שחרור וורדפרס 4.3 ותכונות חדשות

18 באוגוסט שמח! אני בטוח שלא ידעת שהיום הולך להיות יום מרגש שכשאתה מתעורר (אלא אם כן אתה נרקומן של וורדפרס כמובן). גרסת 4.3 של וורדפרס, הקוד בשם “בילי”, נשמטה היום והיא כוללת חבורה של כל הפונקציות החדשות, בעלות העל. אז בואו נסתכל!


תכונות ואפשרויות התאמה אישית חדשות

אני בטוח שכולכם מכירים ואוהבים את ההתאמה האישית של ערכת הנושא החיה שוורדפרס הציגה כבר בגרסה 3.4 – ובכן, זה פשוט השתפר. ישנן תכונות חדשות כמו גם כמה אפשרויות ישנות שהועברו לכולם להתאמה אישית קלה לשימוש.

אפשרות לסמל האתר בהתאמה אישית של וורדפרס

התאמה אישית של אייקון אתרים

סמלי אתרים (או קבצי favicons כפי שכמה מכם מכנים אותם) נוספו לכרטיסייה ‘זהות אתר’ משלהם באמצעות ההתאמה האישית. העלה את התמונה שלך בפשטות (512 × 512 פיקסלים בבקשה) כדי לשמש כסמל האתר שלך בכרטיסיות ובשמירה על מסכי הבית של הטלפון הנייד. אה, ואת הכותרת ואת קו התג של האתר שלך תוכלו למצוא גם כאן עכשיו לניהול מותג קל ואיומי.

תפריטים ומיקומי תפריט בהתאמה אישית של וורדפרס

התאמה אישית של תפריטים

תפריטים הם חלק מרכזי בכל אתר – הם פשוטו כמשמעו הדרך בה האורחים מנווטים באתר שלך. ובכן, עכשיו תוכלו לדלות גם את אלה מההתאמה האישית. הם עובדים בדיוק כמו מדור התפריטים הישנים. פשוט לחץ על כפתורי “הוסף פריטים” כדי לבחור פוסטים, דפים, קטגוריות, קישורים מותאמים אישית ועוד להוסיף לתפריט שלך. אתה עדיין יכול לגרור ולשחרר פריטים כדי לסדר מחדש ולקנן אותם לצורך נפתח.

סיסמאות חדשות יותר חזקות (כברירת מחדל)

סיסמאות חזקות יותר

סיסמאות חזקות הן צורך אבטחה מרכזי. הוטעמנו כאשר וורדפרס 3.7 הקלה על הבדיקה אם אתה משתמש בסיסמה חזקה, אך כעת יצירת הסיסמה המטורפת שלך היא אפילו קלה יותר. פשוט נווט לפרופיל המשתמש שלך, גלול מטה לקטע הסיסמה ולחץ על הכפתור כדי ליצור סיסמא חדשה. טה דה! סיסמא שאתה (וההאקרים) לעולם לא תזכור ��

קיצורי דרך חדשים לשיפור מהיר

לפעמים אתה מרוסק בזמן … או אולי זה כל הזמן. כדי לתת לך עזרה, וורדפרס שילבה כמה קיצורי דרך מהממים למדי כדי להאיץ את יצירת התוכן שלך. לדוגמה, אם אתה מקדים שורה של טקסט עם ## כך:

quickedits-1

ואז לחץ על Enter, משהו קסום קורה. ## שלך הופך את שורת הטקסט לכותרת H2!

quickedits-2

ברצינות, קסם טהור. להלן סקירה מהירה של כמה מקיצורי הדרך החדשים שיעזרו לכם להפוך למשתמשים כוח וורדפרס:

  • ## לכותרות H2
  • ### לכותרות H3
  • #### לכותרות H4
  • ##### לכותרות H5
  • ###### לכותרות H6
  • * או – לרשימות עם תבליטים
  • 1. או 1) לרשימות ממוספרות
  • > עבור ציטוטים

הערות על דפים מושבתים

הערות

אוקיי, בואו נהיה כנים, כמה מהדפים שלך אתה באמת רוצה שאנשים יגיבו עליהם? כנראה שלא רבים – אתה מעדיף להגיב לפוסטים בבלוג שלך. ובכן, עכשיו לא תצטרך לדאוג בעניין – הערות ועקיבות / פינגבקים מושבתים אוטומטית בדפים חדשים. אם אתה רוצה להפעיל אותם, פשוט סמן את התיבה ושמור את הדף שלך.

אפשר דיון

פתק: אם מסיבה כלשהי אינך רואה את metabox “דיון” מתחת לתוכן שלך, הפעל אותו על ידי לחיצה על הכרטיסייה “אפשרויות מסך” בפינה השמאלית העליונה של המסך וסימון בתיבה לדיון..

קישור עריכה חדש בפוסטים ובדפים

קישור עריכה שימושי

וורדפרס עוסק בקלילות, ולכן הם הקדימו והוסיפו קישור “עריכה” לפוסטים ודפים כדי להקל עליך לנהל את זמנך. בדרך זו, אם קורא שולח לך קישור להקלדת הקלדה, אינך צריך לחפש בכל הפוסטים שלך כדי למצוא את הפריט שאתה זקוק לו. פשוט לחץ על הקישור “ערוך” כדי להיות מועבר באופן מיידי לעורך האחורי של הפוסט הספציפי.

עוד דברים חדשים לאהוב

לא להישמע כמו מילולית, אלא רגע – יש עוד! שיפורים אחרים כוללים ציוצים למראה הניהול (לדוגמא, עודכנו תגיות הכותרת), Singular.php הוצג כתבנית דף חדשה, היו קומץ עדכונים לרב-אתרים, בוצע מעט ניקוי (קוד ישן לגרסאות קודמות של כתיבה חופשית בנושא התייחסות קודמת והסחת דעת הוסרה) ושינויים אחרים עבור מפתחים (כמו פחת של קונסטרקטורים בסגנון PHP4, מגבלות get_transient (), שינויי API וכו ‘).

מסיימים

אני בטוח שהתגעגעתי למשהו, אז בדוק את המהדורה הרשמית של וורדפרס פוסט וה WordPress 4.3 Core בדף כדי לראות מה עוד נוסף. תן לנו לדעת אילו תכונות אתה מעוניין, או מהן שלך לא. פשוט השאירו תגובה למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me