Recenzie SiteBuilder.com


Zdá sa, že SiteBuilder.com vám poskytuje jednoduchý webový tvorca drag-and-drop zadarmo.

“Zadarmo”…

Hmm, vydržme sekundu! Je SiteBuilder tou správnou spoločnosťou?

Poďme zistiť…

Poznámka: Predtým, ako preskúmame SiteBuilder, vám chcem odhaliť dve veci:

 1. SiteBuilder.com je presne ten istý webový tvorca, aký používa web WebsiteBuilder.com.
 2. Umožňujú vám vytvoriť veľmi obmedzený základný web zadarmo a trochu vás nikel a desetník ohľadne ďalších doplnkových funkcií. Napríklad, ak chcete internetový obchod, musíte upgradovať na svoj najvyšší plán – $ 20 / mesiac.
 3. Osobne vždy radím svojim priateľom a klientom, aby nepoužívali ŽIADNE webové stránky. Dôvodom je skutočnosť, že ak na svojej platforme vytvoríte webovú stránku, nebude ju možné presunúť inde, ak to budete v budúcnosti potrebovať. Odporúčam vám používať WordPress na akejkoľvek dobrej webhostingovej službe (pozrite si môj zoznam najlepších hodnotených dostupných webhostingov na rok 2017), ako sú BlueHost, HostGator alebo iPage.

Takže teraz viete, ako sa naozaj cítim …

Moja úplná recenzia stránok SiteBuilder.com je nižšie, rovnako nezaujatá, ako sa mi podarilo dosiahnuť:

Tri kroky na vytvorenie vášho webu

Vytvorenie webovej stránky na webovej stránke vytvorilo tri jednoduché kroky. Keď navštívite webovú stránku, postup je nasledujúci:

 • Vyberte názov domény: SiteBuilder vyžaduje, aby ste pre nový web vybrali názov domény. Názov domény je úplne zadarmo, čo je pozitívna funkcia, ak sa snažíte zostať v rozpočte.
 • Vyberte šablónu: Prejdite si šablónu a vyberte si šablónu, ktorá vyhovuje vašim potrebám.
 • Spustite web: Je to celkom samozrejmý krok a ľahko sa k nemu dostanete.

Celkovo možno povedať, že pri posudzovaní procesu vytvárania vlastnej webovej stránky na serveri SiteBuilder je proces ako celok mimoriadne jednoduchý a funguje zvlášť dobre pre ľudí, ktorí sú v procese vytvárania webových stránok noví..

Pekné a profesionálne šablóny: Tisíce vopred vyrobených možností alebo vlastného dizajnu

Na vašom webe je veľa dôležitých komponentov, ale jedným z prvkov, ktorý vytvára najsilnejší dojem, je rozloženie a dizajn webu. Výsledkom je, že keď si vyberiete dizajn svojho webu, chcete si vybrať z mnohých možností. Našťastie vám SiteBuilder ponúka tisíce predpripravených šablón. Šablóny sú roztriedené podľa štýlu a rozloženia. Okrem toho, ak nenájdete vopred pripravené rozloženie, ktoré vyhovuje vašim potrebám, potom SiteBuilder tiež ponúka používateľom možnosť objednať si vlastnú šablónu..

Možnosť objednať si vlastnú šablónu zo služby budovania webových stránok nie je bežná, takže táto funkcia je pravdepodobne jednou z najsľubnejších doteraz. Ak si budete môcť objednať vlastný web, môžete si navrhnúť web presne tak, ako chcete. Okrem toho máte možnosť objednať si vlastnú webovú stránku, ktorá vám tiež umožňuje ďalej oddeľovať stránky od preplnených.

Názov domény a e-mail: zadarmo

Ďalšou vynikajúcou funkciou SiteBuilder je to, že doména a zodpovedajúci e-mail sú úplne zadarmo. Doménové mená sa zvyčajne spúšťajú pár dolárov mesačne, ale výberom bezplatnej možnosti môžete ušetriť peniaze a investovať ich do oblasti vášho webu, ktorá si vyžaduje viac pozornosti. Pokiaľ ide o e-mail, nielen je to zadarmo, ale máte tiež možnosť vybrať si ten, ktorý chcete pre svoju vlastnú stránku. Po zavedení e-mailu budete môcť zefektívniť všetky e-maily svojich webových stránok s e-mailom, ktoré určíte pre svoje stránky. Týmto sa proces vytvárania a organizovania webovej stránky značne uľahčuje.

Ak je počiatočná doména zadarmo, ak sa rozhodnete, že chcete viac doménových mien, budete ich musieť kúpiť prostredníctvom SiteBuilderu..

Reklamné kredity: Málo zadarmo

Reklamné kredity sa používajú na marketingové kampane Pay Per Click (PPC). Účelom reklamných kreditov je prilákať používateľov na váš web prostredníctvom reklamy. Reklamy sa zvyčajne získavajú prostredníctvom služieb Google Adwords, Microsoft AdCenter a Google AdWords.

SiteBuilder tiež ponúka svojim používateľom bezplatný reklamný kredit vo výške 300 dolárov. Registráciou v službe SiteBuilder sa teda môžete dostať do prevádzky nielen v čo najkratšom čase, ale môžete tiež začať inzerovať zadarmo. Je to skvelá príležitosť na zaistenie viditeľnosti vašich webových stránok hneď po ich spustení.

Nástroje SEO: Zlepšite viditeľnosť svojich stránok

Pri vytváraní webovej lokality je jednou z najdôležitejších funkcií v službe na budovanie webových stránok príležitosť zistiť, kto navštevuje váš web, koľko návštevníkov je, odkiaľ títo návštevníci prichádzajú a na aké reklamy sa kliká, aby sa dostali na stránku webové stránky. Aby sme vám pomohli zmerať výkonnosť vašich webových stránok, SiteBuilder má tiež zavedené množstvo nástrojov SEO. Pomocou nástrojov SEO môžete sledovať svoje stránky a posúvať ich na vrchol výsledkov vyhľadávacieho nástroja.

Je to dobré pre elektronický obchod / predaj online?

SiteBuilder je tiež kompatibilný s elektronickým obchodom, čo znamená, že si môžete ľahko nastaviť svoj web a založiť obchod, predávať svoje produkty online..

Systém tiež umožňuje prijímať objednávky, prijímať platby a sledovať prijaté objednávky.

Po pravde povedané, odporúčam vám to Shopify, pretože Shopify je najlepšia platforma elektronického obchodu.

Vlastnosti podpory: Základy

Pokiaľ ide o funkcie podpory, SiteBuilder ponúka používateľom základné informácie. Napríklad webová stránka ponúka technickú podporu, fakturačnú podporu a komunikáciu prostredníctvom e-mailu. Ak máte naliehavý problém, môžete naraziť na problém, pretože SiteBuilder neuskutočňuje žiadne telefonické hovory od používateľov..

NIE JE naozaj zadarmo. Freemium je skôr podobné.

Aj keď SiteBuilder ponúka veľa bezplatných funkcií, úvodná domovská stránka môže byť zavádzajúca, pretože nespomína, že existujú funkcie, ktoré nedostanete, pokiaľ sa za ne nerozhodnete platiť. Napríklad, ak hľadáte implementáciu ďalších stránok SiteBuilder, budete za ne musieť platiť. Štruktúra je nasledovná: 50 ďalších stránok beží na 50 $ / mesiac., 100 ďalších stránok beží 10 EUR / mesiac. A 500 ďalších stránok beží 25 USD / mesiac.

Okrem toho, ak hľadáte upgrade svojich služieb a funkcií, sú k dispozícii štyri možnosti:

 • osobné: Za 8,99 $ mesačne získate doménové meno a bezplatné reklamné kredity vo výške 375 $. Váš web bude navyše úplne bezplatný.
 • pre: Za 7,68 $ / mesiac dostanete doménové meno, bezplatné reklamné kredity vo výške 375 $, žiadne reklamy a nastavenie e-mailu.
 • premium: Za 11,98 $ / mesiac získate rovnaké funkcie, ako sú uvedené vyššie, a navyše získate celý rad nástrojov SEO a prioritnú podporu..
 • eCommerce: Za 18,45 USD / mesiac získate vyššie uvedené funkcie a navyše možnosť otvoriť obchod s elektronickým obchodom so všetkými potrebnými funkciami..

Pokiaľ ide o štruktúru cien, výsledky sú zmiešané. Na webe určite existujú ďalšie služby v oblasti budovania webových stránok, ktoré vám poskytujú viac funkcií za menej peňazí. Okrem toho sa zdá, že SiteBuilder skrýva skutočnosť, že niektoré z ich funkcií alebo určitých funkcií v rámci týchto funkcií sú určené iba pre platiacich zákazníkov. Pokiaľ ide o niečo, platobný systém robí službu trochu nespoľahlivou. Pre väčšinu ľudí je jednou z najdôležitejších funkcií transparentnosť a zdá sa, že v tejto oblasti chýba SiteBuilder.

Porovnanie balíkov

osobnéprepoistnéE-commerce
cena $ 8,99 / mo $ 7.68 / mo $ 11.98 / mo $ 18.45 / mo
Doménové meno Zdarma na celý život Zdarma na celý život Zdarma na celý život Zdarma na celý život
Garancia vrátenia peňazí
1 000+ šablón webových stránok
Nástroj na tvorbu webových stránok
Žiadne reklamy na webe
E-mail zadarmo
Nástroje SEO
Prioritná podpora
Obchod s elektronickým obchodom

Verdikt: Sľubná platforma, znížená o funkcie niklu a dimenzovania

Celkovo je SiteBuilder sľubnou platformou. Má základné a potrebné vlastnosti služby budovania webových stránok, funkcie sú ľahko použiteľné a sú štruktúrované takým spôsobom, ktorý vám umožňuje spustiť webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. Na druhej strane, jedným z najvýznamnejších problémov tejto služby vytvárania webových stránok je to, že jej chýba transparentnosť, pokiaľ ide o stanovovanie cien a úplné dostupné služby. Stačí vedieť, že ak chcete dostávať určité aktualizácie, musíte za ne platiť.

Navyše, ak ste profesionál a dobre sa oboznámite s procesom vytvárania webových stránok, nemusí byť pre vás SiteBuilder tou najlepšou voľbou. Na webe sú desiatky ďalších služieb, ktoré vám poskytujú viac funkcií za lepšiu cenu. Funkcie technickej podpory Sitebuilder navyše nie sú také užívateľsky prívetivé ako ostatné. Ak teda skutočne pracujete s profesionálnym úsilím, možno budete potrebovať službu na vytváranie webových stránok, ktorá vám môže poskytnúť väčšiu podporu.

Nakoniec, čo sa týka jedinečnosti, Sitebuilder v tejto oblasti tiež chýba. Väčšina z toho, čo Sitebuilder poskytuje, je plne štandardná, jedinou špeciálnou funkciou je možnosť vytvoriť vlastný web. Výsledkom je, že ak hľadáte službu, ktorá je jedinečná, rozmanitá a schopná poskytovať zaujímavejšie služby a možnosti, môžete sa rozhodnúť pre niečo iné. Celkovo je táto služba na vytváranie webových stránok dobrým staviteľom webových stránok pre začiatočníkov a spĺňa očakávania čo sa týka najjednoduchších možností..

ODPORÚČAME PRE VÁS: Zvážte skutočného hostiteľa, ako je HostGator. Tu je dôvod, prečo …

 • Ich plány webhostingu sú cenovo dostupnejšie ako SiteBuilder
 • K dispozícii je možnosť mesačnej platby, takže nemusíte kupovať rok alebo viac vopred
 • Žiadne zmluvy. Zrušiť môžete kedykoľvek.
 • Žiadne obmedzenia funkcií.
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Platformy ako SiteBuilder vás nútia zostať s nimi alebo stratiť svoje stránky. So skutočným webovým hostiteľom, ako je HostGator, môžete presunúť svoje stránky na iného webového hostiteľa, ak budete chcieť v budúcnosti.
 • cPanel ovládací panel s automatickým nastavením webovej stránky WordPress.
 • Požiadal som hostgátora o kupón, ktorý pomôže našim WHPG návštevníkom, a oni dodali! Ak chcete získať 60% zľavu z hostingu, môžete použiť promo kód BUILDPATH na serveri HostGator..

…čo?? WordPress? Áno, pomocou bezplatného doplnku s názvom Tvorca stránok SiteOrigin (otvára video YouTube na novej karte), môžete na webe WordPress vytvoriť skvelé webové stránky pomocou jednoduchého rozhrania drag-and-drop, rovnako ako tvorca webových stránok. V skutočnosti skôr, ako si kúpite akýkoľvek hosting alebo tvorca webových stránok, veľmi vám odporúčam pozrieť si nižšie uvedené video s návodom, ktoré vám ukáže, ako vytvoriť webovú stránku pomocou programu WordPress, krok za krokom! ��

Dajte mi vedieť, ak máte nejaké otázky týkajúce sa SiteBuilder alebo SiteBuilder vs HostGator; a pokojne môžete zanechať recenziu, v ktorej podrobne popíšete svoje skúsenosti ako zákazníka SiteBuilder.

na zdravie,

Johnny
WHPG

4.5 Celkové hodnotenie
SiteBuilder: Neodporúča sa

Sľubná platforma znížená z dôvodu nedostatočnej transparentnosti v oblasti stanovovania cien a toho, čo skutočne získate, v porovnaní s tým, za čo budete musieť zaplatiť, keď ju budete potrebovať. Tiež, ak tu vytvoríte webovú stránku, ste s nimi na celý život. Odporúčam vám ísť s dobrým webovým hostiteľom cPanel, ako je BlueHost alebo HostGator. Môžete tiež navštíviť porovnanie najlepších poskytovateľov hostingu cPanel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map