ראיון עם J.R. Far ממושאי MOJO

אם אתה לא עומד בראש נושא ה- Mojo, הגיע הזמן שתעשה זאת. הם אחד המקומות המובילים בשוק לרכישת נושאי וורדפרס. הם עדיין חדשים יחסית בתעשייה אך בהחלט צומחים. היה לנו העונג לקבל את הבעלים המשותף J.R. פאר לענות לנו על כמה שאלות שאנחנו בטוחים שתאהבו לקרוא!


1. מתי ואיך נוצר MojoTemas?

עוד בשנת 2009 התחלנו אני וברדי להניח את העבודה לבניית שוק הקנייה והמכירה שלנו. אחרי חודשים של עבודה קשה, סוף סוף השקנו תחרות ענק בשם March Padness במרץ 2010 ופתחנו את הדלת למוכרים בלבד. היינו צריכים לבנות את ספריית הנושאים שלנו לפני שנוכל לפתוח את השוק. אחרי חודש של העלאת כמה פריטים מדהימים, אנחנו פתח את השוק לרוכשים באפריל 2010. מאז השקת האתר אנו ממשיכים לצמוח בקצב מהיר בכל חודש ונכון לעכשיו, העברנו כעת 100,000 פריטים שהורדו ויש לנו יותר מ 50,000 משתמשים.

מלכתחילה, שנינו רצינו שהשוק ייבנה על גבי וורדפרס לא רק בגלל שאנחנו אוהבים את וורדפרס אלא רצינו להראות לאחרים את הכוח שמאחורי וורדפרס. ככל שהשוק צמח עם יותר פריטים, יותר משתמשים וכו ‘, היינו צריכים לכופף את וורדפרס לרצוננו. נכון לרגע זה, אנו נמצאים בגרסה 3.0 של השוק. הגרסה העדכנית ביותר היא להפעיל גם ערכות נושא של MOJO וגם קוד MOJO באותו בסיס קוד.

ערכות נושא של מוג'ו

2. כמה אנשים עובדים כיום בערכות נושא של Mojo?

הצוות מורכב כרגע מ 7 מאיתנו. את עצמי ואת בריידי כמייסדים, 3 מפתחים, מעצב אחד וצוות התמיכה שלנו.

3. אני יודע ש- Mojo Themes פועל ב- WordPress. איך זה הסתדר לך? האם לדעתך הפיתרון הטוב ביותר לחנות שלך?

בהחלט זה הפיתרון הטוב ביותר, אבל זה לא אומר שלא היה לנו חלק הוגן בנושאים המשתמשים בו. הגדול ביותר עד כה היה בעיות מהירות וביצועים. מכיוון שוורדפרס כל כך אינטנסיבית בבסיס נתונים, הפעלת שאילתות בקצב שהיינו לא עבדנו. עם הגירסה האחרונה (v3) של השוק, בנינו מחדש את השוק כדי לפעול בדומה לאופן בו WordPress.com פועל. דברים כמו הגדרת HyperDB החדשה שלנו, מטמון בקצה האחורי ובאחורי היישום וכמובן וודא שאנו משתמשים בשאילתות הנכונות כדי להגביר את המהירות.

4. האם ידוע לך על כותבי נושאים המסתמכים על ערכות נושא של Mojo כמקור ההכנסה העיקרי שלהם?

כן ובאותה פתק, להרבה מוכרים יש צוותים מלאים של יותר מאשר רק אותם כדי לתמוך בפריטים שלהם.

5. שמנו לב שאתה עובד על אתר חדש. כל הצצות?

כן! זה פשוט הושק. זהו השוק השני שנוסף לרשת Mojoness. השוק החדש שלנו, MOJO-Code.com, הוא החדש שלנו קנה ומכר שוק עבור קוד פרימיום. אתה יכול למכור או לקנות תוספי וורדפרס, הרחבות מג’נטו, סקריפטים של PHP, ג’אווה, CSS וכו ‘. זה עתה השיק, אך אנו נרגשים לאן פנה השוק הזה כבר וההזדמנות שהוא מביא לקהילה MOJO הקיימת..

קוד מוג'ו

6. כמה פריטים מוגשים מדי חודש לחנות שלך ובממוצע איזה אחוז מתקבלים?

כן, ישנם מאות העלאות שעוברות מדי חודש והייתי אומר בממוצע רק כ-10-15% מקבלים אישור. רוב הפריטים נשללים פעמים רבות לפני שהם מאושרים שכן דרישות ההעלאה שלנו הפכו מחמירות יותר. לדוגמה, ערכות נושא של וורדפרס שהועלו נשמעות על שלושה חלקים. על פריטים להיות בעלי תיעוד מעמיק. העיצוב צריך להיות סטנדרטי. הקוד נבדק על ידי העלאת הנושא בהתקנת WordPress מבחן. אנו מפעילים אותו דרך Theme Check, WP Debug ואנחנו דואגים שהוא יתקין כראוי בהתקנה שלנו.

7. יש הרבה חנויות נושא, מה שגורם לך להתבלט?

שאלה נהדרת וזה בדיוק זה. איננו חנות נושא בה אנו פשוט מוכרים ותומכים במוצרים שלנו. אנו שוק שמאפשר למעצבי ומפתחי נושאים למכור את עבודתם בשוק שלנו.

המיקוד שלנו כל יום הוא כיצד נוכל לייצר שוק טוב יותר, להביא יותר תנועה וערך רב יותר למוכרים שלנו בכדי להרוויח יותר ויותר כסף.

8. האם יש לך טיפים / עצות לאנשים אחרים שרוצים לפתוח חנות נושא משלהם?

אם אתה מחפש לפתוח חנות נושא משלך הייתי מתיישב ברצינות ושקול מה באמת מעורב. אני חושב שרוב מעצבי העיצוב חושבים שכל השוק מביא זה תנועה ושיווק לפריטים שלהם, אבל יש כל כך הרבה דברים אחרים שאנו מספקים להם ערך. לדוגמה, רובם לא חושבים באיזו פלטפורמה הם ישתמשו כדי להקל על תהליך המכירה ותהליך המסירה הדיגיטלית. מה לגבי דמי עיבוד כרטיסים? דמי חיוב? לעקוב אחר יומני שינוי הנושא שלך? מה עם פורום התמיכה שלך? ערכות נושא של MOJO מטפלות בכל זה וכל כך הרבה יותר. תוכלו ללמוד עוד על מכירת ב- MOJO כאן.

נוסף על כך, בערכות נושא של MOJO, צוות התמיכה שלנו מטפל בלקוחות בכך שהם עוזרים להם בשאלות פשוטות על מרבית הפריטים המוכרים כמו “כיצד אוכל להתקין נושא זה?”, “היכן אוכל למצוא את התיעוד?”, “כיצד האם אני מגדיר את התפריט הזה, את התיק הזה, התמונות שלי לא יטענו וכו ‘? ” אנו עוזרים לסנן שאלות קלות ולענות עליהן כך שמוכרים יוכלו להתמקד בייצור מוצרים מדהימים!

9. כל מחשבות או דברים אחרים שאתה רוצה להזכיר?

המשיכו בעבודה הטובה כאן והמשיכו לדחוף את התוכן הנהדר ואת הנושאים המדהימים! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map