Top 10 Magazín / Správy Témy WordPress, ktoré by ste radi

Technológia nám poskytuje rýchlejšie komunikačné prostriedky – to je jeden zo spôsobov, ako sa pozrieť na rýchlo sa rozvíjajúcu technológiu všade okolo nás. Niektorí ľudia dokonca radšej zapínajú svoje počítače alebo miniaplikácie a čítajú tam najnovšie správy, než ich čítajú na tlačenom papieri. Ak máte na mysli niečo podobné prvému, máme tu pre vás to pravé.


WordPress je najlepšia platforma na publikovanie obsahu, ako by uviedli niektorí ľudia. WP je skutočne skvelý nástroj, ktorý môžete použiť pri vytváraní svojej webovej spravodajskej stránky. Nižšie je uvedených 10 tém WordPress, ktoré by túto prácu vykonali za vás.

Dobré správy

Goodnews je prémiová téma WordPress, ktorá má všetky funkcie potrebné na vytvorenie webovej stránky so správami alebo časopismi. V prvom rade je to nástroj na vytváranie a presúvanie myšou, vďaka čomu je prispôsobenie nielen jednoduchšie, ale aj trochu zábavnejšie, nemyslíte? Po druhé, ponúka vám veľa neobmedzených vecí – neobmedzené farby, bočné panely a všetky písma Google! Po tretie, táto téma je tiež plne responzívna, čo znamená, že vyzerá skvele v akomkoľvek prístroji! Najlepšie na poslednej funkcii je to, že ju môžete kedykoľvek povoliť / zakázať!

Jarida

Najprv by ste mali vedieť, že Jarida, responzívna téma WordPress špecializujúca sa na správy, časopisy alebo blogové weby, má hodnotenie kupujúcich v priemere 4,84. To by malo povedať niečo o funkciách, ktoré vám táto téma môže ponúknuť. Balíček obsahuje drag-and-drop Builder HomePage, ktorý zefektívňuje prispôsobenie vašej domovskej stránky. S neobmedzeným výberom farieb, neobmedzeným počtom bočných panelov, ktoré môžete pridať, zobrazením pozadia na celú obrazovku, 35 užitočnými vlastnými miniaplikáciami, ktoré môžete použiť – toto hodnotenie 4,84 je skutočne opodstatnené.

repro

Repro je čistá a elegantná téma správ a časopisov WordPress, ktorá určite stojí za každý cent, pre ktorý budete. Pri prispôsobovaní svojho profilu si môžete vybrať z neobmedzeného výberu farieb. Svoju webovú stránku môžete dokonca preložiť do úplne nového jazyka s úplnou podporou lokalizácie zahrnutou do balíka tém. Tiež s 10 oblasťami miniaplikácií, 8 zvyčajnými miniaplikáciami, neznačkové a rozsiahle možnosti tém, čo ešte môžete skutočne hľadať v téme WordPress v novinách / časopisoch?

NewsPlus

NewsPlus je ideálna univerzálna téma pre časopis / redakciu WordPress. Nielenže reaguje – vďaka čomu sa váš web automaticky prispôsobuje veľkosti obrazovky gadgetu, ktorý používa váš prehliadač – je tiež pripravený na sietnicu, čo znamená, že vyzerá skvele aj v HD zariadeniach. Vďaka rozloženiu v rámčeku / roztiahnutom môžete maximalizovať priestor a vytvoriť z neho skutočne elegantnú webovú stránku. Je tiež pripravený pre WooCommerce 2.0+, čo je užitočné, ak chcete zmeniť svoj web na internetový obchod. Mohol by som pokračovať ďalej a ďalej v súvislosti s úžasnými funkciami tejto témy, ale myslím si, že je lepšie, ak si ich vyskúšate sami.

bzučať

Služba Buzz je určite zábavnou voľbou pre tých z vás, ktorí plánujú vytvoriť spravodajskú webovú stránku prostredníctvom služby WordPress. Táto téma WP obsahuje widgetizovanú domovskú stránku, ktorá plne vyhovuje vašim potrebám. Vyberte si z neobmedzeného množstva farieb pri prispôsobovaní svojho webu, použite pokročilé miniaplikácie, využite jazdec jQuery Featured Domovská stránka a mnoho ďalších funkcií, ktorým by ste neverili. Vďaka rozsiahlemu panelu možností tém si môžete dokonca prispôsobiť všetko, čo chcete!

Algarida

Algarida je responzívna téma noviniek / časopisov WordPress, ktorá by mohla prísť v pevnom alebo tekutom rozložení, výber je úplne na vás. Okrem toho, že je pripravený na preklad a má podporu RTL, má táto téma WP výkonný panel a obsahuje veľa krátkych kódov, takže prispôsobenie nie je takou bolesťou v krku, aká je tradične. Môžete si vybrať z neobmedzeného množstva farieb, všetkých písiem Google a ešte oveľa viac.

Ares

Ares je šablóna blogu, časopisu alebo novín pre program WordPress, ktorá je tiež plná všetkých funkcií, ktoré potrebujete a ďalšie. Dodáva sa s responzívnym dizajnom, takže sa nemusíte báť, že váš web bude vyzerať ako svinstvo na veľmi malých (alebo super veľkých) veľkostiach obrazovky. Je tiež dodávaný so 6 vzhľadmi, 2 rozloženiami post stránok, zdieľaním sociálnych médií a mnohými ďalšími. Vytvorte si svoj web pomocou funkcií, ktoré môže ponúknuť iba spoločnosť Ares.

Typegrid

Typegrid nie je len responzívna správa a téma časopisov, je tiež pripravená na sietnicu! Je vybavený čistým a usporiadaným priestorom, do ktorého môžete umiestniť svoju prácu. Okrem toho máte veľa možností na prispôsobenie svojej webovej stránky, ako na ktorú stranu webovej stránky umiestniť svoj bočný panel (ľavý alebo pravý), neobmedzené možnosti zvýraznenia farieb, neobmedzený widget bočné panely pridať, a ešte oveľa viac.

London Live 3-v-1

Z tejto témy určite môžete vyťažiť maximum, pretože s London Live 3-v-1 môžete vytvárať 3 rôzne typy webových stránok iba s jednou témou WordPress! Vytvorte si na túto tému webovú stránku s novinami, časopismi alebo blogmi. Okrem toho, že reaguje, je tiež dodávaný s 7 premade skiny, viac jazdcov, ľahký preklad, PSD súbor v cene, a ešte oveľa viac.

Newses

Verzia 1.6.1 of Newses je pripravená na SEO. Navyše s programom Newses máte k dispozícii 4 moduly obsahu. S týmto motívom WordPress si môžete vybrať rôzne farby pre kategórie z neobmedzeného výberu farieb, zoznamu článkov v 2 štýloch a mnoho ďalších možností, ktoré môžete pri prispôsobovaní svojich webových stránok si môžete vybrať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map