כיצד לנקות ולשחזר אתר וורדפרס פרוץ

לפני כמה ימים עשיתי משהו שבדרך כלל אני מנסה להימנע ממנו; לקחתי למדיה החברתית כדי להשתתף. זה היה לאחר שקיבלתי הודעה מאיימת באמצעות אימייל, שהניעה אותי ליצור קשר עם מארח האינטרנט שלי, אך התמיכה הטכנולוגית עשתה הכל מלבד לעזור לעניינים, ומכאן הצורך לשדר פשתן מלוכלך בטוויטר..


בהיותי אני הייתי בוחרת לתת לעניין הזה לגלוש, אבל סוג התמיכה שקיבלתי ממארח ​​האינטרנט שלי כשהייתי צריך עזרה בגדול שנשאב ביותר. זה היה גם מזעזע וגם פותח עיניים. עכשיו אני לקוח לא מרוצה שקונה מארח אינטרנט חדש.

כלומר למה הם ציפו לאחר תמיכה כל כך לקוחה של לקוחות? לאחד הנציגים היה החוצפה לבקש ממני להעביר את האתר שלי למקום אחר אם אני לא מרוצה. העצב. אנא המליצו על מארח נהדר בתגובות, והעלו חיוך על פני �� אבל חוץ משירות הלקוחות המטופש, מה היה הגורם לרעשי? הנה הסיפור שמאחורי הדוא”ל המאיים הזה:

כיצד לשחזר-דוא

לאחרונה נפלתי קורבן להאקר נחוש באמת שקיבל גישה לאתר הוורדפרס שלי, ובסופו של דבר השתלט על כל ספריית public_html שלי. או להפך – אני באמת לא יודע איך נפרצו מכיוון שמארח האינטרנט שלי לא הצליח לספק את המידע הזה גם אחרי שביררתי כמה פעמים.

כעת היו לי שישה אתרי וורדפרס שגרים בחשבון זה. כתוצאה מהפרוץ, כולם הורדו כאמצעי אבטחה, וזה מובן לחלוטין. אך ככל שהמצב יצא מכלל שליטה, התנועה התדלדלה ומעולם לא קיבלתי פנייה אחת בתוך 72 השעות שננעלתי מחוץ לעסקים שלי.

אז הלכתי לטוויטר ועשיתי המון רעש, שאחריו הצליח לי לבחור נחמד לכאורה בשם מתיו (תודה אם אתה קורא). לאחר שמאט התערב הצלחתי לשחזר את האתר הראשי שלי למרות שספג מכות משמעותיות מבחינת פונקציונליות הליבה. חמשת אתרי האינטרנט האחרים לא היו ברי מזל, הם נאלצו לנגוס באבק והשאירו לי טעם רע בפה.

זו הייתה חוויה מתסכלת ומלחיצה במיוחד בעזרת מעט עזרה שקיבלתי מחברי התמיכה ב Bluehost. כן, פשוט חטפתי לך Bluehost. די לומר שזו הפעם השנייה שנפרץ לי על חבילת האירוח המשותפת שלהם. עלי להתחיל ללמוד.

הצהרה: החוויה שלי לא מוזילה את העובדה שאולי ביליתם נהדר עם המארח – זו רק החוויה המבודדת שלי.

מה עשה מאט אחרת? הוא הכין לי קובץ malware.txt ובו פרטים על הקבצים הפגומים. ניקוי מרבית הקבצים הללו היה קל, אך פירושו מחיקת תוספים חשובים והחלפת קבצי ליבה שהשאירו את האתר הראשי שלי בחוסר יכולת רציני. אבל זה היה תוך זמן קצר, וזה היה טוב יותר מכלום.

מחקתי לחלוטין את חמשת האחרות מכיוון שהן פגומות והגיבויים – על פי נציגי התמיכה – גם כן נפגמו. אתה יודע, כמו מעבר לתיקון. חבל. עכשיו אני צריך להתחיל לעבוד בחמישה אתרים שונים, וזה ממש מאכזב עבור חברה גדולה כמו Bluehost. כך או כך, נתתי סקירה נהדרת למאט, אך נציגי האחרים לא היו ברי מזל. אבל אני עדיין חושש שאולי נפרץ שוב, וזה לא סוג הלך הרוח שאתה צריך כשאתה מנהל עסק.

התרחקות הצידה, התפרצות אינה דבר שאתה צריך לאחל לאף אחד, אפילו לא האויב הגרוע ביותר שלך. גם אם בסופו של דבר תוכלו לשחזר את האתר שלכם, זה יגרום לכם ללחץ בצורה לא מבוטלת ולעלות לכם זמן וכסף יקר. אם מארח האינטרנט שלך מבאס כמו שלי, אתה מסתכן שנפרץ בפעם השנייה. תאבד תנועה ומכירות, והזיכרון המר ייקח הרבה זמן למות. אמינותך נמצאת גם על הקו, אז כן, לא לפרוץ זה כיף.

אז מה עליכם לעשות כאשר אידיוט כלשהו חוטף את אתר הוורדפרס שלכם, והורס את כל המאמצים; זמן, כסף ושאיפה, האם הכנסתם לפרויקט שלכם? האם יש מספר שאתה יכול להתקשר אליו? משטרת האינטרנט אולי? האם יש כפתור לתיקון מהיר הכול שתוכל ללחוץ עליו, ולשחזר את האתר שלך תוך דקות ולא על ימים?

האם אתה צריך לעבור חוויה מטרידה כמו שעשיתי, או שמא הבחירה המארחת שלך תבין שאתה כבר בלחץ על שאבדת את הנכסים הדיגיטליים שלך? מה עושה משתמש וורדפרס לעשות? האם יש לחשוש מהאקרים או האם אתה יכול להגן על עצמך? להלן מספר טיפים שתוכלו להשתמש בהם בכדי שלא תקווה אף פעם חוויה כמו שעשיתי.

וורדפרס אבטחה

אומרים שמניעה היא טובה יותר מריפוי, ואני מסכים. אבטחת וורדפרס היא המפתח. יחד עם זאת, לא משנה כמה תתאמצו, נראה שהחבר’ה הרעים תמיד יודעים בדיוק היכן להכות ולפרוץ לאתר האינטרנט המבוצר שלכם. זה אומר כי השתמשתי בתוספי אבטחה מהשורה הראשונה באתרי האינטרנט שלי, אך עדיין נפרצתי.

בין אם אתה ניאופייט של וורדפרס או מנהל אתרים מנוסה, עליך תמיד לבחון את האבטחה שלך ב- WordPress לעומת ניסיון לשחזר את האתר שלך כאשר הוא כבר שוכב. לפני שנדון כיצד תוכל לשחזר את אתר וורדפרס שנפרץ שלך, בוא נראה מה קיים שם מבחינת אמצעי מניעה. איך אתה יכול לשפר את הסיכוי שלך להישאר לא מעורער גם אם / כאשר האקרים זורקים את כל מה שיש להם לעסק המקוון שלך מבוסס WP? הנה המיץ.

השקיע במארח אינטרנט נהדר

בחירה ברשת

מה הופך מארח וורדפרס נהדר? דנו בעבר כיצד לבחור את המארח הטוב ביותר של וורדפרס בעבר, כך שלא אכנס לפרטים הקטנים יותר. עם זאת, נזכיר כמה שיקולים חשובים שכדאי לזכור בבחירת מארח האינטרנט המושלם.

מחיר לעומת ערך

ראשית, אסור שתסתכל ב”צבט פרוטות “באמצעות פתרון האירוח שלך. עלות נמוכה של אירוח היא בעיקר הסיבה שבחרתי ונתקעתי עם Bluehost. לא היה לי מושג שזה יסתובב וינשך אותי בתוך ה **.

יש לי שאלה פשוטה עבורך, mi amigo. האם אתה מעדיף לשלם 4 דולר לחודש ולהסתכן בהפרצה (+ שירות גרוע), או 29 דולר לחודש ולקבל שירות מהמם ומותאם אישית המותאם לעסק שלך? כמה שווה הנפש שלך?

בעבר האחרון הייתי כל כך בטוח שאני חוסך כסף בכך ששילמתי 4 דולר לחודש עבור אירוח. עכשיו אני יודע טוב יותר, ואני שוקל לעבור לאירוח וורדפרס מנוהל. אלא אם כן כמובן ש- Bluehost מוכנה לעסות את האגו שלי עם עוגת יום הולדת ענקית, או משהו כזה. אני צוחק כמובן, אבל הם צריכים לבדוק את הטיפול בלקוחות שלהם. עליכם לשקול גם אירוח וורדפרס מנוהל, אם אינכם רוצים לאבד את העסק שלכם בהמשך.

הבעיה עם תוכניות האירוח המשותפות בסך 4 דולר לחודש היא שהאתר שלך חי עם מיליון אתרים אחרים באותו שרת, מה שאומר שאם אחד מהאתרים האחרים נפגע, יהיה לך מזל לברוח מההתקפה. אם אתה אוסף / מאחסן נתוני לקוחות באתר שלך, אינך רוצה שמידע כזה ייפול לידיים הלא נכונות. אם השקעת זמן וכסף ביצירת תוכן מעולה, אינך זקוק לאיזה האקר כדי לצמצם את הכל לדף הבית של וויאגרה, או גרוע מזה, כלום.

עלינו לעבור לאנשים המארחים של וורדפרס מנוהלים. רבים מהמארחים הזולים יותר מציעים כבר תכניות אירוח מנוהלות, ואם נעלה את הביקוש אולי המחירים יירדו כתוצאה מכך. נשמע כמו תוכנית, נכון? ממשיך הלאה…

תמיכה באיכות

האם אנו אפילו צריכים לדבר על מדוע מארח האינטרנט שלך צריך לספק תמיכה נהדרת? להיות זמין בהתראה של רגע זה נהדר, אבל נאלצתי לחכות יותר מ 20 דקות כדי לסשן צ’אט חי עם נציג התמיכה של Bluehost. וכשהם יופיעו, הם אומרים לך שהם בצ’אט מרובים בו זמנית, כאילו אתה אמור לפצות על הצוות שלהם. לא חבר’ה מגניבים, לא מגניבים.

אז בסופו של דבר אתם מבזבזים עוד יותר זמן על זוטות, מכיוון שהם מעבירים נושאים מצ’אטים אחרים. האם זו יכולה להיות הסיבה לכך שיש להם עמדות איומות לעיתים? אבל במקום להצביע על אצבעות, האם אני מצפה ליותר מדי מ- $ 4 לחודש? אולי אני כן. בחר בקפידה את מארח האינטרנט שלך, או שתוכל לשלם עם אובדן תנועה (או עם העסק שלך).

חוץ מזה, האם יש להם שרתים מאובטחים? אילו אמצעי ביטחון אחרים יש להם? האם תוכל לשחזר את אתר וורדפרס שלך במקרה שהוא ייפרץ, או שיאמרו לך שגם הגיבויים שלך פגומים? האם הם יבחינו בפריצה הרבה לפני שהתוקף יגרום נזק רציני, או שמא יכבה את האתר שלך ויידע אותך כשכבר יהיה מאוחר מדי?

האם אתה באמת צריך להישאר על אותה חבילת אירוח משותפת? האם מארח האינטרנט שלך מאובטח, או שהם משאירים אותך פגיע לכל סוג של התקפות? הדרך היחידה למצוא את התשובות לשאלות אלה עד לאף אחד אחר שעשוי להיות לך היא לעשות זאת לקרוא ביקורות (והפוסט הזה נחשב לאחד) ועשו את הצורך מחקר. אני מתכוון לזה, פשוט תעשו את זה ותתפלאו כמה תוכלו ללמוד על חברה ב- WWW הגדול.

קבל ערכות נושא וורדפרס נקיות + תוספים

בחירת WordPress-plugins

שדה המשחק האהוב על ההאקר, העיצובים והתוספים (במיוחד סוגים בעלי קידוד גרוע) מספקים גישה קלה למנהל האתר שלך. ברגע זה, כנראה שהאקר כלשהו מנסה להשיג גישה לאתר / בלוג וורדפרס שלך באמצעות נושא או תוסף מקודד בצורה לא טובה. אם האקר משתמש בפרץ של דלת אחורית (מוסתר בעיצוב או בפלאגין) כדי לגשת לאזור הניהול, אתה צולה אווז. הם יכולים להרוס הרס ככל שהם רוצים.

ככזה, חשוב להוריד ערכות נושא ותוספים מאתרים מהימנים. האם אתם מחפשים נושא נקי? אנו ממליצים על נושאים מקצועיים של WPExplorer, ערכות נושא אלגנטיות, ג’נסיס ו- Themeforest. זקוקים לתוספים נקיים? בדוק את וורדפרס ריפו ו- CodeCanyon. מכירים אתרים אחרים שאפשר לסמוך עליהם שאנו יכולים להשיג נושאים ותוספים? אנא שתפו בתגובות.

עדכן ערכות נושא + תוספים + וורדפרס

WordPress- עדכונים

לעיתים נושא או תוסף נהדר עשויים להיות עם פגם אבטחה. בדרך כלל מפתחים משחררים עדכונים כדי לאטום חורי אבטחה אלה. עם זאת, אם אינך מעדכן את הנושא או התוספים שלך, אתה הופך להיות יעד קל להאקרים שברוב המקרים מודעים לפגם האבטחה. אחרי הכל, מידע על פגם האבטחה זמין ברשות הרבים, אז כן, לחץ על כפתור העדכון הזה כבר.

שמור על עדכניות העיצוב והתוספים שלהם. זכור לשדרג גם את התקנת וורדפרס שלך, או שתבכי עבירה כשגיהינום ישתחרר.

גבה את אתר הוורדפרס שלך

אל תהיה זה שבונה מחדש את אתרי וורדפרס שלך מאפס כמו שלך באמת. בעזרת גיבויים מלאים וסדירים תוכלו לשחזר את אתר וורדפרס שלכם בקלות גם אם האדם ההאקר קרע אותו מהצירים והעיף אותו לאורך כל האוקיאנוס האטלנטי..

אנא אל תטעו בהנחה שמארח האינטרנט שלכם שומר על גיבויים מאובטחים של האתר שלכם, גם אם הם מכריזים זאת בגאווה בחוברות השיווק שלהם. הדרך היחידה (והטובה ביותר) להגן על עצמך היא השקעה בפתרון גיבוי מקצועי ובעל מוניטין כזה VaultPress. אפשרויות אחרות כוללות BackWPup, blogVault, Sucuri.net והרבה מארחים מנוהלים כמו WPEngine אף מציעים אפשרויות גיבוי משלהם עם תוכניות שונות..

אם אתה יודע את הדרך שלך סביב שרת האינטרנט שלך, אתה יכול אפילו ליצור גיבויים ידניים בפרקי זמן קבועים (ולמען אבטחה נוספת אנו ממליצים לקחת גיבויים ידניים משלך בנוסף לאחד מהתוספים שהוזכרו לעיל). דו שבועי הוא לוח זמנים נהדר להתחיל איתו. פשוט דחוס את אתר וורדפרס שלך, והורד אותו למחשב המקומי שלך. הורד גם את מסד הנתונים של וורדפרס ושמור את שניהם בתיקיה מאובטחת במחשב שלך. ודא שהמחשב שלך נקי.

ישנם גם תוספי גיבוי של וורדפרס רבים המאפשרים את הצעת המחיר שלך, אז אל תדאג אם לא תמצא את דרכך בשרת אינטרנט. אתה יכול לקרוא עוד על אבטחת אתר וורדפרס שלך ולשתף גם את הטיפים שלך. נעבור ונראה כיצד נוכל לשחזר את אתר הוורדפרס שלך שנפרץ.

רוצה ללמוד עוד כיצד לשפר את האבטחה שלך ב- WordPress? בדוק את מדריך האבטחה של Sucuri WordPress המכסה צעדים חיוניים שעליכם לנקוט בכדי לשמור על בטיחות האתר שלכם.

כיצד לשחזר אתר וורדפרס פרוץ

האקר צעיר

פשוט התעוררת, והאתר שלך לא שם. פוף, נעלם עם הרוח ממש ככה. כנראה שיש לך רק דוא”ל או הודעת טקסט שמודיעים לך היום הגשום הפתגם הוא איבדת את מושכות השליטה לאיזה בורג רעולי פנים שם בחוץ. מה לעשות?

התגובה הראשונה שלך תהיה פאניקה, וזה בסדר שכן זה אומר שאתה עדיין חי, ויכול לעשות משהו בקשר לפריצה – או אם יש לך באמת מזל – האקר. אבל אתה לא צריך לדאוג לעצמך עד כדי התכה נפשית, אנחנו עדיין זקוקים לך. אחרי הכל, הנזק לרוב ניתן להחלים תוך זמן קצר.

אתה עדיין יכול להתחבר

עם כמה פריצות, ייתכן שעדיין תהיה לך גישה לאזור הניהול של WordPress שלך. אם זה אתה, אתה יכול לשחזר את האתר שלך בקלות על ידי ביטול הקבצים הפגומים ואיטום נקודת הכניסה. בדרך כלל, גוגל ומארח האינטרנט שלך יידעו אותך מתי נפרצת. הם עשויים אפילו להראות לך את הקבצים וכתובות האתר שנפרצו.

כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר WordPress שלך, להסיר את הקבצים המושפעים או לשנות את פרטי הכניסה שלך ולעדכן את כל התקנת WordPress שלך. פשוט התקן מחדש את WordPress מאזור הניהול שלך. יתכן שתצטרך להחליף גם ערכות נושא ותוספים נגועים בעותקים טריים חדשים.

אה, אה, אתה נעול

פעמים אחרות, האקר עלול לנעול אותך לחלוטין או שתוכל לנעול מאתר WordPress שלך. זה קרה במקרה שלי – לא יכולתי להתחבר לאף אחד מהאתרים שלי. כיצד התאוששתי באתר שלי? הייתי שמח לומר לך שזה קל, אבל הייתי שוכב בין השיניים.

ראשון, צור קשר עם מארח האינטרנט שלך, וגם אם אין להם מידע עם המידע, לחץ עליהם למסור פרטים על הפריצה, כולל רשימת הקבצים הנגועים. אם החבר’ה התומכים בשידור חי מקשים לכם קשה, תנו להם צלצול, ואם זה לא מספיק, פשוט קחו להם את הקרב במדיה החברתית. חברות רבות, ולא רק חברות אירוח אתרים, יחשבו פעמיים על הכתמת המוניטין של המותג במדיה החברתית על חשבון לקוח ממורמר אחד. להיות מנומס למרות זאת; אל תזרוק לטיפות נפץ שלא ניתן להדפיס. זה מה שעשיתי, ובוודאי, מתיו שמר קובץ malware.txt בשרת שלי.

ניקוי תוספים

עם קובץ כזה במקום, ניקוי ובסופו של דבר שחזור אתר וורדפרס שלך זה עניין של ביטול והחלפת קבצים מושפעים. עם זאת, זה יכול להיות תהליך ארוך, במיוחד אם הנזק הוא נרחב מכיוון שעליך למצוא כל קובץ מושפע אחד אחד.

עם זאת, עם קובץ שמראה היכן נמצאים הקבצים הנגועים, כל שעליך לעשות הוא להיכנס ל- cPanel -> מנהל הקבצים ולמחוק / להחליף קבצים קורבן. שים לב, הדבר עשוי לאלץ אותך למחוק תוספים שלמים ואפילו ערכות נושא. אם אינך משתמש בערכת נושא לילד ונושא ההורה שלך נגוע במקרה, תאבד את העיצוב המותאם אישית שלך, אבל היי, לפחות האתר שלך פועל! אתה תמיד יכול להחליף תוספים, כך שזו לא צריכה להיות בעיה.

מחיקת קבצי וורדפרס ליבה לא תאפשר את האתר שלך בדרכים שבהחלט אינך רוצה. הדרך הטובה ביותר לנקוט אם זה המקרה היא להחליף קבצים מושפעים בקבצים חדשים. רק וודא שהקבצים המחליפים הם מאותה גרסה של וורדפרס בה אתה משתמש. אחרת, אתה תשבור את האתר שלך. ראה מדוע חשוב לעדכן את התקנת WordPress שלך כל הזמן?

אם יש לך פיתרון גיבוי אמין, הסיכוי שלך לשחזר את אתר הוורדפרס שנפרץ שלך גדל פי עשרה. כל שעליך לעשות הוא לחזור לגירסה קודמת של האתר, ולהירגע.

שים לב שאחרי שחזור האתר שלך, ייתכן שיהיה צורך בבנייה מחדש. לאחר שהשבת את אתר WordPress שלך (מה שאומר שאתה יכול להתחבר לאזור הניהול), בדוק אם כל פונקציות הליבה פועלות. הדברים שצריך לחפש כוללים יישומונים, טפסי קשר, תוספים למדיה חברתית וכל דבר אחר שקשור לתוסף או נושא מושפע.

לדוגמה, לאחר שחזרתי את האתר שלי, אף אחד מהטפסים שלי לא עבד מכיוון שנאלצתי למחוק את טופס יצירת הקשר 7, התוסף שמניע את כל הטפסים שלי. הייתי צריך גם למחוק את Jetpack כך שאיבדתי שיתוף חברתי, הערות והזנות RSS בין תכונות אחרות. מחקתי גם את All in One Favicon ואיבדתי את ה- favicon המותאם אישית שלי. שחזרתי את כל התכונות הללו פשוט על ידי התקנה מחדש של התוספים המושפעים.

שימו לב, התוספים שלהם לא היו הבעיה, אך מכיוון שההאקר היה בעל גישה לשרת שלי וגישה של מנהל מערכת לאתרי וורדפרס שלי, הם יכלו להוסיף קוד זדוני באשר הם רוצים. מחקתי גם את וורדפרס SEO על ידי יוסט, מה שאומר שמאמצי ה- SEO שלי היו ברורים. לקחתי את הלהיט כמו שגבר אמור, ואני עדיין מתאוששת.

למרבה המזל ההאקר לא נראה מוטרד מהתכנים שלי. הם / היא / הוא / זה לא הוסיפו מוך וקישורים לאתרים מזויפים כמו שזה קרה בעבר. אני עדיין בונה מחדש את האתר שלי ושוקל עיצוב מחדש של אתר / תוכן. רואים? ההיפרצות לא הייתה כל כך גרועה אחרי הכל. זה פקח את עיניי לדברים שאני עושה לא בסדר, ונתן לי את הדחף שהייתי צריך לנקוט בפעולה לטובה. למעשה, אם נציגי התמיכה של Bluehost לא היו מבזבזים כל כך הרבה מהזמן שלי, הייתי משחזר את האתר שלי תוך זמן קצר וחוסך מהם את הסקירה המפורטת הזו.

חזרה לפריצה, לאחר שניקית את האתר שלך, צור קשר עם מארח האינטרנט שלך כדי להסיר אותך מהרשימה השחורה. יחד עם זאת, שחזור אתר הוורדפרס שנפרץ לא אומר שקע אם תפרוץ בפעם השנייה. אם חורי האבטחה לא נותרו אטומים, כל עבודת ההחלמה שלך לשווא. צרו קשר עם מארח האינטרנט שלכם, ותנו לו לייעץ לכם כיצד לעשות זאת חותם את הפרצה. לעיתים הבעיה יכולה להיות אתר אחר בתוכנית האירוח המשותפת שלך. אמנם הדבר עשוי להעניק לך שקט נפשי, אך עליך לשדרג לתכנית מאובטחת יותר או להשקיע באפשרויות האבטחה הנ”ל..

כניסה מותאמת אישית לגישה לתוסף WordPress על ידי לחיצה על לחצן ההפעלה

הדבר הבסיסי ביותר לעשות לאחר שחזור האתר אליו שנה את כל פרטי הכניסה, כלול דוא”ל מנהל. זה יבטיח שההאקר לא יחזיר את הגישה לאתר שלך, או אפילו לחשבונות המקוונים האחרים שלך. מילת אזהרה: גם אם תשנה את פרטי ההתחברות שלך, ייתכן שההאקר עדיין יהיה מחובר לאתר שלך, שמביס את כל המטרה של קבלת פרטי כניסה חדשים. מה לעשות? ראשית, אם יש לך מספר משתמשים באתר שלך, וודא שאיש מהם לא היה נקודת הכניסה. אתה יכול ליצור חדשים למשתמשים השונים שלך; סופרים, מעצבי אתרים, עורכים וכו ‘.

שנית, אתה צריך לשנות מפתחות אבטחה בקובץ wp-config.php כדי להתנתק אוטומטית מכל המשתמשים הבלתי מורשים, כולל ההאקר. יצירת מפתחות אבטחה חדשים היא עבודה קלה ואפיזית. פשוט ללכת ל יצירת מפתחות אבטחה חדשים, צור מפתחות חדשים, התחבר לשרת שלך ועדכן את wp-config.php עם הפרטים החדשים. התהליך די פשוט ואנחנו לא מצפים שתיתקל בבעיה.

התאמה מחדש

מה עוד אני שוכח? תן לי לראות; על קצה המזלג כיצד להגן על עצמך, ולשחזר את אתר וורדפרס שלך במקרה שלא יעלה על הדעת:

 • ראשית, קבל מארח אינטרנט טוב יותר שעדיף לארח בוורדפרס מנוהל, למשל. מנועי WPE
 • השקיעו בפתרונות אבטחה של וורדפרס – חומות אש, גיבויים – העבודות. אנו ממליצים על Sucuri.net, VaultPress, BlogVault וכו ‘
 • צרו פרטי כניסה חזקים והקפידו על פרטיותם
 • נקה את המחשב שלך ושמור על התוכנה המעודכנת
 • עדכן את WordPress, ערכות נושא ותוספים
 • קבל נושאים ותוספים ממקורות מכובדים

והאם במקרה הגרוע ביותר:

 • אל תאבד את דעתך, תמיד יש פיתרון. בנייה מחדש מאפס היא הזדמנות להשתפר
 • צרו קשר עם מארח האינטרנט שלכם והסירו אותו לא שפוי
 • תקן את הבעיה או שכר איש מקצוע (הם זמינים)
 • קמו מהאפר ועולים שוב בשמיים
 • היה מדהים, ואולי תיעד את החוויה שלך כדי לעזור לאחר

משאבים

אולי השמטתי כמה אזורים בתמימות, או שפשוט לא יכולת לשחזר את האתר שלך עם הטיפים המשותפים כאן. אולי אתה רק רוצה ללמוד יותר. מי אני שאעמוד בדרכך? אחרי הכל, אנחנו באמת רוצים שתשחזר את אתר הוורדפרס הפרוץ שלך. הנה רשימת משאבים נהדרת להקל על העבודה שלך:

בסופו של היום…

התפרצות היא אף פעם לא חוויה נעימה, והעולם בהחלט יהיה מקום טוב יותר ללא האקרים לא אתיים שמפיקים הנאה מרשעות. אין לי שום בעיה עם האקרים אתיים, שעושים את שלהם כדי להגן עלינו.

עם זאת, אסור לך להיכנס למצב פאניקה או לסבול מהתקפי חרדה כאשר איזה סודה כפוי טובה מניע מוט ברזל דרך ליבו של אתר הוורדפרס שלך. בעזרת ההכנה הנכונה, ועל ידי נקיטת הצעדים הנכונים, תוכלו לשחזר אתר וורדפרס שנפרץ תוך זמן קצר.

האם שמעת ריצה לא נעימה עם חלאות האינטרנט? איך התאוששת? שתפו אותנו ועזרו לנו להיפטר מהאיום שההאקרים הם הערה אחת בכל פעם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me