Najlepšie britské webhostingové spoločnosti (podpora a výkon)


Výber najlepšieho hostenia webových stránok [Kontrolný zoznam]hosťovanie infographic kontrolného zoznamu

 • vytvoriť zoznam s dôveryhodnými spoločnosťami poskytujúcimi webhosting, ktoré chcete skontrolovať – ​​môžete ich použiť z vyššie uvedenej tabuľky.
 • umiestnenie webhostingu – chceli by ste dátové centrum založené na Spojenom kráľovstve / Európe (oveľa rýchlejšie doručenie údajov) a anglicky hovoriacu podporu v Spojenom kráľovstve / Európe v angličtine (nachádzajú sa vo vašom časovom pásme a môžu rýchlejšie vyriešiť vaše problémy)
 • rýchlosť hosťovania webových stránok – rýchlosť je všetko. Čím rýchlejšie je web, vyššia návštevnosť a konverzie a väčší príjem pre vaše podnikanie. Preto potrebujete miestny hosting a otestujte rýchlosť načítania stránok Ping a rýchlosti stránok, Spoločnosť Google odporúča doba odozvy servera do 200 ms. webové stránky Rýchlosť je hodnotiacim faktorom tiež.
 • podpora – jedna z najdôležitejších funkcií. Ak má hostiteľská spoločnosť dobrý hardvér, vaša stránka funguje dobre alebo vôbec nefunguje. A ak sa stane druhý prípad, chcete byť schopní osloviť niekoho s kompetenciami, ktorý je schopný vyriešiť váš problém. Najlepšia je domáca podpora zo strany sysadminov so živým chatom alebo telefónom. Doby odozvy sú tiež veľmi dôležité, pretože každú minútu vašej stránky strácate peniaze, prevádzku a potenciálne vyhľadávacie pozície.
 • zabezpečenie webhostingu – poskytujú izolované účty, firewally a automatické aktualizácie CMS, ako sú WordPress a Joomla
 • zálohovanie dát – všetko sa deje. Vaše údaje sú najdôležitejšou súčasťou vášho podnikania a môžete náhodne niečo odstrániť alebo nakaziť vírusom. Vaša webhostingová služba musí mať zálohu!
 • čítať recenzie webhostingu odborníkmi (môžete pochopiť informácie od ľudí so skúsenosťami, ale nezabudnite, že sú tiež pridružení k poskytovateľom hostingu, takže neberú recenziu 100%)
 • Prečítajte si recenzie zákazníkov – prehľadajte web a vyhľadajte zákaznícke recenzie vybranej spoločnosti poskytujúcej webhosting. Tiež neverte, že 100%, pretože sú platené recenzie a sú tu nenávistné recenzie.

Najlepšie britské recenzie webhostingu

Naši odborníci porovnali najlepší webhosting poskytovatelia vo Veľkej Británii za rok 2019. Prečítajte si najlepšie Recenzie webhostingu vo Veľkej Británii a vyberte najspoľahlivejšiu webhostingovú spoločnosť.

V závislosti od vašich potrieb existujú rôzne druhy webhostingových služieb. Preto sa snažíme neustále zlepšovať naše recenzie pomocou nových porovnávacích tabuliek založených viac na potrebách. Všeobecní poskytovatelia webhostingu vo Veľkej Británii sú v tabuľke vyššie.

Tu je zoznam najlepších 5 hostingových služieb WordPress. Konkrétnejšie recenzie budú čoskoro k dispozícii na internete lacné spoločnosti poskytujúce hosting webových stránok, Poskytovatelia webhostingu Joomla a zoznam bezplatné služby hostenia webových stránok vo Veľkej Británii.

V našej sekcii blogov máme pre vás niekoľko základných rád o tom, ako zvoliť najlepší webhosting pre vaše podnikanie, aké hostingové riešenie vám vyhovuje, základy, ktoré by ste mali vedieť pri správe svojho hostingového účtu a ďalšie rady a tipy, takže sa uistite, často sa kontrolujete a máte prehľad o novinkách zo sveta webhostingu.

A pre tých z vás, ktorí sú novou témou, tu je niekoľko dobrých odkazov na to, čo je Webhostingové služby a čo je Doménové meno.

Navštívte naše Profil Google+ alebo Stránka na Facebooku klásť akékoľvek otázky. Ak ste jednoducho netechnická osoba, najlacnejším a najrýchlejším spôsobom, ako si vytvoriť svoj vlastný web, je zvoliť si najlepší tvorca webových stránok na trhu a budovať ho. Začiatkom roku 2019 sme vytvorili vlastný zoznam najlepších tvorcov webových stránok vo Veľkej Británii.

Naši odborníci porovnali najlepších poskytovateľov webhostingu vo Veľkej Británii za rok 2019. Prečítajte si najlepšie recenzie webhostingu vo Veľkej Británii a vyberte najspoľahlivejšiu spoločnosť poskytujúcu webhostingové služby..

Hosting elektronického obchodu

Na našom e-maile máme veľa otázok, ak sa hosting e-shopu líši od hostenia bežného blogu alebo informačnej stránky. A odpoveď znie Áno.

Internetové obchody majú zvyčajne veľa produktov a niektoré ich stránky nie sú ukladané do vyrovnávacej pamäte servera. Preto využívajú oveľa viac zdrojov ako bežné stránky.

Rýchlosť sa tu premieta aj do konverzií. Z tohto dôvodu platformy elektronického obchodu využívajú špeciálne funkcie ako Redis (vyrovnávacia pamäť databázy) a Varnish (vyrovnávacia pamäť front-end).

Musíte sa ubezpečiť, že hostiteľ webových stránok ich podporuje.

Magento je v súčasnosti najprofesionálnejší a najrozšírenejší redakčný systém pre elektronický obchod, a preto sme vytvorili špeciálnu stránku, ktorá pokrýva všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si vybrali najlepší hosting Magento..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map