Recenzia webhostingu Heart Inetrnet UK

Spoločnosť Heart Internet sa z niekoľkých dôvodov dostala na vrchol našej tabuľky prehľadov webhostingu v Spojenom kráľovstve. Sú to 100% britská hostingová spoločnosť, čo znamená, že z toho získate všetky výhody – dátové centrum so sídlom vo Veľkej Británii pre rýchle dodanie obsahu a internú technickú podporu pripravené vyriešiť akékoľvek problémy 24×7. Viac o Heart Internet nájdete v nižšie uvedenej recenzii.


Srdce Internet
UPTIME
999
SPEED
994
PODPORA
982
CENA
938
VLASTNOSTI
983
ZELENÁ
940
INOVAČNÉ
988

Špičková technológia zárezu. Servery Heart Internet sú hostené v najmodernejších britských dátových centrách. To zaisťuje veľmi nízky ping a rýchle doručenie publiku vo Veľkej Británii. Ich hostingová platforma je plne vyvážená, čo znamená, že iné webové stránky sa nikdy nespoliehajú na jediný server a nespomaľujú ich špičky v prevádzke. Podľa štatistík z roku 2009 sú časy pôsobenia naozaj pôsobivé Netcraft, Heart Interent má za posledný mesiac 100% dostupnosť a 99,98% v minulom roku s 99,82% úspešnými požiadavkami.

Heart Internet ponúka všetky druhy hostingových plánov od zdieľaného hostingu po virtuálne súkromné ​​servery a špecializované servery. To je dôvod, prečo je veľmi škálovateľný a ak sa váš blog alebo obchod zväčší, môžete sa ľahko presunúť na väčší server. Tu nájdete zdieľané plány hostenia. Odporúčame plán Home Pro, pretože vám poskytuje viac priestoru na prevádzku. Dodáva sa s neobmedzeným priestorom, šírkou pásma, databázami a ftp účtami. Poskytuje tiež prístup ku všetkým funkciám elektronického obchodu ak inštaláciám aplikácií typu WordPress, Joomla alebo Magento, ktoré sú skvelé pre začiatočníkov, jedným kliknutím. Tu môžete porovnávať všetky zdieľané funkcie hostenia, ktoré poskytuje internet na internete.

Podpora je jednou z najdôležitejších funkcií pri výbere hostingu a Heart Internet má veľkú podporu. Akékoľvek problémy môžu vyriešiť technickí pracovníci Spojeného kráľovstva zo 100%. Majú možnosť Live Chat, telefónne číslo vo Veľkej Británii a systém Ticket Support. Je k dispozícii 24x7x365 a prichádza zadarmo s akýmkoľvek hosťovacím plánom, ktorý si vyberiete. Podpora dokonca bezplatne prevedie váš obsah z vášho starého hostingu (okrem hostingu Starter Pro, ktorý stojí 9,99 GBP).

Čo sa týka ceny, Heartinternet môže byť o niečo drahší. Za 2 999 GBP / m môžete získať program Starter Pro, ktorý je v poriadku, a vďaka nemu získate všetky výhody technológie a podpory zo služby Heart Internet, ale má aj veľa obmedzení. Aby ste mohli využívať všetky slobody a skvelé funkcie, ktoré poskytuje tento poskytovateľ hostingu, odporúčame plán Home Pro, ktorý je 9,00 GBP / m, ale má neobmedzený priestor a šírku pásma, takže sa s tým nikdy nebudete musieť starať. Môžete vyskúšať službu a zistiť, či sa vám to páči, pretože všetky zdieľané hostingové plány prichádzajú s 30 dňovou zárukou vrátenia peňazí.

Ďalším kritériom, ktoré používame na hodnotenie hostingových spoločností, sú recenzie ich zákazníkov. Heart Internet má cenu PC Pro Awards za najlepší webhosting – cenu 2013 a 97% ich čitateľov odporúča tento hosting svojim priateľom. Môžete tiež pokračovať cvrlikání a skontrolujte, čo skutoční ľudia hovoria o službe Heart Internet.

NÁVŠTEVA logo srdca A ZÍSKAJTE PLÁN ZĽAVY

srdce internet

technický

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Nastavenie a prenos zadarmo (s plánom Home Pro a vyšším)
 • Neobmedzený prenos, e-maily, DB (s plánom Home Pro a vyšším)
 • Datacenter so sídlom vo Veľkej Británii
 • Rozšírený ovládací panel
 • Nové rýchle servery so skvelým výkonom
 • Iba 400 MB poštové schránky, väčšie sú k dispozícii za príplatok
 • V hostiteľskom pláne Start Pro (najzákladnejší plán) chýba veľa technických špecifikácií, takže ho pred nákupom skontrolujte a uistite sa, že spĺňa vaše potreby..

podpora

 • Inhouse tech technický tím so sídlom vo Veľkej Británii
 • Telefonická podpora Spojeného kráľovstva a Live Chat
 • SysAdmins sa postará o vaše lístky do 1 hodiny počas pracovných hodín a maximálne 24 hodín.
 • Podpora je skvelá, žiadne pády.

stanovenie ceny

 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Flexibilné plány
 • Majte základný plán, ktorý je primerane lacný
 • Začína sa od 2,99 £ / mesiac.
 • Plán, ktorý sa dodáva so všetkými funkciami, je 9,00 GBP

Backendová kontrola

Heart Internet má vlastný ovládací panel, ktorý je k dispozícii aj pre mobilné zariadenia, takže môžete svoje stránky spravovať aj na cestách. Veľa aplikácií na 1 kliknutie umožňuje rýchle inštalácie a veľa bezplatných šablón a grafiky, ktoré sa majú použiť pri vytváraní vašich webových stránok. K dispozícii je tiež nástroj na tvorbu webových stránok a zoznam všetkých technológií, ktoré môžete vidieť v tabuľke porovnávajúcej hostingové plány.

A tu sú niektoré z webhostingových služieb, ktoré sme skontrolovali a odporúčame vám:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

a tu si môžete prečítať najlepšie recenzie webhostingu vo Veľkej Británii a náš najlepší hosting WordPress vo Veľkej Británii

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map