Найкращі британські компанії з веб-хостингу (підтримка та продуктивність)


Вибір найкращого хостингу веб-сайтів [Контрольний список]хостинг контрольний список інфографіки

  • Скласти список з надійними компаніями веб-хостингу, які ви хочете перевірити – ви можете використовувати наше з наведеної вище таблиці.
  • розташування веб-хостингу – ви хочете, щоб базувався центр обробки даних у Великобританії / Європі (набагато швидша доставка даних) та внутрішня підтримка, яка розмовляє англійською мовою Великобританії / Європи (вони знаходяться у вашому часовому поясі і можуть швидше вирішити ваші проблеми)
  • швидкість хостингу веб-сайтів – швидкість – це все. Чим швидше сайт, тим більше трафіку та конверсій та більший дохід для вашого бізнесу. Ось чому вам потрібен локальний хостинг і протестуйте час завантаження їх Ping і швидкість сторінки, Google рекомендує час відповіді сервера менше 200 мс. Веб-сайт Швидкість – фактор ранжування так само.
  • підтримка – одна з найважливіших особливостей. Якщо хостинг-компанія має гарне обладнання, ваш сайт або працює добре, або взагалі не працює. І якщо трапиться друге, ви хочете отримати можливість звернутися до когось із компетентності, яка здатна вирішити вашу проблему. Внутрішня підтримка Великобританії систематичними службами за допомогою чату або телефону найкраща. Також дуже важливі часи реакцій, оскільки щохвилини вашого веб-сайту ви втрачаєте гроші, трафік та потенційно пошукові позиції.
  • безпека веб-хоста – чи надають окремі облікові записи, брандмауері та автоматичні оновлення CMS, наприклад WordPress та Joomla
  • резервне копіювання даних – все відбувається. Ваші дані – найважливіша частина вашого бізнесу, і ви можете випадково щось видалити або заразитися вірусом. У вашому веб-сервісі хостингу має бути резервна копія!
  • читати огляди веб-хостингу експертами (ви можете зрозуміти розуміння людей, які мають досвід, але майте на увазі, що вони також пов’язані з хостинг-провайдерами, тому не приймайте огляд на 100%)
  • читати відгуки клієнтів – перегляньте Інтернет та знайдіть відгуки клієнтів про обрану компанію веб-хостингу. Крім того, не вірите, що на 100%, оскільки існують платні відгуки та є відгуки про ненависть.

Найкращі огляди веб-хостингу Великобританії

Наші експерти порівняли кращий веб-хостинг постачальників у Великобританії на 2019. Прочитайте найкращі Огляди веб-хостингу Великобританії і вибрати найбільш надійну компанію веб-хостингу.

Існують різні види послуг розміщення веб-сайтів залежно від ваших потреб. Ось чому ми намагаємось постійно вдосконалювати свої огляди за допомогою нових порівняльних графіків, заснованих на потребах. Загальні постачальники веб-хостингів у Великобританії наведені в таблиці вище.

Ось список найкращих 5 хостинг-послуг WordPress. Більш конкретні огляди найближчим часом дешеві хостинг-компанії, Провайдери веб-хостів Joomla і список безкоштовні послуги розміщення веб-сайтів у Великобританії.

У нашому розділі блогу ми пропонуємо вам основні поради щодо того, як вибрати найкращий веб-хостинг для вашого бізнесу, яке хостинг-рішення вам підійде, основи, які ви повинні знати при керуванні обліковим записом хостингу, та більше порад та підказок, тому переконайтеся, що ви часто перевіряєте та стежите за новинами світу веб-хостингу.

А для тих із вас, хто не знайомий з цією темою, ось кілька хороших посилань на те, що є Сервіс веб-хостингу і що таке а Доменне ім’я.

Відвідайте наш Профіль Google+ або Сторінка Facebook задавати будь-які запитання. Якщо ви просто нетехнічна людина, найдешевший і найшвидший спосіб створити власний веб-сайт – це вибір кращий розробник веб-сайтів на ринку і будувати його. Починаючи з 2019 року, ми склали власний список найкращих розробників веб-сайтів у Великобританії.

Наші експерти порівняли кращих постачальників веб-хостингів у Великобританії за 2019 рік. Прочитайте найкращі огляди веб-хостингу Великобританії та виберіть найбільш надійну веб-хостинг-компанію.

Хостинг електронної комерції

У нас є багато питань на нашому електронному листі, якщо розміщення електронного магазину відрізняється від розміщення звичайного блогу чи інформаційного сайту. І відповідь така Так.

В Інтернет-магазинах зазвичай є багато продуктів, а деякі їх сторінки не кешуються сервером. Саме тому вони використовують набагато більше ресурсів, ніж звичайний сайт.

Також швидкість тут відображається на конверсіях. Ось чому платформи електронної комерції використовують такі особливості, як Redis (кеш бази даних) та Varnish (передній кеш).

Вам потрібно переконатися, що хост веб-сайту підтримує їх.

На даний момент Magento – це найпрофесійніша та найпоширеніша система електронної комерції CMS, тому ми створили спеціальну сторінку, яка охоплює все, що вам потрібно знати, щоб вибрати найкращий хостинг Magento.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me