Чи потрібен SG-сканер сайту SiteGround (огляд 2020 року): чи варто це? Скільки це коштує?

Огляд сповіщення електронною поштою сканера веб-сайту SiteGround SG (2020)

SiteGround – це дуже безпечна компанія, що управляє веб-хостингом, окрім того, що вона постійно оцінюється та рекомендована як кращий веб-хостинг у багатьох людей.


Однак є деякі речі, які потрібно знати, перш ніж підписатись на будь-який із планів і пакетів веб-хостингу SiteGround. Ви повинні запитати себе – Вам дійсно потрібен SG-сканер сайту SiteGround? Невже воно того варте? (Я маю на увазі варто варто) інакше ви просто зайво витратите гроші на те, чого не потрібно було!

Короткі примітки щодо особливостей безпеки SiteGround

Тепер поговоримо трохи про безпеку веб-сайту, яку SiteGround пропонує своїм обліковим записам веб-хостингу своїм клієнтам. На відміну від багатьох низькоякісних незабезпечених веб-хостингових компаній там, SiteGround має чудову якість сервера, яка є дуже захищеною, оскільки компанія постійно випускає оновлення програмного забезпечення, а також наполегливо працює над створенням патчів безпеки для будь-яких останніх знайдених зловмисних програм або вразливості..

Ваш веб-сайт, розміщений із SiteGround, вже дуже захищений, а отже, вам дійсно не потрібно оновлення безпеки (у формі SG SiteScanner).

Отже, що таке SGS-сервіс для моніторингу зловмисних програм сканера веб-сайту?

SG Site Scanner посилається на службу виявлення та моніторингу зловмисного програмного забезпечення SiteGround або систему раннього попередження, що працює від їх партнера з безпеки Sucuri (один із найбільших постачальників послуг з моніторингу зловмисних програм та сканування чорного списку). SG Site Scanner щодня сканує всі посилання, доступні на домашній сторінці вашого сайту (щойно активовано).

Огляд звіту служби моніторингу злому хакету сайту SiteGround SG

Крім того, він перевірить ваш веб-сайт на популярних авторитетних сайтах, що ґрунтуються на безпеці, щоб з’ясувати, чи був ваш домен у чорному списку будь-яким з них. Якщо сканер сайту SG виявить будь-яку подібну проблему, він негайно надішле вам повідомлення електронною поштою. Таким чином, це допомагає вам вжити заходів майже негайно та швидко вирішити проблему, щоб захистити свою ділову репутацію, клієнтів та дохід.

�� Що добре про сканер сайту SG?

1. Ефективна система сканування та звітності про зловмисне програмне забезпечення
2. Хороший партнер з моніторингу зловмисних програм, як Sucuri
3. Простіший і дружніший інтерфейс для сканування загроз
4. Негайне сповіщення електронною поштою та оновлення
5. Легко керуються звітами щотижня

�� Що поганого в сканері сайту SG?

Як і будь-які інші постачальники веб-хостингів, SiteGround працює з іншими сторонніми службами, щоб перепродати свої плани та одночасно допомогти своїм клієнтам у захисті своїх веб-сайтів. На мою думку, сканер сайту SG повинен бути безкоштовним, і ви не повинні платити за це! Але тоді це платна послуга, коли мова йде про SiteGround або будь-який інший веб-хостинг-провайдер, який пропонує таку послугу безпеки та моніторингу веб-сайтів, як додатково оплачувана надбудова.

Отже, чи варто мені отримати сканер сайту SG? Чи потрібно це навіть придбати?

КОРОТКА ВІДПОВІДЬ: НІ, НЕ ПОТРІБНА!

Перейдіть на безкоштовний плагін безпеки Wordfence, який може сканувати ваші сервери цілодобово, а також може очистити будь-які потенційні загрози веб-сайту, замість того, щоб замовити дорогу службу моніторингу шкідливих програм SGG Scanner. SGG-сканер сайту SiteGround пропонує таку саму послугу моніторингу зловмисного програмного забезпечення, як Bluehost’s SiteLock Security або iPage Security Suite, яка більш-менш працює аналогічно. Початківці вважають ці додаткові додаткові послуги корисними і купують їх під час реєстрації. Тоді як більшість інших розумно нехтують ними повністю і вибирають собі безкоштовний плагін WordPress, як Wordfence.

Скільки коштує сканер сайту SGS для веб-сайту? [Детальна інформація]

Інформація про ціновий сканер веб-сайту SGGround
Початкова ціна$ 19,80 на рік (1,65 долара щомісяця)
Ціна поновлення$ 19,80 на рік (1,65 долара щомісяця)
(Однакові витрати на оновлення)

Витрати на сканер веб-сайту SiteGround $ 19,80 на рік або $ 1,65 на місяць з тією ж ціною оновлення. Ця додаткова додаткова послуга моніторингу безпеки від SiteGround (живиться від Sucuri) їх можна будь-коли додавати або видаляти з пакету веб-хостингу SiteGround.

Таким чином, ви можете або платити щорічно за послугу сканера веб-сайтів SGG від сайту безпосередньо під час їх реєстрації.

Додаток сканера сайту SiteGround через область користувача

Або ви навіть можете замовити цей інструмент для сканування загроз і зловмисного програмного забезпечення у SiteGround будь-коли пізніше (повністю залежить від вас).

Wordfence vs SG сканер сайту (Powered від Sucuri): огляд та порівняння (2020)

SiteGround SG Сканер сайтів проти Wordfence (огляд та порівняння 2020)

Wordfence – це висококласний постачальник послуг безпеки (з обома безкоштовними та оплаченими планами) для користувачів WordPress і спеціально працює на їхньому каналі захисту від загрози, який постійно оновлюється. Базова версія Wordfence плагін WordPress безкоштовна, пропонуючи своїм користувачам широкий спектр функцій безпеки (коли ввімкнено). Використовуючи інструмент сканування сайту, як Wordfence, ви можете розкрити різні механізми захисту, які повністю захистять ваш сайт від хакерів та будь-яких шкідливих кодів.

Крім того, брандмауер Wordfence є досить потужним для захисту вашого сайту та запобігання будь-якої форми атаки. Він використовує найновіші правила брандмауера, запобігає зловмисним IP-адресам і пропонує надійний та достатній захист вашого сайту WordPress. Більше того, Wordfence бере на себе відповідальну відповідальність за безпеку за повну ретельну перевірку перед тим, як дозволити будь-який трафік на ваш блог чи веб-сайт.

ПРИМІТКА: На відміну від Wordfence, SG-сканер сайту SiteGround – це не будь-яка програма, яка б забезпечила вам повний захист вашого веб-сайту від будь-якої атаки. Це просто необов’язковий платний моніторинг хак / перевірка зловмисного коду з додатком для захисту від SiteGround.

Висновок: Чи потрібен сканер сайту SG? Вам потрібна ця платна додаткова безпека від SiteGround для вашого веб-сайту?

Під час виїзду під час придбання плану веб-хостингу SiteGround вони нададуть можливість додати сканер веб-сайтів SG за додаткову плату (що є додатковою функцією надбудови). Якщо ви запитаєте мене або будь-яку іншу техніку WordPress, найпоширеніша відповідь, що ви отримаєте, – НІ, ВАМ НЕ ТРЕБУЄТЬСЯ СКАНЕР САЙТУ САЙТУ, ПОКУПКАЙТЕ ЇХ ПОСЛУГУ ВІДБУДЖЕННЯ! Доступні різні інші безкоштовні програми безпеки, які скануватимуть ваш сайт на наявність шкідливих програм (Wordfence – це безкоштовна альтернатива, яку я також використовую).

Таким чином, ви можете перейти до SiteGround.com, вибрати план хостингу для свого сайту, а потім вибрати їх Захист конфіденційності домену особливість (необов’язково знову), і, нарешті, зніміть прапорець Сканер сайту SG сервіс.


Клацніть тут, щоб знати, чи потрібна вам захист конфіденційності домену SiteGround (доменний захист домену) чи ні?

Чи рекомендуєте ви хостинг на сайті? Так, абсолютно! Їх вдосконалені пакети безпеки на рівні сервера, преміальна підтримка клієнтів та найкраще в своєму класі апаратне та програмне забезпечення на рівні підприємства, без сумніву, робить SiteGround найбезпечнішим середовищем для розміщення вашого блогу чи веб-сайту. Сподіваюся, наш огляд на Вам потрібен SG-сканер сайту SiteGround? Чи варто варто? була вам корисною.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me