגים את אתרי האינטרנט שלהם בעצמם. מהיר קדימה לשנת 2014 וכספק נושאי וורדפרס מובחר עלי לומר כי וורדפרס שינה את חיי לחלוטין. נראה כי זה שינה גם את חייהם של 16,000 לקוחות ++ שלנו. איך אפשר לא לאהוב את וורדפרס?
~ גרסימוס ציאלוס
קווין מולדון

אני אוהב את וורדפרס בגלל הרבגוניות שלו. בטח, זה קל להתקנה ונוח לשימוש, אם כי כך גם מערכות ניהול תוכן רבות אחרות. נפח התוספים והנושאים העצומים הזמינים לפלטפורמת וורדפרס מעמיד אותה מעל לתחרות שלה. זו הסיבה שוורדפרס פופולרית כל כך. יש מעט מאוד שזה לא יכול לעשות. זו הסיבה שאני משתמש בה בפרויקטים רבים כל כך.
~ קווין מולדון
פיל ג'ונסטון

בעיניי, וורדפרס מיועדת לאתרים מהי הגילוי של מהירות העיוות לנסיעה בחלל. היא מציעה אתרים נוספים במהירות, עם צוות מפתחים עולמי המשגיח על אבטחה ושימושיות – וזה זמין בחינם לכל אדם! וורדפרס עובדת עבור כל כך הרבה דברים בכל כך הרבה רמות משתמש שונות: אתרי אינטרנט, אפליקציות, חברות, חנויות מקוונות. כמפתח, אני אוהב לבנות אפליקציות ופרויקטים המשתמשים בוורדפרס מכיוון שיש לו מגוון עצום של כלים מחושבים היטב שמאיצים ייצור ונותנים לי דרך להגיע מנקודה A (רעיון) לנקודה B (ביצוע רעיון זה. ). מערכת הפעולות ומערכת הפילטר באמת מדהימה ומאפשרת כל כך הרבה חדשנות מבלי להפריע למה שמפתחים אחרים בונים לצדך.
~ פיל ג’ונסטון
כריס רובינסון

יש כמה סיבות עיקריות לכך שאני אוהבת את וורדפרס, את הקוד הפתוח שלה, את הקהילה המדהימה ואת הביגי – זה נתן לי להפסיק לעבוד עבור “האיש” ולגלף את דרכי שלי.
~ כריס רובינסון
קילה גלובר

וורדפרס היא פלטפורמה נהדרת עבור כל רמה של משתמשים, ומה שאני אוהב זה כמה שהיא מעצימה. כל אחד יכול לבנות אתר באמצעות וורדפרס. נוסף על כך, כל אחד יכול לפתוח עסק באמצעות וורדפרס. זה עובד לכל תקציב. זה גמיש בלי סוף (פשוט התקן כמה תוספים). וזה תמיד משתפר עם כל עדכון. אז באמת שאין סיבה לא להקים אתר כאשר וורדפרס הופכת אותו למאמץ כל כך.
~ קילה גלובר
איי ג'יי קלארק

זה קשה – יש כל כך הרבה סיבות! זה בחינם אז זה נהדר להתחיל, זה תמיד משתפר, וכמפתח זה הרבה יותר מהיר ליצור אתרים המשתמשים בוורדפרס כמסגרת. בנוסף זה מתפתח כל הזמן – זה התחיל רק כפלטפורמת בלוגים, אבל עכשיו אתה יכול להריץ אתרי אינטרנט מסחריים מלאים, פורומים ולעשות הרבה יותר הכל באמצעות WordPress.
~ איי ג’יי קלארק

תורך

אז למה אתה אוהב WordPress? פשוט השאר הערה מהירה בתגובות למטה – אשמח לדעת את הסיבות שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me