Top 10 prémiových tém WordPress pre umelcov a kreatívy

Hľadáte tému, ktoré vám pomôže efektívne predstaviť svoje najlepšie diela? Ak ste umelec, fotograf alebo kreatívny profesionál, potrebujete peknú tému portfólia. Tu prichádza táto zbierka tém.


Vďaka krásne vypracovanej a dobre navrhnutej téme WordPress môžete štýlovým a profesionálnym spôsobom zvýrazniť svoje najlepšie a najnovšie majstrovské dielo, ktoré skutočne zaujme vaše publikum. Vybral som si len to najlepšie, takže viete, že získate skvelú tému.

Takže bez ďalších okolkov je tu desať najlepších prémiových tém WordPress pre umelcov a kreatívy. Pozrite sa, čo vám najviac vyhovuje.

Osoba

Persona je téma blogu WordPress, vďaka ktorej sa váš blog zmení na kanál sociálnych médií. Či už ide o tweet na Twitteri, fotografiu na Instagrame alebo príspevok na Facebooku, táto téma zhromaždí všetko, čo ste uverejnili online, usporiada ich a sústredí na ne. Vaše príspevky sa zobrazia štýlovo a vizuálne propagujú akúkoľvek fotografiu alebo video vo vašom príspevku. Je to ideálna téma pre prezentácie produktov, firmy a webové stránky portfólia.

Persona je podradnou témou výkonného rámca chrbtových tém, takže môžete svoj web rýchlo a ľahko zostaviť.

Serendipity

Táto prémiová fotografická téma na celú obrazovku WordPress obsahuje viac ako 500 webových písiem Google, vlastné krátke kódy, pokročilý panel pre správu, video a posuvné pozadie, neobmedzené bočné panely, viac ako 200 ikon pripravených na sietnicu a ďalšie. So všetkými týmito funkciami v jednej téme vám nič nemôže zabrániť stavať úžasné fotografické stránky!

everest

Everest je pekná a čistá prémiová téma WordPress, ktorá je ideálna pre umelcov a kreatívy. Je to flexibilná a pohotová téma vytvorená pomocou najnovších technológií HTML5 a CSS3. Vďaka výkonnému správcovskému panelu je vytvorenie profesionálne prevádzkovanej webovej stránky hračkou. Môžete ľahko zmeniť všetky farby a obrázky pre text, vrátane odkazov, nastavenia stránky / hlavičky, zápatia atď. Takže, ak potrebujete tému, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim existujúcim farbám značky, Everest je pre vás tou najlepšou voľbou.!

obrátenie

Táto elegantná a minimalistická jednostránková téma portfólia pre WordPress je ideálna pre kreatívnych profesionálov a agentúry. Je dodávaný s voliteľnou jednostránkovou štruktúrou s úžasnými prechodmi zo strany na stranu. Je to téma plne citlivá na optimalizáciu pre všetky moderné zariadenia. Využíva kompresiu všetkých CSS / JavaScript, čím zaisťuje bleskovo rýchle načítanie stránky, takže vaši návštevníci môžu okamžite získať, čo chcú..

bavlna

Bavlna je prvotriedna téma WordPress, ktorá je navrhnutá s ohľadom na ľahké použitie a prispôsobiteľnosť. Dodáva sa so všetkými funkciami a možnosťami, ktoré potrebujete na vyladenie témy, akokoľvek sa vám páči.

jadro

Táto minimalistická téma WordPress je ideálna pre portfólio, fotografie a osobné webové stránky / blogy. Je postavený na najnovších funkciách a štandardoch WordPress vrátane vlastného typu príspevku, zariadenia na odovzdávanie obrázkov a ďalších položiek.

apollo

Apollo je výkonná, čistá a pohotová prémiová téma WordPress na predstavenie vášho obsahu veľkým a odvážnym spôsobom. Dodáva sa s vysoko prispôsobiteľnými rozloženiami, neobmedzeným výberom farieb, prekrásnym dizajnom v dvoch stĺpcoch, prezentáciami s dotykovým displejom, pracovnými kontaktnými formulármi, integráciou Máp Google, krátkymi kódmi a ďalšími. Všetko, čo potrebujete, aby ste mohli predviesť svoje majstrovské dielo, je práve tu, v jednom tematickom balíku.

Kamera 7

Táto čistá a minimalistická prémiová téma WordPress je ideálna pre umelcov a kreatívnych profesionálov. Jedná sa o fotografickú tému, ktorá je starostlivo vytvorená, s dôrazom na podrobnosti. Dodáva sa s jednoduchým dizajnom v kombinácii s úžasnými vizuálnymi efektmi. Jeho používanie a správa je jednoduchá a ponúka úžasné a užitočné funkcie, vďaka ktorým si môžete vytvoriť svoj vlastný web alebo blog za pár minút. Súčasťou témy je 5 rôznych šablón prezentácie galérie, neobmedzené možnosti farieb, responzívne rozloženie a ďalšie.

Fineliner

Fineliner je krásne navrhnutá responzívna téma WordPress, ktorá je najvhodnejšia na vytváranie portfólia alebo obchodných webových stránok. Má 6 akcentových farieb, ktoré môžete ľahko upraviť pomocou modulu Prispôsobenie štýlu. Je tiež dodávaný s výkonným doplnkom na tvorbu stránok Visual Composer. Má tiež prémiový doplnok LayerSlider na správu nádherných jazdcov; ako aj doplnok WPML na vytvorenie viacjazyčnej webovej stránky. Ak plánujete zriadenie webovej stránky elektronického obchodu, Fineliner je tiež zostavený s doplnkom WooCommerce, takže vytvorenie online obchodu je jednoduché a ľahké!

Slash WP

Táto prémiová téma WordPress je ideálna pre umelcov a kreatívy. Má jedinečný a moderný dizajn, ako aj výkonnú a robustnú funkčnosť. Je vytvorený s ohľadom na portfólio, fotografiu a blogové stránky. Je to ideálna téma na predstavenie vašich najlepších diel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me