Recenzia WebHostingHub

„Určite zamerané na nováčikov. Správy ukazujú, že hosting je rýchly, ale podpora zákazníkov môže byť pomalá. “

WebHostingHub je v oblasti webhostingových služieb celkom nový. Tento poskytovateľ je v prevádzke iba približne dvanásť rokov. Ale rovnako ako staršie hostingové spoločnosti, aj WebHostingHub si už vytvoril meno.

Je známy ako solídny poskytovateľ služieb pre osobné a malé webové stránky. Špecializujú sa na hosťovanie blogových webových stránok, takže ich funkcie sú zamerané na toto konkrétne odvetvie. Táto spoločnosť sa môže pochváliť tým, že ktokoľvek môže vytvoriť webovú stránku a dať ju online v priebehu niekoľkých minút po registrácii do svojho plánu. Ich jediný zdieľaný hostingový plán ponúka neobmedzené zdroje a ďalšie bežné vlastnosti. Jedným z dôvodov, prečo si veľa klientov vyberá WebHostingHub, je skutočnosť, že spoločnosť ponúka výber medzi dvoma dátovými centrami. Ako mnohí vedia, blízkosť dátového centra môže ovplyvniť výkonnosť webových stránok. Umožňujú svojim zákazníkom vybrať si bližšie dátové centrum a ich zákazníci si tak môžu vychutnať vyššiu efektivitu. Za špeciálnu cenu 3,99 dolárov mesačne je to už dosť dobré riešenie pre tých, ktorí hľadajú hosting so základnými funkciami.

Je dôležité uviesť, že ide o propagačnú cenu. Bežná sadzba pre program je 4,95 dolárov. Je to stále oveľa lacnejšie ako propagačné ceny iných spoločností.

[layerlider id = ”5 ″]

CENA ZA MESIAC$ 4,99UPTIME & SPEED85%
MIESTO NA DISKUUNLIVÁŠ DOMAINZADARMO
Šírka pásmaUNLICELKOVÉ HODNOTENIE8/10

Funkcie a jednoduché použitie

Pre poskytovateľov hostingu je teraz také bežné, že majú plány s neobmedzenými funkciami, ako sú miesto na disku, účty FTP, šírka pásma, databázy a e-mailové adresy. Toto získate, keď sa zaregistrujete v službe webhostinghub. Okrem toho získate aj:

• Prístup k pokročilým bezpečnostným systémom s podporou
Mier mysle pre webmasterov vychádza z vedomia, že jeho webová stránka je zabezpečená proti akémukoľvek útoku. Toto je jedna z funkcií, na ktorú je hrdý alebo na ktorú je WebHostingHub hrdý.

• Zadarmo pre webové reklamy
Vaše webové stránky neprežijú, pokiaľ nezískate veľa návštevníkov. Pomôže vám to uverejňovanie reklám na strategických miestach. Whh dáva svojim zákazníkom kredity v hodnote až 75 dolárov na použitie na reklamných slovách yahoo !, bing a google.

• Bezplatný prevod alebo registrácia domény
Ak už máte zaregistrovaný názov domény, môžete ho bezplatne presunúť na svoj účet WebHostingHub. Spoločnosť bude tiež znášať náklady na registráciu vášho prvého doménového mena, ak ešte nejaké nemáte.

• Prístup k prémiovému tvorcovi stránok
Vo väčšine spoločností získate prístup k tvorcovi stránok iba v základnej verzii. Ak si chcete vytvoriť komplexnejšiu webovú stránku, budete musieť platiť navyše.

S webhostinghubom získate bezplatnú verziu prémiovej verzie. S webhostinghubom získate bezplatnú verziu prémiovej verzie. To znamená, že získate prístup k viacerým šablónam, témam a nástrojom, vďaka ktorým bude váš web vizuálne príťažlivý a veľmi funkčný.

Spoľahlivosť

Rovnako ako iné spoločnosti, aj keď sľubuje, že ich doba prevádzkyschopnosti zostane nad 99%. Neustále inovujú svoje systémy a používajú iba najnovšie a najrýchlejšie servery a iný hardvér, aby zabezpečili vynikajúci výkon. Ich systém je neustále monitorovaný, takže akýkoľvek problém sa dá ľahko zistiť a vyriešiť bez toho, aby došlo k prerušeniu služby.

Zákaznícka a technická podpora

Ak sa chcete obrátiť na podpornú posádku webhostinghubu, môžete využiť typické možnosti: telefón, e-mail alebo live chat. Ak začínate a neviete, kde začať, môžete prejsť na ich oficiálnu webovú stránku a prečítať si ich sprievodcu hostením, aby ste získali svoje ložiská. V ich informačnej databáze sa nachádzajú aj početné články a videonávody, ktoré vám pomôžu pri riešení bežných problémov.

Konečný rozsudok

Jedinou nevýhodou, ktorú môžete vidieť pri registrácii s WebHostingHub, je to, že ponúkajú zdieľaný hosting iba prostredníctvom linuxu. Toto nie je problém, ak plánujete vytvorenie malej webovej stránky. Ak však chcete vyhradený server alebo vps alebo ak by vývojár webových stránok vyžadoval použitie servera so systémom Windows, možno budete musieť vyhľadať inú hostingovú spoločnosť..

AKTIVUJTE COUPON 3,99 dolárov
PLUS: ZÍSKAJTE ÚVERY Z 200 GOOGLE, TWITTER, BING & YAHOO!

Aktivujte kupón a otvorené stránky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map