ChemiCloud Review


20 Загальних відгуків


AVG. ПОТРІБНА КОРИСТУВАЧА ВІДСТАВЛЕННЯ

Особливості

Підтримка

Продуктивність

Ціноутворення

Розпродаж флеш-хостингів

Ціни, плани та особливості ChemiCloud – 2020

Основні особливості

 • Безкоштовне доменне ім’я на все життя
 • 45 днів гарантії повернення грошей
 • Бездоганна підтримка
 • Безкоштовно шифруємо SSL
 • Місцевий хостинг-провайдер, що базується на хмарі
 • Місцезнаходження серверів у всьому світі

Спільні плани хостингу

Назва плануОСКосмосПропускна здатністьПанельКількість сайтівЦіна
Веб-хостинг для початківцівLinux15 Гб SSDНеобмеженийCPANEL13,95 дол. / Міс
Веб-хостинг ProLinux25 ГБ SSDНеобмеженийCPANELНеобмежений6,95 дол. / Міс
Веб хостинг TurboLinux35 Гб SSDНеобмеженийCPANELНеобмежений10,95 дол. / Міс
Дивіться порівняння Спільного хостингу

Плани хостингу VPS

Назва плануОСКосмосЦПОЗПОсновніЦіна
ЗалізоLinux80 ГБ SSD2 ядра процесора4ГБ$ 79,95 / міс
БронзаLinux160 ГБ4 ядра процесора8 Гб119,95 дол. / Міс
СріблоLinux320 ГБ6 ядер процесора16 Гб199,95 дол. / Міс
ЗолотоLinux640 Гб SSD8 ядер процесора32 ГБ$ 359,95 / міс
Дивіться порівняння хостингу VPS

Плани хостингу для торговельних посередників

Назва плануОСКосмосПропускна здатністьПанельКількість сайтівЦіна
ЕлектронLinux25 ГБ SSD250 ГБCPANELНеобмежений$ 19,95 / міс
ЗлиттяLinux50 Гб SSD500 ГБCPANELНеобмежений$ 34,95 / міс
РозширенняLinux80 ГБ SSD800 ГБCPANELНеобмежений$ 50,95 / міс
ЕволюціяLinux100 ГБ SSD1000 ГБCPANELНеобмежений64,95 дол. / Міс
Дивіться порівняння хостингу для торговельних посередників

Огляд компанії

ChemiCloud – провайдер веб-хостингу, який відомий тим, що забезпечує найкраще обслуговування клієнтів, а також швидкий, надійний та безпечний веб-хостинг на основі хмарної платформи. ChemiCloud – один з найвищих рейтингів веб-хостингу в цій галузі. Їх середній рейтинг становить понад 90%, що дивовижно, враховуючи, як більшість клієнтів у кінцевому підсумку дають дуже низькі оцінки, навіть якщо є якась незначна помилка в сервісі, який надає будь-який постачальник.
Цей високий рейтинг не тільки вказує на те, наскільки хороший сервіс ChemiCloud, але також відображає важливість, що надається задоволенню клієнтів.

Дозволяє’З’ясуйте, чи найкращим є варіант ChemiCloud при виборі правильного постачальника хостингу для вашого веб-сайту.

Особливості ChemiCloud

Використання хмарних технологій

Хмарні сервіси тепер не потребують вступу. І не можна заперечувати той факт, що хмарні технології – це майбутнє, і майбутнє є тут. Наявність вашого веб-сайту за допомогою хмарних серверів робить ваш веб-сайт готовим у майбутньому, а хмарні сервери мають багато переваг перед традиційними серверами. І ChemiCloud’s сама назва кричить використання хмарних серверів у їх сервісі. Будучи підкріпленим потужністю хмарних серверів, безумовно, допомагає зробити ваш веб-сайт більш швидким, безпечним та високодоступним. Ця технологія також дозволила ChemiCloud запропонувати масштабування пакетів від дуже основних до високотехнологічних функцій.

Сервери на базі SSD

Якщо ви вибрали ChemiCloud, ваш веб-сайт розміщуватиметься на серверах, що працюють на SSD, незалежно від обраного вами плану. Зберігання сервера на основі SSD означає мало або зовсім не затримку надшвидкого часу доступу. Ваш веб-сайт також набагато безпечніший за розміщення на серверах, що базуються на жорсткому диску. І ще один факт, що додавання більшої ваги до домінування SSD – це те, що вони є енергоефективними, отже, витрачають менше ресурсів.

24/7 Підтримка експертів

Підтримка клієнтів завжди була першочерговим пріоритетом клієнтів у віці. Якщо взагалі, це було ніколи більше, ніж важливим є підтримка клієнтів зараз. ChemiCloud зрозумів цей факт і віддав високий пріоритет для надання підтримки клієнтів на рівні експертів, і це призвело до того, що вони були одним з високо оцінених постачальників веб-хостингів по всьому світу. Ви можете набрати номер у будь-який час, і до вас прийде експерт із підтримки клієнтів ChemiCloud, і ви зможете отримати відповіді на будь-які ваші запитання або отримати рішення на будь-яке з ваших питань.

99,9% часу

ChemiCloud поставляється з 99,99% гарантії тривалості роботи. Хоча гарантія стовідсоткового безперервного використання в першу чергу завжди велика, 99,99% – це не так вже й погано. Він все ще вважається досить хорошим в порівнянні з галузевим стандартом. Ваш веб-сайт запрацює 99,99% часу. Це допоможе вам обслуговувати своїх відвідувачів чи клієнтів майже кожного разу, коли ви отримуєте доступ до вашого веб-сайту. Ця гарантія тривалості роботи в середньому становить 21,92 хвилини простою в місяць.

Безкоштовне доменне ім’я на все життя

Більшість із нас полегшать, коли запропонують ім’я Безкоштовного домену разом із веб-хостингом. Тому що оплата як веб-хостингу, так і доменного імені, безумовно, може пропалити дірку в наших кишенях. Іноді доменні імена мають більш високу ціну, ніж веб-хостинг. Що робить речі веселішими, якщо ви купуєте веб-хостинг від ChemiCloud – це той факт, що ви отримуєте доменне ім’я безкоштовно на все життя. Це означає, що вам не доведеться платити за те саме доменне ім’я під час поновлення послуги, якщо ви отримуєте собі веб-хостинг від ChemiCloud.

45 днів гарантії повернення грошей

Багато постачальників веб-хостингів пропонують свої послуги з певним періодом гарантії повернення грошей. Але сервіс ChemiCloud пропонується без гарантії повернення грошей, а це означає, що у вас буде 45 днів, щоб ви скористалися сервісом ChemiCloud і вирішили самі, чи хочете ви їх дотримуватися на більш тривалий період. Це буде зроблено без зайвих проблем і без запитань.

Вільна та безпроблемна міграція

Дозволяє’s скажімо, що ви вражені тим, що пропонує ChemiCloud на папері, і хочете спробувати їх, вам не доведеться турбуватися про те, щоб перенести свій вміст та інші речі, пов’язані з вашим веб-сайтом, на сервери ChemiCloud. Вони пропонують безкоштовну міграційну установку, яка також має клопоту, оскільки у них є висококваліфіковані технічні керівники, які допоможуть вам легко перенести ваш веб-сайт, не порушуючи поту..

ChemiCloud Services

Веб хостинг

Як уже згадувалося, що ChemiCloud надає свою послугу на базі платформи Cloud, ви можете зробити себе веб-хостингом понад очікування, як це стверджує ChemiCloud, ціни починаються від $ 3,95 / місяць. Цей пакет під назвою Starter постачається з усіма основними функціями, які вам потрібні. Ціни не найкращі в галузі, але ви не можете просити більше, оскільки ви вже отримуєте деякі найкращі в класі функції, такі як хмарні сервери як стандарт. Якщо ви хочете трохи просунутий пакет, ви можете вибрати план Pro, який коштує $ 6,95 / місяць. І ви можете вибрати план Turbo, якщо хочете ‘всі гармати палають’ тип продуктивності, який до 10 разів швидший. Цей пакет коштує $ 10,95 / місяць.

WordPress хостинг

WordPress хостинг, що працює на надсучасних серверах на базі SSD, пропонує спеціалізовану підтримку WordPress. Під час створення вашого веб-сайту або при виникненні будь-яких проблем із цим спеціальною підтримкою WordPress у вас не буде проблем. У планах аналогічні ціни, як у хмарного веб-хостингу. Ціни починаються від $ 3,95 / місяць. збирається весь шлях до $ 10,95 / міс. Вони мають свої сервери, розташовані в Бангалорі, Індія, що дозволяє значно скоротити ваш веб-сайт, скоротивши затримку значною мірою.

Хмара VPS

ChemiCloud пропонує високомасштабний VPS на основі хмарних технологій за початковою ціною $ 79,95 / місяць. Сервери розташовані також у Бангалорі, Індія. Ціни йдуть аж до $ 350 / міс. Усі плани названі на честь металів, що вказує на надійність серверів. ChemiCloud пропонує Cloud VPS у 4 різних упаковках, а саме: Iron, Bronze, Silver та Gold. Ви отримуєте спеціалізовану IP-адресу, безкоштовний сертифікат SSL як стандартний з усіма 4-ма пакетами. Примітною особливістю є те, що ChemiCloud пропонує стандартну гарантію повернення грошей на 15 днів у всіх стандартних пакетах, які більшість господарів не надають навіть із самим просунутим пакетом.

Хостинг для торговельних посередників

Якщо ви хочете хостинг для посередників, ChemiCloud пропонує високоефективний хмарний посередницький хостинг, розроблений спеціально для веб-дизайнерів або інших агентств. Ви можете вибрати з 4 різних планів під назвою Electron, Fusion, Expansion та Evolution. Вартість пакета Electron коштує $ 19,95 / місяць. тоді як багатофункціональна технологія Evolution коштує $ 64,95 / місяць. Ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів у всіх 4-х пакетах, а всі 4 пакети працюють на SSD-накопичувачі. Ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL як стандартний, так і безкоштовні щоденні резервні копії.

Висновок

Хоча ChemiCloud, безумовно, не має дуже довгого вибору пропозицій, але він надає переваги в пропонованих ним послугах. Вони давали присвячений хостингу, але все ж вони найкращі в тому, що вони роблять. Ви можете вибрати їх послугу, не замислюючись, якщо ви не шукаєте звичайного традиційного веб-хостингу за дуже дешевою ціною, що працює на жорстких дисках. Якщо ви вирішите вибрати ChemiCloud, ви впевнені, що будете щасливим клієнтом, із високим задоволенням. Якщо у вас є друга думка щодо вибору ChemiCloud, ви все одно можете спробувати їхню послугу, оскільки у вас є 45 днів, щоб повернути гроші, якщо ви не хочете продовжувати роботу з ChemiCloud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map