Огляд MochaHost


54 Загальні відгуки


AVG. ПОТРІБНА КОРИСТУВАЧА ВІДСТАВЛЕННЯ

Особливості

Підтримка

Продуктивність

Ціноутворення

Розпродаж флеш-хостингів

Ціни, плани та особливості MochaHost – 2020

Основні особливості

 • Ultra-Fast & Secure + SSD-накопичувач
 • Безлімітні безкоштовні SSL-сертифікати на все життя!
 • Ці ж ціни на оновлення
 • Гарантія повернення грошей за 180 днів
 • Безкоштовний веб-сайт Builder
 • 24/7 Моніторинг серверів
 • Безкоштовна міграційна допомога
 • Пропозиції MochaHost – до 80%

Огляд компанії

MochaHost – це недорогий веб-хостинг-провайдер, який в основному відомий тим, що надає якісний сервіс з найкращими характеристиками класу та чудовим обслуговуванням клієнтів за цілком прийнятною ціною. Розташований у самому центрі Силіконової долини (Сан-Хосе, Каліфорнія), MochaHost використовує одні з найсучасніших датацентрів у США – у Чикаго, штат Іллінойс. Але завдяки партнерству з Cloudflare вони досягли глобального охоплення, таким чином, змогли охопити широку кількість клієнтів у всьому світі. І одним із важливих аспектів MochaHost є те, що він також пропонує інтернет-маркетинг та інструменти SEO. Ці інструменти включають додатки та пакети соціальних медіа та інше. Навіть, хоча MochaHost позиціонував себе як недорогий хостинг-провайдер і, незважаючи на те, що ціна знаходиться на нижній стороні, MochaHost поставляється з безліччю найкращих функцій у класі, які можуть перевалити багатьох найкращі утверджені гравці в галузі веб-хостингу.

Особливості MochaHost

Дозволяє’s ознайомтеся з деякими основними функціями, завдяки яким MochaHost є королем цінності.

Пожиттєва гарантія знижок

Ми бачили деяких хостинг-провайдерів, які надають гарантію замороження цін, але за винятком знижок, які пропонуються при покупці хостингу у них. Але Mocha Host стверджує, що є єдиною веб-хостинговою компанією в галузі, яка пропонує вам таку ж гарантію відновлення ціни, включаючи знижки, якщо ви вирішите користуватися послугами Mocha Host. Це дійсно чудово, оскільки ви будете витрачати найменшу можливу суму при поновленні своїх послуг, якщо у вас є максимальні знижки, купуючи хостинг Mocha вперше.

100% гарантія часу

Хоча багато провідних постачальників веб-хостингів хочуть, щоб ви погодилися на 99,9% часу, навіть якщо ви заплатите набагато більше, ніж за плату за Mocha хостинг, Mocha Host дає вам кращу галузеву гарантію безперервного часу. З цим вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваш веб-сайт не працює в режимі офлайн або недоступний, що, в свою чергу, може з’їсти велику кількість ваших продажів або користувацького досвіду вашого веб-сайту. 100% часу роботи – це те, що постачає кожен власник веб-сайту, але лише дуже мало постачальників веб-хостингу.

Гарантія повернення грошей за 180 днів

Тільки коли ви думаєте, що все не може покращитись, Хоста Mocha знову доводить вас неправильно. Mocha Host постачається з приголомшливою гарантією повернення грошей на 180 днів. За місяцями ви отримуєте колосальні 6 місяців, щоб переконатися, що вибрали правильний веб-хост для потреб вашого веб-хостингу. Гарантія повернення грошей на 180 днів застосовується навіть для найпростішого плану. Ви отримуєте гарантію повернення грошей на всі спільні плани, торгові посередники та VPS.

Довічний безкоштовний домен

Додавання більшої цінності сервісу, запропонованому хостом Mocha, є довічним безкоштовним доменом. Mocha Host пропонує безкоштовне доменне ім’я верхнього рівня, наприклад com, org, net, info зі своїми планами на веб-хостинг. Це, безумовно, може заощадити деякі гроші, оскільки доменні імена верхнього рівня зовсім не дешеві.

Пожиттєвий безкоштовний необмежений сертифікат SSL

Довічний сертифікат безкоштовного SSL – ще одна халява, яку ви отримуєте з планами Mocha Host. Сертифікат SSL має велике значення для будь-якого веб-сайту, і якщо ви плануєте отримати хостинг для веб-сайту електронної комерції, для здійснення онлайн-транзакцій необхідний сертифікат SSL. Вам гарантується підвищена видимість пошукової системи, включивши безкоштовний SSL, наданий Mocha.

Безкоштовні зловмисні програми та захист від спаму

Захист від зловмисного програмного забезпечення та захисту від спаму забезпечує Mocha для забезпечення безпроблемного обслуговування Мокко’Плани веб-хостингу забезпечують захист від зловмисного програмного забезпечення та спаму безкоштовно. Завдяки постійному моніторингу, ви будете отримувати сповіщення про будь-яку підозрілу діяльність у вашому обліковому записі.

Послуги хоста Mocha

Безлімітний хмарний хостинг

Mocha Host забезпечує надшвидкий необмежений хост-хостинг за дуже доступним ціновим діапазоном, ціни починаються від 139 рублів за місяць, аж до 400 рублів за місяць. Пакет з найменшими цінами названий ‘Сохо’, і ‘Бізнес’ Пакет – це кращий продавець, який підходить для бізнесу або веб-сайту електронної комерції. Щойно названий найкращий пакет ‘Мокко’. Soho – найосновніший пакет серед трьох і не самий рекомендований, що стосується продуктивності. Бізнес-пакет – це найбільше співвідношення ціни та якості, враховуючи його ціну та характеристики. Ви отримуєте підтримку необмеженого щомісячного трафіку, пропускної здатності. Якщо вибрати для бізнесу або пакетів Mocha, ви також зможете розміщувати кілька веб-сайтів.

Хостинг Windows / ASP.NET

Mocha Host пропонує надійні вікна для розміщення вже більше 17 років. Хост Mocha вже 17 років може поставити хостинг вікон із чудовими характеристиками та дивовижною якістю, а їхні пакети також оцінюються дуже розумно. Найдешевший план хостингу для Windows коштує від 177 рублів на місяць. і іде до 445 / міс. Номенклатура пакетів запозичена у хмарного хостингу, і ви отримуєте панель управління SolidCP для управління вашим обліковим записом хостингу. Хостинг вікон Mocha Host постачається з останньою підтримкою ядра ASP.NET, як-от .NET Core 2.2.1, .NET Core 3. У базовому плані Soho розмір бази даних обмежений 200MB, тоді як для вас можливий необмежений розмір бази даних з дозволом Бізнес та пакети Mocha.

WordPress хостинг

Серед багатьох інших програм WordPress є найпопулярнішим і найпоширенішим. Тому Mocha Hosting вирішив надати спеціалізований хостинг для WordPress для тих, хто шукає надійний та доступний веб-хостинг для свого веб-сайту WordPress. Для зміни компанія Mocha обрала іншу номенклатуру пакетів WordPress з планами під назвою WP Starter, WP Premium та WP Advanced. Ціна між Rs 177 / міс. і Rs 464 / міс., всі три пакети базуються на хмарній технології, і ви швидко освітлюєте веб-сайт. Тому. Ви можете звільнитись від турбот про повільне завантаження веб-сайту. Усі три пакети забезпечуються автоматизованими резервними копіями, завдяки цьому WP Premium та WP Advanced отримують більш вдосконалене резервне копіювання. Вам рекомендується вибрати будь-який з цих двох пакетів, оскільки ви також отримаєте Безкоштовний домен та Безкоштовний CDN разом з багатьма іншими смакотами.

Хостинг програм

Якщо ви розміщуєте свій веб-сайт за допомогою Joomla, Drupal Magento або будь-яких інших програм, ви можете вибрати Mocha’s Пакети хостингу додатків, а саме: Business та Mocha. Ви можете обрати більше ніж 180 програм та на відміну від хостингу WordPress, хостинг програм класифікується лише на дві категорії замість трьох. І пакети Business, і Mocha отримують деякі дуже потрібні функції, і обидва ціни плануються в 1249 / міс. і 400 / міс. відповідно. Ви отримуєте панель керування cPanel як із планами, так і з безкоштовними інструментами SEO, що сприяють збільшенню вашого веб-сайту. Ви отримуєте 1 Домен безкоштовно протягом усього життя, поки купуєте хостинг Mocha. Незважаючи на те, що обидва пакети постачаються з автоматичними резервними копіями, пакет Mocha отримує резервні копії преміум-класу.

Віртуальні приватні сервери (VPS)

Довгий список Мокко’Пропозиції не просто закінчуються тут. Вони також надають послуги VPS. Ви можете вибрати Linux або Windows VPS-сервери. Ці сервери працюють за допомогою швидкого зберігання SSD. У самому Linux VPS існує 8 різних конфігурацій, які ви можете вибрати. Самий базовий план оцінюється в розмірі 572 рублів на місяць. 8-й пакет коштує колосальних 3583 рублів на місяць. За винятком найдешевшого пакета, всі інші пакунки багаті на функції та ідеально підходять для потреб вашого веб-сайту, що просив владу.

Сервери VPS, що працюють на базі Windows, доступні в 7 різних технічних характеристиках, і ви можете отримати собі такий мінімум, як 837 рублів на місяць. з цінами до 3224 рупій за місяць. Ви отримуєте безкоштовний CDN прямо з базового пакету, і всі пакунки поставляються із підтримкою VPN.

Виділені хмарні сервери

Mocha Host – також відоме обличчя, коли справа стосується надання спеціалізованих хмарних серверів. Mocha знову дає можливість вибирати або спеціальні хмарні сервери на базі Linux, або спеціальні хмарні сервери на базі Windows. Сервери на базі Linux трохи дешевші, а сервери на базі Windows – це набагато дешевше порівняно з попередніми. Всього існує величезна кількість 18 різних класифікацій, які пропонують вам широкий вибір технічних характеристик. Ці сервери оснащені захистом Never Reboot та підтримкою VPN.

Ціни на спеціалізовані сервери на базі Linux починаються з Rs. 1360 / міс., За основний пакет, а найсучасніший пакет – ціна Rs. 11745 / міс. Ви можете вибрати ці сервери з трьох різних специфікацій. Як і спеціалізовані сервери Linux, навіть сервер, виділений для Windows, класифікований у 9 різних класифікацій, найдешевший пакет починається з Rs 1718 / міс., Аж до 12103 рублів на місяць.

Висновок

Mocha Host – лідер сегменту, коли йдеться про надання найвищого сервісу, який є надійним і доступним. Хоста для Mocha можна обрати не тільки веб-хостинг або доменне ім’я. Ви можете отримати широкий спектр послуг від Mocha Host, таких як інструменти SEO, інструменти інтернет-маркетингу, пакети соціальних медіа тощо. Є дуже мало провайдерів веб-хостингу, які нададуть вам високоякісне обслуговування разом із провідними в галузі функціями, такими як 180 днів гарантія повернення грошей, 100% гарантія часу, гарантія довічної знижки та багато іншого. А Mocha Host – факел для таких господарів, і ви можете задуматися про це, не замислюючись, оскільки у них є плани навіть дуже базового веб-сайту, який робить кроки для немовлят до вже створеного веб-сайту..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map