HostClear Review

Na povrchu vyzerá HostClear takmer ako každý iný hostiteľ webovej stránky. Ponúkajú mnoho bežných funkcií, nízke ceny a nepretržitú podporu, ktorú väčšina ostatných hostiteľov tvrdí. Existuje však niekoľko vecí, ktoré oddeľujú HostClear od ich konkurencie a robia z nich prvotriedny výber a obrovskú hodnotu ako hostiteľa webových stránok..


Prvá otázka, ktorú je potrebné položiť a zodpovedať pri zvažovaní hostiteľa webovej stránky, je „Sú spoľahlivé?“

Hostiteľ, ktorý nie je spoľahlivý, je taký server, ktorému sa nedá jednoducho dôverovať, najmä ak plánujete na svojom webe prevádzkovať malú firmu. Dokonca aj menšie chyby a výkyvy na radare môžu spôsobiť, že budúci návštevníci a potenciálni zákazníci opustia vaše stránky a nikdy sa nevrátia. Strata dôležitých údajov môže tiež spôsobiť nenapraviteľné poškodenie vašej značky alebo spoločnosti.

Našťastie HostClear rozhodne prešiel týmto testom. Okrem mnohých posudkov, ktoré dostali od zákazníkov, ktorí svoje služby využívajú už roky, sa tiež môžu domáhať nároku na skutočnosť, že ich služby hostia z prvotriedneho dátového centra. Bezpečnosť a ochrana, ktorú ponúkajú, je tu takmer o akejkoľvek hostiteľskej spoločnosti v tomto odvetví.

Keď prejdú testom spoľahlivosti, pozrime sa na ich cenu a množstvo funkcií, ktoré ponúkajú:

Hlavné rysy

Funkcie, ktoré poskytuje HostClear, sú pomerne rozsiahle a pokrývajú takmer všetko, čo začiatočník alebo priemerný používateľ webovej stránky bude potrebovať na spustenie, zostavenie a rast svojich webových stránok. Tu uvádzame niektoré z najdôležitejších vecí, ktoré ponúkajú:

Použitie cPanelu

Jedným z hlavných prvkov dôveryhodnosti HostClear ako hostiteľa vášho webu je to, že ovládací panel, ktorý používajú, je veľmi užívateľsky prívetivý. cPanel, ovládací panel, ktorý používajú, je jednou z najpopulárnejších možností na webe. Dôvodom je to, že vám umožňuje jednoduchú navigáciu v rôznych aspektoch vašej webovej stránky a dokonca inštaláciu nových programov na svoju stránku..

Či už chcete nahrávať a sťahovať svoje súbory alebo spravovať svoje domény rýchlo a ľahko, cPanel má všetko, čo potrebujete, aby ste pri prevádzkovaní svojich webových stránok boli čo najúčinnejší..

Zákaznícka podpora

Hlavným dôvodom, prečo sa spoločnosť HostClear dokázala rýchlo rozvinúť jedna z najväčších a najlepších reputácií v odvetví webhostingových služieb, je vďaka ich neuveriteľnej zákazníckej podpore. Ak ste novým vlastníkom webových stránok, môže byť absolútne nočná mora pokusiť sa zistiť, aké sú výhody a výtoky.

Z tohto dôvodu ponúka HostClear podporu 24/7. Zatiaľ čo mnohí iní môžu tvrdiť, že ponúkajú zákaznícku podporu 24 hodín denne, rýchlo sa ukázalo, že HostClear bol jedným z mála, ktorý v skutočnosti mohol tento sľub splniť. Ich priemerná doba odozvy na podporu ich lístkov je kratšia ako hodina, čo je v tomto odvetví neslýchané. Poskytujú tri rôzne typy podpory vrátane e-mailu, živého chatu a telefónu.

Ďalším prínosom pre ich zákaznícku podporu je to, že ich tím telefonickej podpory hovorí rodnou angličtinou. Pre majiteľov webových stránok to môže byť absolútne božské poslanie, ktoré ľudia zvyknú zadržiavať, ktorým ani nedokážu porozumieť. Majú dokonca priechodné videá a množstvo užitočných článkov pre pokročilých aj začínajúcich hostiteľských používateľov.

1-Kliknite na položku Inštalácie

Spolupráca s hostiteľom môže byť neuveriteľne frustrujúca, čo sťažuje vytváranie nového obsahu alebo jeho efektívnu distribúciu na vašom webe. Možnosti inštalácie jedným kliknutím, ktoré ponúka služba HostClear, vám umožňujú jednoducho pridať blog, redakčný systém alebo dokonca vytvoriť fórum na vašom webe. Skutočnosť, že HostClear môže slúžiť aj ako tvorca webových stránok, znamená, že majú oveľa užívateľsky prívetivejšie funkcie, ktoré zákazníci môžu využívať, ako väčšina hostiteľských stránok..

Neobmedzené e-mailové adresy

Zatiaľ čo mnoho hostiteľov na celom webe ponúka neobmedzené e-mailové adresy, ovládací panel, ktorý používa HostClear, umožňuje použitie neskúseným vlastníkom webových stránok výnimočne ľahko. Jedným z problémov, s ktorými sa veľa začínajúcich používateľov hostiteľských webových stránok dostane, je to, že sa zmätia, kam majú ísť a ako presne sa robia rôzne veci. HostClear poskytuje jednoduché pokyny a dokonca poskytuje školiace videá, ktoré vás prevedú krokmi potrebnými na vytvorenie a používanie rôznych e-mailových adries..

extras

Každý hostiteľ na webe začal ponúkať doplnky ako marketingový nástroj na zvýšenie pridanej hodnoty svojich služieb a zvýšenie počtu konverzií. HostClear však ponúka veľa doplnkov, ktoré iné stránky nemajú. Aj keď sa môže zmeniť, medzi hlavné výhody, ktoré ponúkajú, patrí 100 dolárov na Google Adwords, 100 dolárov na Yahoo Bing! Reklamné kredity, 1 GB úložného priestoru v cloude na serveri Just Cloud a veľa skvelých nástrojov na blogovanie WordPress. Inzerujú tiež používanie cPanelu ako „extra“.

Celkovo sú doplnky, ktoré ponúkajú, v skutočnosti o niečo viac, než to, čo ponúka väčšina iných stránok.

Tvorca stránok

Jednou z najchladnejších funkcií, ktoré má HostClear vo svojom arzenáli, je tvorca stránok. Aj keď ste úplne nováčikom v oblasti vytvárania webových stránok alebo pracujete s hostiteľom webových stránok, používanie nástrojov na vytváranie týchto stránok by malo byť hračkou. Okrem uľahčenia vytvorenia vlastnej webovej stránky obsahuje nástroj na tvorbu webových stránok aj ďalšie marketingové nástroje, ktoré vám môžu pomôcť pri marketingu vášho obsahu na cieľový trh..

negatívy

Ak existuje negatíva pre HostClear, je to tak, že pri použití nástroja na tvorbu webových stránok sa zdá, že ich celkové vlastnosti a rozloženie sú pre začiatočného hostiteľa webových stránok viac zabezpečené ako pre niekoho, kto je v tomto procese pokročilý. Funkcie sú pre bežného alebo začínajúceho používateľa viac než dostatočné, ale pokročilí používatelia, ktorí hľadajú niečo s množstvom možností a intenzívnejšími funkciami, môžu hľadať inde..

Ak sa však nakoniec pozriete inde, je potrebné zdôrazniť, že viac ako pravdepodobne platíte oveľa vyššiu cenu. Očakávajte, že zaplatíte aspoň dvojnásobok alebo trojnásobok ceny, ktorú ponúka služba HostClear za vyspelejšie a zároveň porovnateľné služby.

Ďalším nepatrným negatívnym javom v súvislosti s HostClearom je, že nemajú pre používateľov odlišné plány. Mnoho stránok má hostiteľské plány venované rôznym potrebám používateľov, zatiaľ čo server HostClear ponúka iba jeden plán. Jedinou skutočnou možnosťou v tomto pláne je vybrať si medzi cPanel a ich tvorcom webových stránok. Malo by sa tiež poznamenať, že ak si vyberiete builder cPanel alebo web, nemôžete prepnúť na druhého.

Plány a ceny

Cena HostClear je veľmi podobná cene, ktorú nájdete na väčšine hostingových serverov. Zatiaľ čo hlavná cena, ktorú inzerujú, sa pohybuje okolo 6 USD mesačne, ponúka tiež pravidelné zľavy až 50% z ich bežnej ceny..

Hodnota poskytnutá serverom HostClear je určite vyššia ako 80% hostiteľov tam. Vďaka skvelým a ľahko použiteľným funkciám, ktoré poskytujú, a záväzku byť tu pre vás vďaka zákazníckej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni, sú malé peniaze, ktoré platíte za svoju službu, ukradnuté.

Záverečné slovo

Celkovo je hodnota, ktorú poskytuje HostClear, jednoducho na špičkovej úrovni. Pokiaľ ide o ich služby, existuje len veľmi málo negatívov a zdá sa, že ich zoznam funkcií je nekonečný. Na konci dňa je to však ich schopnosť uspokojiť pokročilého aj začiatočného používateľa webhostingu, ktorý ich oddeľuje od konkurencie..

Ak hľadáte webového hostiteľa s vysokou hodnotou, je ťažké ísť proti tomu, čo ponúka HostClear. Určite by bolo vo vašom najlepšom záujme dať im šancu, či už sa chystáte presunúť z vášho súčasného hostiteľa, alebo vytvoriť nový web, pretože dokonca zákazníkom ponúka záruku vrátenia peňazí..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me