Recenzie eUKhost Hosting

EUKhost bol založený v roku 2001 a odvtedy sa stali jednou z najväčších spoločností poskytujúcich webhosting vo Veľkej Británii. Spoločnosť eUKhost Ltd. je prevádzkovaná z ich sídla v Leedse a dátových centier v Maidenhead a Milton Keynes. V eUKhost nájdete nízke a spoľahlivé služby webhostingu. Dnes hosťuje vo svojich dvoch ultramoderných zariadeniach dátového centra vo Veľkej Británii viac ako 35 000 zákazníkov a obsluhuje viac ako 70 000 webových stránok po celom svete. Od vstupných balíkov zdieľaného hostingu až po súkromné ​​klastre získava EUKhost 2. miesto v našich rebríčkoch najlepších britských webhostingových spoločností..


logo eUKhost
UPTIME
910
SPEED
865
PODPORA
890
CENA
945
VLASTNOSTI
815
ZELENÁ
800
INOVAČNÉ
815

Tím eUKhost – S viac ako 100 zamestnancami, ktorí pracujú pre eUKhost, je k dispozícii priateľská a informovaná technická podpora, fakturačné a predajné tímy 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby zodpovedali všetky vaše prípadné otázky. Spoliehajú sa na svoju silne vybudovanú tímovú jednotu, aby slúžili klientom čo najúplnejším a najrýchlejším možným spôsobom.

Technológia eUKhost – Je dôležité mať spoľahlivý webhosting pre web vašej firmy alebo organizácie. Ich technológia ich skutočne odlišuje od ostatných spoločností. Ich webové servery sú umiestnené v prvotriednych dátových centrách, ktoré sa vyznačujú pokročilou redundanciou, fyzickou bezpečnosťou a niekoľkými rýchlymi sieťovými pripojeniami. To zaisťuje, že eUKhost poskytuje najspoľahlivejšie možné prostredie webhostingu a dodáva váš obsah a webové stránky bleskovou rýchlosťou. CKanel Webhostingu EUKhost je ideálny pre jednotlivcov i profesionálov na hosťovanie osobných webových stránok, blogov a fór. Či už chcete presunúť svoje webové stránky alebo pracovať na ďalšom veľkom projekte, hosting cPanel je skvelou voľbou pre malé a stredné webové stránky a blogy. Poskytuje vám úplnú kontrolu nad webhostingom s popredným ovládacím panelom cPanel – s užitočnou ponukou doplnkov, ktoré sú súčasťou ako Softaculous na inštaláciu softvéru na jedno kliknutie, nástrojov SEO a oveľa viac.

Služby eUKhost – S ich produktmi zatiaľ nie sú spojené žiadne skryté poplatky alebo cena, ktorú vidíte, je cena, ktorú zaplatíte. Takisto majú 30 dňovú politiku vrátenia peňazí na väčšinu svojich produktov a služieb. Poskytujú kvalitnú technickú podporu 24x7x365 prostredníctvom živého chatu, lístkového systému, helpdesku, telefónu a na svojich webových fórach hostingu..

Webový tvorca eUKhost – Spoločnosť eUKhost oznámila uvedenie svojej prvej významnej novej služby, ktorá je špeciálne určená pre netechnických používateľov. Vytvorte si webovú stránku – pomocou inovatívneho nástroja na tvorbu prítomnosti na webe od spoločnosti Parallels – je veľmi jednoduchý a jednoduchý spôsob, ako navrhnúť, vyvinúť a spravovať svoju vlastnú webovú stránku bez akýchkoľvek technických znalostí. Vďaka integrovanému nástroju na tvorbu webových stránok je všetko vzdialené len pár kliknutí a je v perfektnom dosahu. Vyše 100 šablón dostupných v 10 kategóriách si môžete vybrať. Svoju šablónu si môžete prispôsobiť tak, aby zodpovedala vášmu webu. S integrovanými modulmi, ako je nakupovanie online, komentovanie, blogy, sociálne zdieľanie, vložené video a ďalšie.

Umiestnenie servera eUKhost – eUKhost má viac ako 1200 serverov umiestnených v dvoch moderných zariadeniach dátového centra, ktoré sa nachádzajú v Maidenhead Berkshire vo Veľkej Británii.

NÁVŠTEVA A ZÍSKAJTE NÁŠ £3.33/mo. CENA

hostené domény eUKhost

technický

 • 99,95% záruka dostupnosti, ak nie je prevádzková doba splnená, vráti zákazníkovi 5% z mesačného poplatku za každých 30 minút prestojov (až do 100% mesačného poplatku zákazníka)
 • Dátové centrá vo Veľkej Británii
 • Viacnásobné rýchle sieťové pripojenie
 • Redundancia siete BGP od spoločnosti Simply Transit
 • Plne monitorovací systém
 • Úplné a prírastkové zálohy
 • Kompletná ochrana vďaka automatickému monitorovaniu e-mailov pre detekciu a čistenie vírusov
 • 24/7 bezpečnostný personál
 • Nič sme nenašli

podpora

 • 24/7 technická podpora
 • E-mailová podpora 24/7
 • Telefonická podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Podpora lístkov 24/7
 • Podpora 24/7 Live Chat
 • Veľmi rýchly čas odozvy live chatu
 • Bohatá databáza poznatkov
 • 100% interná podpora tímu
 • Plány sú dostupné na platformách Linux aj Windows
 • Čas odozvy lístkov a e-mailov – do 1 hodiny

stanovenie ceny

 • Kedykoľvek Záruka vrátenia peňazí – 30 dní na úplné vrátenie peňazí. Žiadosti o vrátenie prostriedkov po 30 dňoch sa vrátia na základe pomeru času, ktorý sa nevyužil.
 • Ponúkajú obrovské zľavy – až 50%
 • Nárok na vrátenie platby majú iba účty prvýkrát

Výkon webhostingu

Pri tejto kontrole sme použili niektoré z najlepších nástrojov webhostingu na vyhodnotenie metrík eUKhost. Najprv sme skontrolovali štatistiku používania eUKhost, čo znamená, koľko stránok je hostiteľom eUkhost. Ako vidíte na obrázku nižšie, eUkhost berie 1,1% z britského trhu webhostingu alebo okolo 70 000 hostených webových stránok..

hostené domény eUKhost

eUKhost hostí okolo 35 000 domén .UK, ktoré môžete vidieť na obrázku nižšie:

hostené domény eUKhost

V nasledujúcom zozname sú webové stránky zoradené podľa počtu ľudí na svete, ktorí navštívia každú stránku do jedného mesiaca. Zahŕňa 20 najlepších webov s odhadovanou návštevnosťou a tiež stránky s prevádzkou, ktorú spoločnosť Quantcast nezávisle overila a sú hostené serverom eUKhost. Rozhodli sme sa vybrať webovú stránku: LINUXMINT.COM a dôkladne ju otestovať.

eUKhost top20 webové stránky

Vybrali sme webovú stránku: LINUXMINT.COM / náhodne vybrali, hostili sme eUKhost / a dôkladne to otestujeme: Traceroute testuje sieťové pripojenie k serveru; Záťažová skúška; Ping test z niekoľkých miest; Monitory uptime a mnoho ďalších.

záver

eUKhost vám poskytuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie, hostenie a údržbu webovej stránky. Ešte lepšie je, že služba je spoľahlivá britská hostingová spoločnosť s veľkým zastúpením v celej krajine s dvoma dátovými centrami v Readingu, Maidenhead a Milton Keynes. Kým balíčky eUKhost môžu byť obmedzenejšie ako niektorí zo svojich súperov, služba sa o to postará so silným zoznamom funkcií.

Navštívte eUKhost: http://www.eukhost.com/

A tu sú niektoré z webhostingových služieb, ktoré sme skontrolovali a odporúčame vám:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

a tu si môžete prečítať najlepšie recenzie webhostingu vo Veľkej Británii a náš najlepší hosting WordPress vo Veľkej Británii

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map