Registrácia pomocou programu Bluehost a inštalácia WordPress

Úplné zverejnenie: WebsiteSetup získava províziu, ak si kupujete Bluehost prostredníctvom odkazov na sprostredkovanie v tejto príručke. Takto aktualizujeme naše webové stránky a zlepšujeme návody. Ďakujem za tvoju podporu!Krok 1: Prejdite na stránku Bluehost.com

Ak sa chcete zaregistrovať v službe Bluehost, jednoducho choďte na stránku Bluehost.com

Akonáhle sa dostanete na ich domovskú stránku, s týmto vás privítajú.

vstupná stránka Bluehost

Ak sa vám páči to, čo vidíte, stačí kliknúť na „Začíname“, takže môžete prejsť na ďalší krok, ktorým je krok 2:

Krok 2: Vyberte plán hostenia

Pri výbere plánu hostingu majte vždy na pamäti svoj účel.

Staviate malú osobnú webovú stránku ako koníček? Stredne veľká až veľká webová stránka pre vaše podnikanie? Nech už je váš účel akýkoľvek, nezabudnite si vybrať hostingový plán, ktorý ponúka to, čo potrebujete.

V tejto príručke vyberieme základný zdieľaný plán hostenia. Základný plán je dobrou voľbou, ak práve začínate a ešte nemáte na svojich webových stránkach záplavu. Zatiaľ nemusíte zbytočne míňať svoje ťažko zarobené peniaze na iné plány – vždy môžete vykonať upgrade neskôr.

V prípade, že vás zaujíma zdieľaný hosting (a.k.a zdieľaný hosting serverov), jedná sa o najbežnejšiu a najdostupnejšiu formu hostenia webových stránok. Prostredníctvom tohto typu hostenia webových stránok používatelia zdieľajú zdroje zabezpečeného servera alebo skupiny serverov, aby ich webové stránky mohli byť v prevádzke.

Po registrácii do jedného zo zdieľaných hostingových plánov spoločnosti Bluehost sa nebudeme musieť starať o správu serverov a opravy platforiem.

V skutočnosti:

Ak chcete hlbšie ponoriť do toho, čo ponúkajú, vyskúšajte si webhostingové funkcie spoločnosti Bluehost.

BHhostingplans
Začnite so „základným“ plánom. Ak potrebujete, môžete kedykoľvek inovovať.

Krok 3: Zabezpečenie názvu domény

Po výbere plánu bude ďalším krokom zadanie názvu domény.

BHdomain
Ak si ešte nie ste istí názvom domény, je možné tento krok zatiaľ preskočiť.

Napriek populárnemu názoru:

Názov vašej domény nemusí končiť „.com“. Ako názov svojej domény môžete použiť „.org“, „.net“, „.us“, „.biz“ alebo „.info“. To je užitočné najmä v prípade, že vaša prvá voľba nie je k dispozícii. Stačí zadať svoju doménu a kliknúť na „Ďalej“.

Ak ešte nie ste pripravení zadať názov domény, môžete vždy vykonať tieto kroky ako priradiť doménové meno ak ste sa rozhodli urobiť to neskôr.

Ak už názov domény máte, stačí ho zadať do formulára „Použiť doménu, ktorú vlastníte“ a kliknúť na „Ďalej“.

Krok 4: Vyplňte svoje údaje

Ďalším krokom je vyplnenie požadovaných informácií. Musíte zadať svoje meno, priezvisko, krajinu, ulicu, mesto, PSČ, telefónne číslo a e-mailovú adresu..

Upozorňujeme, že vaše potvrdenie sa odošle na e-mailovú adresu, ktorú zadáte.

Zadanie názvu firmy je voliteľné.

BOsobné informácie
Docela štandardné veci.

Krok 5: Skontrolujte svoje „Informácie o balíku“ a dokončite registráciu

Ďalším krokom je prejsť nadol a skontrolovať informácie o balení. Skontrolujte doplnky, ktoré sú predvolene zahrnuté. Nezabudnite skontrolovať iba tie, ktoré potrebujete.

Informácie o balíku BH
Vyberte si plán a rozhodnite sa, ktoré z voliteľných doplnkov, ktoré potrebujete (všetky možnosti opísané nižšie).

Tu je to, čo môžete zvážiť:

Ochrana súkromia domény: Táto služba stojí mesačne 0,99 USD (účtované ročne 11,88 $ ročne). Pomáha vám udržiavať vaše osobné informácie (napr. Vaše meno a adresu) v súkromí. Získajte to iba v prípade, že potrebujete zachovať anonymitu svojich webových stránok a informácií o doméne.
Zabezpečenie SiteLock: Táto služba stojí 1,99 USD mesačne (účtované ročne 23,88 $ ročne). Tento doplnok overuje vašu e-mailovú adresu, fyzickú adresu a telefónne číslo. Táto funkcia by mohla pomôcť zákazníkom preukázať svoju dôveryhodnosť, ak plánujete na svojom webe predať produkt alebo službu.
CodeGuard Basic: Táto služba stojí 2,99 dolárov mesačne (účtované do konca obdobia hosťovania). Poskytuje to zvýšenú bezpečnosť vášho webu tým, že ho pravidelne zálohujete. To vám uľahčí návrat k predchádzajúcemu uloženiu, ak sa niečo stane alebo ak urobíte chybu
Bluehost SEO Tools Start: Táto funkcia stojí ďalších 1,99 USD mesačne (účtované ročne 23,88 $ ročne). Bluehost tvrdí, že tento nástroj vám môže pomôcť získať hodnotenie vyhľadávacích nástrojov.
1 Poštová schránka balíka Office 365: Tento doplnok je k dispozícii zadarmo počas prvých 30 dní. Ide o bezpečnú a spoľahlivú e-mailovú platformu založenú na spoločnosti Microsoft.

Platba BH
Ak chcete používať službu PayPal, kliknite na odkaz Ďalšie možnosti platby a zobrazí sa možnosť PayPal.
BH jemná tlač
Pred konečným rozhodnutím dajte drobnú tlač dobre

Upozorňujeme, že suma uvedená v každom pláne sa fakturuje ročne. Možno vás prekvapí zistenie, že spoločnosť Bluehost odpočítala paušálnu sumu namiesto uvedenej mesačnej ceny.

Mali by sme spomenúť, že spoločnosť Bluehost má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže počas tohto obdobia sa môžete kedykoľvek odhlásiť.

Možno však použiť:

To sa nevzťahuje na doménu. Ak dostanete doménu od spoločnosti Bluehost a potom ju zrušíte v priebehu prvých 30 dní, odpočítajú si potrebnú sumu za ročný poplatok za doménu. Preto majte na pamäti, že by ste niekedy mali získať peniaze späť.

Po dokončení tohto kroku vás toto potvrdenie privíta.

BH úspech
Úspešne ste sa prihlásili do služby Bluehost.

POZNÁMKA: Nezabudnite si vytvoriť nové heslo pre svoj účet Bluehost.

Môžete si tiež všimnúť, že Bluehost pre vás vytvorí stránku po registrácii. Túto stránku môžete odstrániť tak, že prejdete na „Spravovať web“, potom kliknete na „Nastavenia“, prejdite nadol do dolnej časti stránky a potom Odstrániť web.

Krok 6: Nainštalujte WordPress pomocou inštalácie „One-Click“ spoločnosti Bluehost.

Po dokončení registrácie do služby Bluehost je ďalším krokom inštalácia programu WordPress a začatie nastavovania vašich stránok. Bluehost umožňuje inštaláciu WordPress ľahko a rýchlo.

1. Na začiatok sa stačí prihlásiť do svojho účtu Bluehost a kliknúť na „Moje stránky“ a potom na „Vytvoriť web“.

BH vytvoriť webovú stránku

2. Pomenujte svoj nový web WordPress s názvom a sloganom.

Informácie o mieste BH

3. Ďalej vyberte doménu, ktorú chcete použiť pre TÚTO WEBOVÚ STRÁNKU WORDPRESS, a zrušte začiarknutie políčok, ktoré nepotrebujete. Nezabudnite vziať na vedomie adresu URL, používateľské meno a heslo svojej webovej stránky WordPress.

Nastavenie stránky BH

BH wordpress success

4. Teraz je čas vybrať si tému. Môžete si vybrať z nainštalovaných tém alebo ľubovoľného z bezplatných motívov WordPress.

BH témy

5. Odtiaľ je ďalší krok len na vás.

Chcete vytvoriť kontaktnú stránku, ktorá ľuďom pomôže osloviť vás? Možno chcete na svoj web pridať obsah? Možno budete chcieť pridať obrázky alebo viac stránok?

Bluehost vám umožňuje robiť všetky tieto veci jednoducho jednoduchým umiestnením kurzora myši nad každú možnosť a kliknutím na tlačidlo „Poďme“.

BH ďalšie kroky

Blahoželáme! Váš web WordPress je teraz funkčný!

Otázky, problémy, pripomienky? Zanechať komentár.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map