שחרור וורדפרס 4.9: תכונות חדשות שתאהבו

פרסום WordPress 4.9: תכונות חדשות

זה אמצע נובמבר ואנחנו מתבוננים במה שעשוי להיות אחד משבועי מכירת הסייבר הגדולים ביותר בתולדות וורדפרס (מכירות Black Friday ו- Cyber ​​Monday כבר מתחילות). וכאילו זה לא מספיק כדי להתלהב, וורדפרס פשוט צנחה 4.9 ולא יכולנו לחכות להראות לך איך זה היה כשעדכננו. אז בלי להתמודד יותר לפגוש את WordPress 4.9, נקרא בחיבה יותר “טיפטון.”


טיוטות ותזמון התאמה אישית

WordPress 4.9 טיוטות ומזמני התאמה אישית

תכונה אחת שאנו שמחים להשתמש בה היא האפשרויות החדשות טיוטות ותזמון התאמה אישית. עכשיו כשאתה משתמש בהתאמה האישית החיה אתה יכול לשמור שינויים בתור טיוטה, וזה שימושי ביותר בעבודה על עיצוב מחדש של אתר אינטרנט. בדרך זו תוכלו לבדוק צבעים, גופנים, פריסות או כל הגדרת התאמה אישית אחרת הכלולה בעיצוב שלכם ישירות באתר החי שלכם מבלי שתצטרכו להתחייב לשינוי מייד. פשוט שמור וחזור לבדוק את העיצוב שלך בהמשך. אל תדאג אם תשכח לשמור – וורדפרס תשמור אוטומטית טיוטות כך שאם אתה סוגר בטעות את החלון שלך, אתה אמור להיות מסוגל

השימוש באותה מידה כמו טיוטות היא האפשרות ל לוח זמנים שינוי עיצובי. זוהי דרך נהדרת לתכנן ולהוסיף נכסי קידום מכירות, כרזות מכירה או מודעות עונתיות לאתר שלך. פשוט ערוך את העריכות שלך ואז קבע את היום והשעה להעלאת העיצוב החדש שלך.

שדרוגי שיתוף פעולה בהתאמה אישית

חדשות טובות לצוותי עיצוב, וורדפרס 4.9 מוסיפה גם תכונות חדשות כדי להקל על העבודה יחד. הראשון הוא נעילת התאמה אישית בזמן שאתה מבצע שינויים. בדרך זו חבר צוות אחר לא יכול להתערב בתהליך היצירה שלך.

השני קל לשתף קישור מקדימה להתאמה אישית – – אפשרות בעת שמירת הטיוטה. פשוט העתק והדבק את הקישור בקבוצה שלך רפה או דוא”ל קבוצתי כדי לקבל קלט.

ערכות נושא באמצעות ההתאמה האישית

תכונה אחת נוספת שרצינו לגעת בה הייתה העובדה שכעת תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה ולהתקין יותר מ -2,600 ערכות נושא בחינם ממאגר WordPress.org היישר מההתאמה האישית. זוהי תכונה נהדרת, במיוחד כאשר אתה מקים לראשונה את אתר האינטרנט או הבלוג שלך באמצעות WordPress.

ווידג’טים חדשים ומעודכנים

יישומון גלריה וורדפרס 4.9

עדכון וורדפרס זה מוסיף יישומון גלריה חדש אתה יכול להשתמש בסרגל הצדדי, תחתונות ואזורים אחרים מוכנים של יישומונים. זוהי דרך נהדרת להציג תמונות של פרויקטים, תמונות צוות, או באמת כל דבר אחר.

הגדרות יישומון גלריית וורדפרס 4.9

הווידג’ט עובד ממש כמו גלריות וורדפרס רגילות. פשוט לחץ כדי לבחור תמונות שתרצה להוסיף בתוספת אפשרויות להגדרת קישורים, עמודות, סדר וגודל. זכור לשמור לאחר הכנסת הגלריה שלך בכדי לראות אותה בשידור חי באתר שלך.

יישומון טקסט WordPress 4.9

כל שאר השינויים הבולטים בוצעו ב- שפר את יישומון הטקסט, התומך כעת בתקשורת oEmbed ומנתח קודי קיצור. מה זה אומר עבורך? ובכן, תוכלו להוסיף במהירות סרטוני יוטיוב, פודקאסטים של SoundCloud, סקרי Polldaddy, פוסטים של Tumblr, מוסיקת Spotify או כל וורדפרס נתמך אחר. oEmbed מדיה לאזור ווידג’ט על ידי הדבקת הקישור בווידג’ט טקסט (תוכל להשתמש באותה אפשרות להוסיף מדיה שימושית אם תרצה). או אם העיצוב שלך (או תוספים כלשהם) כוללים קודי קיצור, כעת תוכל להשתמש בהם בהצלחה בווידג’טים שלך.

שיפורים בעת שינוי ערכות נושא

איבדת פעם את הווידג’טים שלך, או שמא תפריטים לא הוקצו ממיקומים כשחלפת נושא? זה היה בעיה נפוצה שמשתמשים נתקלו בהם בעידכון עיצוב האתר שלהם, אך עם WordPress 4.9 זה כעת נחלת העבר!

וורדפרס יעשה כעת את הטוב ביותר לשמור על מיקומי תפריט ואזורי ווידג’ט על סמך מזהים ושמות דומים. לכן באופן אידיאלי מיקומי התפריט “למעלה” ו- “ראשי” יישארו כשאתם עוברים מנושא אחד למשנהו. זה מניח ששני העיצובים משתמשים במיקומי תפריט דומים או באותו מספר מיקומי תפריט (מכיוון שוורדפרס תנסה להקצות את התפריט מהמיקום הראשון לפי הנושא הישן שלך למיקום הראשון בתפריט בעיצוב החדש שלך). באופן דומה, ווידג’טים של סרגל הצד צריכים להישאר בסרגל הצד ובגדג’טים התחתונים בכותרת התחתונה (שוב – בהנחה שמיקומים דומים קיימים).

שיפורים בעורך

הגרסה האחרונה של וורדפרס מגיעה גם עם עדכונים חדשים ומשופרים עבור עורך הקוד (למרות שאנחנו באופן אישי ממליצים מאוד להשתמש בעורך, מכיוון שבאמת יש לבצע את כל השינויים באמצעות ערכת נושא מותאמת אישית לילד כדי להבטיח שהעריכות שלכם יישארו כשאתם מעדכנים את העיצובים שלכם. ותוספים).

שיפורים בעורך WordPress 4.9

אם אתה משתמש בעורך כדי לבצע שינויים, תשמח לדעת שהוא תומך כעת CodeMirror אשר מעצב את הקוד שלך כמו רוב עורכי הקוד העיקריים. עדכון זה משלב שיפור על עיצוב, השלמה אוטומטית והודעת שגיאה בתחביר חי. פונקציונליות חדשה זו מגיעה גם עם היכולת של מפתחים לאפשר את התוספים של CodeMirror.

עוד למפתחים

כתמיד, חלו שינויים נוספים מתחת למכסה המנוע כביכול. זה כולל התאמה אישית שיפורי JS API, א שדרוג MediaElement.js ל 4.2.6, עדכוני REST API לאובייקטים, כמו גם למותג תפקידים ויכולות חדשים. לריצה מלאה הקפד לקרוא את הרשמי הערות dev מתוך ה- Trac Core של WordPress.

אליך

עם זה שיחקנו בוורדפרס 4.9. אנו בהחלט נרגשים להשתמש בתזמון ההתאמה האישית, במיוחד עם מכירות חג ומבצעים ממש מעבר לפינה. אבל מה איתך? אילו תכונות אתה אוהב ב 4.9? נודיע להלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map