WooCommerce Hosting – čo musíte pochopiť?


Hosting woocommerce

Možno ste videli veľa webhostingových spoločností, ktoré ponúkajú špecializovaný webhosting WooCommerce. V tejto príručke budete vedieť všetko, čo potrebujete vedieť o hostovaní WooCommerce, a niektoré kľúčové body, ktoré vám pomôžu zvoliť špecializovaný plán spoločnosti WooCommerce. Než sa dostaneme hlboko do hostingu WooCommerce, je dôležité vedieť, čo je WooCommerce.

Čo je WooCommerce?

Wocommerce

WooCommerce zmení vaše webové stránky WordPress na plne naložený internetový obchod v priebehu niekoľkých kliknutí. A to je voľba takmer všetkých vlastníkov webových stránok elektronického obchodu, či už ide o začínajúce podniky s veľmi malým počtom produktov alebo maloobchodné webové stránky s viacerými produktmi. A čo robí tento doplnok ešte populárnejším, je to, že ide o doplnok od spoločnosti Automattic, materskej spoločnosti WordPress.

WooCommerce je populárny doplnok pre elektronický obchod s otvoreným zdrojovým kódom pre WordPress, ktorý ovláda viac ako 40% internetových obchodov a pripravil cestu pre začínajúce podniky a podnikateľov na to, aby mohli svoje podnikanie online, bez toho, aby museli vo vrecku vypáliť hlbokú dieru. A nie je prekvapením, že WooCommerce je uznávaný ako najlepší bezplatný doplnok pre WordPress.

Okrem predaja fyzického tovaru môžete predávať aj digitálne produkty, ako sú elektronické knihy, streamingové médiá, licenčné kľúče atď. Počet produktov, ktoré môžete pridať na svoje webové stránky, nie je nijako obmedzený. Existuje však šanca, že poskytovateľ webhostingu, ktorý vyberiete, môže obmedziť počet pridaných produktov. O tom si povedzme neskôr.

Ako zmeniť webovú stránku WordPress na webovej stránke WooCommerce?

Musíte iba stiahnuť a nainštalovať doplnok WooCommerce na svoju webovú stránku WordPress. A za pár kliknutí sa vaša webová stránka WordPress zmení na plnohodnotnú webovú stránku elektronického obchodu alebo internetový obchod..

WooCommerce tiež prichádza s najlepšími možnosťami správy zásob v triede. Rôzne platobné brány sa ponúkajú aj na bezpečné vykonávanie platieb. S WooCommerce získate plnú kontrolu nad svojimi údajmi.

A pre WooCommerce je k dispozícii niekoľko rozšírení, pomocou ktorých môžete do svojho internetového obchodu pridať ďalšie funkcie. Tieto rozšírenia je možné stiahnuť a nainštalovať z knižnice WordPress.Org alebo z vývojárskej stránky WooCommerce.

Svoju webovú stránku WooCommerce si môžete prispôsobiť najmenšiemu prvku na svojej webovej stránke, pretože WooCommerce sa dokonale integruje do všetkých funkcií, ktoré už existujú na webovej stránke WordPress. A vaša webová stránka WordPress bude plne škálovateľná pomocou doplnku WooCommerce. Preto nemusíte premýšľať o tom, ako prepnúť webovú stránku WordPress na webovú stránku WooCommerce.

Môžete si vytvoriť kupóny a zľavy pre produkty podľa vášho výberu a tiež získať skvelý systém riadenia prepravy. Spätnú väzbu od zákazníkov môžete ľahko získať. A ďalšou skvelou a pôsobivou funkciou, ktorá prichádza s WooCommerce, sú vstavané analytické a SEO nástroje. Už sa nebudete musieť spoliehať iba na iné nástroje SEO, aby ste sa dostali vyššie a zlepšili viditeľnosť svojej webovej stránky a jej produktov.

Prečo je potrebný hosting WooCommerce?

WooCommerce beží na WordPress a budete musieť nájsť hosting od poskytovateľa webhostingu, ktorý bude hosťovať vaše webové stránky elektronického obchodu. Áno, existuje možnosť nákupu hostingu od WordPressu. Ale nebudete mať špecializovaný WooCommerce Hosting od WordPress.

Spolu s webhostingom budete potrebovať aj názov domény. SSL certifikát je nevyhnutný, ak chcete mať na svojom webe možnosť online platieb a zvýšiť bezpečnosť svojho webu. Existujú rôzne možnosti webhostingu, z ktorých si môžete vybrať, ak chcete hostiť normálnu webovú stránku. Mnoho poskytovateľov webhostingu ponúka na hosťovanie webových stránok WordPress špecializovaný hosting WordPress.

Ale aby ste naplno využili funkcie a možnosti WooCommerce, dôrazne vám odporúčame ísť WooCommerce Hosting. Tento typ hostingu dokáže spracovať webovú stránku WooCommerce po vybalení z krabice a ak ste dostali špecializovanú zákaznícku podporu spoločnosti WooCommerce, budete sa riadiť odborníkmi spoločnosti WooCommerce. Vždy je však lepšie pomáhať jednotlivcom s dôkladnými znalosťami o WooCommerce as odbornými znalosťami pri riešení problémov súvisiacich s webovými stránkami WooCommerce..

A pokiaľ ide o bezpečnosť, WooCommerce nie je najlepší na trhu. A pokiaľ ide o bezpečnosť, webová stránka elektronického obchodu musí byť vysoko bankomatná. Pretože sa tu ukladajú informácie o používateľovi a dôležité údaje, ako sú podrobnosti o kreditnej karte a ďalšie. A nechceli by ste pokaziť transakcie, ktoré sa dejú na vašom webe. Riešením tejto nevýhody WooCommerce by bolo kúpenie WooCommerce Hosting od zabezpečeného poskytovateľa webhostingu.

Povoľte certifikát SSL a pridajte tak na svoju webovú stránku elektronického obchodu ďalšie zabezpečenie transakcií. Preto si zakúpte túto ďalšiu funkciu SSL spolu s vašim hostiteľským plánom. Nebudete chcieť, aby vaši návštevníci, ktorí môžu byť tiež vašimi potenciálnymi zákazníkmi, skončili na návšteve webových stránok, ktoré nie sú k dispozícii. Preto porovnajte rôznych poskytovateľov webhostingu a uistite sa, že ste vybrali poskytovateľa s najvyššou dodanou dobou prevádzky.

Ak si namiesto kúpe WooCommerce Hosting zakúpite zdieľaný hosting, získate obmedzené množstvo úložného priestoru a šírku pásma. A dúfam, že si stále pamätáte, čo som už povedal, že WooCommerce vám umožňuje pridať na svoj web neobmedzený počet produktov. A šanca je oveľa menšia, že ak si kúpite tradičný zdieľaný hosting, budete mať dostatok zdrojov na doplnenie možnosti „neobmedzené“, ktorú ponúka spoločnosť WooCommerce. Nákupom hostingu WooCommerce získate nemeranú šírku pásma, obrovský priestor na disku, e-mailové účty a viac na rozdiel od bežných funkcií hostenia.

Webová stránka WooCommerce znamená webovú stránku elektronického obchodu. Keď hovoríme o webovej stránke elektronického obchodu, môžeme myslieť iba na množstvo produktov, obrázky výrobkov, ďalšie podrobnosti a oveľa viac. A na webovej stránke elektronického obchodu dochádza k častejšiemu prepínaniu stránok ako k tradičným webovým blogom. Preto je rýchlosť a výkonnosť vašich webových stránok faktorom, na ktorý by ste nikdy nemali zabudnúť. A ako už viete účinky stránky s pomalým načítaním, nezabudnite zvoliť rýchleho poskytovateľa webhostingu.

Kto je najlepším poskytovateľom hostingu WooCommerce?

Po zoznámení sa so všetkými týmito kľúčovými bodmi týkajúcimi sa hostenia WooCommerce je jednou otázkou, ktorú by ste mohli mať v hlave, prepnutie na hostenie WooCommerce? Dovoľte mi objasniť vám veci.

Existujú webové stránky elektronického obchodu, ktoré sa používajú na predaj iba veľmi malého počtu produktov. Napríklad autor má svoje webové stránky na predaj dvoch kníh, ktoré napísal. V takýchto prípadoch nebude WooCommerce Hosting nevyhnutnosťou. Takáto webová stránka môže fungovať dobre aj so zdieľaným hostingovým plánom WordPress. Ak je však cieľom vašej webovej stránky predávať viac produktov a ak je bezpečnosť a výkon najvyššou prioritou, musíte sa obrátiť na hosting WooCommerce..

Veci môžu byť trochu zložitejšie, keď máte veľa možností na výber a nie ste si úplne istí, ktorý z nich je najlepším poskytovateľom hostingu WooCommerce pre vaše webové stránky WooCommerce. A teraz, keď už viete všetko o hostovaní na webe WooCommerce, je teraz čas zvoliť webhosting pripravený pre spoločnosť WooCommerce.

Preto sme uviedli 5 najlepších poskytovateľov webhostingu, ktorí poskytujú hosting WooCommerce, ktorý dokáže vyložiť webovú stránku WooCommerce po vybalení z krabice..

Bluehost

Bluehost najlepšie Woocommerce hosting

Bluehost je jedným z lídrov na trhu a je zaradený na prvé miesto pre potreby webhostingu pre malé podniky. A viditeľné perie v čiapke Bluehost je oficiálne odporúčané spoločnosťami WordPress a WooCommerce. Sú tiež jedným z najspoľahlivejších poskytovateľov webhostingu, pokiaľ ide o zákaznícku podporu, pretože poskytujú odbornú podporu nepretržite.

Bluehost WooCommerce Hosting začína na 6,95 dolárov / mesiac, až do výšky 12,95 $ / mesiac. Na vykonávanie všetkých online transakcií na vašom webe budete mať zabezpečenú platobnú bránu. Bluehost WooCommerce Hosting prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Získate tiež bezplatné, plne prispôsobiteľné témy. Telefonicky vám tiež poskytne pomoc odborník WooCommerce, ktorý vám umožní nastaviť obchod WooCommerce do dvoch hodín..

HostSoch

Hostsoch Lacný hosting spoločnosti Woocommerce

HostSoch je jednou z najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting v Indii. HostSoch je známy spoľahlivosťou a špičkovým webhostingom za veľmi prijateľné ceny. Toto je tiež jedna z najlepších webhostingových spoločností, pokiaľ ide o rýchlosť, dostupnosť a podporu hostingu. HostSoch WooCommerce Hosting plány začínajú na iba rupií 99 / mo. Ceny idú až nahor rupie 329 / mesiac. Môžete si vybrať z ktoréhokoľvek zo štyroch balíkov, konkrétne Starter, Advanced, Business a Pro. Získate 99,9% záruku dostupnosti, bezplatnú ochranu pred cloudflare a vysokovýkonné servery.

Ak si zakúpite webhosting od spoločnosti HostSoch, môžete získať názov domény zadarmo. Získate tiež bezplatný certifikát SSL na zvýšenie bezpečnosti svojich webových stránok. Nepretržitá vyhradená podpora je vám vždy k dispozícii, čo určite zvýši váš zážitok z hostovania.

Hostinger

Hostinger's Woocommerce hosting plány

Hostinger poskytuje špičkový hosting WooCommerce pre vynikajúci výkon vašich webových stránok WooCommerce. Hostinger plány webhostingu prichádzajú s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Hostinger bol lídrom v oblasti webhostingového priemyslu po celom svete a je známy ako najlepší, pokiaľ ide o kvalitu hostingových služieb. Majú tím odborníkov, ktorý sa venuje obsluhe 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ceny hostingu WooCommerce začínajú už od rupií 45 / mesiac., Dosahujú až rupií 189 / mesiac. Získate tiež bezplatné doménové meno s prémiom The Hostinger a obchodnými webhostingovými plánmi.

HostPapa

Hostpapa Poskytovateľ hostingu Woocommerce

HostPapa je jedným z popredných poskytovateľov webhostingu, pokiaľ ide o vyššiu rýchlosť a výkon. To je tiež jeden z popredných poskytovateľov webhostingu. Umožnili mnohým malým podnikom zanechať na internete ochrannú známku so službou „hodnota za peniaze“. Majú primeraný cenový rozsah pre svoje plány webhostingu WooCommerce, ktoré začínajú od rupií 199 / mesiac. ísť až na rupie 699 / mesiac. Cenové rozpätie je ukazovateľom flexibility pri stanovovaní cien a vlastnostiach ich plánov. Aby bol váš webový server WooCommerce bezpečný a bezpečný, majú zabudované bezpečnostné a monitorovacie funkcie. Vždy, keď to budete potrebovať, bude vám poskytnutá nepretržitá podpora odborníkov.

A2Hosting

A2hosting Hostiteľ obchodu Woocommerce

Čistá rýchlosť je to, čo je A2 Hosting známe. Ponúkajú tiež až 20x rýchlejší server. Preto je možné bezpochyby očakávať špičkový výkon serverov A2 Hosting. Výhodu bezkonkurenčnej podpory získate 24/7/365 od „Guru Crew“, ktorá je tímom priateľských a odborníkov. A2 Hosting tiež prichádza so zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek. A2 Hosting Plány WooCommerce začínajú na rupiách 269,28 / mesiac., Až do výšky 824,36 / mesiac. Najvýhodnejší plán vám kúpi plne optimalizovaný a spravovaný webhosting, ktorý je ideálny pre rozsiahle webové stránky WooCommerce.

záver

Aj keď vás hosting WooCommerce môže stáť o niečo viac ako bežný web hosting, výhody a funkcie ponúkané spoločnosťou WooCommerce opodstatňujú prémiovú cenovú značku. Preto sa WooCommerce Hosting skutočne oplatí vyskúšať. Ak chcete začať bez problémov a ihneď začať predávať svoje výrobky, hosting WooCommerce je to, čo by ste si mali bezpochyby zvoliť. Mnoho poskytovateľov webhostingu poskytuje WooCommerce Hosting od základného zdieľaného plánu po pokročilejší plne riadený vyhradený hosting. Musíte si vybrať podľa svojich požiadaviek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map