איך הנושא הכולל של וורדפרס נהדר עוד יותר!

אם אתה עוקב אחר WPExplorer אז בוודאי שמעת על הנושא הכולל של וורדפרס ואולי כבר קונה! ואם לא, זה יכול להיות זמן טוב לבדוק את זה ולראות מה חסר לכם �� הנושא הזה יצא מאז סוף השנה שעברה ומאז שחרורו דחפתי עדכונים רבים עם לא רק תיקונים אלא גם שיפורים / תכונות חדשים. בגירסה האחרונה 1.5 ממש חידשתי דברים ולכן חשבתי שאכתוב פוסט כדי שלקוחות נוכחיים יוכלו להציץ בכל מה שחדש (שיניים להחלפה יכולות להיות קצת צולעות) וכמובן לאלה מכם ששוקלים לקנות הנושא, אני מקווה שאוכל לשכנע אותך סוף סוף לעשות את הצעד!


עריכה מקדימה

ככל הנראה העדכון הצפוי ביותר הוא הוספת תמיכה בעורך הקדמי של Visual Composer. העורך הקדמי מדהים, אך כולל תמיכה בו בנושא שלך שיש בו מודולים מותאמים אישית (סה”כ כולל מעל 20 מודולים מותאמים אישית עבור ה- Visual Composer – רשת תיק עבודות, רשת צוות, flexslider, סרגל מיומנות, קרוסלה, רשת תמונה … וכו ‘) יכול להיות קצת מסובך וגוזל זמן רב. נושאים מסוימים (כמו נושא ה- DT7) כוללים מודולים מובנים אך הם פשוט מעניקים “ריבוע” קטן בעורך הקדמי עבור המודולים המותאמים אישית שלהם (מגעילים). אם אתה מתכוון להרחיב עורך חזיתי עליך לעשות זאת בדרך הנכונה! כל המודולים המותאמים אישית בעיצוב Total יכולים להיות גלויים במלחין הקדמי בדיוק כיצד הם יופיעו באתר החי, כך שתוכלו לבנות את האתר שלכם באמת באמצעות גרירה ושחרור..

דוגמא לסרטון

להלן הקדמה מהירה של וידאו לפונקציית העריכה החזיתית בערכת הנושא הכוללת המסופקת על ידי התוסף Visual Composer. זה בשום אופן לא סרטון מדהים (אני מוצץ לעשות הצגות מסך) אבל אני חושב שהוא מספק לפחות הבנה איך הדברים עובדים ומראה לך כמה קל להוסיף תוכן לאתר שלך.

אפשרויות אופטימיזציה

בגרסה 1.5 הוספתי כרטיסייה חדשה בחלונית אפשרויות העיצוב כדי שתוכל לבצע כמה אופטימיזציות נוספות לנושא שלך מבלי שתצטרך להוסיף פונקציות / תוספים נוספים לאתר שלך. כרגע אין המון אפשרויות אבל אני אוסיף כאן אפשרויות נוספות מדי פעם.

תסריטים מאושרים

בטח שיש המון תוספים שיש בהם כדי לצמצם את הסקריפטים שלך בערכת הנושא שלך, אבל לפעמים תוספים אלה שוברים את הקוד כשאתה מבצע את זה באופן אוטומטי. ולפעמים השרת שלך כבר מספיק מהיר כדי להוסיף הוספות פלאגינים נוספים לא נחוץ, אבל צמצום סקריפטים של ערכת הנושא שלך יכול להוסיף דחיפה קטנה במהירות האתר וציון העמוד של תובנות בגוגל. בעדכון האחרון הוספתי קובץ style-min.css הכולל את כל ה- CSS (style.css, responsive.css ו- woocommerce.css) בפורמט ממוזער וקובץ min.js הכולל את כל התוספים של js (flexslider, caroufredsel, איזוטופ … וכו ‘) ופונקציות ה- init עבור סקריפטים אלה בפורמט ממוזער.

האפשרות המובנית מאפשרת לך לכבות בקלות את הסקריפטים הממוזערים ולהעלות את הסקריפטים הסטנדרטיים למטרות בדיקה או אם אתה מעדיף להשתמש בתוסף צד שלישי.

אופטימיזציות מוחלטות

לוח ניהול מהיר יותר

לוח אפשרויות העיצוב הכולל בנוי באמצעות מסגרת Redux, וזה לדעתי המסגרת הטובה ביותר ליצירת לוחות ניהול. זה כולל טונות של סוגי אפשרויות שונים (צבעוני צבע, טקסט, בחר, רדיו, תיבת סימון, בחר תמונה … וכו ‘) אבל זה גם קל מאוד להרחיב ולשנות. ולמרות שהמסגרת מדהימה, היא הייתה איטית במיוחד (פעמים טעינה של 5-7 שניות). העבודה המשותפת עם מפתחי המסגרת שהם הצליחו להגדיל מאוד את מהירות פאנל הניהול כך שהוא יטען תוך 3 שניות! אפילו עם טונות האפשרויות הזמינות ב- Total Theme. אז עכשיו אתה יכול לבצע עריכות בנושא שלך הרבה יותר מהר!

אם לא שמעת על Redux לפני שאתה צריך לבדוק אותם לגמרי (לחץ על התמונה למטה). זוהי מסגרת חזקה מאוד ונתמכת היטב על ידי המפתחים. ואל תשכח לתרום אם אתה משתמש כרגע או אתה משתמש במסגרת בפרויקטים שלך!

מסגרת redux

סוגי הודעה מודול מלחין רשת

ערכת הנושא Total כוללת מודולים רבים ומתקדמים רבים שאינם כלולים במערך החזותי כגון קרוסלות, סליידרים, רשתות, תיבות אייקונים, הסברים, כפתורים .. וכו ‘. בעדכון האחרון הזה אני כולל מודול רשת חדשה של סוגי פוסטים שהתבקשה מאוד כך שתוכלו להציג בקלות רשת מכל סוג פוסט מותאם אישית או מרובים. זה מאוד שימושי לאנשים שרוצים לשלב את הפוסטים שלהם בבלוג או בפורטפוליו או להציג רשת פשוט של מוצרי WooCommerce או להציג רשת פוסטים מסוג פוסט מותאם אישית שנוסף באמצעות תוסף או נושא ילד..

רשת סך הכל-פוסט-סוג

מה תרצה לראות בעדכונים עתידיים?

אני תמיד מחפש דרכים לשפר ולהרחיב את נושא ה- Total, זהו הנושא הנמכר ביותר והאהוב עלי ביותר עד כה. אני למעשה שומר רשימה של עריכות הקרובות לגירסה הבאה ב- Total Changelog כדי שמשתמשים יוכלו לראות שאני תמיד עובד על שיפור זה ותיקון באגים. אם יש לכם הצעות לעדכונים עתידיים אשמח לשמוע אותם, פשוט השאירו לי תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map