Sprievodca registráciou BlueHost

Ako sa zaregistrovať v službe Bluehost

Registrácia na účet u BlueHost je jednoduchá a ľahká. Čo musíte urobiť:


Krok 1: Prejdite na Bluehost

Prejdite na stránku www.BlueHost.com a kliknite na tlačidlo „Začíname“. Ak použijete tento odkaz, získate najnižšiu cenu a doménu ZDARMA.

Krok 2: Vyberte svoj plán.

Krok 3: Vyberte názov domény

Odtiaľ kliknite na možnosť „Vybrať“ pre požadovaný plán. Potom sa dostanete na ďalší krok: výber názvu domény, ako je uvedené nižšie.

Ak ešte nemáte doménové meno a začínate od nuly, pravdepodobne budete vedieť, že vaše doménové meno v službe BlueHost je bezplatné. Pokračujte a do poľa „nová doména“ na ľavej strane zadajte požadované meno.

Ak už máte doménové meno odinakiaľ a chcete hosťovať svoje stránky na BlueHost, môžete toto doménové meno zadať do pravého poľa „Mám doménové meno“

Tip: Ak si ešte nie ste istí svojím názvom domény, posuňte myš nahor doľava hore, ako by ste chceli opustiť stránku, a potom sa objaví ponuka na výber vašej bezplatnej domény neskôr a jednoducho pokračujte s registráciou hostingu. Ak chcete, môžete si vybrať túto možnosť. Svoju doménu je ľahké pridať neskôr z ovládacieho panela účtu (ktorý bol nedávno prepracovaný a nové rozloženie milujem. Je to omnoho jednoduchšie, ale stále sú k dispozícii funkcie napájania).

Krok 4: Zadajte informácie o účte a vyberte požadované možnosti

Už ste skoro tam! Zadajte požadované informácie o účte. Potom v časti „Doplnky balíčkov“ vyberte požadované doplnky. V predvolenom nastavení sú začiarknuté možnosti SiteLock Security a Codeguard Basic. Odporúčam ponechať začiarknuté položky, pretože chránia vaše webové stránky pred škodlivými útokmi a škodlivým softvérom. Stále si môžete vytvoriť skvelé stránky bez nich, len aby ste si to vyjasnili. Sú to preventívne opatrenia, takže ich absolútne nepotrebujete. Ak ich chcete dnes ušetriť, môžete ich kedykoľvek pridať na svoj účet.

Nakoniec vyberte preferovaný spôsob platby a kliknutím na tlačidlo Odoslať vytvorte svoj hostingový účet.

Blahoželáme! Teraz máte účet BlueHost!

… a čo teraz? Ak vytvárate úplne nový web od začiatku, vyskúšajte môjho bezplatného sprievodcu, ako vytvoriť web pomocou programu WordPress (krok za krokom od začiatku do konca)..

Ak máte nejaké otázky, neváhajte ma kontaktovať! Vo svojom voľnom čase sa snažím pomôcť.

-Johnny

==============

V prípade, že ste zvedaví … tu je história Bluehost

Bluehost už existuje už viac ako desať rokov. Od roku 2003 naďalej poskytujú svojim klientom vysokokvalitné hostingové služby. Rovnako ako každá populárna webhostingová spoločnosť je ich konečným cieľom poskytovať vynikajúce služby za prijateľnú cenu..

V priebehu rokov sa BlueHost snaží dosiahnuť tento cieľ rozširovaním a zlepšovaním svojich služieb bez zvyšovania nákladov na svoje hostingové plány. K dnešnému dňu hostia viac ako milión domén a súčasne udržiavajú 750 serverov pre efektívnosť a rýchlosť hostiteľa.

BlueHost má množstvo hostiteľských plánov s rôznymi funkciami a možnosťami, ktoré si inštalácia vyžaduje iba pár minút. Zahŕňali tiež užívateľsky prívetivý ovládací panel (nazývaný cPanel), ktorý vám umožňuje ľahko spravovať váš účet. Okrem toho BlueHost obsahuje tvorcov webových stránok, ktoré vám umožňujú rýchlo a ľahko vytvárať nové webové stránky.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť Bluehost:

 • Špičková podpora zákazníkov, rýchlosť a flexibilita
 • 24/7 podpora odborníkov
 • Inštalácie jedným kliknutím z SimpleScripts
 • SSH bezpečný prístup do shellu
 • Preukázané výsledky
 • Bleskové servery

Výhody a výhody Bluehost

Bluehost je jednou z vedúcich spoločností poskytujúcich webhosting, ktorá ponúka vynikajúci výkon nabitý ďalšími úžasnými funkciami. Tu sú niektoré z hlavných funkcií plánov webhostingu spoločnosti BlueHost:

 • Poskytuje podporu pre rôzne platformy, ako sú WordPress, Drupal, Pligg a Zen Cart..
 • Ponúka bezplatne vygenerovaný certifikát (certifikát SSL), ktorý je dôležitý pri prevádzkovaní webovej stránky elektronického obchodu.
 • Registrácia do účtu BlueHost vás oprávňuje na bezplatnú registráciu do služby CDN služby CloudFlare.
 • Služby BlueHost sú omnoho lacnejšie ako ostatní poskytovatelia služieb iba za 5,95 dolárov mesačne pre 5-ročný plán a 3,95 dolárov za mesiac pre 3-ročný plán. Pravidelne tiež ponúkajú špeciálne propagačné akcie.
 • Ponúka neobmedzený počet domén na jednom účte.
 • Poskytuje neobmedzené miesto na disku a šírku pásma.
 • Obsahuje ovládací panel cPanel, ktorý vám môže pomôcť ľahko prispôsobiť váš hostingový účet.
 • Umožňuje klientom mať neobmedzený počet e-mailových účtov.
 • BlueHost vám poskytuje nepretržitú zákaznícku pomoc prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefónu.
 • BlueHost ponúka svojim zákazníkom záruku vrátenia peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map