20 דוגמאות מדהימות לאתרי וורדפרס

אתרים מדהימים שנבנו באמצעות וורדפרס

יש קטגוריה של אנשים שאין להם מושג וורדפרס קיימת. ואז יש לנו את החבר’ה ששמעו על הרציף אך מעולם לא ניסו את זה. יש לנו קבוצה אחרת של אנשים שניסו את וורדפרס אך מעולם לא לקחו את זה רחוק. ואז יש לנו את הקברבר השני של החבר’ה שמכופפים את וורדפרס בדרכים בלתי נתפס לבנות אתרים שאינם מהעולם הזה.


לא משנה מה הקטגוריה שאתה נופל בה, הפוסט של היום מאגד 20 דוגמאות מדהימות לאתרי וורדפרס להנאתך. פוסט זה משמש השראה אך יותר מכך כממחיש את היכולות והעוצמה שאין כמוהו של WordPress CMS. בלי לבזבז שנייה נוספת, בואו ונתחבר.

לה פייר קווי טורן

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: לה פייר קווי טורן

בואו נארוז את השקיות האלה ונטוס כל הדרך לצרפת, שם אנו פוגשים את איזבל ובנדיקט, החבר’ה המדהימים שמאחורי ביסקוויטים אורגניים של לה פייר קי טורן. שלהם הוא מצב חדיש, ואתר האינטרנט שלהם מאפשר לך להיכנס לפעולה בצורה חלקה כאילו היית שם באחד מהנקודות שלהם ב- de vente aka.

עם מחוון מסך מלא, תמונות מדהימות, פראלקס, פריסה מגיבה והנפשות CSS מפתה, האתר הזה מציג את המיקום הנוכחי היום עבור עיצוב פשוט אלגנטי, שמותיר אותך בחשק לכמה ביסקוויטים..

ג’יי זי

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: ג'יי זי

ידוענים קבעו את הטרנדים, ואחד משמות המגמות הגדולים ביותר בתעשיית המוזיקה צריך להיות ג’יי זי. עם מושג עיצובי נחמד, ותחושה חזקה של כיוון תוכן, אינכם צריכים לתהות מדוע ג’יי האתר של Z מגרש את עמדתנו השנייה. כלומר, מעולם לא ראיתי ואפילו לא דמיינתי עיצוב כזה.

המחוון של גלריית הדפים הביתיים הייחודיים, התגובה ללא מאמץ ושימוש מעולה בתכונות o-embed של וורדפרס (בדוק את רשימות ההשמעה של Soundcloud) הופכות את האתר הזה לדוגמא מצוינת למה שוורדפרס יכולה לעשות בעזרת מפתח מיומן..

אגינסטיל

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: Eginstill

ואז יש לנו את הולנד, ביתם של ואן פרסי, צבעונים, תעלות ורוכבי אופניים. כולנו יודעים מה אמסטרדם, הבירה, ידועה בעיקר בזכות כך שלא אכנס לפרטים. הולנד היא גם ביתם של אגינסטיל, החבר’ה לעיצוב פנים ש” … לא מייצרים מטבחים … אלא … מפנים מקום לכל הדברים שאתה מוצא חשוב בחיים. “

תמונות מושלמות זה דבר גדול בפיתוח אתרים והמעצבים שמאחורי אתר Eginstill WordPress יודעים גם עובדה זו. גלילה מופעלת על ידי עכבר עובדת בצורה מדהימה עבור אתר זה, תוהה מדוע מעולם לא ניסית אותו באתר שלך.

אין לי את המילים הנכונות לתאר מדוע Eginstill הוא אתר מדהים של וורדפרס, אתה צריך לראות את זה בעצמך כדי להאמין. אה, אגב, הם משתמשים בתכונת צבעים די פשוטה, אבל התוצאות מדהימות.

Cienne NY

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: Cienne NY

אם קהל היעד שלך מורכב מנשים צעירות, המאהבות שלהן וכל אחד אחר שיעשה הכל כדי להקדים את הקימור בצורה אופנתית, עליך לשאול דף מאתר הוורדפרס של Cienne NY..

אתר וורדפרס זה פשוט, מגיב במאה אחוז, מגיע עם תמונות מדהימות, תפריט קבוע והרבה שטח לבן. אתה תבלבל את היופי הזה עם פעלול וורדפרס בן עמוד אחד, אבל זה אתר מרובה עמודים שנטען כל כך מהר שאתה עלול לפספס את המעברים היפים של CSS. אבל זה כנראה בגלל ש- Cienne NY משרת תוכן מ- CDN של Shopify. ממשיך הלאה…

פוביז מדיה

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: Fubiz Media

נו, לא לקח זמן רב לחזור לצרפת. ואתה יכול להאשים אותנו? כשמדובר בעיצוב יפהפה, הצרפתים אינם זקוקים לאישורך כדי להרשים. הם לא מציגים תירוצים; הם פשוט עושים את הדבר שלהם ואתה, טוב, מרוצה.

אם אינך מאמין למילים האלה, מה דעתך לבדוק את אתר Fubiz Media? תפריטים מגה, תפריטים קבועים, סמלי אנימציה, טכניקות CSS3, גרפיקה יפהפייה ועוד ועוד נפגשים יחד בפרשת המגירה העליונה, האתר של Fubiz Media.

מה הם עושים שוב? הם משתעשעים באמנויות. הם מגזין מקוון “… המספק חזון ונקודת מבט על החדשות האחרונות בנושא יצירתיות, השראה ותרבות פופ.” יכולנו לתת להם את המקום הראשון, אבל זה נלקח, כך שהמיקום החמישי הוא. לעת עתה.

תכנות ספורט ESPN

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: תכנות ספורט ESPN

Awwwards מעניק לאתר זה דירוג ממוצע של 7.37 / 10.00. העיצוב ציון 7.57, שיעורי השימושיות 7.29, היצירתיות מגיעה ב 7.14 וירידים בתוכן ב 7.29. ציונים מעולים אם תשאלו אותי, אבל זה בצד.

מדי שנה מפיצה ESPN 5,000+ שעות של “… אירועים חיים, שיאים, סדרות, אולפן ותקשורת לתסריטאים לשדרים ברחבי העולם.” המשימה שלהם היא לשרת חובבי ספורט בכל זמן ובכל מקום.

אבל איך מוציאים את ההישג המפלצתי לכאורה הזה? גבירותיי וגברים, אומרים קבלת פנים גדולה לאתר האינטרנט של תכנות הספורט ESPN הפועל על פלטפורמת וורדפרס היעילה ביותר. עם למעלה מ- 14 מיליון לייקים בפייסבוק בלבד, תוכלו להמר שהאתר הזה מושך הרבה מיץ. עדיין, WordPress נושאת את היום עבור האנשים האלה. תינוק מדרגיות. מדרגיות.

אלכסנדר אנגזל

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: Engzell

נכנס ל- engzell.me, אתר התיקים של אלכסנדר אנגזל – מנהל קריאייטיב משוודיה – ותוכלו לחוש בסינרגיה יוצאת הדופן של וורדפרס ממלאת את החדר.

אוקיי, אין הגזמות, זהו אתר וורדפרס אחד שקורה כל כך הרבה עבורו בהשוואה לאיתורי הביפר והרב הביפר. הגרפיקה והטיפוגרפיה נמצאים בנקודה. האנימציות של CSS3 נהדרות. מעולם לא ראית תיק עבודות כל כך פשוט ועם זאת כל כך אלגנטי וחזק באופן לא מאמין. עד עכשיו.

שלום מצחקק

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: HelloGiggles

בוודאי שמעדת את HelloGiggles בעבר – הם מהווים המון חדשות על תרבות, אוכל, בידור, עבודה, אהבה, סטייל ועוד ועוד. והם די מופיעים בתוצאות החיפוש כשאתה בגוגל כמעט כל דבר.

עם מתווה סגנון מגזין מעניין, שילוב חלק של מדיה חברתית, מיקום חכם של פרסומות ופרטים חמודים (כמו הכותרת התחתונה “אנחנו אוהבים אותך”) הופכים את האתר הזה לדוגמא בולטת לכל הדברים שוורדפרס יכולה לעשות.!

בלומברג: מקצוען

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: בלומברג

אנא שקר לרגע, ואמר לי שלא ראית את זה בא ממרחק רב. כמובן שבלומברג מרוויח אזכור ברשימה זו מכיוון שזו דוגמה מצוינת לכמות שתוכלו להשיג באמצעות וורדפרס.

בלומברג המקצוען, הטרמינל, הוא (לדבריהם) “הפלטפורמה החזקה והגמישה ביותר עבור אנשי מקצוע פיננסיים הזקוקים לנתונים, חדשות ואנליטיקה בזמן אמת כדי לקבל החלטות עסקיות חכמות, מהירות יותר ומודעות יותר.” והם בחרו ב- WordPress עבור דפי קידום המוצר שלהם, שאלות נפוצות ובלוג. דרך ללכת בלומברג, דרך ללכת.

קייטי פרי

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: קייטי פרי

אנחנו כבר מספר עשר? סליחה, לא הבנתי שאנחנו עוברים ברשימה עם כל אתרי הוורדפרס הנהדרים האלה. אבל בואו להאט קצת במסע הזה ולהציץ באתר האינטרנט המונע של וורדפרס של קטי פרי.

רוצה אתר המותאם אישית לחלוטין, ואת 100% אתה? הביט לא רחוק יותר מ- WordPress. פשוט תסתכל על קטי. רקעים מהבהבים של מסך מלא מהבהב, תמונות בלוג קצוצות במשולש, אנימציות בהתאמה אישית, הזנת טוויטר גלולה כפולה מפוארת, גלריות אור מדהימות של תמונות lightbox ועוד ועוד. אתר וורדפרס די מדהים אם תשאלו אותנו.

יריתי אותו

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: צילמתי אותו

אין גבולות לכמות שתוכלו להשיג באמצעות וורדפרס ברגע שתכניסו את הלב והנפש לתוכו. ראיתי מספיק ראיות.

על קצה המזלג, I Shot him הוא סטודיו לעיצוב בסן פרנסיסקו. הם “… מאמינים שלעיצוב יש את הכוח לעשות יותר מאשר למכור מוצר, אבל זה יכול לעשות את ההבדל באמצעות שינוי תפיסות, רגשות ופעולות לטובת כולנו.”

עם תפריטים קבועים, פרלקס, אנימציות CSS3 וטיפוגרפיה מדהימה בין תכונות אחרות, אינך צריך להסתכל קשה כדי לראות מדוע צילמתי אותו הכין את הרשימה.

ברזל לברזל

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: ברזל לברזל

הובא אלינו על ידי המעצב קווין והמפתח ג’ונתן, Iron to Iron הוא אתר וורדפרס אחד שכדאי לבדוק.

ההתקנה די פשוטה אך עיצובית שטוחה, טיפוגרפיה מדהימה, אנימציות מטורפות ודימויים מעולים בין תכונות אחרות הופכת את Iron to Iron למדי לאתר הוורדפרס האימתני..

Iron to Iron ממוקם ברחוב ריבר 409, טרוי, ניו יורק, אם תרצו לבקר בהם במהירות.

הפקות מוסיקה ואודיו של GG

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: הפקות מוסיקה ואודיו GG

וורדפרס אינה מיועדת רק למעצבים, מפתחים, במאים יצירתיים ואנשי מקצוע אחרים אשר מומחים בתחום הטכנולוגיה, היא מיועדת לכולם ולכל מי שמחפש CMS אלגנטי וחזק..

הפלטפורמה די מגוונת ו GG Music & Audio Productions יודעים זאת היטב. שלהם הוא אתר וורדפרס רב-פנים, שממקד את תשומת ליבו של הקורא בתוכן.

“אחרי כמות לא מבוטלת של משאבים וניסויים עם ג’ומלה, דרופל וורדפרס, הסתפקתי באחרון בבלוג החברה הפרטי שלי, The Tinderbox. ההתקדמות לשימוש בוורדפרס כ- CMS לאחר מכן הייתה מהלך טבעי. לדעתי איפה שוורדפרס באמת מצטיינת זו העובדה שלקוחי מוצא כל כך קל לשימוש. ” – אדם Alloway, מעצב.

ילדה עם מצלמה

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: ילדה עם מצלמה

Girl With A Camera הוא אתר התיקים של הצלמת אשלי בקסטר, שמסביר את התמונות המדהימות שבהחלט תאהבו.

היא החלה את דרכה ב- Tumblr אך ההפסקות המתמדות (והמאכזבות) שהגיעו עם השירות שלחו אותה לחפש CMS טוב יותר. היא מצאה את וורדפרס, שהיה קל להתאמה אישית להפליא, והיא מעולם לא הביטה לאחור.

עכשיו היא רק צריכה להתרכז בקאנון שלה וורדפרס עושה את השאר. היא יכולה להתאים אישית בקלות רקע של דפים / פוסטים בודדים כדי ליצור את מצב הרוח המושלם שיחמיא ליצירותיה.

ובכן, אם אתה נמצא בגלזגו, סקוטלנד ומחפש צלם חתונות יפה והגון, אתה יודע לאן לחפש. BTW, יש לה תיק נהדר וכמה ספרי מבט מדהימים שאולי תרצה לבדוק.

ווג הודו

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: ווג הודו

כמגזין אופנה בעל שם עולמי, ווג מושך תנועה רצינית באופן קבוע. אבל איך אתה מגיש נפח עצום של תכני מולטימדיה לקהל עולמי מבלי לשבור את האתר שלך? אתה בנק בפלטפורמות CMS האמינות ביותר – וורדפרס.

וזה בדיוק מה ש”ווג הודו “עשתה, ועכשיו הם צריכים לשמור על שלל חובבי אופנה שעשועים ביסודיות עם מיטב סרטוני האופנה, הסיפורים, החדשות, התמונות, וכל כך הרבה יותר. יש להם כל כך הרבה כוח CMS לחסוך שהם יכולים להרשות לעצמם לשרת גם מודעות גאונות.

ג’סטין ביבר

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: ג'סטין ביבר

בהתחשב בעובדה שוורדפרס משמשת כמעט 1/4 מהאתרים באינטרנט, האם זה באמת מפתיע שהבייבס הוא אחד מהם? חברת העיצוב ששכר עשתה עבודה מדהימה ביצירת פריסת קופסא מעין סוג שנראה שמתאימה מושלמת לזמרת.

הם הוסיפו סרגל עליון עשיר (כולל ניוזלטר וקישורים חברתיים), סליידר ראשי עם קישורים ל- iTunes וסרטוני מוזיקה עדכניים וכמובן בלוג מלא בו fangirls (ובנים) יכולים לסיים מה עוד עוסק ג’סטין. בנוסף לאתר שלו יש גלריית תמונות וקטעי אירועים קרובים שהם סופר ייחודיים אך נחוצים מאוד לכל כוכב פופ. מוטב שתאמין בזה.

TechCrunch

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: TechCrunch

ואז יש לנו TechCrunch, אחד הבלוגים הטכנולוגיים הפופולריים ביותר ומקור אמין לחדשות ומידע על סטארטאפים.

אתר וורדפרס מגיב במאת האחוזים שלו משרת מידע רב במלואו מתחת ל -2.9 שניות, וזה עוצר נשימה עבור אתר בגודלו. בין אם זה העיצוב, מהירויות הטעינה, הצגת התוכן הנהדרת והווידג’טים הרבים בין תכונות מתוקות אחרות, TechCrunch מאפשר לך לחוות את WordPress במיטבה..

מהירות, מדרגיות, מצגת, עוצמה ועוד הכל ב- CMS אחד – וורדפרס.

מרכז החדשות של מיקרוסופט

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: מיקרוסופט

האם שמעת פעם על חברה קטנה בשם מיקרוסופט? כן, אותה מיקרוסופט. הם משתמשים ב- WordPress כמרכז החדשות שלהם. למה? מכיוון שוורדפרס היא פלטפורמה אמינה, ניתנת להתאמה אישית וקלה לשימוש.

הם ניצלו את היכולת החזקה של WordPress להציג מספר פורמטים של מדיה, כולל קטעי וידאו. העיצוב הנקי והבהיר הוא מקצועי, מושך את העין וקל לשימוש מה שהופך אותו למושלם עבור הלקוחות לגלוש בו ולהשתמש בו.

סוני מוזיקה

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: Sony Music

Sony Music חתמה על כמה ממעשי המוזיקה הטובים ביותר בזמננו. כמו אהבתם של וויטני יוסטון, בראד פייזלי, בוב דילן, אלביס פרסלי לעתיד וטרוויס סקוט בין השאר, סוני מוזיקה אינה בדיחה בכל הקשור למוזיקה טובה..

הם יודעים שיש להם את הנגנים להודות על ההצלחה שלהם, וזו כנראה הסיבה שהם עשו את האתר על כל האמנים. מחצית עמוד הבית כולל סליידר מרשים המציג תמונות באיכות גבוהה של מעשים שונים.

שאר האתר נושא סרטוני מוזיקה, פוסטים בבלוג, חדשות ותכנים במדיה חברתית. זה אתר פשוט שאורז אגרוף די חזק. או שזה מפץ? מפץ בום חזק? בום טוף? לא?

WPExplorer

דוגמאות מדהימות לוורדפרס: WPExplorer

כיצד ניתן לצאת מבלי להזכיר את ה- WPExplorer שלנו. אתר זה משתמש בוורדפרס כדי להגיש את התוכן הטוב ביותר בכל הדברים הקשורים לוורדפרס. כל מה שמדריכים, פוסטים מעוררי השראה וכלה בפוסטים ברשימת החדשות האחרונות, WPExplorer מכסה את הגב.

נוסף על כך אנו מציעים כמה מהנושאים והתוספים הטובים ביותר של וורדפרס, כולל הנושא הכולל של וורדפרס והתוסף Symple Shortcodes. העיצוב נקי ומכיוון שאנו משתמשים ב- WPEngine, תוכלו ליהנות ממהירות טעינת עמודים מדהימה. לא נכנסתי לפרטים, אני רק אומר לך את זה: תחשוב וורדפרס, תחשוב WPExplorer.

מילים אחרונות …

אני מקווה שאוסף זה נתן לך השראה להירשם לאירוח וורדפרס מדהים, לתפוס את הנושא הטוב ביותר בוורדפרס עבורך ולהתחיל ליצור אתר סופר משלך המופעל על ידי וורדפרס! זה לא סוד שוורדפרס היא ה- CMS הפופולרית בימינו – הגדולים והאדיר אוהבים את הפלטפורמה, וכך גם חידושים. כולם הולכים וגאגה עבור וורדפרס. זה מעורר. זו מהפכה.

וזה מכיוון שהוא חזק להפליא ועם זאת כל כך קל ללמוד, להגדיר ולהשתמש בו. רבים מהאתרים שסקרנו כאן הם פשוטים חכמים מבחינת העיצוב אך הם בעלי עוצמה חזקה, אשר אמורים להודיע ​​על תהליך העיצוב שלכם בעתיד. אחרי הכל, הפשטות היא תמצית התחכום. או כהגדרתו של ניק:

אין קל יותר להשתמש ב- CMS מאשר בוורדפרס. זה בחינם, התקנה בלחיצה אחת, ומציע אוסף עצום של ערכות נושא ועיצוב לבחירה כדי לקבל את האתר החדש שלך באינטרנט תוך דקות. – ניק אנדרסון, אירוח יומי.

פרט לכך, קחו בחשבון שחלק מהאתרים הללו תוכננו, לא על ידי בעליהם, אלא מעצבים מנוסים על חוזה. לאחר מכן, ברצוני להזכיר שישנם עוד אתרי וורדפרס נהדרים אחרים שנוצרו על ידי מפתחים וגם על ידי אנשים רגילים. פשוט חבל שאנחנו לא יכולים לסחוט את כולם לפוסט בודד.

כיוון שכך, ייתכן שהחמצנו את אתר הוורדפרס המועדף עליכם. אתה עלול להרגיש שאתר מסוים אינו מתאים לרשימה קצרה זו. ובכן, אל תתאפק. אם הפסקנו את אתר הוורדפרס המועדף עליכם או שיש לכם הצעות, אנא זרקו לנו שורה בקטע התגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map