Záruka vrátenia peňazí InMotion (podrobnosti)

Čo znamená záruka vrátenia peňazí?

Ako spôsob, ako svojim klientom dokázať, že spoločnosť môže poskytovať hosťované služby so zárukou spokojnosti, hosťujúce spoločnosti ponúkajú svojim klientom záruky vrátenia peňazí ako „zväzok dôvery“. Táto záruka je v skutočnosti jednou z marketingových stratégií používaných väčšinou spoločností, najmä tých, ktoré predávajú svoje služby klientom. Záruka vrátenia peňazí, vhodnejšie nazývaná „záruka spokojnosti“, má slúžiť ako pečiatka spokojnosti zákazníka a prísľub poskytovania kvalitných služieb. V zásade to znamená, že spoločnosť klienta ubezpečuje, že dostane kvalitné služby a úplnú spokojnosť so službami, inak vám vrátia peniaze.


Záruky vrátenia peňazí sa líšia od spoločnosti k spoločnosti, niektoré ponúkajú nízku 15-dňovú záruku vrátenia peňazí až po 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Táto záruka sa stane vykonateľnou, ak z akéhokoľvek dôvodu klient zruší svoje predplatné u hostiteľskej spoločnosti pred uplynutím doby stanovenej v zmluve. To však neznamená, že klient nedostane od spoločnosti nič, keď dôjde k zrušeniu po dohodnutej záručnej lehote na vrátenie peňazí, pretože niektoré spoločnosti sa tiež dohodli na vrátení svojich klientov v určenej výške v závislosti od času, ktorý uplynul pred zrušenie nadobudlo účinnosť.

Čo potrebujem vedieť o záruke vrátenia peňazí od spoločnosti InMotion?

Hosting InMotion ponúka 90-dňovú záruku vrátenia peňazí za všetky svoje hostingové služby. Toto je spôsob spoločnosti, ako ubezpečiť svojich klientov, že spoločnosť je presvedčená, že dokáže svojim klientom poskytovať vysoko kvalitný a spokojný servis. Táto záruka znamená, že ak by sa klient z akéhokoľvek dôvodu rozhodol zrušiť svoje hostiteľské predplatné pred uplynutím 90-dňovej lehoty v spoločnosti InMotion, spoločnosť vráti klientovi sumu v plnej výške za hostingovú službu, bez akýchkoľvek otázok.
Aj keď klienti majú akékoľvek právo zrušiť svoj hostingový účet kedykoľvek chcú, to nevyhnutne neznamená, že ste tiež slobodní robiť to podľa svojich predstáv a potrieb. Ako je uvedené v Zmluvných podmienkach, hoci klient môže zrušiť svoj účet kedykoľvek, politika zrušenia jasne stanovila, že klient môže tak urobiť „na základe náležitého oznámenia spoločnosti, pred ukončením počiatočného obdobia alebo ktorýmkoľvek neskorším obdobím “(Podmienky služby, Používateľská zmluva 2.c).
V Zmluvných podmienkach, Užívateľskej zmluve 2.c.i-iii je tiež uvedené, že klient je povinný zaplatiť všetky poplatky a poplatky nahromadené pred obdobím nadobudnutia účinnosti zrušenia; dva, že spoločnosť môže, ale nie je povinná zaplatiť alebo vrátiť klientovi všetky predplatené poplatky za základné hostingové služby za celé mesiace zostávajúce po vykonaní zrušenia a tri, ktoré je klient povinný zaplatiť v plnej výške za všetky ostatné služby okrem základného hostiteľského poplatku za každý mesiac zostávajúceho obdobia.
Zrušenie nadobudne účinnosť zvyčajne 30 dní po riadnom oznámení o zrušení, spoločnosť dostane oficiálny formulár žiadosti o zrušenie.

Čo sa myslí pod 90-dňovou zárukou vrátenia peňazí od spoločnosti InMotion?

90-dňová záruka vrátenia peňazí spoločnosti InMotion je záruka úplného vrátenia všetkých poplatkov, ktoré klient zaplatí v súvislosti s hostiteľskou službou pred uplynutím 90 dní od začiatku počiatočného obdobia. Pojem „úplná náhrada“ však nevyhnutne neznamená, že zahŕňa zaplatené poplatky, ktoré nesúvisia so základnou hostiteľskou službou a považujú sa za nevratné. To sa myslí výrazom „v súvislosti s hostiteľskou službou“. Tieto nevratné služby sú, ale nie sú obmedzené na:

 Názvy domén zadarmo:

 •  Ak klient zaregistroval počas registrácie akýkoľvek doménový názov v rámci propagácie „bezplatné doménové meno“, bude vrátená suma odpočítaná vo výške 11,99 $ ročne plus administratívny poplatok 5 USD. Klient si však ponecháva vlastníctvo a kontrolu nad svojím menom domény.
 •  Klientom, ktorí si zakúpili vyhradenú adresu IP, sa vráti pomerná sadzba, čo znamená, že suma, ktorá sa má vrátiť, bude založená na období, ktoré uplynie medzi dátumom registrácie a dátumom zrušenia a zmluvnými podmienkami..
 •  Ďalšie nevratné poplatky, ako napríklad suma zaplatená za služby SSL a ochrana súkromia domény.

Čo by sa malo stať, ak zruším svoj účet InMotion po uplynutí 90-dňovej lehoty?

Ak a keď dôjde k zrušeniu po uplynutí 90-dňovej lehoty, klientom bude vrátená náhrada za nasledujúcich podmienok:

 •  Klient dostane vrátenú províziu za poplatky zaplatené v súvislosti s hostingovou službou, s odpočítaním 11,99 dolárov za názov domény, ak klient zaregistroval názov domény v rámci promo akcie „Free Domain Name“.
 •  Poplatky zaplatené za nevratné poplatky sa klientovi nevracajú;
 •  Klientovi sa nevracajú inštalačné poplatky, ktoré sa po 90 kalendárnych dňoch automaticky nevracajú.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map