Záruka vrátenia peňazí BlueHost (podrobnosti)

Mnoho spoločností poskytujúcich webhosting ponúka záruku vrátenia peňazí, ale keď sa pokúsite získať svoje peniaze späť, opotrebujú vás strašným zákazníckym servisom a nekonečným pobehovaním s pomalou reakciou na vaše otázky podpory a telefonické hovory.


Zaslúžite si oveľa lepšie ako to! Koniec koncov, ste platiacim zákazníkom a dávate im dôveru za kvalitu hosťovania, ktorú sľubujú.

Preto na webových stránkach WebHostingPlanGuide stále skúmam, testujem a kontrolujem hostingové spoločnosti.

Našťastie existuje veľa spoločností, ktoré skutočne dodržiavajú svoju záruku vrátenia peňazí a vrátia vaše peniaze včas, v prípade, že nie ste spokojní s ich službami. Bluehost je jedným z nich.

S BlueHost môžete svoj účet kedykoľvek zrušiť a získať tak refundáciu. Ak je to po prvých 30 dňoch, vrátia sa pomerné čiastky za počet mesiacov, ktoré ste nepoužili.

Ak ešte nemáte účet BlueHost, prejdite na stránku www.BlueHost.com a kliknite na tlačidlo Začíname. Ak použijete tento odkaz, získate najnižšiu cenu a doménu ZDARMA.

Ak ešte nie ste pripravení zvoliť hostiteľa, môžete tiež porovnať naše najlepšie tipy alebo vyskúšať hostiteľský kvíz a získať personalizované odporúčanie pre hosťovanie.

Ako funguje záruka spoločnosti BlueHost?

Ako už bolo spomenuté vyššie, spokojnosť zákazníkov je najvyššou prioritou spoločnosti Bluehost a sú presvedčení, že budete s ich službami spokojní. Ak však vyskúšate ich služby a zistíte, že nespĺňajú dostatočne vaše potreby, môžete kedykoľvek zrušiť svoj účet a požiadať o vrátenie platby za týchto podmienok:

 • Ak zrušíte svoj účet BlueHost do 30 dní, dostanete úplnú náhradu.
 • Ak zrušíte po 30 dňoch, pomerná čiastka vám bude vrátená po zvyšok obdobia hosťovania.
 • Poplatok za doménu je nevratný, ak sa zaregistrujete v službe BlueHost a zaregistrujete doménu. Účelom je pokryť náklady spoločnosti BlueHost a zabezpečiť, aby ste nestratili svoje doménové meno. Svoju doménu môžete previesť po požadovaných intervaloch uzamknutia alebo ju môžete jednoducho nasmerovať na iné miesto v závislosti od vašich preferencií.
 • Záruka vrátenia peňazí spoločnosti BlueHost sa vzťahuje na všetky ich plány hostenia, ale nevzťahuje sa na väčšinu doplnkových produktov, ako sú domény.

Záruka vrátenia peňazí je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré musíte vziať do úvahy pri výbere poskytovateľa webhostingu. Je to obrovská výhoda pre tých, ktorí si stále nie sú istí webhostingom a chcú najprv vyskúšať vodu. Spoločnosti poskytujúce webový hosting so zárukou vrátenia peňazí zákazníci často preferujú, pretože im poskytuje záruku, že ich peniaze nepôjdu úplne do odpadu..

Obmedzenia / pravidlá / ustanovenia, o ktorých by ste mali vedieť najskôr:

Pri žiadosti o vrátenie platby vedzte, že existujú určité obmedzenia a ďalšie podmienky. Tieto podmienky sú však primerané, takže sa nemusíte obávať. Tu sú ďalšie dôležité podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť o záruke vrátenia peňazí BlueHost:

 • Záruka vrátenia peňazí spoločnosti BlueHost sa vzťahuje iba na webhosting. Ostatné poplatky spojené s certifikátmi SSL, balíkom SEO, názvami domén alebo ochranou súkromia NIE sú zahrnuté.
 • Ak ste zrušili svoj účet v priebehu prvých troch dní od registrácie, môžete získať plnú náhradu svojich peňazí. Môžete požiadať o úplné vrátenie všetkých poplatkov. Ak si chcete udržať doménu zaregistrovanú vo svojom účte, bude vám účtovaná suma 14,99 $.
 • Poplatok za názov domény vám bude účtovaný po prvých troch dňoch registrácie.
 • Zákazníci môžu služby kedykoľvek zrušiť.
 • Nemôžete požiadať o vrátenie platby, ak vaše webové stránky použili akýkoľvek zakázaný akt v spoločnosti Bluehost. Medzi tieto činy patrí vulgárne konanie, porušovanie práv duševného vlastníctva, vulgárne konanie, porušenie dôvernosti, hackovanie a iné.
 • Váš účet BlueHost nemá žiadne termínované záväzky, žiadne skryté poplatky ani pokuty za predčasné ukončenie obdobia.

Ako môžem zrušiť svoje predplatné služby BlueHost?

Zrušenie predplatného služby BlueHost je jednoduché a ľahké. Svoju žiadosť o ukončenie stačí poslať na adresu [email protected] Svojich zamestnancov môžete tiež kontaktovať na tomto čísle: (888) 401-4678. Môžete sa k nim dostať aj prostredníctvom živého chatu. Táto žiadosť si môže vyžadovať overenie vášho vlastníctva účtu, ktorý rušíte.

Svoj účet môžete zrušiť v rôznych obdobiach. BlueHost poskytuje rôzne postupy vrátenia platby pre rôzne storno obdobia.

 • Ukončenie predplatného do 3 dní od počiatočnej registrácie. Ak vyberiete túto možnosť, môžete získať plnú náhradu svojich peňazí. Toto nezahŕňa ostatné poplatky platené za nevratné služby. Ale pretože BlueHost ponúka doménové meno zadarmo, zákazníci si môžu zvoliť ponechanie vlastníctva s dodatočným poplatkom 14,99 dolárov.
 • Ukončenie predplatného po 3 dňoch, ale pred 30 dňami od počiatočnej registrácie. Pomocou tejto možnosti môžete stále vracať všetky svoje peniaze. Na rozdiel od prvej možnosti je však teraz povinné ponechať si vlastníctvo názvu svojej domény. To znamená, že musíte zaplatiť 14,99 dolárov.
 • Ukončenie predplatného po 30 dňoch od počiatočnej registrácie. Táto záruka vrátenia peňazí umožňuje zákazníkom kedykoľvek zrušiť svoj hostingový účet. Pomernú náhradu môžu zákazníci získať, iba ak zrušia svoj účet po 30 dňoch. Táto refundácia je stále bez ďalších nevratných poplatkov a platby za názov domény.

Alebo by ste radšej mali možnosť mesačnej platby? Cena je takmer dvojnásobná, ako by ste zaplatili, ak by ste mali vopred 12 mesiacov, ale HostGator ponúka možnosť mesačne.

Potrebujete mesačnú platbu?

Väčšina spoločností poskytujúcich hosting (vrátane spoločnosti Bluehost) vás núti platiť 1 rok a viac vopred.

Svoje náklady a finančné riziko môžete minimalizovať výberom poskytovateľa hostingu, ktorý je dostatočne presvedčený o svojich službách, aby vám mohol ponúknuť možnosť platby za mesiac. HostGator ponúka mesačné možnosti platieb vo všetkých svojich plánoch a všetky plány majú 45-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Navyše môžete použiť kupónový kód BUILDPATH a získajte 60% zľavu na akékoľvek hostiteľské plány od hostgator dnes!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me