45 בלוגי וורדפרס מדהימים שכדאי לעקוב אחריהם

הבלוגים הטובים ביותר בוורדפרס שעליכם לעקוב

כחובב וורדפרס, אתה תמיד רוצה להתעדכן אחר ההתרחשויות האחרונות בעולם הוורדפרס ובמידה מסוימת גם בפיתוח אתרים. אתה רוצה לדעת מה whos של וורדפרס יש לומר בכל זמן נתון. אתה רוצה להקדים את העקומה; שמור על כרטיסיות על חדשות WordPress, טכניקות אחרונות, פריצות, ערכות נושא, תוספים ומה לא. ואיזו דרך טובה יותר להישאר מעודכנת ומעודכנת מקריאת בלוגים של וורדפרס?


בהגשת היום אנו נכיר לכם יותר מ- 45 בלוגרים וורדפרס אדירים שכדאי לכם להכיר. ואתה בהחלט צריך להסתכל על חשבונות הטוויטר שלהם, אז קדימה והקש על הכפתור הבא. תתכונן להשתעשע.

1. WPExplorer

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - WPExplorer

בקר בבלוג WPExplorer    עקוב אחר @WPExplorer

אני אולי קצת מוטה כאן, אך עובדה נותרה עובדה; WPExplorer הוא ללא ספק אחד הבלוגים הטובים ביותר בוורדפרס. כלומר, כל כך הרבה שתוכל ללמוד כאן ב- WPExplorer.

תוהה מה בתפריט? החל משיעורי הדרכה מפורטות, ביקורות על ערכות נושא ותוספים ועד טיפים ומדריכי הוראות נהדרים, WPExplorer הוא משאב אחד שתרצה לסמן ברגע זה. בין הפוסטים הגדולים, אנו מפרסמים מתנות ומבצעים בלעדיים שיכולים לחסוך לכם המון כסף ��

2. ערכות נושא אלגנטיות

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - ערכות נושא אלגנטיות

בקר בבלוג העיצוב האלגנטי    עקוב אחר @elegantthemes

הבלוג ‘עיצובים אלגנטיים’ מציע טיפים מדהימים של וורדפרס, הדרכות ועדכונים אודות הנושאים והתוספים החדשים של וורדפרס. הבלוג כולל בלוגרי וורדפרס מכובדים כמו קווין מולדון, ברנדה בארון וג’קלין תומאס, בין היתר.

3. כריס למא

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - כריס למא

בקר בבלוג של כריס למא    עקוב אחרי @chrislema

אלא אם כן התחלת להשתמש בוורדפרס לאחרונה, בטח שמעת דבר או שניים על כריס למה – בלוגר וורדפרס ברמה העליונה שהוזעק לייעוץ לאוהבי WooThemes, iThemes, Reaktiv, WP101 ועוד. הוא בלוג על מסחר אלקטרוני, פרילנסינג, חברות, למידה אלקטרונית והצגה בין נושאים אחרים הקשורים לוורדפרס.

4. הגדרת WP

הגדרת WP

ביקור ב- WPSETUP    FOLLOW @wp_setup

מחפש מדריכים להתקנת וורדפרס? בוחרים בתוכנית אירוח? או משהו אחר? ב- WP Setup יש טונות של מאמרים נהדרים החותרים מגוון רחב של נושאים שמועילים לכל משתמש וורדפרס חדש בהקמת האתר שלהם.

5. WPLift

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - WPLift

בקר בבלוג wplift    עקוב אחר @wplift

WPLift כולל מדריכי וורדפרס, הדרכות וטיפים מכמה מהבלוגרים הטובים ביותר בוורדפרס ברחבי העולם. בנוסף יש להם כמה עסקאות מעולות לאתחל. זה בנוסף להתמקדות בקרב משתמשי רמת הכניסה הופך את WPLift לבלוג נהדר לעקוב אחרי הידע בוורדפרס.

6. WinningWP

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - InningWP

בקר ב- WinningWP    עקוב אחר @WinningWP

WinningWP מנוהל על ידי ברין וילסון, ומהווה משאב נהדר עבור וורדפרס. למד על נושאים חדשים של וורדפרס, בדוק כמה ביקורות על תוספים ולמד מיומנויות חדשות בעזרת הדרכות מועילות.

7. טברנה WP

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPtavern

בקרו ב- wptavern    עקוב אחר @wptavern

הוקמה בשנת 2009 על ידי ג’ף צ’נדלר, WP Tavern מפרסמת את החדשות האחרונות של WordPress, פריצות, נושאים ותוספים. את הבלוג מנוהלים ג’ף צ’נדלר ושרה גודינג. הבלוג מתעדכן בקביעות בחדשות וורדפרס.

8. WPEka

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPeka

בקר בבלוג WPEka    עקוב אחר @wpekadotcom

אני לא יודע איך הם הגיעו לשם, אבל זה בטח צומח עליך אחרי זמן מה. אך השם אינו הסיבה ש- WPEka הגיע לרשימה זו; הבלוג מפרסם הודעות דעה נהדרות, ביקורות בנושא תוספים ותוספי לימוד מעמיקים מספר פעמים בשבוע.

9. WPKube

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPkube

בקר ב- WPKube    עקוב אחר @wpkube

Devesh Sharma הקים את WPKube ביוני 2014 כדי “… לספק נושאי וורדפרס איכותיים, תוספים, הדרכות, חדשות ושינוי …” Dev, מנהל אתרים מצליח מכל זכות, עשה עבודה נהדרת עם WPKube. הוא מפרסם פוסט חדש כל יומיים. WPKube כולל בלוגרים ידועים של וורדפרס כמו ג’ו, אשלי וסורב קונדו, בין היתר.

10. בלוג WPMU DEV

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - wpmudev

בקר בבלוג wpmudev    עקוב אחר @wpmudev

עם תכנון אפוי טרי, למעלה מ- 360K חברים, ומקטע בלוגים הכולל כמה מהמדריכים הטובים ביותר, טיפים ועצות באינטרנט בוורדפרס, WPMU DEV הוא המשאב המתאים ל- WordPress עבור משתמשים רבים – מנוסים או אחרת. הנושאים המופיעים בבלוג סובבים סביב WordPress, WordPress Multisite, BuddyPress ועוד מקהילת WordPress.

11. BobWP

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - BobWP

בקר בבלוג והפודקאסט של bobWP    עקוב אחר @bobWP

בין אם אתה מתחיל או משתמש מתקדם של וורדפרס, אתה תמיד יכול ללמוד משהו מבוב דאן. הוא סוג של עניין גדול, אז כדאי שתשימו לב כשהוא עולה לבמה. אתה יכול גם לעקוב אחר הפודקאסט שלו לטוב עוד יותר וורדפרס.

12. ניהול בלוג

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - ManageWP

בקר בבלוג הניהול    עקוב אחר @managewp

ManageWP מאפשר לך לנהל אתרי וורדפרס מרובים ממרכז שליטה יחיד, וחוסך לך המון זמן ומאמץ. אני לא מנסה למשוך את הרגל שלך, זה ממש נוח, במיוחד אם אתה נאבק לנהל את האתרים שלך. בלוג ManageWP משתתפים בין היתר הדרכות, טיפים, ביקורות, חוות דעת, חדשות, ייעוץ עסקי, ערכות נושא ותוספים..

13. ראש עיריית ה- WP

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - WPMayor

בקר wpmayor    עקוב אחר @wpmayor

אם אתה מחפש את החדשות החמות והעדכניות ביותר של וורדפרס, מאמרים, פריצות ותוספות רק כדי להזכיר כמה, אתה רוצה להוסיף את WP Mayor לרשימת הקריאה שלך. כמו עכשיו. ראש עיריית ה- WP מוחזק על ידי מר וגברת ז’אן גאליה בעזרת מארק זהרה, שהוא במקרה בן דודו של גאליה. עסק משפחתי זה כולל כמה תורמים מכל תחומי החיים, המעניקים לתוכן תחושה גלובלית (רב-תרבותית).

14. WPBeginner

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPBeginner

בקר ב- wpbeginner    עקוב אחרי @wpbeginner

עם מעל 130K משתמשי וורדפרס, WPBeginner הוא המשאב האולטימטיבי למתחילים בוורדפרס. אל תבינו אותי לא נכון, עדיין תוכלו ללמוד הרבה ב- WPBeginner גם כמשתמש וורדפרס מנוסה. אחרי הכל, הלמידה לא נפסקת כל החיים.

15. SitePoint

בלוגי וורדפרס שעליך לעקוב אחריהם - SitePoint

בקר ב- Sitepoint עבור WordPress    עקוב אחר @sitepointdotcom

מאז 1999, SitePoint העניק השראה לאינספור מעצבים לבנות אתרים ואפליקציות אינטרנט באיכות גבוהה. מלבד פרסום הדרכות וטיפים וורדפרס במגירה העליונה מדי שבוע, הם מציעים ספרים וקורסים פנטסטיים שסביבם HTML, CSS ו- JavaScript. התוכן בבלוג שלהם נוצר על ידי ענק צוות סופרים ומפתחים.

16. CodeinWP

בלוגי וורדפרס שעליך לעקוב אחריהם - CodeInWP

בקר בבלוג COdeinWP    עקוב אחר @codeinwp

בכיכובם של דניאל פאטאקי, טום אוור (אני נשבע, הוא לא שיחד אותי בשביל האזכורים), אדלינה טוקה וקרול K כמו עצמו, הבלוג של CodeinWP הוא אוסף מנוהל היטב של מיטב ההדרכות, הטריקים והטיפים של וורדפרס. . הפוסטים ב- CodeinWP הם ממש מעולים, לא תרצו לפספס אף אחד!

17. סופרסטארים ב- WP

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPsuperstars

בקר ב- WP SuperStars    עקוב אחר @WPSuperstars

כוכבי WP סופרסטרים הם יותר אתר סקירה מאשר בלוג. בלי קשר, הם דוחפים הדרכות ופרסומים נהדרים של וורדפרס המועילים למתחילים ומקצוענים כאחד. לכן, לא רק שאתה מקבל ביקורות מדהימות על מוצרי WordPress המועדפים עליך (כלומר נושאים, תוספים, אירוח וכו ‘), אלא גם פוסטים שנחקרו היטב כדי ללמוד כל מה שאתה יכול על WordPress..

18. ThemeShaper

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - ThemeShaper

בקר ב- ThemeShaper    עקוב אחר @ThemeShaper

מי עומד מאחורי הבלוג ThemeShaper WordPress שפשוט מדהים מכדי להתנגד? איאן סטיוארט, קרוליין מור, דניאל רוברט ושנים עשר (12) חובבי וורדפרס נוספים שאכפת להם הרבה על נושאי וורדפרס. מדור הבלוג הוא ארכיב ענק של חדשות וורדפרס, טיפים, השראה, טריקים, פריצות, קטעי מידע ומדריכי עומק..

19. מומנט

בלוגי וורדפרס שעליך לעקוב אחריהם - מומנט מג

בקר במגזין הארגון    עקוב אחר @TheTorquemag

הובא אליכם על ידי החבר’ה שמאחורי WPEngine, אירוח הוורדפרס המנוהל שבחר עבור רבים, מומנט עוסק בחדשות וורדפרס, עדכונים וכל ההתרחשויות האחרונות בעולם וורדפרס. מלבד חדשות, יש להם קטגוריות עסקים, קהילות ופיתוח שהופכות את הבלוג לעשיר יותר. תוכן נוצר על ידי מומחים כמו שון קוורטון, ג’ון סטיוארט וג’וש פולוק בין היתר.

20. טאטס+

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - Tuts +

בקר ב- TUts + עבור WordPress    עקוב אחר @TutsPlus

איננו יכולים לפרסם פוסט אודות הבלוגים הטובים ביותר בוורדפרס שעוקבים אחריו ולא מצליחים להזכיר את Tuts +, משאב אחד מסוגו המתאים למתחילים וורדפרסאים מקצוענים. אם תפנקו אותי, חיפשתי השראה לטוטס+ זוג אינספור פעמים בעבר ובכל פעם לא התאכזבתי.

21. חתולים שקודדים

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - חתולים שקודדים

בקר בחתולים אשר קוד    עקוב אחר @catswhocode

קייטרינג קוד אשר אוצרים ליותר מ -17,000 עוקבים, ואוצרת ז’אן, בלוגר בן 30 ומשהו שבסיסו בבלגיה. זהו ארכיב עצום של טיפים, פריצות ומדריכי קידוד וורדפרס אדירים. עבודתו של ז’אן הוצגה בבלוגים פופולריים כמו מגזין Smashing, WPHacks ועיצוב בלוגים מקצוענים.

22. ארנה WP

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WP Arena

בקרו ב- WP Arena    עקוב אחר @wparena

WP Arena הוא בלוג מועיל המתמחה בביקורות, השוואות ואוספים. הם מציעים גם כמה מדריכים מדהימים לתוספים פופולריים של וורדפרס וטיפים קלים שכל משתמש וורדפרס היה מועיל (כמו כיצד להתאים אישית את הבלוג שלך כך שיתאים למותג שלך)..

23. אלמנטור

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - Elementor

בקר בבלוג Elementor    עקוב אחרי @elemntor

בהחלט שמעת על Elementor – זהו התוסף הטוב ביותר לבניית דפים בחינם עבור וורדפרס. אבל האם ידעת שהם מנהלים גם בלוג? ובכן, הם עושים וזה מלא בטיפים נהדרים כיצד לבנות אתר טוב יותר בעזרת אלמנטור, בנוסף להשראת ועיצוב אתרים, ראיונות פרילנסרים ועוד.

24. 1stWebDesigner

בלוגי וורדפרס שעליך לעקוב אחריהם - 1stwebdesigner

בקר ב- 1stWebDesigner    עקוב אחר @ 1stwebdesigner

1stWebDesigner היה אחד הבלוגים הוורדפרס הראשונים (שלא נועדו משחק מילים) בכדי לעודד את המייסדים שלנו להתחיל את WPExplorer כך שבאופן טבעי הם היו צריכים להיכלל ברשימה זו. מאות פוסטים מועילים עם טיפים לעיצוב אתרים, גיליונות סריג, משאבים בחינם (ערכות נושא, כלי פוטושופ וכו ‘), מיטב הרשימות ועוד, זהו חובה לקרוא עבור כל מעצב רשת – ולא רק למשתמשים בוורדפרס..

25. ווורקופ

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - Woorkup

בקרו בווורקופ    עקוב אחר @mywoorkup

מנוהל על ידי בריאן ג’קסון (גורו רציני של וורדפרס ו- SEO), ווורקופ הוא בהחלט משאב וורדפרס סולידי. אם אינך בטוח אי פעם לגבי תוסף, או שאתה מחפש השראה כלשהי, קרא את הבלוג של בריאן. הוא גם משתף עצות פרילנסרים לניהול עסק על סמך חוויותיו האישיות שלו ויש לו ארגז כלים של מוצרים מומלצים שיעזרו לך להתחיל.

26. WPShout

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - WPShout

בקר ב- WPShout    עקוב אחר @WPShout

WPShout מנוהלת על ידי פרד מאייר ודייויד הייז, ואלו שישאירו באופן עקבי תוכן מדהים כמו הדרכות שבועיות, המלצות משאבים, טיפים לפיתוח, מדריכי אבטחה ועוד. עקוב אחריהם בטוויטר לקבלת עדכונים שוטפים על הדברים שהם חופרים בכל שבוע.

27. קינסטה

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - קינסטה

בקר בבלוג קינסטה    עקוב אחרי @kinsta

אנשים מתלהבים על אירוח וורדפרס מהיר, אמין ובטוח של קינסטה. למה? כי הם באמת מכירים את הדברים שלהם! ובמזל מזלכם, הם חולקים את הידע הזה דרך קבע דרך הבלוג שלהם. בקר בבלוג שלהם כדי ללמוד על תוספים, אבטחה, טיפים עסקיים, בלוגים ועוד.

28. קולורליב

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - Colorlib

בקרו ב- Colorlib    עקוב אחר @colorlib

אם חיפשת אי פעם אחר נישה וורדפרס ספציפית, כמו “ערכות נושא וורדפרס היצירתיות הטובות ביותר” או “ערכות העיצוב הטובות ביותר של וורדפרס לעסקים קטנים”, כנראה שראית לפני כן רשימת Colorlib. אבל זה לא כל מה שיש לבלוג שלהם להציע. Colorlib מספק גם מדריכי תוספים, טיפים לעיצוב ואפילו כמה נושאים בחינם שבהם תוכלו להשתמש באתר האינטרנט שלכם.

29. Narrowem

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - Narrowem

בקרו ב- Narrowem    עקוב אחרי @narrowthem

Narrowem הוא ידוע על נושא מעמיק שלהם ביקורות תוספים ומדריכים. אם אתה מנסה להחליט בין נושאים (או תוספים), תרצה לעבור לבלוג שלהם כדי לראות אם אתה יכול להשוות בין התכונות והפונקציונליות. או עיין במחקרי המקרה שלהם כדי ללמוד מדוגמאות לעיצוב אתרים באינטרנט.

30. Cloudways

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - Cloudways

בקר בבלוג הענן    עקוב אחר @Cloudways

Cloudways היא אפשרות נהדרת לאירוח ענן מנוהל, אך הם גם בלוג נהדר לעקוב אחריו. אמנם לא בהכרח רק מתמקד בוורדפרס, אך הם מציעים ביקורות על נושאים, מדריכי הגדרת אתרים וטונות של טיפים עסקיים (עבור GDPR, עיצוב, מסחר אלקטרוני וכו ‘) שתרצה להוסיף לרשימת הקריאה שלך..

31. יוסט SEO

בלוגי וורדפרס שעליך לעקוב אחריהם - יוסט SEO

בקר ב- Yoast SEO    עקוב אחרי @yoast

לא יכולנו להשאיר את Yoast SEO מהרשימה שלנו מכיוון שהם באמת הטובים ביותר ב- biz בכל הקשור לאופטימיזציה למנועי חיפוש. עקוב אחר הבלוג שלהם לקבלת אסטרטגיות מעודכנות ל- SEO של וורדפרס, טיפים לאתר SEO, מדריכי מדיה חברתית ועדכוני תוספים (כי אם אתה לא משתמש בתוסף ה- SEO שלהם אתה אמור להיות).

32. קארי דילס

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - קארי דילס

בקר בבלוג של קארי דילס    עקוב אחר @cdils

קארי דילס היא מומחית וורדפרס, והפוסטים שלה הם תענוג עקבי לקרוא. מובטח לך שתלמד משהו – בין אם מדובר על וורדפרס, ג’נסיס, WooCommerce או משהו אחר. אל תשכח לעקוב גם אחרי הטוויטר שלה – היא מעקצבת באופן קבוע ותלוי ביום שהם מצחיקים לגמרי.

33. אנוואטו

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - Envato

בקר בבלוג Envato    עקוב אחרי @envato

כשאתה חושב על אנוואטו אתה בטח חושב באופן מיידי על נושאי פרימיום, תוספים, תמונות וכו ‘. אבל אנוואטו באמת הגדילה את הבלוג שלהם בשנה האחרונה. כשהבלוג שלהם משתף טיפים וסיכומים כמעט לכל נישה, הבלוג שלהם הוא משאב נהדר עבור פרילנסרים העובדים על מודעת עבודה של לקוחות וגם עבור אנשי DIY שמחפשים קצת עזרה או השראה..

34. מקדש המדיה

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - מקדש המדיה

בקר בבלוג מקדש המדיה    עקוב אחרי @mediatemple

מקדש המדיה הוא עוד מארח מדהים עם בלוג מרהיב לא פחות. היכנס מדי פעם בכדי ללמוד על נושאים שנעים בין זרקורי לקוחות, טיפים לאופטימיזציה לאירוח, עורכי תמונות, הדרכות וורדפרס ועוד.

35. עיצוב אנריאל

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - עיצוב אנריאל

בקרו בעיצוב אנריאל    עקוב אחר @Ana_Segota

אנריאל דיזיין מנוהלת על ידי היזם המדהים אנה סגוטה. עקוב אחר הבלוג שלה בכדי לקרוא ראיונות בוורדפרס אחד על אחד, עקוב אחר מדריכים מועילים (ומדריכי וידאו), למד טיפים חדשים בנושא SEO ועוד. היא מציעה גם כמה נושאי פרימיום יפהפיים שלא תרצו לפספס.

36. MonsterPost

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - MonsterPost

בקרו ב- MonsterPost    עקוב אחר @templatemonster

TemplateMonster הוא שוק ענק עם אלפי ערכות נושא ותבניות מדהימות לבחירה, והבלוג שלהם MonsterPost מציע אלפי מאמרים מועילים (בתוספת ספרים אלקטרוניים ועיצוביות בחינם לאתחל). חידד את כישורי העיצוב שלך, למד על אופטימיזציות קלות לתוכן באתר, מצא את האירוח הטוב ביותר עבורך ועוד.

37. WordPress.org

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WordPress.org

בקר בחדשות וורדפרס    עקוב אחר @WordPress

כמובן שהיינו צריכים לכלול את הבלוג החדשות של וורדפרס ברשימה זו. התעדכנו בעדכוני הליבה של וורדפרס, שיפורי תכונות, אירועי קהילה והערות של המפתחים.

38. WPBlog

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPBlog

בקר ב- WPBlog    עקוב אחר @wpblogdottcom

ה- WPBlog הוא אחר בכל הבלוג של וורדפרס בו תוכלו לקבל מידע על מגמות וורדפרס, או לחקור מוצר לפני הרכישה. דף הבית של טיפים, הדרכות וסקירות עבור WordPress זה אתר טוב להוסיף לרשימת הקריאה שלך.

39. אפרוח ה- WP

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - אפרוח ה- WP

בקר ב- WP Chick    עקוב אחרי @ kimdoyal

קים דויאל היא מקצוענת וורדפרס שמשתפת טונות של ידע בבלוג ה- WP Chick שלה (אם כי יש לה גם פודקאסט אתה בהחלט צריך לבדוק). היא משתפת טיפים מעולים כיצד לנהל טוב יותר את הבלוג או העסק מבוסס WordPress שלך.

40. בלוג תבור עשיר

בלוגי וורדפרס שכדאי לעקוב אחריהם - תבור עשיר

בקר בבלוג של Rich Tabor    עקוב אחר @richard_tabor

Rich הוא מפתח WordPress מהמם (אולי ראית את עבודתו ב- שעועית נושא) שמנהל גם בלוג אישי. זה מקום נהדר לחפש בו טונות של מדריכי גוטנברג, הדגשת WordCamp והמון עצות של וורדפרס.

41. WPLeaders

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPLeaders

בקר ב- WPLeaders    עקוב אחרי @ thewpleaders

WPLeaders הוא מרכז המתאר את עצמו במידע על WordPress ואנחנו צריכים להסכים. נוצר על ידי Istiak Rayhan, WPLeaders הוא ללא ספק משאב נהדר נוסף של אוספי וורדפרס להוסיף לסימניות שלך. כל מה שאתה מחפש – בין אם מדובר בתוסף לחיצה לציוץ, ערכות נושא תואמות גוטנברג, או אפילו משפיעים שעוקבים אחריהם..

42. תיקי WP

בלוגים של וורדפרס שעליכם לעקוב - WPBuffs

בקר בבלוג WPBuffs    עקוב אחר @ THEWPBUFFS

בטח שמעת בעבר על ה- WPBuffs. הם מציעים עזרה לפי דרישה עם כל מיני ההתאמות האישיות של וורדפרס, אבטחה, עדכונים ועוד. אך יתכן שלא תדע שיש להם גם המון משאבים מועילים כמו סמינרים מקוונים, מדריכים, ביקורות וסיכומים בבלוג שלהם!

43. CollectiveRay

בלוג CollectiveRay

בקר בקרן קולקטיבי    FOLLOW @CollectiveRay

מחפש טיפים בוורדפרס, פלוס קצת ג’ומלה בצד? המשך לקרוא את הבלוג של דייוויד אטארד ב- CollectiveRay. לאחר שהיה בעיצוב אתרים מעל 12 שנה, זה המקום בו הוא חולק את הידע שלו עם בעלי אתרים אחרים. CollectiveRay מתמחה במדריכים, ביקורות על אירוח וטיפים לעיצוב אתרים בוורדפרס ועוד.

44. WebCreate.Me

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - WebCreate.Me

בקר ב- WebCreate.me    עקוב אחר @webcreateme

WebCreate.Me מכוון לעסקים קטנים, הוא משאב פנטסטי שמאפשר לשמור על אתר וורדפרס שלך בצורה חלקה. קבל טיפים לקופירייטינג, שיתוף חברתי, תזמון, שיווק בדוא”ל ועוד. מחפש בניית אתר וורדפרס בהתאמה אישית? או יעוץ SEO? גם הם עושים זאת – כל שעליכם לעשות הוא להושיט יד להצעת מחיר.

45. מא.ט

בלוגי וורדפרס שעליכם לעקוב - Ma.tt

בקר ב- Ma.tt    עקוב אחר @photomatt

אחרון חביב, אולי תרצו לבקר בבלוג האישי של מאט מולנווג. לעתים קרובות הוא מפרסם תובנות על וורדפרס, כתבי מאמרים עסקיים, ראיונות, חדשות אוטומטיות ומדי פעם מסתכל על WordCamps או Meetups שונים..

אליך…

וורדפרס ממשיכה לצמוח מדי יום. מפתחים ממשיכים לבצע קוד ומוסיפים תכונות חדשות המרחיבות את הפלטפורמה מעבר לתחומי הדמיון. זה עוצמתי עכשיו יותר מתמיד, ואנחנו יכולים רק לצפות שמגמה זו תעלה. אתה יכול להישאר מעודכן בכל השינויים, החדשות והעדכונים של וורדפרס על ידי עקוב אחר הבלוגים המועדפים עליך או באופן אישי תרומה לפרויקט.

עם רשימה מעוצבת ויפה זו של בלוגים של וורדפרס, עליכם לרשות שפע של אפשרויות. ברור שיש הרבה בלוגים אחרים של וורדפרס שם, כך שאם התגעגענו למועדף עליכם, הקפידו להזכיר זאת בתגובות כדי להמשיך ולהגדיל את הרשימה. פרט לכך, יידעו את המחשבות שלכם ואיך 2018 שלכם מתנהלת. צ’יאו!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map