Recenzia webového servera Pickaweb

Pickaweb má všetko, čo potrebujete na úspech online. Poskytujú vám veľa funkcií z krabice, ktoré oslovujú profesionálov aj amatérov a všetko, čo s nimi je výnimočná úroveň podpory. Zistite viac o PickaWeb v našej úplnej kontrole.


Webový server Pickaweb
UPTIME
980
SPEED
951
PODPORA
962
CENA
943
VLASTNOSTI
975
ZELENÁ
979
INOVAČNÉ
964

Pickaweb bola založená v roku 1999 s jedným cieľom: urobiť rýchly, spoľahlivý a cenovo dostupný webhostingový servis. Pickaweb je popredná Británia / všetky ich servery sa nachádzajú v dátovom centre v Londýne / webhostingovej spoločnosti, ktorá ponúka vynikajúce riešenia hostenia webových stránok..

Rýchly, spoľahlivý a cenovo dostupný hosting – Ich webhostingová sieť je založená na rýchlych a spoľahlivých operačných systémoch Linux a Unix. Pickaweb značne investuje do najnovšej cloudovej infraštruktúry s vysokou dostupnosťou Jednotky SSD (SSD) pre vyššiu rýchlosť a spoľahlivosť. Používajú iba vybavenie triedy Enterprise. Ich servery sú plné pamäte RAM a sú veľmi silné a odolné. Pickaweb London Datacentre garantuje dostupnosť siete 99,9%, ale skutočná dostupnosť za posledný mesiac bola 100%.

Blesk rýchlo – Pickaweb nastavil svoje servery s nakonfigurovaným softvérom LiteSpeed, čo znamená rýchlejšie načítanie webových stránok. LiteSpeed ​​Web Server využíva menej CPU a pamäte ako Apache a toto použitie zostáva predvídateľné aj pri dopravných špičkách alebo DDoS útokoch. Aby sme lepšie pochopili, prečo je rýchlosť vašej hostingovej spoločnosti tak dôležité, môžete skontrolovať náš infographic.

Nainštalujte stovky najpopulárnejších nástrojov, ako sú WordPress, PrestaShop, Joomla, Magento, Drupal a oveľa viac.

zabezpečenia – fyzické zabezpečenie začína pri prednej bráne, celé miesto je chránené obvodovým plotom s výškou 3 metre a monitoruje ho IP CCTV akreditovaným bezpečnostným personálom 24x7x365. Virtuálna bezpečnosť je pre Pickaweb veľmi dôležitá, preto často aktualizovali jadro servera, ovládací panel, apache, PHP, MySQL, Exim atď. Poskytujú tiež firewall a službu filtrovania nevyžiadanej pošty..

Prečo milujeme Pickaweba

Servery Pickaweb sú úplne zálohované pomocou softvéru r1soft. Pravidelne denne, týždenne a mesačne zálohujú, aby boli extra bezpečné. V podstate sú vaše dáta v Pickawebe bezpečné.

Vlastnosti – dokonca aj najlacnejšie ponuky zdieľaného hostingu, ktoré server Pickaweb ponúka, sú vybavené všetkými dôležitými funkciami, ktoré vám umožnia spustiť vaše stránky – ovládací panel ľahko použiteľný / cPanel /, inštalácia jedným kliknutím, napríklad WordPress, PrestaShop, Joomla, Magento, Drupal atď., Anti Spam , Bezplatná migrácia webových stránok, Tvorca webových stránok, Dreamweaver a FTP, Prémiová podpora a Plná 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Výnimočné úrovne podpory – Pickaweb poskytuje telefonickú podporu, živý chat a e-mail 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Každý člen tímu je plne vyškolený na znalosť spoločnosti a služieb vo vnútri a von, plynule anglicky a má vynikajúce technické zručnosti.

Prečo milujeme Pickaweba

Vďaka prakticky žiadnym čakacím dobám na rozhovoroch a telefóne získate jednu z najlepších možností podpory na trhu!

V neposlednom rade sme vzali do úvahy užívateľské recenzie z jedného z najlepších recenzných webov – TRUSTPILOT a je to 9.8 / 10 z viac ako 150 recenzií.

NÁVŠTEVA Logo Pickaweb A ZÍSKAJTE ZĽAVU

technický

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Zadarmo nastavenie; prevod
 • Zdarma 1 Kliknite na Inštalácie aplikácií
 • Zadarmo ľahko použiteľný nástroj na tvorbu webových stránok
 • cPanel a FTP prístup
 • Nové rýchle servery so skvelým výkonom
 • Najmodernejšie datacentrum v Londýne
 • Používanie 10K SAS pevných diskov
 • Hosting SSD
 • Plán hostenia rozpočtu vám neumožňuje používať databázy MySQL

podpora

 • 24/7 technická podpora
 • 24/7 linka podpory Spojeného kráľovstva
 • Bezplatná migrácia webových stránok
 • 24/7 Live Chat a telefonická podpora
 • Čakanie na chat a telefón nie je čas
 • Bohatá databáza poznatkov
 • Videonávody
 • Nič sme nenašli

stanovenie ceny

 • Flexibilné plány
 • Rozpočtový plán začína od 2,49 GBP / mesiac.
 • 30 dní vrátenie peňazí
 • Musíte si kúpiť Starter Plan /£3.99/mo./, pretože plán rozpočtu neponúka databázy MySQL

Výkon webhostingu

Výsledky testu Pickaweb

Prvý a pravdepodobne najdôležitejší nástroj je Ping test:

Ping vám umožňuje otestovať dosiahnuteľnosť hostiteľa a zmerať čas spiatočky pre správy odoslané z pôvodného hostiteľa do cieľového počítača..

Výsledky kontroly hostiteľa ukazujú veľmi rýchly ping z Veľkej Británie – menej ako 1 ms!

Výsledky testu Pickaweb

Pingdom otestujte rýchlosť na svojom serveri v Amsterdame.

Ako vidíte, web WordPress, ktorý je už roky funkčný, sa načítal o 97% rýchlejšie ako ostatné testované stránky s výkonom 93/100..

Čas načítania webovej stránky bol 493 ms.

Výsledky testu Pickaweb

Záťažový test od LoadImpact pomáha určiť schopnosť zvládnuť určité množstvo používateľov (zaťaženie) na vašich webových stránkach. Cieľom je zistiť, akú výkonnosť bude mať váš web, keď bude vystavený očakávanému a stresujúcemu zaťaženiu.

Aj keď 25 používateľov prehľadáva našu webovú stránku, doba načítania je rovnaká (menej ako 3 s.) Všetkým.

To sú niektoré veľmi dobré náznaky.

Môžete tu tiež skontrolovať ďalšie webhostingové spoločnosti z Veľkej Británie, recenzie a porovnanie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map