PowWeb Review

PowWeb je jedným z mnohých hostiteľov webových stránok, ktoré vlastní spoločnosť Endurance International Group. Boli založené v roku 1999 a skutočne uspokojili svojich zákazníkov skôr, ako ich v roku 2006 prevzala spoločnosť EIG.


Ak si nie ste vedomí, EIG je v tomto odvetví známym zabijakom podpory zákazníkov. Takmer každý hostiteľ, ktorého vlastní, sa zameriava na poskytovanie sprievodcov svojpomocou a silnej vedomostnej základne používateľom pri súčasnom znižovaní úrovne podpory zákazníkov a technických odborníkov..

V každom prípade sa pozrime na to, čo ponúka PowWeb, aby ste získali lepšiu predstavu o tom, či spĺňajú vaše jedinečné potreby:

Vlastnosti a výhody

Aj keď PowWeb určite nevyjde z cesty, aby vytvoril veľa príťažlivých funkcií, ktoré by používateľom mohli poskytnúť, zdá sa, že pokryli všetky základné informácie. Okrem toho ich jednoduchosť ich funkcií a možností z nich robí jedného z užívateľsky príjemnejších hostiteľov webových stránok na trhu.

Tu je ďalší pohľad na niektoré z hlavných funkcií a výhod, ktoré poskytuje PowWeb:

Tvorca stránok

Tvorca stránok s možnosťou kliknutia a ukážky, ktorý ponúka PowWeb, je pravdepodobne ich najzaujímavejšou vlastnosťou. Je neuveriteľne ľahko použiteľný a je ideálny pre začínajúcich majiteľov webových stránok, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku..

Žiadny zmätok

Ak existuje jedna vec, ktorá oddeľuje PowWeb od ich konkurentov, je to skutočnosť, že na svojej stránke skutočne nedovoľujú zmätok. Ponúkajú iba jeden plán a používatelia, ktorí si vyberú tento plán, potom majú prístup ku všetkému, čo ponúkajú. Toto môže byť osviežujúce pre používateľov, ktorí strávili hodiny skúmaním rôznych plánov od iných hostiteľov webových stránok.

analytika

Analytické nástroje, ktoré poskytuje PowWeb, sú určite na rovnakej úrovni ako to, ktoré poskytuje mnoho iných hostiteľov webových stránok v celom odvetví. Poskytujú vám prístup k webovým štatistikám Webalizer a Awstats a poskytujú vám správu o šírke pásma a protokolovanie v reálnom čase. Analytické nástroje, ktoré ponúkajú, pokrývajú celkovo všetky základy, ktoré budete chcieť vedieť, aby sa vaše webové stránky neustále zlepšovali a optimalizovali..

e-mail

E-mailová funkcia, ktorú ponúkajú, je tiež celkom bežným odvetvím, aj keď treba poznamenať, že umožňujú používateľom vytvárať neobmedzené poštové schránky. Ku všetkým poštovým schránkam sú pripojené filtre na spam a ku všetkým účtom je možné pristupovať prostredníctvom webmailu. Majú tiež možnosť preposielania e-mailov pre používateľov, ktorí chcú zostaviť zoznam e-mailov, aby efektívnejšie distribuovali obsah a informácie.

E-Commerce

Aj keď ponúkajú iba jeden plán, tento balík prichádza so všetkým, čo budete potrebovať na to, aby ste malý internetový obchod spustili. Majú vstavaný nákupný košík osCommerce a pre bezpečnostné účely je súčasťou zdieľaného certifikátu SSL. Je potrebné tiež poznamenať, že platby PayPal môžete prijať okamžite po otvorení obchodu.

Spoľahlivosť

Bohužiaľ sa zdá, že PowWeb skutočne zaostáva za konkurenciou. Aj keď nezobrazujú údaje o svojej dobe prevádzkyschopnosti ani neposkytujú žiadnu záruku dostupnosti, mnohí používatelia sa pravidelne sťažujú na záhadné výpadky e-mailov a serverov, ktoré môžu trvať niekoľko hodín. Toto nie je niečo, čo by väčšina majiteľov webových stránok mohla riskovať a pre niektorých to môže byť istotou.

Zákaznícka podpora

Rovnako ako u takmer všetkých hostiteľov webových stránok, ktoré vlastní spoločnosť Endurance International Group, sa podpora zákazníkov väčšinou točí okolo množstva informácií o svojpomoci. Majú rozsiahlu vedomostnú základňu a používateľskú príručku na nájdenie veľkého množstva spoľahlivých informácií a tiež poskytujú typickú živú konverzáciu, e-mail a telefonickú podporu..

Aj keď verejne neukazujú čas odozvy svojich podporných pracovníkov, väčšina používateľov je toho názoru, že je dosť úbohá. Používatelia sa dokonca sťažujú na to, že existuje len veľmi malá technická podpora a väčšina agentov zákazníckeho servisu vás nasmeruje na sprievodcov alebo návody namiesto toho, aby vás sprevádzala riešením rôznych problémov..

Zápory

Zákaznícka podpora je samozrejme hlavným problémom každého používateľa, ktorý ešte nemá veľa technických zručností. Pokiaľ nie ste spokojní s riešením problémov sami, niet pochýb o tom, že vás celková skúsenosť so zákazníckymi službami frustruje..

Ďalšou nevýhodou je skutočnosť, že existuje len veľmi málo možností, ako môžu používatelia lepšie prispôsobiť svoje webové stránky. Aj keď používanie nástroja na tvorbu webových stránok alebo ovládacieho panela je pomerne jednoduchý proces, skúsení vlastníci webových stránok pravdepodobne nebudú spokojní s prispôsobiteľnými funkciami, ktoré sú k dispozícii..

stanovenie ceny

Ako už bolo spomenuté, PowWeb ponúka svojim používateľom iba jeden plán. Aj keď je plán pravidelne účtovaný za 11,95 dolárov mesačne, pravidelne spúšťajú zľavy na ponuky iba za 3,88 dolárov mesačne. Ak sa rozhodnete zaviazať sa na dva alebo tri roky, môžete dlhodobo ušetriť niekoľko stoviek dolárov.

Záverečné slovo

Celkovo možno povedať, že nedostatok silnej podpory zákazníkov a spoľahlivosti z nich robí PowWeb iba vlastníkom webových stránok, ktorá je založená na rozpočte. Ak hľadáte niečo, čo je cenovo dostupné a umožňuje vám rýchlo a ľahko vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, môžu mať to, čo hľadáte. Ak sa naopak snažíte založiť firmu, ktorú môžete neustále zlepšovať a rásť, pravdepodobne nie je najlepšou voľbou..

Je potrebné poznamenať, že majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže by stálo za to vyskúšať ich tvorcu webových stránok, ak hľadáte niečo, čo je lacné a ľahko použiteľné. V opačnom prípade je najlepšou voľbou vyhýbať sa týmto ľuďom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me