SiteGround VPS Огляд хостингу 2020 (купон зі знижкою 70%)


ПРО ПРОГРАМА ВІДХОДЖЕННЯ VPS
1. $ 11,95 на місяць (доступний план VPS)
2. Рекомендований хост VPS від топ-3 CMS
3. Оцінка № 1 VPS і WordPress-хост на кількох опитуваннях у ФБ
4. 99,99% гарантія часу роботи сервера
5. Хостинг-сервери дуже низької щільності
6. Набагато більш високі обмеження на виконання Scripts & CPU секунд
7. Сервери VPS, розташовані на трьох континентах
8. Повний доступ до всіх розширених інструментів SiteGround, таких як SuperCacher, Staging, Git тощо
9. Безкоштовні резервні копії SSL та запитів за допомогою та відновлення одним клацанням миші
10. Повністю керований VPS за допомогою cPanel, Моніторингу зловмисних програм, Безпеки та оновлень
11. 24/7 Розширена підтримка пріоритетів
12. 30 днів VPS хостинг-план (GoGeek) повернення грошей Гарантія
ПОЛОЖЕННЯ ВІДГОТОВЛЕННЯ ВІП-ГОСТИНГУ
1. Обмеження програмного забезпечення та додатків, які ви можете встановити
2. Виступає як VPS, але не є справжнім планом хостингу VPS, оскільки ви не отримуєте Root Access
3. Незважаючи на те, що ваш хостинг-аккаунт виділений для безпеки, все-таки ресурси спільного сервера після всього
РОЗМІСТ РОЗМІСТУВАННЯ ВПС
Хостинг VPS SiteGround
Час роботи та надійність
5,0/5.0
Хостинг VPS SiteGround
Швидкість та продуктивність
5,0/5.0
Хостинг VPS SiteGround
Ресурси сервера
4.5/5.0
Хостинг VPS SiteGround
Безпека та захист від злому
5,0/5.0
Хостинг VPS SiteGround
Ціноутворення та вартість
4.5/5.0
Хостинг VPS SiteGround
Сумісність WordPress
5,0/5.0
Хостинг VPS SiteGround
Замовник Підтримка
5,0/5.0
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ4.9/5.0
ПІДСУМНЕННЯ ОГЛЯД ЗВ’ЯЗКУ ВІД ВИПУСКУ
План хостингу VPS SiteGround (GoGeek) достатньо хороший для розміщення ваших Веб-сайт / блог / магазин електронної комерції на платформі типу VPS. З цього плану ви можете в будь-який час оновити або їх більш потужні + масштабовані хмарні хостинг-сервери. Однак до цього плану хостингу VPS SiteGround (GoGeek) повинен дати вам все, що ви очікуєте від типового хостинг-сервера VPS (Швидкість, функції, орієнтовані на VPS, продуктивність, час роботи, підтримка пріоритетів та багато іншого).

GoGeek – це власний план хостингу VPS для початківців, оскільки SiteGround спеціально продає цю послугу як свою Навчальний план хостингу. Таким чином, єдине реальне обмеження для хостингу VPS SiteGround (GoGeek) полягає в тому, що це не справжній хостинговий пакет VPS, але ще не достатньо потужне рішення, схоже на VPS, яке за розумною ціною.

Хоча інші постачальники хостингових послуг VPS пропонують вам план VPS з повним кореневим контролем доступу, SiteGround стверджує, що він може комфортно задовольнити всі потреби своїх клієнтів на базі VPS за допомогою свого спеціального плану GoGeek. Вони твердо вірять, що їх команда супер дружньої + кваліфікованої служби підтримки більш ніж здатна забезпечити вам відмінне обслуговування клієнтів, вирішивши будь-які проблеми, на яких вирішує ваш сайт! Крім того, SiteGround часто оцінюється як №1 Ведучий і вважається як КРАЩИЙ навіть коли мова йде про VPS хостинг-сервіс.

Крім того, SiteGround суворо ізолює ваш VPS хостинг-акаунт з рештою, розміщеною на його серверах, гарантуючи, що вони використовують унікальну технологію (як вони називають ПІДЛИВ). Це робить кожен з цих напівприсвячених хостингових облікових записів по суті окремим контейнером, де жоден обліковий запис на сервері не може поводитись чи заважати іншим. На відміну від більшості інших постачальників послуг хостингу VPS, SiteGround не має жодних суворих правил щодо використання ресурсів сервера. Таким чином, ви зможете розмістити свій веб-сайт / блог у повністю керованому середовищі VPS із зручним для користувача спеціально оформленим cPanel (називається Покращений cPanel).

У цьому огляді хостингу VPS SiteGround я поясню вам їхній план GoGeek (докладно) і чому саме цей спеціальний напіввиділений хостинг-план від SiteGround – хороша заміна традиційному хостингу VPS Servers.

Contents

Ціни та характеристики хостингу VPS SiteGround (підсумок огляду 2020 року)

Чи пакується функція SiteGround VPS Хостинг-акаунт? Давайте детально дізнаємось із цим узагальненим оглядом функцій та специфікацій хостинг-плану VPS SiteGround…

Огляд можливостей хостингу VPS SiteGround (План GoGeek) 2020
Особливості SiteGroundХостинг VPS SiteGround
Початкова ціна VPS
$ 11,95 / місяць
Політика повернення коштів30-денний хостинг VPS хостинг-плану VPS (GoGeek) Гарантія повернення грошей
Отримайте знижку на VPS
Приблизні місячні відвідувачіБлизько 100 000
Пропускна здатністьНеперевірена передача даних
Веб-простір30 ГБ
Дозволені веб-сайтиНеобмежений
Дозволені веб-сайтиНеобмежений
SuperCacherУсі 3 рівні
• Статичний кеш
• Динамічний кеш
• Спогад
Розширені резервні копії за запитом Так
Професійний трансфер сайту Так
Розширена підтримка пріоритетів Так
Сервери, сумісні з PCI Так
Git (попередньо встановлений) Так
Розширена постановка сайту Так

Місце розташування Центру даних хостингу VPS SiteGround (2020)

SiteGround – один з рідкісних постачальників хостингових послуг VPS, що мають центри обробки даних по всьому світу, а не такі просто в США та Європа.

SiteGround VPS хостинг пробного щомісячного огляду плану

SiteGround також пропонує щомісячний план хостингу VPS, де вам не доведеться платити всю суму за їх щорічний план GoGeek. Але тоді це коштувало б вам додатково Одноразова плата за активацію сервера (Плата за хостинг хостингу VPS сайту 1-го місяця + $ 24,95 Плата за активацію), яка детально показана нижче:

Цей одномісячний пробний план хостингу VPS від SiteGround включає плату за встановлення та ціну зі знижкою для їх VPS-сервера, що застосовується лише перший місяць. Отже, це, безумовно, не ідеальний або дешевий спосіб перевірити план хостингу VPS SiteGround (адже наприкінці цього періоду пробного періоду регулярні ціни застосовуються автоматично).

ПРИМІТКА: Настійно рекомендую придбати 1-річний план хостингу VPS SiteGround (GoGeek = Навчальний хостинг-сервіс) що будь-якого дня буде чудовим хостингом D сервера VPSугод!

Характеристики хостингу VPS SiteGround (докладний огляд 2020 року)

SiteGround пропонує ряд функцій, що надають хостинговий сервіс VPS, деякі з них уже висвітлюються в нашому Зведеному огляді. Ось ще кілька спеціальних хостингів VPS функції, про які потрібно знати:

1. Унікальна платформа VPS, оптимізована за швидкістю

Архітектура сервера хостингу VPS VPS (план GoGeek) орієнтована в основному на швидкість. Плани хостингу VPS постачаються з великою кількістю вдосконалених функцій, таких як накопичувач SSD, сервер NGINX, підтримка сервера HTTP / 2, SuperCacher (для WordPress та Joomla), Безкоштовний CDN та багато іншого більше

2. Безлімітний візит з 30 Гб місця на диску

План хостингу VPS SiteGround (GoGeek) пропонує необмежену пропускну здатність разом із розрахунковою кількістю відвідувань близько сотні тисяч. Однак немає жодного суворого обмеження щодо кількості відвідувань як такої (на відміну від більшості хостів VPS там). Ви також отримуєте 30 Гб дискового простору на жорсткому диску, який повинен бути більш ніж достатнім для будь-якого сайту розмір.

3. Пріоритетне обслуговування клієнтів (24/7)

Будь-які проблеми, про які повідомили клієнти, що приймають хостинг VPS SiteGround, вирішуються набагато швидше за допомогою пріоритету (ніж їхні плани StartUp та GrowBig). Більше того, VPS хостингові акаунти отримують пріоритет, навіть якщо мова йде про щоденні резервні копії, які складаються з безкоштовного ручного варіанту відновлення резервного копіювання одним натисканням, а також з опцією зберігання резервних копій. (до 30 примірників).

Я особисто використовую рішення хостингу VPS SiteGround вже кілька років для розміщення декількох веб-сайтів, і їх час, орієнтований на підтримку VPS, завжди був феноменальним. Хороша якість Підтримка клієнтів для сервісу хостингу VPS завжди була дорогою справою майже для будь-якої веб-хостингової компанії, але плани VPS щодо розміщення VG-хостингу VGS були дуже розумними. Крім того, їх пріоритетна підтримка для VPS цілодобова потреба була першокласною, навіть навіть агенти підтримки першого рівня, які були дуже обізнані та надзвичайно добре поінформований.

4. SiteGround SuperCacher для платформи VPS

SuperCacher SiteGround, який постачає свої плани хостингу VPS за замовчуванням, реалізує динамічне кешування на рівні сервера (на відміну від плану StartUp для вступу). Таким чином, ви можете усунути вручну використання будь-яких сторонніх додатків для розміщення статичних сторінок на своєму сайті відвідувачів.

5. Менше користувачів через сервери низької щільності

На хостинг-серверах VPS SiteGround дозволено лише обмежену кількість користувачів (План GoGeek) саме тому вам буде надано більше ресурсів сервера, ніж будь-який спільний доступ хостинг план (це в 4 рази більше ресурсів).

6. Постановочне середовище для серверів VPS

Справжня перевага VPS-сервісу хостингу VPS SiteGround – це його чутливі перки під назвою SiteGround Staging, що дозволяє своїм клієнтам VPS робити копію веб-сайту. Тому тестування може бути проведено за допомогою вашого облікового запису хостингу VPS SiteGround, а також копія сайту зберігається на сервері як ідеальний захід безпеки! Користувач може зробити стільки копій на такому солідному VPS, як Server, і провести тестування нової теми або плагіна за допомогою легкість.

7. Веб-сайти, готові до електронної комерції (сервери, сумісні з PCI + безкоштовні сертифікати SSL)

VPS-сервери SiteGround для своїх клієнтів GoGeek суворо сумісні з PCI, вони також пропонують вам безкоштовно шифрувати SSL-сертифікати. Ось чому VPS-хостинг VPS SiteGround хороший для сайтів електронної комерції, оскільки вони також встановлюють кошик електронної комерції (без плата).

Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд хостингу електронної комерції SiteGround

8. Безпека за допомогою технології ізоляції облікових записів SiteGround

SiteGround дуже серйозно сприймає безпеку для хостингу VPS-сервера чи спільного сервера за допомогою наступного покоління LXC (Контейнери Linux) і через безпечну ізоляцію облікових записів (через HIVE Technology). Це означає, що хоч VPS-хостинг VPS SiteGround технічно є платформою хостингу для спільного сервера, він більше нагадує рішення VPS, коли ваш обліковий запис хостингу в плані GoGeek залишається невпливним для інших злому / зловмисних акаунтів своїх клієнтів. (якщо хто-небудь) розташований на тому ж сервер.

Чи можу я модернізувати чи погіршити план хостингу VPS-сайту VG?

Тільки тому, що VPS-сервіс хостингу VPS SiteGround в основному є їх планом GoGeek, ви не можете реально знизити свій пакет VPS, що призведе до переходу на спільні плани сервера SiteGound. Однак ви можете оновити його безпосередньо на їх хмарних серверах (коли схочеш).

Щоб оновити план хостингу VPS SiteGround до Cloud, вам просто потрібно увійти у свою панель користувачів та внести зміни. Крім того, під час оновлення плану VPS SiteGround у вас не виникне жодного простою.

Чи можу я отримати будь-який кореневий доступ за допомогою сервісу хостингу VPS SiteGround?

ПРИМІТКА: Ви не отримаєте повний кореневий доступ до своїх установок до тих пір, поки не придбаєте корпоративний хостинг-сервер SiteGround..

SiteGround намагається керувати усім самостійно для клієнтів VPS-хостингу, і це головним чином тому, що вони впевнені, що вам не потрібно буде Кореневий доступ поки ваші веб-сайти розміщуються на їх серверах. І це стає можливим завдяки їх надзвичайно обізнаній команді, яка оснащена всіма необхідними інструментами для виконання складних завдань без використання Root Access.

РІШЕННЯ: Ви можете отримати доступ до оболонки SSH за допомогою VPS хостингового облікового запису SiteGround і генерувати публічний та приватний ключ набагато простіше Комбінації.

Чи пропонує SiteGround плани хостингу для Windows із їх хостинг-рахунком VPS?

Всі хостингові послуги SiteGround працюють на ОС Linux включаючи їх VPS-хостинг, і тому вони насправді не мають плану хостингу Windows. Це означає сказати, що якщо вам потрібен хостинг для Windows для платформи VPS, то SiteGround не підходить. Крім того, хостинг Windows не підходить для складної хостингової платформи Віртуальні приватні сервери (VPS)!

Чи Docker працює належним чином на хостинговій службі VPS SiteGround?

Ні, Docker не може ефективно працювати з планами хостингу VPS SiteGround, оскільки це повністю керована послуга, але тоді ви все одно можете отримати доступ до SSH та спробувати підключитися віддалено (через оболонку). На жаль, Docker потребує розширених дозволів, які сервіс VPS-хостингу VG не пропонує, але це може бути не так у їх замовлених корпоративних хостингових планах.

Що таке SLA SiteGround для своїх хостинг-планів VPS?

SiteGround VPS Хостинг гарантії невідкладного часу та SLA
Гарантія нетривалості VPS99,9% часу
Між (99% та 99,99%)Одномісячний безкоштовний хостинг VPS SiteGround
Додаткова компенсація за угодою за угодою за угодою SLA
(за 1% втраченого часу бездіяльності)
Одномісячний безкоштовний хостинг VPS на SiteGround

ПРИМІТКА: Пробіг сервера SiteGround не включає заплановане обслуговування сервера та будь-які збої з вини клієнта VPS, DDoS Атака тощо.

Чи можу я отримати повернення коштів на хостинг-рахунку VPS SiteGround?

SiteGround пропонує 30-денну політику MoneyBack на своєму хостинговому плані VPS (GoGeek) а також з іншими пакетами хостингу для спільного сервера. На додаток до цього, планове розміщення хмарного хостингу SiteGround представлено з Гарантія повернення коштів на 14 днів.

Висновок: чи добре підходить сайт для хостингу VPS?

Хостинг VPS на сайті навколо (План GoGeek) який також ребрендується як Напіввиділений хостинг-рішення достатньо хороший для розміщення вашого веб-сайту на платформі типу VPS. З цього плану ви можете будь-коли перейти на хмарний хостинг із зростаючою потребою, оскільки вони керуватимуть усім за вас! Тож до цього часу хостинг VPS-плану VGS (GoGeek) повинен дати вам все, що ви очікуєте від VPS, як Server (Швидкість, функції, орієнтовані на VPS, продуктивність, час роботи та багато іншого).

Більшість людей вимагають VPS-хостингу, щоб отримати додаткову потужність для своїх веб-сайтів, щоб обробляти більше припливу трафіку, а не насправді тому, що їм потрібен будь-який кореневий доступ. У цьому плані план хостингу VPS SiteGround (GoGeek) є більш ніж хорошим, оскільки я вже давно працюю на багатьох веб-сайтах з високим трафіком на одному хостинговому плані хостингу VPS SiteGround. І найкраща частина – це все ще значно нижче моїх лімітів ресурсів сервера. Тепер це чудово?

Якщо вам потрібен доступний VPS хостинг, як влада?
План GoGeek SiteGround – це правильний вибір для вас!
Якщо вам потрібен кореневий доступ для вашого хостинг-плану VPS?
Ви можете оновити хмарний хостинг SiteGround (їх справжній план хостингу VPS).

Сподіваюся, ви знайшли цей відгук План хостингу VPS SiteGround (2020) корисний. Для отримання додаткової інформації зверніться до Пріоритетної підтримки VPS SiteGround.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me