LiquidWeb Review

9.2 Celkové hodnotenie
Vysoko výkonný VPS, WP a vyhradený hosting


Ako riadená webhostingová spoločnosť LiquidWeb dominuje v tomto priestore, ktorý sa v súčasnosti môže pochváliť 3 úplne vlastnenými dátovými centrami a viac ako 30 000 klientmi, ktorí sa nachádzajú vo viac ako 150 krajinách. Ich inovatívne, kvalitné a na zákazníka zamerané webhostingové riešenia sú navrstvené prémiovou zákazníckou podporou. Zaoberajú sa podnikmi v celom spektre od malých podnikov po nadnárodné spoločnosti.

PROS
 • Rôzne riešenia webhostingu
 • Výnimočná podpora zákazníkov
 • Bezplatná migrácia
 • Robustné dátové centrá
 • 24 hodín denne proaktívne monitorovanie
 • Inovatívny oblek nástrojov a služieb
ZÁPORY
 • Vysoko za cenu
 • Žiadny zdieľaný hosting
9.4 Hodnotenie blogu

cena
$ O 34,5


Chcete založiť blog a nie ste si úplne istí, ako na to alebo kam ho usporiadať? Nerobte si starosti, pretože toto je cesta, ktorú navštevuje veľa začiatočníckych blogerov. Aj keď je pravda, že trh je zaplavený množstvom možností hostenia blogov, výber toho správneho môže byť dosť stresujúcou a drvivou úlohou..

LiquidWeb je jednou z vedúcich značiek na svete v oblasti hostingu blogov. Pomohli tisícom vlastníkov stránok z celého sveta ukotviť svoje blogy na svojej platforme. Jedna vec, ktorú si môžete byť istí, je, že váš obsah, ako aj váš blog, budú vždy s LiquidWebom bezpečné. Je to kvôli proaktívnemu prístupu, ktorý spoločnosť používa na predchádzanie problémom, namiesto čakania na ich reakciu.

Platforma WordPress, na ktorej je hosťom vášho blogu LiquidWeb, je proaktívna starostlivosť pozostávajúca z:

 • Monitor škodlivého softvéru
 • Monitor po zálohe
 • Monitor pred aktualizáciou PHP
 • Monitor predinštalovania aktualizácií

Medzi ďalšie výhody, ktoré sa vám budú páčiť s balíkom hosting blogov LiquidWeb, patria:

Optimalizované rýchlosti načítania – Aby sa zabezpečila vyššia rýchlosť načítania vašich blogových stránok, LiquidWeb používa techniky, ako je kompresia obrázkov, ukladanie do vyrovnávacej pamäte na celom webe a oneskorené načítanie obrázkov..

Garantovaná dostupnosť – Aby bol váš blog viditeľný pre cieľové publikum za všetkých okolností, podporný tím a technici backendu zaviedli niekoľko vrstiev záloh..

Centrálna správa viacerých blogov – LiquidWeb má pevné partnerstvo s iThemes, čo znamená, že môžete spravovať niekoľko blogových serverov rovnakým spôsobom, ako spravujete jeden..

S LiquidWebom si vyberáte partnera, ktorý je ľahko dosiahnuteľný a pomôže vám maximalizovať výkon a dá vám príležitosť rozšíriť svoju hostingovú architektúru s rastúcim publikom..

 • Na hosťovanie 10 a viac stránok (nie pre začiatočníkov)
 • Optimalizované rýchlosti nakladania
 • Zaručená dostupnosť
 • Centrálna správa viacerých blogov
 • Spravujte až 100 stránok tak ľahko, ako môžete spravovať jeden. Nasadenie aktualizácií na veľa webov jediným kliknutím.

.


Garancia vrátenia peňazí
10x kompenzácia
Miesto na disku
100 GB – 300 GB
Doménové meno
N / A
9.9 Vyhradené hodnotenie

cena
$ 189


Ak máte webovú stránku elektronického obchodu s vysokou návštevnosťou, potrebujete hostingové riešenie, ktoré vám poskytne najlepší možný výkon. LiquidWeb má na dedikované serverové riešenia s bohatými funkciami, ktoré sú založené na systéme Linux aj Windows. Tieto servery vám zaručujú 100% dostupnosť siete 24 hodín denne, 7 dní v týždni, Sonar Monitoring, tvrdenie servera pomocou ServerSecure a Heroic Support..

Máte flexibilitu na výber z predkonfigurovaného plne spravovaného balíka alebo prispôsobeného riešenia, ktoré vám umožňuje prevziať zodpovednosť za svoje vlastné dedikované servery, ale stále dostáva podporu.

Výhody dedikovaného servera

Dedikovaný serverový hostingový server prichádza s množstvom výhod a výhodných funkcií. Medzi vynikajúce aspekty patrí:

Servery s jedným a dvoma procesormi

Servery s jedným procesorom poskytujú zákazníkom uzamknuté zabezpečenie a vysoký výkon pre ľubovoľnú webovú stránku. Tento balík je vynikajúci nástroj na hosťovanie databáz, na serverové serverové servery a na stránky s vysokou návštevnosťou. Ich cena začína na 199 dolárov mesačne.

Duálny procesor na druhej strane poskytuje viac výpočtového výkonu, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie miesta. Servery s dvoma procesormi si môžete vybrať, ak hostujete veľa webových stránok alebo ak chcete riešenie hostenia veľkých databáz. Najlacnejší balík pre duálny procesor začína na 399 $ mesačne.

CloudFlare CDN

LiquidWeb poskytuje svojim zákazníkom bezplatne úplnú správu jedného z najrobustnejších CDN na svete. Pomáha to pri zvyšovaní rýchlosti a bezpečnosti vašich stránok.

Vstavané zálohy

Každý vyhradený server má zabudovanú lokálnu zálohu. Okrem toho si môžete prostredníctvom systému Guardian Backup zakúpiť ďalšiu vrstvu ochrany zálohy.

Zvýšená bezpečnosť

Aby sa zaistilo, že zdroje vašich webových stránok vrátane údajov o zákazníkoch sú bezpečné, LiquidWeb zahŕňa pri každej kúpe vyhradeného servera ServerSecure.

záver

S tímom architektov riešení má LiquidWeb všetko, čo je potrebné, aby vás podporilo prostredníctvom funkčných riešení, ktoré sú neustále aktualizované a profesionálne spravované. Jedinou oblasťou záujmu je vysoká cena za tieto riešenia. Avšak, ako pri každej kvalitnej službe, platíte za to, čo dostanete.

 • ZDARMA prichádzajúca šírka pásma a výber OS
 • Intel Xeon so 4 až 28 jadrami a 8 GB – 125,8 GB RAM
 • Bleskové rýchle SSD úložisko v RAID1 alebo RAID10
 • Vlastné konfigurácie s diskami SSD a okamžitým zabezpečovaním
 • Bezplatná služba CloudFlare CDN, zálohy, ochrana DDoS a vylepšená bezpečnosť ServerSecure ™

.


Garancia vrátenia peňazí
10x kompenzácia
Miesto na disku
250 GB – 500 GB SSD
Doménové meno
N / A
9.8 Hodnotenie VPS

cena
$ 59


Riešenie hostingu virtuálneho súkromného servera (VPS), ktoré ponúka LiquidWeb, je pravdepodobne jedným z najpopulárnejších medzi svojimi zákazníkmi. Jedným z dôvodov je to, že ich plány začínajú za oveľa nižšiu cenu v porovnaní s ostatnými a je to jediné vstupné okno do prémiových hostingových riešení LiquidWebu po ukončení ich spoločného hostovania v apríli 2016..

Klienti hostingového riešenia VPS majú prístup k platformám Linux aj Windows a využívajú flexibilitu výberu zo širokej škály šablón operačných systémov vrátane Ubuntu, Fedora, Debian, CentOS 6,7 a Windows Server 2012 R2. Aj keď je hosting VPS riadený jadrom, LiquidWeb tiež zaisťuje, aby zákazníci mali prístup k voľbám, ktoré spravujú sami.

Výhody Managed VPS Hosting

Toto riešenie vám poskytuje výkon vyhradeného servera na jednej strane a flexibilitu cloudhostingu na strane druhej.

Rôzne plány zabezpečujú, že získate presne to, čo hľadáte, pokiaľ ide o výkon a ceny. Existujú plány virtuálneho privátneho servera s kapacitou 2 GB, 4 GB, 8 GB, od 2 do 8 základných procesorov a až 300 GB SSD miesta na disku.

Všetky hostingové plány VPS sú podporované 100% americkou hrdinskou podporou, ktorá je k dispozícii prostredníctvom e-mailu, chatu a telefónu 24 hodín denne, 7 dní v týždni..

VPS od spoločnosti LiquidWeb vyniká v porovnaní s konkurenciou ako Amazon, DigitalOcean a Rackspace. VPS hosting riešenie prichádza s bezplatným názvom domény, certifikátom SSL zadarmo, ako aj cPanel, webhost manager a plesk.

LiquidWeb VPS Hosting Nevýhody

Cena vyniká ako hlavná prekážka pre zákazníkov, ktorí chcú migrovať na toto hostingové riešenie. Najlacnejší balík za VPS stojí 59 dolárov mesačne. Ak uvažujete o inováciách, ako sú šírka pásma, operačný systém, denné zálohovanie a pridanie IPS, určite minúť viac.

Pre začiatočníkov vyzerá časť databázy znalostí náhodne a pokrýva súčasné trendy, ktoré môže ktokoľvek vyhľadávať. Ak je možné kategórie rozšíriť tak, aby zákazníci mali prístup k referenčným príručkám a odpovediam na základe svojich hostiteľských balíkov, mohlo by to byť užitočné.

záver

Ako vždy, kvalita služieb LiquidWebu je špičková, ale má relatívne vysokú cenu. Ak hľadáte dostupnosť, spoľahlivosť a prvotriedny hardvér a cena nie je problém, potom je to chvályhodný poskytovateľ.

 • Rôzne plány, aby vyhovovali vašim požiadavkám
 • Výnimočný výkon a flexibilita serverov
 • 100% americká hrdinská podpora

.


Garancia vrátenia peňazí
10x kompenzácia
Miesto na disku
40 GB – 300 GB
Doménové meno
N / A
9.3 Hodnotenie WordPress

cena
$ O 34,5


Vzhľadom na popularitu WordPress sa LiquidWeb rozhodol špecializovať sa na tento systém na správu obsahu a ponúkať hosting WordPress. V skratke spoločnosť poskytuje službu vrátnika, kde technické aspekty spravovania vášho WordPressu rieši interne spoločnosť LiquidWeb. Myšlienkou tohto riešenia hostingu je ponúknuť vám bezproblémové prostredie, aby ste sa mohli 100% sústrediť na chod svojej firmy..

Výhody riadeného hosťovania WordPress

Hosting WordPress je úžasný a na LiquidWebe je to ešte vzrušujúcejšie. Medzi výhody tohto riešenia patria:

Blazing Fast Speeds – Spravované hostingové servery WordPress sú špeciálne nakonfigurované pre WordPress. Aj keď váš web zaznamenáva prudký nárast v prevádzke, rýchlosť sa nemení.

Bezpečnosť obsahu a stránok – Tím odborníkov spoločnosti LiquidWeb pracuje na prevencii problémov ovplyvňujúcich výkonnosť vašich webových stránok. Poskytujú proaktívnu starostlivosť na všetkých stránkach, ktoré sú súčasťou hostingového riešenia WordPress. Majú monitor Malware, monitor po zálohovaní, monitor predinštalovania aktualizácie a monitor pred verziou PHP.

Jednoduchá správa stránok – Vďaka partnerstvu medzi spoločnosťami LiquidWeb a iThemes bolo pre zákazníkov relatívne ľahké spravovať balík webových stránok, ako keby ich spravovali. Jediným kliknutím môžete nasadiť reťazec aktualizácií na veľmi veľa webových stránok.

Aktualizácie doplnkov – Spravované hostingové riešenie WordPress na LiquidWeb pomáha pri aktualizácii doplnkov. Dokonca idú o krok vpred a otestujú aktualizácie pomocou najmodernejších vizuálnych porovnávacích nástrojov, aby sa zabezpečilo, že sa nič nezmenilo. Až po schválení aktualizácií sa prejavia na vašom webe.

Nevýhody

Z hľadiska nákladov je nákladné predplatiť si hostingové riešenie WordPress spravované spoločnosťou LiquidWeb. Najlacnejší plán, ktorý spoločnosť ponúka, je 119 dolárov mesačne.

Keďže architektúra servera je prispôsobená pre platformu WordPress, spustenie inej webovej stránky, ktorá nie je založená na platforme WordPress, môže byť výzvou..

verdikt

Ak ste vlastníkom webových stránok, ktorý nemá rád kontrolu nad niekým iným, toto riešenie hostenia nie je pre vás. Inak je riešenie hostenia WordPress spravované spoločnosťou LiquidWeb jedným z najlepších z hľadiska výkonu.

 • Horiace vysoké rýchlosti
 • Bezpečnosť obsahu a stránok
 • Jednoduchá správa stránok
 • Aktualizácie doplnkov

.


Garancia vrátenia peňazí
10x kompenzácia
Miesto na disku
100 GB – 300 GB
Doménové meno
N / A

LiquidWeb je spoločnosť spravujúca webhosting, ktorá pôsobí v tejto oblasti od roku 1997 a v súčasnosti sa môže pochváliť 3 úplne vlastnené dátové centrá a viac ako 30 000 klientov sa nachádza vo viac ako 150 krajinách. Ako jedna z obrovských síl v odvetví webhostingu spoločnosť LiquidWeb preukázala neochvejnú odhodlanie navrhovať a zavádzať niektoré z najlepších produktov hostingu vrstvených s prémiovou zákazníckou podporou..

S 20 ročnými skúsenosťami za sebou LiquidWeb prežil transformácie v technologickom priemysle, vrátane technologickej bubliny zo začiatku 21. storočia. Od svojich skromných začiatkov spoločnosť rozrástla a diverzifikovala svoje webhostingové služby tak, aby vyhovovali podnikom v celom spektre od malých podnikov po nadnárodné spoločnosti..

Keď hľadáte webhostingovú spoločnosť, jedným z aspektov, ktoré si nemôžete dovoliť prehliadnuť, je to, ako je založená spoločnosť z hľadiska šírky a hĺbky služieb, ktoré ponúka. LiquidWeb sa v tejto oblasti etabloval ako orgán, ktorý ponúka viac ako len základné informácie o hosťovaní. Jeho sortiment zahŕňa:

 • Spravovaný hosting WordPress
 • Hosting virtuálneho súkromného servera (VPS)
 • Dedikovaný hosting
 • Cloud hosting

Na podporu vyššie uvedených produktov spoločnosť ponúka aj služby, ako sú ukladanie a zálohovanie, sieťové služby, softvérové ​​služby, monitorovacie služby, bezpečnostné služby, hostovanie pošty a správa protokolov. S prísľubom poskytovania spoľahlivých riešení webhostingu spoločnosť zamestnávala vyše 400 pracovníkov technickej podpory na mieste, aby sa zúčastnila na stále rastúcej globálnej klientskej základni..

Výhody LiquidWeb

O problémoch, s ktorými sa zákazníci potýkajú, sa veľa povedalo v snahe nájsť riešenie webhostingu, ktoré vyhovuje ich obchodným potrebám. LiquidWeb má do veľkej miery to, čo vyžaduje, pokiaľ ide o portfólio produktov, zákaznícky servis a dodávkové kanály, aby uspokojil vaše potreby webhostingu a internetových riešení. Medzi oblasti, kde LiquidWeb excel patrí:

Rôzne riešenia webhostingu

LiquidWeb má stopy v každej z produktových kategórií webhostingu okrem zdieľaného webhostingu. Napríklad ich riešenia cloudhostingu poskytujú podnikom výhodu škálovanie ich infraštruktúry v reakcii na prudký nárast premávky. Toto je obzvlášť dôležité v podnikoch, ktoré majú sezónny predaj a ktorých výkonnosť je ovplyvnená rastom a poklesom hospodárskych cyklov..

Z dôvodu informačnej bezpečnosti a rizika výpadkov servera môžete uprednostniť prenájom fyzického servera na hosťovanie vašich webových stránok. LiquidWeb má vyhradený hosting, ktorý vám zaručuje, že na serveri bude hostený iba váš web, a preto nebudete zdieľať zdroje s nikým. Pri tejto službe pravdepodobne neuvidíte spomalenie vášho webu.

Ak hľadáte kúsok vyhradeného a zdieľaného hostenia, riešenie hostingu virtuálneho súkromného servera (VPS) na LiquidWeb je pravdepodobne najlepšia stávka. Pretože každý virtuálny súkromný server zdieľa niektoré hardvérové ​​prostriedky s ostatnými, máte vyhradenú časť výpočtových prostriedkov. Preto si môžete byť istí, že žiadny z vašich susedov, ktorí sú hosťujúcimi počítačmi, nezavrhne vaše stránky. V rámci hostingu VPS existujú rôzne plány s najlacnejšou cenou iba 59 dolárov mesačne.

Či už ste začínajúci podnik alebo etablovaná nadnárodná spoločnosť, jednou zo základných pravdy, ktorú nemôžete vyvrátiť, je skutočnosť, že WordPress sa postupne stáva Google webových platforiem. Popularita WordPress prinútila LiquidWeb ponúknuť spravovaný hosting WordPress. Prostredníctvom tohto riešenia hostenia spoločnosť preberá na seba, aby udržala všetky vaše inštalácie WordPress v maximálnej možnej miere a chránila vaše stránky pred hroziacimi bezpečnostnými hrozbami a medzerami, ktoré môžu hackeri zneužiť.

Bez ohľadu na vaše priemyselné odvetvie, rozsah podnikania a výklenok, je pravdepodobné, že nájdete jedno z týchto riešení hostenia mimoriadne užitočné.

Výnimočná podpora zákazníkov

Ak existuje nejaký aspekt, ktorý sa LiquidWeb pýši, je jeho 24/7/365 on-site Heroic Support zahŕňajúca viac ako 400 technikov. Tento tím má technikov certifikovaných pre Windows aj Linux, ktorí sú k dispozícii na telefóne alebo na živom rozhovore s časom odozvy menej ako 59 sekúnd. Majú tiež rozsiahlu vedomostnú základňu len v prípade, že ju chcete prehľadávať.

Vo svete, v ktorom sa automatizuje podpora zákazníkov a poskytovatelia služieb čoraz viac prijímajú rozhranie, ktoré nie je človekom, pomáha mať tím skúsených odborníkov, ktorí sa môžu starať o zákazníkov. LiquidWeb v tom skóroval.

Bezplatná migrácia

Hostili ste už niekedy svoje webové stránky u poskytovateľa, ktorý vás doslova drží za výkupné a požaduje, aby ste migrovali na svoje servery? LiquidWeb zašiel ďalej. V skutočnosti majú v pohotovostnom režime tím, ktorý vám pomôže presunúť sa od vášho súčasného hostiteľa. Migrácia webhostingu môže to byť relatívne hmlistý proces a pokiaľ vám nebude poskytnutá kvalitná pomoc, môžete byť frustrovaní. Prostredníctvom živého rozhovoru o tom môžete získať pomoc na LiquidWeb.

Robustné dátové centrá

LiquidWeb má 3 zariadenia v dátovom centre v súkromnom vlastníctve a prevádzkované. Tieto zariadenia sú obsluhované nepretržite vysokokvalifikovanými technikmi, čím ponúkajú jeden z najrýchlejších časov odozvy, aké kedy priemysel zažil..

Na doplnenie toho majú dátové centrá množstvo zón na zvýšenie redundancie a sú vybavené redundantnými systémami napájania, chladenia a zabezpečenia. Čo to pre vás znamená ako podnikanie, je to, že môžete byť kedykoľvek v istom čase zaručení, vaše informácie sú v bezpečí. Zlyhanie jedného dátového centra nemá žiadny vplyv na bezpečnosť vašich údajov a výkonnosť webových stránok.

24 hodín denne proaktívne monitorovanie

Celá podstata toho, že webové stránky sú, takže môžete zostať online. V závislosti od rozsahu vášho podnikania a jeho závislosti od internetu môžu aj veľké minúty viesť k obrovským stratám. LiquidWeb má výnimočný monitorovací systém známy ako Sonar Monitoring, ktorý doslova prehľadáva web z hľadiska akýchkoľvek problémov. Ak monitorovací tím zistí problém, bude ho riešiť proaktívne tak, aby ste si neuvedomili, že by problém niekedy existoval. Monitorovanie je dôkladné a dotýka sa softvérových aj hardvérových komponentov.

Inovatívny oblek nástrojov a služieb

Pre každé zo svojich hostiteľských prostredí vytvorila spoločnosť LiquidWeb nástroje, vďaka ktorým je hosťovanie pre svojich zákazníkov vzrušujúce. Podnikom sa poskytuje prístup k ľahko použiteľnej riadiacej konzole, ktorá im umožňuje udržiavať si prehľad o dianí na serveri aj na úrovni webových stránok v danom okamihu. Medzi tieto nástroje patria:

 • Priebežné zálohovanie – Nedá sa dostatočne zdôrazniť, že bezpečnosť údajov má pre vašu obchodnú činnosť zásadný význam. Prostredníctvom ich riešenia Guardian Backup & Recovery poskytuje LiquidWeb výnimočné zálohy mimo pracoviska, ktoré nepretržite zachytáva celú konfiguráciu vášho systému, takže máte prístup k akýmkoľvek potrebným informáciám o obnove..
 • Inštalácie jedným kliknutím – Ak chcete spustiť blog alebo potrebujete iba uviesť svoj web na trh, inštalácia jedným kliknutím umožňuje úplne jednoducho umiestniť web a spustiť ho. Niektoré zo skriptov, ktoré nájdete, zahŕňajú WordPress, Drupal, Magento, MediaWiki a Joomla..
 • Rozhranie riadenia – LiquidWeb uznáva, že niektorí zákazníci sú domáci majstri a radi by sami spravovali veci. Preto okrem podpory 24/7, ktorú poskytujú, vám tiež umožňujú prístup k štatistikám vašich webových stránok a fakturačným informáciám, vytváraniu serverov a oveľa viac prostredníctvom interaktívneho rozhrania pre správu.
 • Bezpečnostné služby– LiquidWeb berie bezpečnosť údajov vážne. Poskytujú súlad s PCI, SSL certifikáty, Firewally a zabezpečené VPN, takže môžete byť kedykoľvek chránení. Výhody, ktoré môžete z týchto bezpečnostných opatrení na vysokej úrovni získať, spočívajú v tom, že návštevnosť prichádzajúca na vaše stránky bude mať istotu, že interagujú a informácie ponechávajú na bezpečnom portáli. S narastajúcimi kompromismi v oblasti bezpečnosti zákazníkov a krádežami identity pomáha opierať sa o poskytovateľa služieb, ktorý dodržiava všetky bezpečnostné normy..

Prečo LiquidWeb nemusí byť pre vás

Už bolo povedané veľa pozitívnych stránok LiquidWebu, teraz je čas pozrieť sa na nevýhody tohto poskytovateľa webhostingu. Existuje niekoľko vecí, ktoré spôsobujú, že LiquidWeb je trochu nežiaduci.

Vysoko za cenu

Firmy hľadajúce riešenia webhostingu majú zvyčajne určité ciele, ktoré chcú splniť, a jedným z nich je stanovenie cien. Pokiaľ žiadny tvorca rozhodnutí nezakladá svoj výber výlučne na cenách, je to významná súčasť. LiquidWeb má vynikajúce prvotriedne riešenia hostingu a špičkovú podporu. Ich cena je však o niečo vyššia v porovnaní s konkurenciou a je mimo dosahu najmä pre začínajúce podniky a osobné stránky.

Aby ste získali obraz o ich cenách, zvážte nasledujúce:

 • Riešenia vyhradených serverových riešení začínajú na 199 $ mesačne. Najvyšším balíkom v rámci tohto riešenia hostenia je vyhradený balík, ktorý vám poskytuje 64 GB RAM, šírku pásma 5 TB, záložnú jednotku 1 TB SATA a primárny disk 2 × 250 GB SSD všetko za 509 dolárov mesačne.
 • Hosting VPS – Toto riešenie má 4 plány s najmenej 59 USD mesačne a najvyššie 219 dolárov mesačne.
 • Cloud hosting – Začína sa na 159 USD mesačne a ich najvyššia cena sa odhaduje na 309 dolárov mesačne. LiquidWeb je v porovnaní so svojimi konkurentmi drahý, čo potenciálne bráni ľuďom v prístupe k ich službám.

Žiadny zdieľaný hosting

LiquidWeb ukončil svoj zdieľaný plán hostenia a čo najbližšie k nemu je virtuálny privátny server. Aj keď zdieľaný hosting má svoje nevýhody, podniky, ktoré prichádzajú a ktoré nemajú na údržbu webových stránok toľko zdrojov, považujú za vhodné. Je to do značnej miery preto, že náklady sú zdieľané, a preto každý majiteľ webových stránok zaplatí málo, aby mal svoju webovú stránku na serveri.

Dôvodom, prečo LiquidWeb v apríli 2016 prerušil zdieľaný hosting, je to, že sa chcel zamerať na ponúkanie produktov prispôsobených majiteľom firiem s komplexnými požiadavkami. Zdieľaná hostingová platforma bola predaná spoločnosti Deluxe Hosting, ktorá je lídrom v zdieľanej hostingovej platforme. Z tohto dôvodu sú začínajúce podniky a osobné webové stránky opäť znevýhodnené.

Spodný riadok

Ak ste firma, ktorá je pripravená a chovaná, LiquidWeb vám poskytne skutočnú ponuku webhostingu. Ich vysoko výkonný hardvér a tím podpory, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť, sú kľúčovým bodom predaja. Skutočnosť, že vlastnia svoje servery namiesto toho, aby ich zdieľali s inými poskytovateľmi webhostingových služieb, je gamechangerom, pretože sa teraz zameriavajú na vytváranie nových riešení, ktoré vám uľahčia život a zaistia bezpečnosť vašich webových stránok..

Avšak, ak ste malý podnik bez dostatočného finančného svalstva, možno budete chcieť nakupovať o niečo viac pre vhodného poskytovateľa webhostingového riešenia..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me