Огляд GoDaddy


48 Загальні відгуки


AVG. ПОТРІБНА КОРИСТУВАЧА ОТЛИЧНО

Особливості

Підтримка

Продуктивність

Ціноутворення

Розпродаж флеш-хостингів

Ціни, плани та особливості GoDaddy – 2020

Основні особливості

  • Реєстратор домену №1 у світі Godaddy
  • Спільні, VPS, виділені сервери
  • Встановлення в один клік 125+ безкоштовних додатків
  • Установка в один клік для зареєстрованих доменів GoDaddy
  • Гарантія тривалості 9,9%
  • Технічна підтримка, що отримала нагороди
  • Купони GoDaddy

Спільні плани хостингу

Назва плануОСКосмосПропускна здатністьПанельКількість сайтівЦіна
СтартерLinux30 ГББез вимірюванняCPANEL1 веб-сайт$ 99
ЕкономікаLinux100 ГБНеобмеженийCPANELНеобмеженийRs.199
ДелюксLinuxНеобмеженийНеобмеженийCPANELНеобмеженийRs 299
КінцеваLinuxНеобмеженийНеобмеженийCPANELНеобмеженийRs.449
Дивіться порівняння Спільного хостингу

Плани хостингу VPS

Назва плануОСКосмосЦПОЗПОсновніЦіна
ЗапускLinux40 Гб1 процесор2 Гб1136 Rs
ПідсилюйтеLinux60 Гб2 ЦП4ГБRs.1916
ЗростатиLinux150 ГБ3 ЦП6 Гб2 404 Rs
РозгорнутиLinux200 ГБ4 ЦП8 Гб3579 рупій
Дивіться порівняння хостингу VPS

Виділені плани хостингу

Назва плануОСКосмосЦПОЗПОсновніЦіна
ЕкономікаLinux1 ТБ4 ЦП4ГБ3,1 ГГц4419 Rs
ЗначенняLinux1,5 ТБ4 ЦП8 Гб3,1 ГГц6,759 рублів
ДелюксLinux2 туберкульоз4 ЦП16 Гб3,1 ГГц8,119 Rs
КінцеваLinux2 туберкульоз4 ЦП32 ГБ3,1 ГГц8,799 рупій
Дивіться порівняння виділеного хостингу

Плани хостингу для торговельних посередників

Назва плануОСКосмосПропускна здатністьПанельКількість сайтівЦіна
ПідсилюйтеLinux90 ГБНеобмеженийCPANELНеобмежений999 р
ЗростатиLinux120 ГБНеобмеженийCPANELНеобмежений2799 рупій
РозгорнутиLinux150 ГБНеобмеженийCPANELНеобмежений2999 рупій
ВстановленоLinux240 ГБНеобмеженийCPANELНеобмежений4599 рублів
Дивіться порівняння хостингу для торговельних посередників

Огляд компанії

GoDaddy це ім’я, яке вражає всіх’s розум, коли ми говоримо про ‘Топ-хостинг-компанія’. Це правильно, маючи в управлінні понад 18 мільйонів клієнтів по всьому світу та 77M доменних імен,

Вони стали першопрохідцями у задоволенні потреб широкого спектру клієнтів у всьому світі з їх найкращими класовими веб-рішеннями. Це світ’s реєстратор доменного імені номер один. А бути номером один – непросте завдання, а залишатися на першому місці набагато складніше. Але GoDaddy досягла цього завдання своєю величезною наполегливою працею в наданні своїм клієнтам найвищого сервісу.

GoDaddy відстає від багатьох малих підприємств, які перетворилися на провідні бренди, надаючи кращих в класі веб-хостингів за дуже доступною ціною. Він створив надійну інфраструктуру веб-сервера, орієнтовану на бездротовий сервер, сервери на базі Linux та Windows, дивовижне обслуговування клієнтів та інші функції. А ціни на торт – це широкий спектр планів, які у них є.

Спільні плани веб-хостингу

GoDaddy’s Спільні веб-плани починаються від 99 годин / місяць і до 499 / місяць. Поки план стартера не робить’не купую вам безкоштовний домен, спільний план хостингу GoDaddy’s Economy дає вам безкоштовне доменне ім’я, 100 Гб пам’яті, можливість розміщення одного веб-сайту, необмежену кількість щомісячних передач даних та безкоштовну ділову електронну пошту. Називається як ‘Найкраща ціна’ План Deluxe пропонує додаткові можливості для необмеженого зберігання та необмежену кількість доменів на додаток до особливостей плану економ. Починається з 339 / міс. Пакет Ultimate пропонує преміальний інструмент управління DNS, 2х обробну потужність та безкоштовну SSL-сертифікат на рік.

Плани бізнес-хостингу

Це може бути новим терміном для небагатьох. Тож нехай’s дивіться, що таке бізнес-хостинг згідно з GoDaddy. Це’s кращий з обох світів – посилена потужність віртуального приватного сервера, але з простою у користуванні панеллю управління, яка не робить’t для роботи не потрібна ступінь з інформатики. GoDaddy пропонує ці плани людям із веб-сайтами електронної комерції, тим, хто матиме високий трафік та потребуватиме більше ресурсів. Якщо ви’Ви шукаєте дуже швидкий тип веб-хостингу, підтримує величезну кількість трафіку, що надходить у будь-який час. GoDaddy’s бізнес-хостинг має ресурси та підтримку для задоволення ваших потреб в хостингу.

Плани починаються з пакету Launch, починаючи від 59 1159 / міс, забезпечуючи 60 Гб пам’яті, 2 ГБ оперативної пам’яті, 1 процесор, немерегований трафік, необмежений веб-сайти та бази даних, стандартний сертифікат SSL. Потім є план Enhance, який додає 90 Гб пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті, 2 процесора до плану запуску, і він починається від 79 1479 / місяць. За нею слідує план зростання, який називають ” ‘Найкраща ціна’ пакет в бізнес-хостингу, що пропонує 120 Гб пам’яті, 6 ГБ оперативної пам’яті, 3 процесора на додаток до інших функцій колишніх пакетів. І це ціна в 919 19 / міс. А потім є план Expand, який коштує 2559 / / міс, що пропонує 150 Гб пам’яті, 8 ГБ оперативної пам’яті, 4 процесора на додаток до інших функцій інших трьох планів.

Послуги хостингу VPS

Плани хостингу VPS починаються з пакету під назвою Launch, який пропонує 1 процесорний ядро, 2 ГБ оперативної пам’яті, 40 ГБ пам’яті і коштує € 1399 / місяць. Потім є пакет Enhance, який коштує at 2199 / міс, і пропонує 2 ядра процесора, 4 ГБ оперативної пам’яті, 60 Гб пам’яті. Пакет вирощування коштує ₹ 2699 / міс. 3 ядра процесора, 6 Гб оперативної пам’яті, 150 Гб пам’яті. А план Expand – найдорожчий, ₹ 3699 / місяць пропонує 4 ядра процесора, 6 Гб оперативної пам’яті, 150 ГБ пам’яті.

Виділені сервери

GoDaddy оцінив це’s виділені хостинг-сервери дуже агресивно з пакетом Economy, починаючи від ₹ 4719 / міс, забезпечуючи 4 ядра процесора при 3,1 ГГц, 4 ГБ пам’яті, 1 ТБ пам’яті, непроменену смугу пропускання, 3 виділені IP-адреси, безкоштовний 1-річний сертифікат SSL. Далі йде пакет Value, який постачається в комплекті з 8 ГБ пам’яті, 1,5 ТБ пам’яті та іншими функціями, запропонованими в економічному плані. Цей план за ціною ₹ 6759 / міс. За ним дотримується план «Делюкс», який пропонує 8 ГБ пам’яті, 1,5 ТБ пам’яті на додаток до інших функцій колишніх пакетів. А ціна – 8119 / міс. Пакет Ultimate, який є найдорожчим, коштує ₹ 8799 / міс, пропонуючи 32 ГБ пам’яті та 2 ТБ пам’яті з рештою вигод, які надаються в інших трьох пакетах.

Імена домену:

GoDaddy пропонує доменні імена за початковою ціною ₹ 209 / місяць. Вони містять довгий список доменних імен, таких як .com, .co, .in, .life та багато іншого.

Веб-сайт Builder

У GoDaddy є новий і просунутий розробник веб-сайтів, який допомагає будь-якій людині, яка має найменші знання або без кодування, створити веб-сайт за власним вибором. У ньому є велика бібліотека професійних зображень на вибір, щоб ваш веб-сайт завжди мав зображення, що відображають ваш бізнес або пристрасть. Ви також можете завантажувати власні зображення. У ньому також є інтерфейс, який можна прокласти в стилі, де ви можете створити свій веб-сайт лише за декількох пальців. Це також надає вам привілей на поєднання і сумісність, де ви можете звільнитись від обмежень шаблонів і налаштувати кожен куточок вашого веб-сайту. Ви отримуєте цього розробника веб-сайтів вільний пробна версія протягом 14 днів, після чого вам доведеться заплатити за цього розробника веб-сайту.

Професійний бізнес-електронний лист

GoDaddy також пропонує службову службу електронної пошти починаючи за ₹ 39 / місяць, де ви отримаєте 10 ГБ пам’яті електронної пошти на користувача, без реклами, нагородами, цілодобова підтримка. З GoDaddy’s спам та антивірусні фільтри, які щодня блокують понад 300 мільйонів небажаних, потенційно небезпечних електронних листів. Ці плани дуже добре підтримуються також смартфонами та планшетами.

Місцеві веб-дизайнери

GoDaddy також має довгий список розробників та агентств, які можуть зробити свій робота з розробки та управління веб-сайтом без проблем.

Висновок:

У GoDaddy є серйозні претенденти на перше місце, а також є достатньо місця для вдосконалення щодо підтримки клієнтів, оновлення цін тощо. Якщо це вдасться працювати в цих аспектах, недарма GoDaddy буде царювати королем протягом тривалого періоду часу.

Ви також можете побачити відгуки користувачів про GoDaddy нижче в розділі ‘Відгуки користувачів’ розділ.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me