Trek – Responzívne prehliadka WordPress / Téma cestovania do hĺbky

Ako viete, WordPress je ľahko – ak nie najlepší – publikačná platforma a systém na správu obsahu (CMS), ktorý ľahko vytvára akýkoľvek typ webovej stránky, bez ohľadu na úroveň technických znalostí a zručností, ktoré má používateľ. S aplikáciou WordPress máte úplnú slobodu vytvárať a spravovať svoje stránky aj bez podpory tretích strán. Ak hľadáte vytvorenie cestovného blogu alebo stránky pre hotel alebo cestovnú kanceláriu, WordPress je pre ňu ideálnou platformou, najmä ak hľadáte silnú obchodnú prítomnosť online..


Každý, kto miluje cestovanie, preto veľa ľudí hľadá nové turistické ciele online. Cestovné kancelárie alebo ktokoľvek s podnikaním v oblasti cestovného ruchu by to mali využiť tým, že budú mať svoje vlastné webové stránky. Témy WordPress vám umožňujú zostaviť plne funkčnú a krásnu webovú stránku pri akomkoľvek rozpočte a bez veľkého úsilia. Najlepšie témy WordPress pre prehliadky a cesty sú vybavené množstvom funkcií, ktoré prinášajú všetky dobré vlastnosti a pomáhajú rozšíriť vašu firmu do novej výšky. Nielenže vám pomôže vytvoriť krásny cestovný web, ale tiež vám pomôže ľahko sa spojiť so svojimi zákazníkmi a vyhliadkami. Jednou z tém, ktorým dôverujú tisíce vlastníkov a vývojárov stránok, je Trek – responzívna prehliadka WordPress / téma cestovania.

Dnes sa bližšie pozrieme na Trek, čo mnohí ľudia považujú za tému cestovnej kancelárie. Je to kvôli dizajnu? Mohli by to byť funkcie a možnosti, ktoré sú súčasťou balenia? Aké sú možné výhody a nevýhody nákupu tejto témy? Na všetky tieto otázky odpovieme v tomto podrobnom preskúmaní Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme.

Poďme priamo do toho!

Prehľad

Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme je jednou z najpredávanejších a najlepšie hodnotených tém WordPress na ThemeForest v kategórii Travel. Vytvoril ho Elite Author, PixelGrapes, agentúra pre vývoj a dizajn webových stránok, ktorá je známa tým, že používateľom poskytuje kvalitné a cenovo dostupné produkty prémiového elektronického obchodu.

Trek je postavený na výkonnom frameworku Twitter Bootstrap s plne responzívnym dizajnom, ktorý je ideálny na cestovanie a zájazdy. Je to tiež plyn blog, kde si môžete zobraziť rôzne vyhliadkové a cestovné miesta. Unikátnym prvkom tejto témy je zobrazovacia stránka galérie a časť FAQ, kde klienti a návštevníci stránok môžu nájsť viac informácií o vašich službách, ako aj o platbách a špeciálnych ponukách, ktoré môžete mať. Trek má tiež veľa vlastných krátkych kódov a miniaplikácií, ktoré môžete použiť a integrovať do svojich stránok, aby ste svojim zákazníkom mohli poskytnúť bezproblémový zážitok. Téma je prispôsobená pre cestovné a cestovné kancelárie, ktoré chcú prezentovať svoje podnikanie online vynikajúcim spôsobom. Ale s niekoľkými vylepšeniami tu a tam, môžete použiť túto tému pre akýkoľvek typ webovej stránky alebo blogu, či už ide o osobný blog, online portfólio, firemnú stránku atď..

dizajn

Trek – responzívna prehliadka WordPress / téma cestovania má čistý, minimalistický a moderný dizajn, ktorý sa zameriava na najdôležitejší aspekt vášho webu: obsah. Využíva veľké množstvo bieleho priestoru a športuje veľkú prezentáciu na domovskej stránke, kde môžete zobraziť svoje najlepšie služby a odporúčané turistické ciele. Okrem predvoleného rozloženia existuje už veľa preddefinovaných štruktúr domovskej stránky, ktoré môžete použiť hneď po vybalení, čo vám ušetrí obrovské množstvo času na prispôsobenie témy, najmä ak predvolená štruktúra nestačí na podporu vášho podnikania..

Ak niektoré z vopred vytvorených rozložení stránky nevyhovuje vašim potrebám, spoločnosť Trek vám tiež umožňuje prispôsobiť si svoju vlastnú stránku pomocou administračného panela témy. Môžete si prispôsobiť čokoľvek, od farebnej schémy až po písma. Je dokonca vybavený panelom ukážky prispôsobenia, kde môžete vidieť zmeny, ktoré ste v téme vykonali, v reálnom čase.

Trek tiež umožňuje pridať sekciu blogu na svoje stránky, kde si môžete vybrať z dvoch rôznych rozložení: Classic a Grid. Súčasťou témy je aj jedinečná zobrazovacia stránka galérie na predstavenie obrázkov obľúbených turistických / turistických cieľov, ako aj sekcia FAQ a stránka Kontaktujte nás. K ďalším jedinečným stránkam tejto témy patrí mapa stránok a stránka prehliadok. Aplikácia PixelGrapes tiež prispela k pridaniu vlastných krátkych kódov, ktoré ďalej rozširujú funkčnosť vašich stránok, a to vrátane referencie, ikon, posledných príspevkov, tlačidiel a informačných kanálov, kariet a harmonogramov, stĺpcov a upozornení..

Trek je 100% responzívny, čo znamená, že je viditeľný na väčšine internetových a mobilných zariadení, od počítačov po smartfóny. Umožní vám tiež zobraziť pozadie videa na vašich stránkach, čo mu poskytne lepšiu vizuálnu príťažlivosť.

Kľúčové vlastnosti

Teraz ste považovali Trek – responzívne WordPress Tour / Travel Theme za svoju najlepšiu voľbu pre svoj web. Existuje veľa dôvodov, prečo túto tému milovať. Nižšie nájdete kompletný zoznam funkcií:

 • Plne citlivý. Trek je postavený na pevnom frameworku Twitter Bootstrap s adaptívnym dizajnom, ktorý umožňuje bezproblémovú prácu na akomkoľvek zariadení..
 • Prispôsobovač tém so živým náhľadom. Táto téma zvyšuje zážitok WordPressu pridaním panela ukážky aktívneho prispôsobenia, ktorý vám umožňuje dať téme vzhľad, ktorý je úplne jedinečný pre vašu firmu alebo značku..
 • Neobmedzené farby. Vyberte akékoľvek zvýraznenie z prispôsobovača motívov a urobte Trek tak, ako chcete.
 • Viac ako 600 webových písiem Google. Vyberte si zo stoviek krásnych možností písma.
 • Neobmedzené bočné panely. Téma obsahuje dynamické bočné panely, ktoré vám umožňujú vytvoriť nový bočný panel pre ľubovoľný príspevok alebo stránku pre maximálnu flexibilitu.
 • shortcodes. Trek je vybavený ľahko použiteľnými krátkymi kódmi, ktoré môžete okamžite použiť, aby ste rozšírili funkčnosť témy a poskytli svojim zákazníkom bezproblémový zážitok..
 • Stránka prehliadky. V téme je zahrnutá aj vlastná prehliadková stránka, na ktorej môžete predstaviť svoje cestovné balíčky a ďalšie špeciálne ponuky.
 • Preklad je pripravený. Trek obsahuje jazykové súbory .mo a .po, takže vaše stránky môžu byť preložené do mnohých rôznych jazykov, čo vám umožní uspokojiť globálne publikum.
 • Prijmite platbu. Trek je integrovaný s možnosťou platby PayPal, takže môžete ľahko a bezpečne vyberať platby alebo vklady. Téma podporuje 11 rôznych mien.
 • + Podpora. Podpora nie je nikdy ďaleko, pretože PixelGrapes poskytuje rýchlu a odbornú pomoc používateľom tém. A čo viac, téma je podporovaná veľkou komunitou kolegov používateľov a vývojárov, ktorí budú s radosťou riešiť akýkoľvek problém, s ktorým sa môžete pri používaní témy stretnúť..
Klady a zápory

Napriek tomu, že máte k dispozícii veľké množstvo bezplatných motívov WordPress, prémiové témy ako Trek – Responsive WordPress Tour / Travel Theme sú stále populárnejšie. Ak sa pýtate, prečo by niektorí ľudia platili za tému, keď je toľko voľného miesta, zvážte nasledujúce výhody a nevýhody výberu prémiovej témy WordPress:

Pros
 • Trek prichádza s pokročilými funkciami, ako je ľahko použiteľný správcovský panel na prispôsobenie a všeobecnú konfiguráciu stránok.
 • Prémiové témy prichádzajú s nepretržitou podporou a častými aktualizáciami. Je to nevyhnutné pre akúkoľvek tému, pretože program WordPress je aktualizovaný tak často, že niektoré témy uvedené v témach môžu prestať fungovať, pokiaľ nebudú aktualizované. Zadarmo témy sa občas aktualizujú, ale bez naliehavého problému platených používateľov, ktorí na ne čakajú, aktualizácie trvajú oveľa dlhšie. A čo je horšie, niektorí autori tém jednoducho strácajú záujem alebo jednoducho nemajú čas pracovať na bezplatnej téme.
 • Prémiové témy, ako je Trek, majú zvyčajne oveľa vyššiu kvalitu ako ich bezplatné náprotivky, jednoducho preto, že autor generuje prostriedky, aby ich používatelia lepšie vylepšili. Vytvára sa tak pozitívna spätná väzba, kde sa téma zlepšuje, pretože ju stále viac a viac ľudí používa.
 • Trek prichádza s užívateľsky prívetivými funkciami, nástrojmi a možnosťami, ktoré umožňujú používateľovi prispôsobiť si množstvo prvkov témy. Zatiaľ čo bezplatná téma sa zvyčajne dodáva s farebnými možnosťami a rozloženiami, prémiové motívy majú na výber ešte širšiu škálu možností prispôsobenia, napríklad možnosť prispôsobiť písmo a farebnú schému, pridať ďalšie bočné panely, zmeniť navigačnú ponuku atď..
Zápory
 • Prémiové témy vás samozrejme budú stáť a nedá sa to obísť. Prémiová téma zvyčajne stojí kdekoľvek od 30 do 300 dolárov, najmä tie, ktoré majú licenciu vývojára.
 • S najpredávanejšími témami, ako je Trek, existuje šanca, že vaše stránky budú vyzerať ako všetci ostatní. Toto je menší problém, ak si vyberiete tému s flexibilnejšími možnosťami prispôsobenia.
 • Viac funkcií nemusí nevyhnutne znamenať, že téma je lepšia ako druhá. Koniec koncov, viac funkcií môže znamenať, že sa toho treba veľa naučiť. Aj keď sa väčšina autorov tém v súčasnosti snaží, aby boli ich produkty čo najpriaznivejšie pre začiatočníkov, nie je to vždy možné, keď zvážite možnosti témy.

Ako vidíte, neexistuje jasná odpoveď na to, či by ste sa mali venovať prémiovej téme WordPress. Iste, môžu byť drahí, ale možno ich tiež považovať za dôstojnú investíciu, ktorá sa nakoniec zaplatí sama za seba. Na konci dňa sa na základe výhod vyplývajúcich z vlastníctva témy a funkcií, ktoré s ňou súvisia, môžete rozhodnúť, či platená téma stojí za to pre vaše podnikanie v cestovnom ruchu. Nezabudnite teda zvážiť všetky potreby svojich webových stránok a mať kreatívnu víziu toho, ako chcete, aby fungoval. Ak narazíte na problém so službou Trek alebo s akoukoľvek inou témou WordPress, ktorú používate, existuje rozsiahla dokumentácia a návody, ktoré vás prevedú, ako aj podpora komunity, ktorá vás prevedie takmer akýmkoľvek problémom, s ktorým sa môžete stretnúť..

Final Verdict – Perfektná téma pre všetky typy cestovných / turistických webových stránok

Bezpochyby Trek – responzívna prehliadka WordPress / téma cestovania je jednou z najlepších možností vytvorenia webovej stránky alebo blogu pre firmy cestovných kancelárií a charterové služby. Jedná sa o starostlivo vypracovanú, ľahko použiteľnú prémiovú tému s množstvom funkcií, ktorá každému uľahčuje vytváranie webových stránok bez ohľadu na to, či majú znalosti a zručnosti v oblasti vývoja a dizajnu webových stránok. Každý, kto má vážne problémy s rozširovaním cestovného ruchu na internete, by mal zvážiť kúpu tejto témy. S cenou iba 49 dolárov je to celkom lacné a spoľahlivé riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť ďalšiu veľkú vec v cestovnom ruchu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map