Огляд Куало


15 Загальних відгуків


AVG. ПОТРІБНА КОРИСТУВАЧА ВІДСТАВЛЕННЯ

Особливості

Підтримка

Продуктивність

Ціноутворення

Розпродаж флеш-хостингів

Ціни, плани та особливості Куало – 2020

Основні особливості

 • 99,9% гарантія часу
 • Безкоштовний веб-сайт Builder
 • Простий інсталятор веб-додатків
 • Виділений цілодобовий гуру підтримки
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • 30-денне резервне копіювання акаунтів
 • 60-денна гарантія повернення грошей
 • Kualo Promos – до 90% OFF

Спільні плани хостингу

Назва плануОСКосмосПропускна здатністьПанельКількість сайтівЦіна
СОЛОLinux10 ГбCPANELОДИНRs.279
СТАРТАПLinux30 ГбCPANELБЕЗПЕЧЕНОRs.489
ДІЯЛЬНІСТЬLinux50 ГбCPANELБЕЗПЕЧЕНОRs.699
Дивіться порівняння Спільного хостингу

Виділені плани хостингу

Назва плануОСКосмосЦПОЗПОсновніЦіна
DS1 керуєтьсяLinux2x 1 ТБIntel Xeon E3-1230v316 ГБ3,3 ГГцRs.13818
DS2 керуєтьсяLinux2x 2 ТБIntel Xeon E3-1270v532 Гб3,6 ГГцRs.13818
DS3 керуєтьсяLinux2x 240GB2x Intel Xeon E5-2630v232 Гб2,6 ГГцRs.13818
DS4 керуєтьсяLinux2x 960GB2x Intel Xeon E5-2630v364 Гб2,4 ГГцRs.13818
МИТНА КерованаLinuxНеобмеженийНеобмеженийН / ЗRs.13818
DS1 НекерованийLinux2x 1 ТБIntel Xeon E3-1230v316 ГБ3,3 ГГцRs.6909
DS2 НекерованийLinux2x 2 ТБIntel Xeon E3-1270v532 Гб3,6 ГГцRs.6909
DS3 НекерованийLinux2x 240GB2x Intel Xeon E5-2630v232 Гб2,6 ГГцRs.6909
DS4 НекерованийLinux2x 960GB2x Intel Xeon E5-2630v364 Гб2,4 ГГцRs.6909
МИТНИЙ НекерованийLinuxНеобмеженийНеобмеженийН / ЗRs.6909
Дивіться порівняння виділеного хостингу

Плани хмарного хостингу

Назва плануОСКосмосЦПОЗППропускна здатністьЦіна
Управління XSLinux20 Гб1 Гб5 ТБRs.2 094
МАЛКИЙ керованийLinux40 Гб2 Гб5 ТБRs.5 901
MEDIUM КерованийLinux70 Гб4ГБ5 ТБRs.8 685
ВЕЛИКИЙ КерованийLinux90 Гб8 Гб5 ТБRs.11 477
Управління XLLinux140 Гб16 ГБ5 ТБRs.15 663
XS НекерованийLinux20 Гб1 Гб5 ТБ705 р
МАЛИЙ НекерованийLinux40 Гб2 Гб5 ТБRs.2 101
МЕДІЙ НекерованийLinux70 Гб4ГБ5 ТБRs.3 496
ВЕЛИКИЙ НекерованийLinux90 Гб8 Гб5 ТБRs.6 288
XL НекерованийLinux140 Гб16 ГБ5 ТБRs.10 474
Дивіться порівняння хмарного хостингу

Плани хостингу для торговельних посередників

Назва плануОСКосмосПропускна здатністьПанельКількість сайтівЦіна
MICROLinux20 ГбCPANEL10Rs.69
ПОЧАТОКLinux100 ГбCPANEL100Rs.69
PROLinuxНеобмеженийCPANEL200Rs.69
Дивіться порівняння хостингу для торговельних посередників

Огляд компанії

Kualo – провідний провайдер веб-хостингу, який домігся як якості обслуговування, так і кількості веб-сайтів, розміщених на його сервері. Куало’s сервер є домом для величезної кількості 30000+ веб-сайтів. І їх також оцінюють клієнти дуже високо в Інтернеті. Серед багатьох інших факторів, які відрізняють Куало від інших веб-хостів, високоефективне обслуговування клієнтів є дуже помітним фактором.

Маючи понад 19-річний досвід роботи на ринку веб-хостингу після того, як був заснований ще в 2000 році як постачальник веб-хостингових послуг, Kualo досягає величезних успіхів у напрямку одного з найвідоміших постачальників веб-хостингу. Отже, Kualo – справжній ветеран, коли йдеться про надання найвищого сервісу, який є надійним і зручним для кишень..

Куало стверджує, що веде бізнес із пристрастю до веб-сайтів. Оскільки ви не можете судити про книгу за її обкладинкою, ви не можете вирішити, чи достатньо хороший веб-хостинг для вашого веб-сайту чи ні, просто побачивши огляд його. Щоб зробити вас простішими, давайте детально ознайомимось із послугами та особливостями веб-хостингу Kualo.

Особливості Kualo

24/7/365 обслуговування клієнтів

Як згадувалося раніше, Kualo виділяється окремо від інших постачальників веб-хостингів, коли справа стосується їх обслуговування клієнтів. Ця команда експертів встановила нові стандарти щодо надання чудової підтримки клієнтів цілодобово, протягом усього року. Куало підняв планку високо, коли йдеться про допомогу клієнтам у їх запитах, налаштуваннях чи будь-яких інших завданнях, які потребують експертної допомоги. Клієнти можуть скористатися послугами чату в прямому ефірі, пропонованими Kualo, а також скористатися допомогою під час виклику для вдосконаленого типу хостингу.

99,9% гарантія часу

Куало має 99,9% гарантії тривалості роботи, що не найкраще для галузі, але враховуючи, наскільки надійним є Куало, це прийнятно. Цей відсоток означає лише 45 хвилин на місяць. Гарантія подовженого користування від Kualo є досить середньою і не є новаторською, але вона не повинна спричинити за собою кардинальні проблеми з продуктивністю.

60 днів гарантії повернення грошей

Куало обіцяє повернути вам гроші, які ви заплатили за їх послугу, не надавши вам спот-послугу, яку ви гарантуєте. Ви можете подати запит на відшкодування протягом перших 60 днів як клієнт Kualo, якщо ви не задоволені послугою, що надається Kualo. Всі ваші витрати на хостинг буде повернено Kualo. Але вам не дається гарантія повернення грошей за такі послуги, як реєстрація, перенесення та поновлення доменних імен, служби безпеки SiteLock.

Гарантія заморозки цін

З Куало’s Функція “Безкоштовна ціна”, ви гарантуєте, що ціни, які ви платите за хостинг, залишаться постійними, якщо ви вирішите залишатися їх клієнтом. Ця гарантія поширюється на веб-хостинг, хмарний VPS хостинг та виділені сервери. Але ця функція стосується лише їх звичайного прайс-листа. Це не стосується знижок, які ви могли отримати під час придбання хостингу від Kualo.

100% зеленого харчування

Куало’s центри обробки даних працюють на 100% енергії багаторазового використання, роблячи свою послугу на 100% зеленому. Куало зумів звернути увагу на те, щоб їхня послуга не завдала шкоди навколишньому середовищу. Вони використовують принципи енергоефективного проектування, щоб переконатися, що куточок їх обслуговування не стане ще одним джерелом викидів вуглецю. Використання послуг Kualo також може зробити вашу екологічну свідомість задоволеною.

Безкоштовна передача веб-сайту та електронної пошти

Якщо ви вирішили подарувати Куало’Ви можете безкоштовно перенести веб-сайти з інших хостів на сервери Kualo. Цей процес є не просто безкоштовним, але й безпроблемним, як Kualo’s Служба підтримки експертів завжди до ваших послуг. Ви також можете перемістити всі свої адреси електронної пошти з іншого сервера на Куало’s, не витрачаючи собі грошей.

Безкоштовний SSL

Kualo – один з небагатьох постачальників веб-хостингів, які надають безкоштовний SSL-сертифікат прямо з базового плану. У випадку більшості популярних провайдерів веб-хостингу вам потрібно вибрати розширені плани, щоб скористатися безкоштовним сертифікатом SSL. А отримання безкоштовного сертифіката SSL, безумовно, є користю, враховуючи, наскільки важливим і дорогим може бути сертифікат SSL.

Безкоштовний інсталятор додатків

Якщо ваш веб-сайт працює на додатках CMS, великі шанси на те, що ви зрештою будете боротися за те, щоб додатки запустили ваш веб-сайт. Але це перемогло’не так, якщо ви обрали Kualo хостинг. Ви отримуєте інсталятор безкоштовного додатка в комплекті з їх хостинг-планами, звідки ви можете завантажити додатки, необхідні для запуску веб-сайту.

Безкоштовний домен з річним планом

Купівля веб-хостингу від Куало з розміщенням хостингу щорічно має свої переваги. Ви не тільки отримуєте плани за меншими тарифами, але і отримуєте безкоштовне доменне ім’я, обираючи річні плани. Імена доменів значно цінніші залежно від обраних вами розширень, але Kualo пішов на крок вперед і дає вам це безкоштовно зі своїм річним планом. Безкоштовний домен не здешевлює домени низького рівня. Kualo безкоштовно пропонує домени верхнього рівня, такі як .com, .net, org тощо.

Інструмент резервного копіювання

Користувачі можуть налаштувати та керувати своїми резервними копіями за допомогою інструмента «Менеджер резервних копій», який постачається в комплекті з хостинг Kualo. Якщо користувачі готові отримати розширене резервне копіювання, вони можуть вибрати платну послугу під назвою Code Guard. CodeGuard пропонує хмарне резервне копіювання, моніторинг та відновлення файлів.

Послуги Kualo

Як тільки ви відвідаєте Куало’На веб-сайті ви побачите дивовижну лінійку послуг, пропонованих Kualo. Куало’s послуги та пропозиції включають домени, веб-сайти, веб-хостинг, виділені сервери, VPS, хостинг електронної пошти та багато іншого. Куало’На сайті зосереджено Спільний хостинг. Це не означає, що вони спеціалізуються лише на наданні спільного хостингу. Інші спеціалізації не залишили позаду Куало.

Спільний хостинг

Як згадувалося раніше, Куало є чемпіоном, коли мова йде про Спільний хостинг. Насправді, Куало створив собі ім’я, забезпечивши надійний хостинг з низькою вартістю, від якого можна залежати. Спільний хостинг класифікується на 3 різні пакети, а саме: Solo, Startup та Performance. І ціни починаються з Rs. 279, йдучи аж до Rs.699. План “Соло” підходить для більшості веб-сайтів блогу, а наступні два – більш вдосконалені плани, спрямовані на стартапи та широкомасштабні веб-сайти.

Ви отримуєте надійні послуги без електронної пошти та без спаму та команду експертів до вашої служби цілодобово протягом усього року. Ви отримуєте панель управління cPanel із спільним хостингом від Kualo.

Бізнес-хостинг

Якщо ваш веб-сайт хоче трохи більше, ніж зазвичай пропонується в Спільному хостингу, вам потрібно перейти на бізнес-хостинг. Куало пропонує надзвичайно швидкий бізнес-хостинг, який відрізняється надійністю та безпекою. Якщо ви хочете, щоб сила присвяченого хостингу, але ви відчуваєте, що платити за вас більше, ніж вам потрібно, це індивідуальний хостинг для вас. Тому що Куало’s хостинг для бізнесу є напівприсвяченим, і ви отримаєте свободу та продуктивність виділених серверів за значно нижчими цінами. З знижкою до 50% на перший місяць’З рахунку, ви можете скористатися бізнес-хостингом Kualo за стартовою ціною Rs. 699.

Ці плани ідеально підходять для веб-сайтів, які вимагають більше соків і завжди голодні більше. Ваш зайнятий і вимогливий веб-сайт ніколи не закінчиться енергією за допомогою цих планів, розроблених для максимально швидкої та високої надійності.

Резервні копії проводяться раз на 4 години і надають можливість самостійно відновити файли, бази даних та облікові записи електронної пошти прямо з панелі управління. Сервери працюють від LiteSpeed, що призводить до неперевершеної продуктивності.

Хмара VPS

Одне з найкращих пропозицій у довгому складі Куало’s послуги Cloud VPS. Kualo пропонує швидкодіючу, високо масштабовану та хмарну VPS на вимогу. Ви можете вибрати з хмари VPS cPanel, повністю керованого хмара VPS та безменеджевого хмари VPS. Некерований хмарний VPS – найдешевший, ціни починаються від простого Rs. 705 на місяць. Ви можете розмістити свої вимоги та скористатися спеціальними серверами також із специфікаціями на ваш вибір. Це, безумовно, вигідно, коли ви точно знаєте свої вимоги і не працюєте’не хочете закінчуватися ресурсами або доном’не хочете платити за те, що ви робите’t вимагати.

Як і будь-який інший тип хостингу від Kualo, Cloud VPS також підтримується неперевершеною підтримкою клієнтів, безкоштовною передачею веб-сайтів та ін..

Виділені сервери

Сира сила голого металу відокремлює Куало’Виділені сервери з решти, і саме цей тип хостингу ви повинні вибрати для свого голодного веб-сайту. Куало’Спеціалізовані сервери найкраще підходять для надзвичайної продуктивності, і ви можете максимально використати потужність cPanel та WHM..

Ви отримуєте всі функції, доступні для всіх пакетів, пропонованих Kualo, такі як супердобра підтримка, безкоштовна передача веб-сайтів, безкоштовна гарантія разом із передачею даних у 5 ТБ, вбудована фільтрація спаму та гарантія заміни апаратури.

Хостинг для торговельних посередників

Kualo також пропонує хостинг для торговельних посередників у привабливих пакетах, починаючи з 6,99 (перший місяць). Ви можете вибрати 3 пакети, а саме: мікро, стартер, професіонал. Куало’s хостинг-реселлер – це ідеальний варіант для веб-дизайнерів та підприємців, де хостинг може бути проданий клієнтам під вашим брендом за цінами на ваш вибір. За допомогою хостингу реселерів ви можете заробляти регулярний дохід, брендуючи його по-своєму, і створити собі ім’я.

Цей тип хостингу мало потребує обслуговування, оскільки ви завжди можете вирішити проблеми, з якими стикаються ваші клієнти, за допомогою Kualo’s завжди готова спеціальна команда підтримки. Як і інші типи хостингу, пропоновані Kualo, хостинг для торговельних посередників теж постачається з 60-денною гарантією повернення грошей, 99,9% гарантії безперервного часу, і ви можете скористатися послугою без будь-яких блокувань, що дозволяють вам залишати будь-який час, коли вам здається, що ви хочете.

Висновок

Завдяки своєму довгому переліку послуг, що пропонуються, Kualo пропонує пакет для всіх, хто потребує веб-хостингу. Це, поряд із багатьма іншими особливостями, визначає, як швидко Kualo перетворився на основну компанію, надаючи широкий спектр пропозицій за дуже конкурентними цінами. Поки Куало’Сервіс не отримав би десятку на десять, їх команда експертів складає це. Тому Куало’s сервіс, безумовно, варто дати постріл.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map