Sitey Review – Tvorca webových stránok pre každého

Kultivácia online identity je rozhodujúca, či už ste bloger, majiteľ firmy, alebo sa len snažíte vybudovať internetový obchod na predaj niektorých svojich domácich potrieb..


Pri spustení webovej stránky máte v zásade tri možnosti:

 1. Možnosť č. 1: Hands Off ($$$$) – Môžete investovať do nájmu profesionálneho webdizajnéra a vývojára, ktorý vám vytvorí webovú stránku. Lepšou alternatívou je použitie online webového tvorcu..
 2. Možnosť č. 2: Ruky s programom WordPress (stredne pokročilí až pokročilí) – Môžete sa prihlásiť na bežný webhosting a nastaviť WordPress, ktorý môžete použiť na blog, predávať veci online, generovať potenciálnych zákazníkov … v podstate čokoľvek si dokážete predstaviť, je možné urobiť pomocou WordPress. WordPress je zadarmo. Mnoho vynikajúcich doplnkov je tiež zadarmo. Vaša jediná investícia by teda bola do hostingu a času, ktorý by ste strávili učením sa používať WordPress a budovať s ním web.
 3. Možnosť č. 3: Ruky s nástrojom na tvorbu webových stránok (odporúča sa pre úplných začiatočníkov) – Môžete použiť nástroj na tvorbu webových stránok, ktorý nevyžaduje žiadne technické znalosti. Tvorcovia webových stránok sú často presúvaní myšou a pri hraní s nimi to, čo vidíte na obrazovke, je presne to, ako vyzerá váš web naživo, takže nedochádza k zámene a pokúšaniu sa nájsť veci správne..

V prípade, že vyberiete možnosť 2 (WordPress), server WebHostingPlanGuide má prehľad mnohých špičkových webových hostiteľov, ako sú eHost.com, BlueHost a iPage, ktoré sú optimalizované pre WordPress a majú automatickú inštaláciu..

Pravdepodobne ste sa dostali na túto stránku, pretože chcete vedieť, ktorý tvorca webových stránok je najlepšou voľbou pre vaše potreby. Pozrime sa na Sitey.

Sitey je novo populárny tvorca webových stránok online, ktorý sa snaží priniesť používateľovi všetko, čo by mohol potrebovať v nástroji na tvorbu webových stránok. Ako spoločnosť hovorí: „Mysleli sme na všetko …“

Predtým, ako sa zaregistrujete pre službu Sitey, je uvedený prehľad nástroja na vytváranie webových stránok a všetkých funkcií, ktoré môžete očakávať, aby ste mohli určiť, či vyhovuje vašim potrebám..

Stovky prispôsobených návrhov na prispôsobenie vašich stránok

Pri vytváraní webovej lokality je jednou z najdôležitejších funkcií jedinečná a prispôsobená šablóna pre váš web. Ako vlastník webových stránok, ktorý môže predávať produkt, službu alebo prezentovať blog, sa chcete uistiť, že vašim čitateľom bude ponúknuté niečo jedinečné a zaujímavé.

Poskytuje stovky prispôsobených návrhov webových stránok pre vaše stránky. Každá šablóna je jedinečná a je navrhnutá s ohľadom na koncového používateľa. Pomocou šablón špecifických pre koncového používateľa Sitey si môžete rýchlo vybrať požadovaný webový dizajn, vďaka čomu bude proces efektívny a mimoriadne jednoduchý..

 • Všetky šablóny sú optimalizované: Optimalizácia webových stránok sa v poslednom čase zamerala na majiteľov webových stránok a služba Sitey pracuje aj v tomto ohľade na uspokojenie potrieb používateľov. Bez ohľadu na to, ktorú šablónu webových stránok si vyberiete, môžete si byť istí, že bude fungovať bezchybne na tablete alebo mobilnom zariadení. Webové stránky na serveri Sitey fungujú na rôznych tabletoch a sú tiež nakonfigurované tak, aby dobre fungovali so systémami iOS aj Android. Bez ohľadu na to, aký typ softvéru váš koncový používateľ používa, si môžete byť istí, že vaša webová stránka Sitey bude fungovať aby bola kompatibilná s technológiou, ktorú používa váš používateľ.
 • Editor drag and drop: Ďalšou vlastnosťou, ktorú majú prispôsobené vzory webových stránok Sitey, je to, že všetky zahŕňajú to, čo je známe ako editor typu „drop and drag“. Tento editor veľmi uľahčuje každému vytvoriť skvelo vyzerajúcu webovú stránku, ktorá funguje po vybalení z krabice, bez nutnosti na konverzáciu s kódom alebo pokročilými nastaveniami.

Nakoniec, pokiaľ ide o personalizovaný dizajn Sitey, všimnete si, že sú nielen ľahko použiteľné, efektívne a užívateľsky prívetivé, ale že vás aj ako používateľa udržia na pamäti, aby ste z produktu získali maximum..

Vlastné doménové meno

Názvy domén môžu vo všeobecnosti stáť asi 10 až 20 dolárov za rok – pokiaľ nepoužívate službu Sitey. 

S programom Sitey máte prístup k bezplatnej doméne poskytovanej spoločnosťou Sitey. Doména je vlastnou doménou a obsahuje aj zodpovedajúci e-mail, takže si môžete svoju webovú stránku usporiadať. Názov bezplatnej domény navyše nie je regulovaný na jediný alebo konkrétny cenový plán. Táto funkcia presahuje všetky plány, takže podľa toho, čo si vyberiete, môžete stále očakávať bezplatné doménové meno od.

Zahrnutý spoľahlivý hosting

Okrem pokrytia používateľov, pokiaľ ide o názov domény, poskytuje Sitey svojim používateľom aj webhostingovú službu. Webhostingová služba je infraštruktúra, v ktorej je publikovaná vaša webová stránka.

Spoločnosť Sitey sa však odlíšila poskytovaním webhostingovej služby pre svojich používateľov zadarmo.

To znamená, že webová stránka, ktorú staviate na serveri Sitey, je uložená na výkonnom webovom serveri, ktorý je pripojený k mimoriadne rýchlej sieti. Vždy, keď používateľ vyhľadáva vašu stránku, môžete si byť istí, že váš web má rýchly čas načítania a že samotná webová stránka je viditeľná, jasná a prehľadná. V tomto okamihu neboli hlásené žiadne incidenty, ktoré by mohli ovplyvniť hostovanie servera Sitey, čo z neho robí vysoko spoľahlivú možnosť, ak hľadáte tvorcu webových stránok, ktorý vám poskytne konzistentnú kvalitu a služby..

Optimalizácia pre vyhľadávače

Ak ste v procese vytvárania vlastného webu a všetkého, čo s tým súvisí, nováčikom, túto funkciu si zamilujete. Ak je web zavedený, musíte optimalizovať svoj web pomocou kľúčových slov, ktoré vo svojom obsahu používate, či už ide o úplný text, nadpisy alebo hlavičky textu..

Zatiaľ čo niektorí tvorcovia webových stránok sťažujú začlenenie kľúčových slov alebo nie sú priateľskí spoločnosti Google, Sitey odviedol celkom dobrú prácu tým, že poskytoval svojim používateľom funkcie priateľské voči kľúčovým slovám. Tvorca webových stránok vám umožňuje ľahko pridávať kľúčové slová, čo znamená, že keď používatelia vyhľadávajú na webe, váš web sa dá ľahko nájsť medzi konkurenciou a ostatnými..

Podporný tím – 24 hodín denne

Neexistuje žiadna technológia, ktorá je stopercentne dokonalá. Bez ohľadu na to, v určitom okamihu bude technológia, ktorú používate, prepadnúť. Aj keď akékoľvek problémy, ktoré má Sitey, sú veľmi sporadické a veľmi málo medzi nimi, môže dôjsť k situácii, keď budete potrebovať technickú podporu..

Či už máte technické problémy alebo jednoducho potrebujete pomoc s používaním nástrojov Sitey, Sitey poskytuje všetkým svojim zákazníkom vynikajúcu podporu 24/7. Tím podpory je pripravený odpovedať na všetky vaše otázky a najlepšie je, že na to, aby ste sa k nim dostali, nemusíte čakať hodiny. Sitey má rýchlu reakciu a tí, ktorí pracujú po dobu podpory, sú vysoko oboznámení s technológiou a systémom, takže môžete získať kvalitné služby, ktoré potrebujete pri telefonovaní alebo rozhovore s tímom..

Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni je pravdepodobne jednou z najlepších funkcií servera Sitey. Existuje len málo webových tvorcov, ktorí môžu používateľom poskytovať spoľahlivosť a kvalitu služieb, ktoré Sitey implementoval, pokiaľ ide o technickú podporu. Preto, ak si myslíte, že budete potrebovať ďalšiu pomoc pri používaní servera Sitey, je to funkcia, na ktorú by ste mali určite pamätať..

Dokonca aj prostredníctvom služby Google Analytics – Poskytovanie webových stránok

Google Analytics je jedným z najúčinnejších analytických nástrojov, ktorý vám umožňuje analyzovať a monitorovať návštevnosť, ktorá filtruje váš web. Ak to urobíme o krok ďalej, analytici vám poskytnú informácie o polohe vašich návštevníkov, o tom, ako návštevníci našli váš web, o type prehliadača, ktorý návštevníci používajú, a o tom, ktoré kľúčové slová mohli vo vyhľadávači Google vyhľadať..

Ak však chcete vytvoriť webovú stránku, kľúčové je mať spoločnosť, ktorá dobre pracuje s analytikmi Google. Kompatibilita služby Sitey s analytikmi Google je našťastie ďalším dôvodom pre výber tejto služby vytvárania webových stránok. Keď vytvoríte web pomocou Sitey, budete mať prístup k službe Google Analytics. Analýza Google vám umožňuje získať zdravé a dôkladné porozumenie návštevníka vašich webových stránok, aby ste vedeli, ako ďalej rozvíjať svoju značku, blog alebo produkt, ktorý predávate. S analytikmi Google nefungujú všetky služby vytvárania webových stránok, takže toto je určite pozoruhodná funkcia. S touto funkciou budete určite schopní zostať na vrchole svojho webu a vyladiť ho pre úspech.

Integrácia sociálnych médií

Pre každého vlastníka webových stránok, ktorý chce zlepšiť viditeľnosť, konverziu, generovanie potenciálnych zákazníkov a predaj svojich webových stránok, je potrebná sociálna integrácia. Sitey vyhovuje potrebám používateľov aj v tejto oblasti. Všetky webové stránky, ktoré sú postavené na službe Sitey’s building building, sa dajú integrovať do ľubovoľného účtu sociálnych médií. Medzi niektoré z mnohých platforiem sociálnych médií, na ktoré je možné povýšiť, patria:

 • cvrlikání
 • Facebook
 • pinterest
 • LinkedIn

Použitím svojho webu na serveri Sitey vytvoríte prítomnosť sociálnych médií, môžete si byť istí, že prevádzka bude prebiehať cez web, ktorý ste postavili na serveri Sitey. Okrem toho môžete pomocou funkcie Google Analytics spoločnosti Sitey zistiť, koľko vašich návštevníkov prišlo z platforiem sociálnych médií. Vďaka tejto funkcii zistíte, že príležitosť pre rast je nekonečná.

Profesionálne funkcie webdizajnu

Niektoré služby webdizajnu skutočne komplikujú a časovo zdĺhavú tvorbu webových stránok. Sitey zmenil formu vytvorením systému, ktorý používateľom veľmi uľahčí dosiahnutie ich konečného cieľa. Napríklad ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou programu Sitey je, že poskytuje používateľom rozsiahlu knižnicu obrázkov.

Všetky obrázky v knižnici obrázkov sú kategorizované a profesionálne, čo znamená, že môžete získať čistý a kvalitný vzhľad svojej webovej stránky. Okrem toho nie je nič lepšie, ako tráviť čas fotografovaním vlastných fotografií alebo hľadaním obrázkov na webe. Sitey úspešne integroval túto funkciu, aby vám ušetril čas a starosti.

Blog na webe

Možnosti s Sitey sú nekonečné. Okrem vyššie uvedených funkcií vám Sitey tiež umožňuje vytvoriť na webe úplne prispôsobený blog. Týmto spôsobom môžete prilákať viac používateľov a zabezpečiť, aby vaši diváci boli zapojení do webových stránok, na ktorých pracujete vytrvalo. Okrem toho môže byť blog vytvorený na vašom webe Sitey umiestnený na platformách sociálnych médií a na iných webových stránkach, čo znamená, že na svojom webe Sitey získate viac divákov..

Hodnota za vaše peniaze

Cena je rovnako ako pri každom type služby alebo produktu, ktorý si kúpite. Ally-in-all, Sitey poskytuje používateľom najlepšiu hodnotu za svoje peniaze na webe. Nižšie sú uvedené cenové body, ktoré môžete očakávať, ak sa rozhodnete používať server Sitey:

Bezplatná možnosť

Na úrovni barebones, Sitey ponúka užívateľom možnosť vytvoriť webovú stránku zadarmo. Bezplatná verzia Sitey vám dáva až päť strán, 50 MB úložného priestoru, Odovzdávanie súborov 5 MB, a Šírka pásma 1 GB. Nemôžete odstrániť reklamy a nemôžete pripojiť vlastnú doménu. Ak chcete odstrániť tieto obmedzenia, musíte prejsť na jeden z balíkov, o ktorých diskutujem nižšie …

Balíky a ceny pre tvorcov webových stránok

Štartovací balík

Akonáhle ste prerástli svoj bezplatný účet Sitey, ďalšou úrovňou je štartovací balík, ktorý sa dodáva s tromi rôznymi inováciami v rôznych cenových bodoch..

Ak si vyberiete štartovací balíček, dostanete …

 • Doména zadarmo
 • Vysoko výkonný hosting v cene
 • Zadarmo reklamné kredity
 • Na vašom webe už nezobrazujú reklamy. Máte 100% kontrolu.
 • Na druhej strane, s profesionálnym balíkom získate bezplatnú doménu, bezplatný hosting, bezplatné reklamné kredity, môžete odstrániť reklamy, získať pomoc SEO a web je optimalizovaný pre mobilné zariadenia.

Profesionálny balík

Ak si vyberiete balík Pro, dostanete …

 • Doména zadarmo
 • Vysoko výkonný hosting v cene
 • Zadarmo reklamné kredity
 • Na vašom webe už nezobrazujú reklamy. Máte 100% kontrolu.
 • Plus: Získate pomoc SEO a web je optimalizovaný pre mobilné zariadenia. S a web optimalizovaný pre mobilné zariadenia je naozaj dôležité. Mám pocit, že by som vás mal informovať, že eHost ponúka skvelého tvorcu webových stránok za menej ako 10 dolárov mesačne a nemusíte platiť za aktualizáciu, aby sa vaše stránky optimalizovali pre mobilné zariadenia. Šablóny nástroja na tvorbu stránok eHost sú všetky optimalizované pre mobilné zariadenia.

Balík elektronického obchodu

A nakoniec, ak máte webovú stránku elektronického obchodu a hľadáte veľmi pokročilé funkcie, potom by ste potrebovali najlepší balík..

S najvyšším balíkom získate všetko od balíka Pro plus, plus bezplatné profesionálne e-mailové adresy, prioritnú podporu a dokonca môžete platiť prostredníctvom svojho webu..

Porovnávacia tabuľka plánov Starter, PRO a elektronického obchodu

STARTERPREELEKTRONICKÝ OBCHOD
cena $ 6.99 / mo $ 7,99 / mo $ 12,99 / mo
Doména zadarmo
Hosting zadarmo
Zadarmo reklamné kredity
Odstrániť doplnky
Pomocník pre SEO
Mobilné stránky
E-mail zadarmo
Prioritná podpora
Prijímajte platby

Sitey vs eHost vs HostGator

Umožňuje porovnávať niektoré z funkcií Sitey s eHost a HostGator. Skontrolujte tiež kupóny alebo špeciálne zľavy, ktoré ponúkajú.

sITEeHostHostgator
Cena základného plánu $ 6.99 / mo $ 2,75 / mo $ 3.95 / mo
Doména zadarmo
1-Kliknite na Nastavenie WordPress
Drag and Drop Editor
Šablóny zadarmo
Zadarmo reklamný kredit
Garancia vrátenia peňazí 30-dňový 45-Day 45-Day
Podpora 24/7
Kupón / Špeciálna ponuka nikto ZLAVA 50 60% ZĽAVA (použite kupón BUILDPATH)
Uč sa viac Navštíviť webovú stránku Navštíviť webovú stránku Navštíviť webovú stránku

Celkový konsenzus

Ak má táto služba negatívny bod, znamená to, že nie je úplne zadarmo. Dobrá správa je, že s programom Sitey môžete začať s bezplatným programom a potom upgradovať na ktorýkoľvek z vyššie uvedených balíkov. Výsledkom bude vyskúšanie služby a rozhodnutie, či chcete vykonať poslednú investíciu.

Okrem toho sa spoločnosť Sitey nielen považuje za kvalitnú službu vytvárania webových stránok pre túto kontrolu, ale je tiež dobre známa v tomto odvetví. Mnoho používateľov označilo Sitey ako typ služby webdizajnu, ktorá poskytuje koncovým používateľom všetky funkcie, ktoré by mohli potrebovať..  

A čo je najdôležitejšie, Sitey je typ služby vytvárania webových stránok, s ktorou môže niekto pracovať.

Tam sú niektoré služby, ktoré z neho robia výzvu alebo vyžadujú odborné znalosti, avšak s Sitey môže v podstate ktokoľvek pozerať cez šablónu, presúvať a pustiť svoje stránky, zaregistrovať sa do servisu a využívať množstvo dostupných funkcií. Vďaka tejto vysoko kvalitnej a zjednodušenej používateľskej skúsenosti môže každý, kto sa snaží vytvoriť webovú stránku – robiť. Prístupnosť, jedinečné funkcie, podpora a kvalita sú najvyššou krásou servera Sitey, a preto ho môžeme medzi tvorcami webových stránok hodnotiť ako 4/5 hviezdičky..

8.5 Celkové hodnotenie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map