שפר את אבטחת האתר שלך ב- WordPress

כיצד לשפר את האבטחה של אתר וורדפרס שלך

כולם יודעים ששמירה על אתר וורדפרס שלך אמורה להיות בראש סדר העדיפויות. אבל 9 פעמים מתוך 10 זה לא. ישנן דרכים רבות לשיפור האבטחה של אתר וורדפרס שלך, ורבות מהן מהירות וקלות להתקנה. אולי הגיע הזמן להקדיש לאבטחת האתר שלך קצת תשומת לב.


במאמר זה נבחן את החשיבות של אבטחת אתרים ומה יכול להשתבש אם תתעלמו ממנה. לאחר מכן נדון במשימות שניתן לבצע בהן ניתן לבצע, תוספי אבטחה שבהם תוכלו להשתמש והחשיבות של גיבוי אתר וורדפרס שלכם..

חשיבות האבטחה

אבטחה היא נושא חשוב ביותר עבור כל בעלי אתרים. תוכנה זדונית, המותקנת לעתים קרובות באתר על ידי האקרים שמצאו חולשות ופגיעויות, יכולה להפיץ וירוסים ובאגים. אלה עלולים לגרום נזק בלתי נספר לאתר ולמחשב שלך, דבר המשפיע מאוד על העסק שלך.

הפרות אבטחה יכולות להאט את האתר שלך וליצור חווית משתמש שלילית. זה יכול לפגוע במוניטין של המותג שלך, ובסופו של דבר לאבד את המבקרים, המכירות והלקוחות שלך. וזה יכול להיות הרבה יותר גרוע מזה. תוכנות זדוניות יכולות לגנוב מידע על לקוחות, נתונים אישיים וכלכליים ולהשמיד את האתר שלך. זה יכול לגרום לאובדן הכנסות לטווח הארוך, כמו גם לעלות לכם בזמן, במאמץ וברווחה הרגשית.

יישום אמצעי אבטחה צריך להיות בראש סדר העדיפויות עבור כל מנהלי האתר. אז מה תוכלו לעשות כדי לשפר את האבטחה של אתר וורדפרס שלכם ולשמור עליו בצורה בטוחה?

האם האתר שלך כבר התפשר?

סריקת וורדפרס Seurity

האתרים של אנשים רבים כבר נפגעו והם אפילו לא יודעים שזה קרה. דרך מצוינת לוודא שהאתר שלך בטוח היא להשתמש בבודק אבטחה.

סריקת אבטחה של וורדפרס הוא סורק אבטחה מקוון שבודק פגיעויות באתר שלך. הסריקה הבסיסית היא בחינם, אך עבור שירות מתקדם תצטרך לשדרג לאחת מתוכניות החברות שלהם. המחאות מתבצעות באבטחת היישומים שלך, אבטחת וורדפרס, סביבת אירוח ושרת האינטרנט שלך. זה ייתן לך תובנה ברורה לגבי אבטחת האתר שלך ויגרום לך להיות מודע לכל הפרות. סוקורי מציעה גם א בדיקת אתרים בחינם אשר יסרוק אחר תוכנות זדוניות, שגיאות ועדכוני תוכנה.

תמיד עדכן את האתר שלך

שפר את האבטחה של אתר וורדפרס שלך

זה נשמע פשוט אבל אחת הדרכים הקלות ביותר לשפר את האבטחה באתר שלך היא לוודא שאתה מעודכן אותו. גרסאות מעודכנות של WordPress, ערכות נושא ותוספים, עוזרות לתקן ולהימנע מנקודות פריצה אבטחה אפשריות.

השתמש בגרסה החדשה ביותר של וורדפרס

בכל פעם שמשחררת גרסה חדשה של וורדפרס, האבטחה משופרת ותיקוני הפגיעות מתוקנים. הגרסה החדשה ביותר היא הבטוחה ביותר, אז עדכן ברגע שהיא תהיה זמינה.

שיטות עבודה מומלצות עבור ערכות נושא ותוספים

על ידי עדכון הנושא והתוספים האחרונים שלך, סביר להניח שהאתר שלך יחווה פעילות זדונית. הודעות על עדכון נושא ותוסף מופיעות לעתים קרובות בלוח המחוונים שלך. אם אתה מישהו שמתעלם מאלה, זה הזמן לשנות את דרכייך.

במידת האפשר, הקפד תמיד למעט את מספר התוספים שאתה משתמש באתרך. ככל שפחות תוספים, פחות בעיות פוטנציאליות. התקן תמיד תוספים ממקור בעל מוניטין ואל תורידו תוספים מובחרים בחינם, ממקורות לא מורשים. הסרת ערכות נושא ותוספים שאינם בשימוש יכולה לסייע בשיפור המהירות והאבטחה של האתר שלך.

אבטח את דף הכניסה שלך

שפר את האבטחה באתר שלך

דף הכניסה שלך יכול להיות פגיע ביותר להתקפות זדוניות אם אינו מאובטח כראוי. כדי לשפר את האבטחה של אתר וורדפרס שלך, השתמש תמיד בשם משתמש עלום. מנהל או שם משלך אינם בחירה בטוחה. הסיסמה שלך צריכה להכיל גם מגוון אקראי של אותיות, מספרים ותווים מיוחדים. מומלץ מאוד לשנות את הסיסמא שלך כל 90 יום.

התחל להשתמש ב- LastPass

מעבר אחרון

מעבר אחרון זוכר את כל שמות המשתמש והסיסמאות שלך ושומר עליהם היטב, כך שלא תצטרך לעשות זאת. זה יכול ליצור סיסמאות חזקות עבורך, לחסוך לך זמן לחשוב אותם בעצמך. זה גם מאפשר לך להגדיר הרשאה דו-גורמית, תוך מתן פרטי חשבונך להגנה נוספת.

השתמש בנעילת כניסה

נעילת כניסה

נעילת כניסה הוא תוסף וורדפרס בחינם שמגביל את מספר הניסיונות שניתן לבצע בכניסה. אם יותר ממספר מסוים של ניסיונות כניסה, מאותו טווח IP, נעשים בפרק זמן מסוים, אז התוסף חוסם את כל הניסיונות האחרים. מהטווח הזה. זה עוזר במניעת גילוי סיסמאות של כוח ברוטה ומעניק לאתר שלך שכבה נוספת של בטיחות.

התקן תוסף אבטחה של WordPress

אחת הדרכים החשובות ביותר לשיפור האבטחה של אתר וורדפרס שלך היא להתקין תוסף אבטחה. יש המון מה לבחירה אז בואו נסתכל על כמה מהטובים ביותר.

הכל באבטחה וחומת אש אחת

הכל ב- WP אבטחה

הכל באבטחה וחומת אש אחת הוא תוסף וורדפרס חינמי וקל לשימוש שישמור על האתר שלך מאובטח ובטוח. זה מפחית את הסיכון להתקפות על ידי הטמעת שיטות וטכניקות האבטחה האחרונות של WordPress.

התוסף אוכף את חשבון המשתמש, הכניסה ואבטחת הרישום. יש לו פונקציונליות חומת אש, סורק אבטחה ומגן מפני התקפות כוח בריון, בין תכונות רבות אחרות. הוא משתמש גם במערכת דירוג המציגה עד כמה מוגן האתר שלך על סמך תכונות האבטחה שהפעלת. תוסף פופולרי ומסוגל, All in One אבטחה וחומת אש הוא בחירה נהדרת אם אתם מחפשים תוסף בחינם שיסייע בהגנה על האתר שלכם.

אבטחת סוקורי

סקורי

אבטחת Sucuri היא פיתרון פרימיום רב עוצמה שיכול לנקות אתר שנפרץ כמו גם להציע הגנה שוטפת. תכונות מתקדמות ניתנות, כולל סריקות רצופות לתוכנות זדוניות ופריצות, הסרה וניקוי של תוכנות זדוניות, חומת אש של יישומי אתר ועוד. אבטחת Sucuri מספקת גם תמיכה מקוונת 24/7, כך שלא יהיה אירוע האבטחה, צוות התגובה המקצועי עומד לרשותכם.

פיתרון זה אינו זול, כאשר החבילה הבסיסית שלו מתחילה ב 199.99 $ לשנה. עם זאת, גישה פרואקטיבית וריאקטיבית זו לאבטחת האתר תשמור על בטיחות האתר שלך ותעניק לך שקט נפשי. אז שווה את הכסף. עם זאת, יש גם א תוסף סוקורי פופולרי בחינם זמין ממדריך התוספים של WordPress.org.

הגדרת הגנת אנטי-וירוס למחשב שלך

נורטון

אם המחשב שלך נפגע, אז האקרים יוכלו לגשת לאתר WordPress שלך, או למצוא את פרטי הכניסה שלך מסיסמאות דפדפן שמורות. לכן הגנת אנטי-וירוס למחשב שלך היא חובה.

Norton Antivirus Security תוכנה מגנה על המחשב שלך מפני תוכנות זדוניות, רוגלות, וירוסים והרבה יותר. לאחר ההתקנה הוא פועל סריקות אוטומטיות רגילות, כך שתוכלו לצאת לאינטרנט בביטחון. והכי חשוב, זה אומר שאתר וורדפרס שלך לא ניתן להיפגע באמצעות המחשב שלך.

תמיד גיבוי

VaultPress

עם זאת, אסטרטגיות אבטחה רבות שאולי יישמתם, שום דבר אינו אמין במאת האחוזים. אם הפרה של האבטחה ואתה מאבד את האתר שלך ואת הנתונים והתוכן שלו, גיבוי יחסוך לך זמן, כסף, ואולי אפילו את העסק והמוניטין שלך.

VaultPress הוא כלי רב עוצמה המציע גיבוי ואבטחה מתקדמים לאתרי וורדפרס. שירות עשיר בתכונות זה מספק גיבויים יומיים וסריקת תוכנות זדוניות, בין הרבה דברים אחרים. והכי חשוב, הוא מציע שחזור אוטומטי, כך שאם האתר שלך נפרץ, אז אפשר לשחזר אותו במהירות ובקלות.

אם אתה זקוק לעזרה, הקפד לקרוא את המדריך שלנו המכסה כיצד לגבות את אתר ה- WordPress שלך.

מחשבות אחרונות לשיפור האבטחה של אתר וורדפרס שלך

כמו גם את כל העצות לעיל, השימוש בשירות אירוח מכובד חשוב תמיד. למרות יקר יחסית, WP Engine היא חברת אירוח מאובטחת ממוקדת בוורדפרס המספקת אבטחה יזומה לשמירה על ביטחון האתר שלך. העברת אתר וורדפרס שלך למארח אינטרנט חדש היא ככל הנראה יותר נעימה מכפי שאתה חושב.

עם שירות אירוח אתרים ברמה הגבוהה ביותר, והתוספים, הטיפים והטריקים שמאמר זה מיושם, האתר שלך יהיה סיכוי טוב יותר מאשר לרוב להישאר בטוח.

אילו עצות בטיחות יש לך לאבטחת אתר וורדפרס? אנא שתפו בתגובות שלהלן.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map