20+ נשים בוורדפרס עליכם לעקוב

20+ נשים בוורדפרס עליכם לעקוב

לאחר שהפוסט שלי בחרתי עשרה אישים בוורדפרס שאתה צריך לעקוב אחריו, קיבלתי כמה תגובות והודעות דוא”ל ששאלו מדוע אין נשים ברשימה.


לא הייתה שום סיבה מודעת לכך שאני לא לכלול נשים כלשהן, אבל הייתי הראשון להודות שזו הייתה צורה לא טובה מצדי. יש המון נשים בעולם הוורדפרס הראויות לאזכור. מתוך מחשבה זו, התחלתי לייצר מעקב לתפקיד “עשר האישיות” שלי ולהציג בפניך מתחת ל -11 נשים בוורדפרס שאתה צריך לעקוב אחריה. תהנה!

שרה גודינג (@PollyPlummer)

שרה גודינגשרה הייתה מהראשונות אנשים הכרתי בקהילה של וורדפרס, קל וחומר את האישה הראשונה. עבדנו יחד ב WPMU.org וזה היה הופעת הכתיבה הראשונה שלי באינטרנט.

באותה תקופה הוצגה שרה בגאווה בבלוג כסופרת עטורת פרסים, ובסיבה טובה. היא כותבת על וורדפרס זמן רב מכפי שרבים מאיתנו משתמשים בזה. לא רק זה, היא שותפה ב ללא שם, משרד שיווק דיגיטלי בוטיק המתמחה במערכות ניהול תוכן בקוד פתוח ובארכיטקטורת רשתות חברתיות (להשאלה ישירות מ- דף הפרופיל שלה WPMU.org.

סיובהאן מקייאון (@SiobhanPMcKeown)

סיובהאן מקייאוןאחרי עקבותיה של שרה עקף סיובהאן – עוד חבר צוות ותיק שלי ב- WPMU.org. כאשר התחלתי לכתוב לראשונה לאתר הייתי מורא מההצלחה של מאמר אחד שכתב סיובאן: מדוע אסור לך לחפש ערכות נושא וורדפרס בחינם. אגב, ההודעה הכלולה בפוסט ההוא חשובה היום כמו שהיה.

סיובהאן עבר מאז WPMU.org, אך הוא עדיין עובד עם WordPress ונכח כמובן ב- WordCamps..

הלן הו-סנדי (@HelenHouSandi)

הלן הו-סנדיהכירו את הלן הו-סנדי, עצם ההגדרה של multitasker. ביום היא עובדת במומחי יישום וורדפרס 10up כמנהלת הנדסת ממשקי משתמש, אך מעורבותה בוורדפרס הולכת ומעמיקה. היא הייתה מעורבת במחזור הפיתוח האחרון שנערך ב- 3.6 כמפגש אורח וכמוביל תכונות עבור ממשק הפורמטים של הפוסטים, ומסייעת בקביעות עם Trac כרטיסים. נוסף על כך, היא כתבה כמה תוספים.

באופן לא מפתיע, הלן גם שומרת על שלה בלוג, שם התוודה לאחרונה על אהבתה (ושנאתה!) למערכת ניהול התוכן האהובה בעולם:

אני אוהבת את וורדפרס. אני מפתח את השימוש בו לצורך עבודתי ועבור הפרויקטים שלי, אני כותב (מדי פעם) משתמש בו, ואני מציע את זה ככלי לאתרים מבוססי תוכן כל הזמן. אני גם שונאת את זה. אם הייתי חושב שוורדפרס מושלמת בדיוק כמו שהיא, לא הייתי עובדת על הליבה.

מחוץ לקהילה, הלן היא פסנתרנית שיתופית מוכשרת, מופיעה באירועים רבים באזור ניו יורק.

ג’ן מילו (@JenMylo)

ג'ן מילוג’ן מילו היא אחת הנשים הידועות ברשימה, בין השאר בגלל עבודתה ב- UX ב- אוטומטית, אך לאחרונה עבורה לקחה על עצמה את התפקיד לעודד יותר נשים וגיוון בקהילה של וורדפרס.

“כשמט שכנע אותי לקחת את העבודה באוטומטטיק, אחד הדברים שהכניסו אותי היה שהוא אמר שאני יכול לעבוד על תוכניות כדי להכניס נשים ונערות לקהילה של וורדפרס, במיוחד סביב תכנות”, אומר מילו.

היא השיקה סדרת סדנאות המיועדות לנשים בלבד, אך היא לא תמיד מאמינה כי אפליה חיובית היא הדרך קדימה, כפי שמעידים הערות בבלוג שלה על הרופא החדש דוקטור הו:

ההתקפה השלילית והמרירה של פעילי גיוון (והלא-פעילים שרוב סתם צייצו מחדש דברים) כשהוכרז כי פיטר קפאלדי – בחור לבן בריטי בן 50 ומשהו – ייקח את התפקיד היה די מבאס. איננו רשאים לקבוע את ההחלטות היצירתיות של אמנים על בסיס סדר יום חברתי-פוליטי משלנו. הם אמנים מסיבה … יש להם רעיונות שהם רוצים לבטא.

תמי ליסטר (@Karmatosed)

תמי ליסטר

ככל שעובר הזמן, יותר אנשים מתנסים בתוספים קהילתיים כגון באדיפרס. תמי ליסטר (עוד בוגרת WPMU.org) ידועה כמומחית באדיפרס. המנטרה שלה היא “עיצוב לבני אדם”, עם דגש מיוחד במתן מסלולי לוגי דרך אתרי אינטרנט. ההתמקדות שלה בחוויית המשתמש הופכת את תמי לרמקול פופולרי ב- WordCamps, כולל BuddyCamp הנמכר במיאמי..

“אני מאמין בתוקף לעשות את הדברים שאתה אוהב וזה מראה. אני מתלהב מקומוניטיז, תוכן ומשתמשים. אני קצת אובססיבי להחזיר מגע אנושי לאתרים וליצור חוויות דיגיטליות רגשיות ואישיות. אני לא מאמינה שגודל אחד מתאים לכולם “, היא אומרת.

מוקדם יותר השנה היא השיקה את Labs Design Labs, בלוג הבוחן מה ניתן לעשות עם ממשק המשתמש של BuddyPress, כמו לוח מחוונים לסטטיסטיקה וציר זמן של זרם פעילות. עליך לסמן אותו בסימניה אם אתה אפילו קצת מעוניין לראות מה ניתן לעשות עם BuddyPress.

ליסה סאבין-ווילסון (@LisaSabinWilson)

ליסה סאבין ווילסוןתושבת ויסקונסין, ליסה סאבין-ווילסון, היא ילדת פוסטר לחלום הפרילנסרים. היא עזבה את הקריירה שלה בת 10 שנים כאחות מוסמכת כדי להשיק עסק לעיצוב ופיתוח אתרים. שמונה שנים לאחר מכן היא קיבלה עסקת מיזוג עמה WebDevStudios, שם היא כעת בעלת שותף ושותפה.

לאורך הדרך, ליסה נחתמה על ידי הוצאת ווילי למחבר המהדורה הראשונה של וורדפרס לדומיות, ועוד חמש מהדורות אחרי זה. הספר זכה להצלחה אדירה והוביל אותה לכתוב BuddyPress for Dummies, וורדפרס בבת אחת לדומיות ו וורדפרס עיצוב אתרים למטופלים.

היא מכירה את דרכה ברחבי מולטיסייט ודיברה בשנה שעברה ב WordCamp בלאס וגאס בנושא. זו הייתה שיחה פופולרית, במיוחד בשלושים השניות הראשונות. כדי לגלות מדוע, בדוק את הסרטון בבלוג שלה.

מיקה אריאלה אפשטיין (@ איפסטנו)

איפסטניוהמוכר יותר בשם איפסטנו, מיקה אריאלה אפשטיין הוא נוכל התמיכה של Half-Elf. היא עובדת אצל DreamHost כמומחית לתמיכה בוורדפרס, אך כמו כל כך הרבה אחרים שמעורבים בקהילה, עבודתה עוברת הרבה מעבר לעבודת היום שלה. היא פותרת בעיות רגילה בתחום WordPress.org בפורומים, והיא גם פעולה ידועה בפיתוח תוספים.

תחום העניין המיוחד שלה הוא Multisite, נושא עליו כתבה שני ספרים אלקטרוניים.

מיקה היא נואמת קבועה ב- WordCamps. ראוי לציון במיוחד המצגת שלה בפורטלנד, שם שילבה את אהבתה לתמיכה בוורדפרס עם האהבה הברורה שלה למשחקי תפקידים בסרט “Rolling Your WordPress Support Support”. אתה יכול ראה את השקופיות שלה כאן.

סוזט פרנק (@suzette_franck)

סוזט פרנק

סוזט עובדת במומחים המארחים ברשת מקדש מדיה, שם היא מחנכת ודוגלת בוורדפרס. הגבול בין זמן עבודתה לזמן הפנוי מטושטש עם זאת, מכיוון שהיא משתתפת במספר מדהים של מפגשי וורדפרס ו- WordCamps.

שלה בלוג זה מקום נהדר לבדוק את כל מה שהיא מעורבת בה, אבל גם להרגיש תחושה של מה באמת הקהילה של וורדפרס, עם חשבונות ממקור ראשון של סוזט על האירוע בו היא משתתפת. אחרון חביב, היא גם אורחת קבועה בבית WPWatercooler פודקאסט וידאו.

קתי דרוויאן (@kdrewien)

קתי דרוויאןקתי דרויאן היא מצילה שהוכרזה על ידי אתרי וורדפרס ‘נטושים, מכוערים, יתומים, שבורים ולא יצרניים’. ההתמקדות שלה היא בללמד אנשים עד כמה כיף וורדפרס יכול להיות מהנה (ורווחי). היא הייתה מעורבת בקהילה מזה זמן, כולל שירות בצוות המארגנים של אטלנטה WordCamp במשך שבע שנים, חונכת מארגני WordCamp חדשים יותר, ומשתמשת במגוון רחב של תפקידי התנדבות אחרים..

דרך האתר שלה, קתי מציעה שירותים בהתאמה אישית הקשורים לפיתוח, חינוך, הדרכה ועוד. היא גם נותנת השראה כל הזמן למשתמשים ב- WordCamps. תוכלו גם לגלות על אירועים קרובים שהיא תשתתף בהם, לקרוא תוכן מאירועי עבר ולתקשר עם קתי עצמה.

קארי דילס (@cdils)

קארי דילסקארי דילס הינה מפתחת ויועצת וורדפרס פרילנסרית, הפעילה בקהילה במספר דרכים ומשתמשת בידע שלה כדי לעודד אחרים להשקיע בבניית עסקים משלהם.. דרך הבלוג שלה, היא מציעה עצות חשובות בנושא פרילנסרים, וורדפרס, ומגוון נושאים קשורים. בין אם אתה מתחיל או מפתח מנוסה, לקארי יש חוכמה שתוכל לשתף אותה.

מלבד חשבון הבלוג וחשבון הטוויטר שלה, ישנן מספר דרכים בהן תוכלו לעקוב אחרי קארי וללמוד ממנה. תוכלו להאזין לפודקאסט השבועי שלה, OfficeHours.FM, ולבדוק הספר האלקטרוני שקשור אליו. היא גם נוצרה קורס ייעודי עבור פרילנסרים חדשים, כדי לעזור להם להתחיל ברגל ימין. אנו ממליצים מאוד לבחון את האתר של קארי לעומק, מכיוון שיש הרבה מה שמציעים.

קים דויאל (@ kimdoyal)

קים דויאלקים דויאל מנהל אתר שכותרתו המתמקד בשיווק תוכן ואסטרטגיה עסקית. בין היתר, היא פודקאסטרית, מאמנת ואשף וורדפרס כללי. היא מבלה את זמנה בללמד אחרים כיצד לבנות ולהרחיב את עסקיהם שלהם מונחים, או כדבריה, מבלי “לעמעם את הברק שלך.” המומחיות שלה נובעת משנים רבות של ניהול עסק משלה, עבודה בעיצוב אתרים, אימון ועוד.

אם אתה מעוניין לשמוע מקים, ישנן מספר דרכים לעשות זאת. אתה יכול תבדוק את הפודקאסט שלה, המתמקד בעזרתך ללמוד לייצר לידים נוספים ולהרחיב את העסק שלך באמצעות וורדפרס. היא גם מתחזקת בלוג פעיל, המכסים מגוון נושאים הקשורים לעסקים, וורדפרס, פיתוח וכדומה. בנוסף, היא מציעה שירותים בהתאמה אישית לכל מי שמחפש אימון סולידי בכל מיני מיזמים עסקיים מקוונים.

כריסטין רונדו (@bluelimemedia)

כריסטין רונדוכריסטין רונדו היא מפתחת ומעצבת וורדפרס, שעוסקת בפלטפורמה בדרך זו או אחרת מאז 2004. היא מתמחה בפיתוח חזיתי ואף לימדה שיעורים בוורדפרס במשך מספר שנים. העסק שלה, Bluelime Media, ממוקד בעזרה לאנשים ליצור אתרים מדהימים, בין אם הם בעיקר יוצרי תוכן או מעצבים גרפיים. היא מפגישה אנשים עם מערכות מיומנות מגוונות, כך שיוכלו לעבוד יחד כדי להפוך את חזונותיהם למציאות.

מלבד טוויטר, כריסטין מנהלת בלוג באתר שלה שכדאי לקרוא. היא חולקת טיפים ומשאבים יקרי ערך, וכותבת על נושאי הכלים העדכניים ביותר בפיתוח. לבסוף, היא מרבה להתנדב בקבוצה קוד למידה בקנדה (שכונה בעבר “Ladies Learning Code”), המלמדת את הכישורים הטכניים הנדרשים ללימוד קידוד, ומתמקדת בסיוע לקבוצות מוחלשות.

שרה רוסו (@rosso)

שרה רוסוכמנהל השיווק של אוטומטית, היא מכירה את וורדפרס מבפנים ומבחוץ. היא עבדה בחברות טק שונות מאז 1996, כולל היולט-פקרד ואוגילווי, ובעלת ידע רב באסטרטגיות שיווק עסקיות ודיגיטליות. היא מפרסמת תכנים ברחבי פרסומי אינטרנט ודפוס רבים, במגוון רחב של נושאים, ומדברת לעתים קרובות על טכנולוגיה, וורדפרס, מיתוג אישי, כתיבה ועוד ועוד..

מאתגר לסכם את כל הפרויקטים ששרה עשתה בהם, בתוך קהילת וורדפרס ומחוצה לה. היא ממקימי ארוחות ערב חנון, לדוגמה, שהוא ארגון המקדם נשים בתעשיית הטק המשתרע על 23 פרקים בזמן כתיבת שורות אלה. היא אפילו הקימה א יום נוטלה עולמי, שהיא העבירה לתאגיד פררו בשנת 2015. אם אתה מעוניין ללמוד משרה ולשמוע על הרפתקאותיה הרבות, היא כותבת בקביעות על עסקים, וורדפרס ונושאים אחרים. בבלוג שלה.

אנה סגוטה (@Ana_Segota)

אנה סגוטהאנה תמיד התלהבה מעיצוב, אבל אחרי קצת עידוד מבעלה לימדה את עצמה HTML / CSS והפכה למפתחת. בשנת 2012 היא מצאה את WordPress והחלה כעת היא אוצרת אוסף נושאים יפהפיים של WordPress באתר האינטרנט שלה אנריאל עיצוב, וכאשר היא לא מצייצת על נושאים או על WordCamps היא משתתפת היא משתפת תמונות טעימות של מתכונים צמחיים שלה על הידית האחרת שלה @easyvegkitchen.

ליסה עבודה (@ ליסה_עבודה)

ליסה וורקליסה היא מומחית וורדפרס מוכשרת שלא רק עובדת עם וורדפרס אלא גם מלמדת את זה! ליסה מנהלת את Be Bright Studio שם היא מחויבת לאפשר לכל אחד (לא משנה רמת המיומנות שלו) לבנות אתר מדהים משלו באמצעות וורדפרס. היא מתחברת ישירות עם משתמשי וורדפרס דרך הקורסים והסדנאות שלה, אך גם מחזירה לקהילה עם ערכות להורדה ומדריכי משאבים חינמיים שיעזרו לתומכים בתחילת העבודה.

אנו גם ממליצים בחום הבלוג של ליסה שם היא משתפת טיפים בנושא מיתוג, עיצוב אתרים, שיווק ועוד שיעזרו לך להפעיל את העסק שלך.

קלייר בוטרטון (@abrightclearweb)

קלייר בוטרטוןקלייר היא מפתחת אתרים פרילנסרית שהחלה לעבוד עם וורדפרס בשנת 2012. היא מציעה כיום עיצוב אתרים, ציוצים, תחזוקה והדרכה אחד על אחד. אבל בנוסף לעבודתה עם WP, היא תומכת בנגישות לאינטרנט.

למעשה קלייר מתמחה בתגובה ו # a11y עיצוב אתרים ידידותי. למידע נוסף על נגישות, עיצוב אתרים וסקירת חדשות אחרות של וורדפרס בבלוג של קלייר ב רשת בהירה.

מייגן ג’ונס (@jonesblogs)

מייגן ג'ונסמייגן היא חובבת קפה המועמדת לעצמה ומתגוררת בברייטון שבמקרה גם יודעת לעזאזל הרבה על וורדפרס. היא השתמשה בידע הזה כדי להפוך לסופרת מוכשרת שבדיוק כך כותבת עבור WPExplorer (ראה את עבודתה בבלוג שלנו) כמו גם מספר בלוגים מכובדים אחרים כמו PremiumWP, ערכות נושא אלגנטיות, WPLift ועוד. היא מעקצצת לעיתים קרובות על כל הדברים שוורדפרס איתם

ברנדה בארון (@digitalinkwell)

ברנדה בארוןברנדה עשתה לעצמה שם לכתיבה עבור Envato, מומנט, WPMU וכמובן WPExplorer (עיין בהודעות האחרונות שלה בבלוג שלנו). באופן קבוע היא מעקצצת טיפים עסקיים (עם הרבה וורדפרס הקשורים) ומשתפת את Digital Inkwell Digest שלה, שהוא סיכום או חדשות / אירועים עולמיים מעניינים. ליותר מקפידים לעבור אל הבלוג של ברנדה שם היא משתפת במדריכים פרילנסרים, טיפים למדיה חברתית, אינפוגרפיקה, ייעוץ עסקי כללי ועוד.

אנדראה בדגלי (@andreabadgley)

אנדראה בדגליאנדראה נכנסה לראשונה לורדפרס בבלוגים על חיי היומיום והמחשבות שלה (עליהם אתה עדיין יכול לבדוק הבלוג שלה). עכשיו היא מהנדסת אושר בחברת Automattic, מה שאומר שהיא מבלה המון מזמנה לעזור לאחרים להשתמש בוורדפרס.

אנדראה העבירה מצגות ב- WordCamps על כישורי כתיבה, לאחרונה ב- WordCamp Europe בשנת 2016 כיצד לפרסם בעוד 10 דקות ביום (תוכלו לצפות בסרטון המצגת שלה ב- WordPressTV). אבל היא גם פעילה מאוד בטוויטר ומשתפת אישים אישיים, קוראת טוב וכמובן קצת חדשות WordPress.

יוספה האדן (@ JosephaHaden)

יוספה האדןיוספה היא מתנגדת קהילתית ב- Automattic, מה שאומר שהיא עובדת עם וורדפרס ומפגשים בכל רחבי העולם.

היא גילתה את וורדפרס לראשונה בשנת 2010 באמצעות אמה, שבסיר פנים קיבלה כרטיס נוסף ל- WordCamp מקומי. עבור יוספה זו הייתה אהבה בפגישה ראשונה, וכעת התשוקה שלה לפלטפורמה עולה על גדותיה בעבודה, בהישג הקהילה וכמובן במדיה החברתית..

לזלי ברנל (@agirlandhermac)

לזלי ברנללסלי אוהבת גורים, צפייה בהופעות, בייקון וורדפרס (אה!). בעלת BFA בעיצוב גרפי, עין ל- UX וידע נרחב בנושא הדיווי. למעשה היא מפתחת נושאים של ילדים של Divi ב- ילדה והמק שלה . רוב הסיכויים שאם יש לך שאלה לגבי דיווי או לוורדפרס לסלי תהיה תשובה. בנוסף לעבודה היומיומית שלה עם וורדפרס, היא גם מבזבזת זמן להסתבך על ידי השתתפות ב- WordCamps ושיתוף עצות וכלים מעולים בטוויטר..

רוצה לראות עוד את לסלי? כוונה בימי שלישי ל צ’י דיווי שם לסלי וקבוצה של מקצוענים אחרים מדברים על נושאי וורדפרס.

מי עוד?

נשים נמצאות בכל מקום בטכנולוגיה. מכיוון שיש כל כך הרבה דרכים שאפשר לחפש בגומחה של וורדפרס, עם זאת, זה יכול להיות קשה למצוא אותם ואת קולותיהם הייחודיים. למרבה המזל, הם ממשיכים לעבוד בקסם שלהם בכל מקרה, ומקשה יותר להתעלם מהם כל יום.

בפוסט זה, הצגנו בפניכם 21 נשים מדהימות שעובדות בתחום וורדפרס. דיברנו על מה שהם עושים למען הפלטפורמה והקהילה, ויידענו אתכם כיצד תוכלו לעקוב אחריהם ברשת. לכולם יש ידע, מומחיות ותובנות שלא יסולא בפז לחלוק אותם, ואנחנו ממליצים לך לעקוב אחריהם בטוויטר ולעיין באתרי האינטרנט, הבלוגים והפודקאסטים שלהם.

האם יש קול נשי בוורדפרס שאתה מרגיש שצריך להוסיף לרשימה זו? ספרו לכולנו על עבודתה בקטע ההערות שלהלן!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me