Recenzia Vultr

Zatiaľ sme neskontrolovali možnosť hosťovania blogov, pretože sa zdá, že tento typ hostenia pravdepodobne neposkytujú.


5 Vyhradené hodnotenie

cena
$


Holé Metal Zjednodušené

Ak vyvíjate webové stránky alebo aplikácie náročné na zdroje, plán Bare Metal Simplified je pre vás vhodný. Poskytuje vám dedikované serverové prostriedky, ktoré môžete použiť na nasadenie po celom svete v priebehu niekoľkých minút. Program Bare Metal Simplified je však v súčasnosti k dispozícii iba v Ázii, Severnej Amerike a Európe.

V súčasnosti má toto riešenie iba jeden čiastkový plán, ktorý stojí 120 dolárov mesačne. Takto získate:

 • Dva 240 GB SSD
 • 8 CPU s hodinovou rýchlosťou 3,8 GHz
 • E3-1270v6 procesor
 • 32768 MB pamäte
 • Šírka pásma 5 000 GB

Fakturácia prebieha na hodinovom základe a kedykoľvek budete potrebovať ďalšie zdroje, môžete ich kedykoľvek zväčšiť.

 • Zero Noisy Neighbors – Získate 100% hardvéru servera. To znamená žiadne zdieľané prostriedky, žiadne limity vstupných / výstupných operácií za sekundu (IOPS) a merané CPU. To je to, čo v skutočnosti znamená žiť ako nájomca v serverovom prostredí.
 • Priamy prístup k hardvéru – Vultr Bare Metal neobsahuje vrstvu vizualizácie. To znamená, že máte priamy prístup ku všetkým serverovým prostriedkom, čo je vynikajúca príležitosť na urýchlenie aplikácií náročných na prostriedky.
 • Pripojiteľnosť 10GbE – S každou inštanciou dedikovaného servera získate rozbité 10GbE pripojenie k sieti. Tým sa koncovým používateľom priblížia vysoká rýchlosť a nízka latencia.

Garancia vrátenia peňazí
N / A
Miesto na disku
neobmedzený
Doménové meno
ZADARMO (1 rok)
Pozri Plány
5 Hodnotenie VPS

cena
$


Vyhradené prípady

Tento plán je hybridom medzi Cloud Compute (VC2) a Bare Metal Simplified. Poskytuje vám vyhradené zdroje, ktoré sú doplnené flexibilitou cloudu. Rovnako ako Bare Metal Simplified, zdroje nezdieľate so žiadnym iným používateľom.

Rozdiel, ktorý dedikované inštancie prináša do hosťovacieho priestoru, spočíva v tom, že si môžete prenajať určené percento vyhradených serverových priestorov a vychutnať si hodinovú fakturáciu a rýchle poskytovanie..

V rámci vyhradených inštancií existujú 4 čiastkové plány. Najnižšia cena stojí 60 dolárov mesačne a poskytuje vám 120 GB SSD. Najvyšší plán vám dáva celkom 480 GB SSD za 240 dolárov mesačne.

 • Vyhradené vCPU – Vyhradené inštancie vám poskytujú na výber až 8 vCPU. Zdieľanie CPU vôbec neexistuje.
 • Sieťové pripojenie – Každá inštancia má prístup k uplinku 1 GbE a šírke pásma až 40 TB na prenos údajov.
 • Bezplatná ochrana distribuovaného odmietnutia služby (DDOS) v Severnej Amerike – ochrana DDOS monitoruje všetku prichádzajúcu komunikáciu na zistenie akýchkoľvek anomálií. To vám poskytne pokoj na sústredenie sa na podnikanie s cieľom zvýšiť produktivitu.

Garancia vrátenia peňazí
N / A
Miesto na disku
neobmedzený
Doménové meno
ZADARMO (1 rok)
Pozri Plány

Zatiaľ sme neskúmali možnosť hostenia WordPress, pretože sa zdá, že tento typ hostenia pravdepodobne neposkytujú.

Cloud je menič technologických hier a má potenciál stimulovať podnikateľské inovácie. Jedným z dôvodov, prečo podniky ešte stále využívajú internet sila cloudu posun ich konkurenčnej krajiny je čiastočne kvôli jeho zložitosti. Spoločnosť Vultr to zjednodušuje prostredníctvom prispôsobených vysoko výkonných riešení hostenia na báze cloudu.

Prehľad

Spoločnosť Vultr bola uvedená na trh vo februári 2014 a v priebehu rokov dosiahla chvályhodný pokrok v rozširovaní pokrytia dátových centier a technickej infraštruktúry. Napríklad v máji 2015 zaviedli vysoké plány CPU av marci 2016 uviedli na trh svoje riešenie na ukladanie blokov.

K dnešnému dňu má spoločnosť nasadených viac ako 17 miliónov prípadov a obsluhovala viac ako 100 000 zákazníkov po celom svete. Preto, ak hľadáte cloudové servery pre výpočtové prípady alebo dedikované servery, ktoré vás uvedú do prevádzky a behom niekoľkých minút, Vultr má niektoré z najinovatívnejších riešení hostingu v priemysle..

Hostingové služby spoločnosti Vultr

Ako poskytovateľ vysokovýkonných cloudových serverov SSD sa spoločnosť Vultr zameriava na neustále zvyšovanie spoľahlivosti a efektívnosti svojich hostingových služieb. Či už ste vývojár, malý podnik alebo nadnárodná spoločnosť, nájdete štandardizovanú platformu spoločnosti Vultr ako jednu z najflexibilnejších a najkonkurenčnejších cien..

Vzhľadom k rastúcim a diferencovaným požiadavkám rôznych kategórií klientov Vultr ciele sa vyvinuli rôzne typy možností hostenia. Každá možnosť má vlastnosti, ktoré reagujú na segment trhu, ktorý je obsluhovaný. To znamená, že prostriedky servera môžete tiež prispôsobiť podľa svojich jedinečných potrieb. Možnosti hostenia sú nasledujúce:

Vultr Cloud Compute (VC2)

Ak hľadáte cloudový hosting, ale nie ste pripravení na dlhodobý záväzok, cloud computing (VC2) vám môže dobre poslúžiť. Je to výkonný počítač, ktorý vám umožní nasadiť do celého sveta pomocou 100% úložiska SSD spoločnosti Vultr za necelých 60 sekúnd.

Okrem iných výhod vám táto možnosť hostenia ponúka:

 • Pokročilé sieťové pripojenie – prostredníctvom cloud computingu (VC2) môžete pridať viac adries IPv4 pre každý virtuálny súkromný server, vytvoriť izolované regionálne súkromné ​​siete pre svoje inštancie a povoliť pripojenie IPv6.
 • Automatizácia nasadenia – Svoje nasadenie môžete ľahko automatizovať pomocou spúšťacích skriptov Vultr pri prvom spustení a funkcií snímok. Tieto funkcie môžete využiť priamo z vlastného rozhrania API spoločnosti Vultr.

Toto je odporúčaná možnosť, ak začínate s predbežným hosťovaním.

Holé Metal Zjednodušené

Táto voľba je určená pre používateľov s webovými stránkami a aplikáciami náročnými na zdroje. Najlepší spôsob, ako opísať nástroj Bare Metal Simplified, je vymyslieť prispôsobený hosting vyhradeného servera. Jednou z najväčších výhod tohto hostingového plánu je to, že vám umožňuje nasadenie za pár minút.

Ak vaše webové požiadavky stúpnu v ktoromkoľvek danom čase, pomocou automatizácie môžete ľahko rozšíriť ďalšie zdroje servera. špecializované funkcie hostenia v tomto pláne vám umožňuje úplnú kontrolu nad hostiteľským prostredím a neobmedzený prístup k všetkému fyzickému hardvéru, ktorý podporuje vaše webové zdroje.

Vyhradené prípady

Toto je inovatívna alternatíva k plánu Bare Metal Simplified. Pri tejto možnosti vám Vultr umožní prenajať si zlomky vyhradeného servera. Urobte inštanciu, v ktorej chcete, aby hostiteľom vašej webovej stránky bolo iba 50% vyhradeného servera. To je možné pri špecializovaných inštanciách vďaka svojej flexibilite.

V ideálnom prípade sú používateľom, pre ktorých je cloudový výpočtový plán trochu obmedzujúci a Bare Mental Simplified plán príliš pre ich potreby, najlepšie slúžia špecializované inštancie..

Blokovať úložisko

Nejde o hostingové riešenie, ale o skladovaciu službu. Pri poskytovaní služby Block Storage chce spoločnosť Vultr vytvoriť rozšíriteľné objemy úložného priestoru, ktoré môžete použiť s ktorýmkoľvek z ich plánov. Blokové úložisko je v súčasnosti obmedzené na cloudové centrum New Jersey, a preto nie je dostupné v ostatných 14 dátových centrách.

Každé úložisko blokov je replikované do 3 kópií a uložené vo vysoko dostupnom klastri. Týmto spôsobom môžete mať vždy zálohu v prípade zlyhania servera alebo akýchkoľvek iných technických problémov.

Z hľadiska výkonu a spoľahlivosti je Blokové úložisko hodnotené vysoko. Podporuje ho NVMe Enterprise SSD, čo je vysokorýchlostné rozhranie hostiteľského radiča určené pre podniky, klientske systémy a dátové centrá. Umožňuje prenos dát vysokou rýchlosťou až 1 200 MB za sekundu.

Úložisko Vultr Block Storage sa účtuje za hodinu. Najnižší balík je 10 GB SSD pri 1 USD mesačne a najvyšší je 10 000 GB úložného priestoru SSD s 1 000 $ mesačne.

Pros z Vultr

Spoločnosť Vultr investovala značné prostriedky do zlepšenia svojej hostiteľskej infraštruktúry od cloud computingu (VC2) po zjednodušený holý kov. Koncoví užívatelia, ktorí prišli s týmto, majú mnoho zjavných výhod. Nižšie je uvedený prehľad najlepších výhod, ktoré vám zaručene prinesú.

Sloboda nasadenia z ľubovoľného miesta

Vultr vám dáva príležitosť rozvíjať sa lokálne a nasadzovať globálne. Majú jednu z najväčších sietí umiestnení dátových centier zo Severnej Ameriky do východnej Ázie. Celkový počet miest je v súčasnosti 15. S týmto širokým výberom môžete nasadiť v dátovom centre bližšie k cieľovému publiku..

Ovládací panel bohatý na funkcie

Intuitívny ovládací panel spoločnosti Vultr vám umožňuje nasadiť vysoko výkonný cloudový server okamžite. Ovládací panel umožňuje prístup k inštanciám serverov, snímkam, ISO, kľúčom SSH, bránam firewall, spúšťacím skriptom a rezervovaným adresám IP z jedného hlavného panela..

To vám uľahčí okrem iného monitorovanie stavu servera prostredníctvom parametrov, ako je šírka pásma a využitie procesora.

Flexibilné operačné systémy

V priebehu niekoľkých sekúnd môžete s vybraným operačným systémom rozbehnúť novú inštanciu. Medzi operačné systémy, z ktorých si môžete vybrať, patria CentOS, CoreOS, Debian, Fedora, FreeBSD, OpenBSD, Ubuntu a Windows. Môžete tiež nahrať svoj vlastný OS.

Zabezpečené zariadenia

Všetky dátové centrá sú bezpečné a umiestnené v diskrétnych prostrediach. Fyzický prístup je obmedzený tak, aby umožňoval iba príslušný personál. V prípade zlyhania zálohovací systém vyberie dosť rýchlo a obnoví všetko späť do pôvodného stavu.

Zákaznícka podpora

Tím starostlivosti o zákazníkov môžete kontaktovať prostredníctvom predaja lístkov, sociálnych médií alebo e-mailom. Prípadne môžete využiť bohaté vedomosti, ktoré poskytuje živá online komunita spoločnosti Vultr na adrese discuss.vultr.com. K dispozícii sú tiež užitočné príručky, časté otázky a ďalšie zdroje, ktorými môžete prechádzať.

Zápory

Okrem niekoľkých menších nevýhod je Vultr skvelým hostiteľom. Mnohým zákazníkom sa však platby v prvom mesiaci trochu obmedzujú. Dobrá správa je, že získate hodnotu za každý cent, ktorý miniete.

Vývojári sa môžu stretnúť s technickými problémami, ako je blokovaný SMTP. Toto je však napravené rýchlo kontaktom s tímom podpory.

záver

Pákový efekt v cloude vám dá najazdených kilometrov pred konkurenciou. Hosting vašich webových zdrojov na spoľahlivej infraštruktúre s prístupom správcu root, 100% jadier Intel a nekonečným počtom kombinácií operačných systémov zaručuje vám a vašim klientom kvalitný webový zážitok..

9.6 Celkové hodnotenie
Vysoký výkon, bezpečné a optimalizované hostiteľské prostredie

Vultr prináša na trh jedno z najúčinnejších a najspoľahlivejších riešení hostingu na spustenie horúcich serverov rýchleho cloudu. Servery SSD majú globálnu prítomnosť prostredníctvom 15 dátových centier. To znamená, že môžete spustiť svoj web z ktoréhokoľvek z týchto regiónov a pomôcť vám tak priblížiť svoje služby publiku. CPU, ktoré Vultr používa, sú jadrá Intel najnovšej generácie. To vám zaručuje rýchle časy spracovania a rýchle nasadenie. Ich ceny sú konkurencieschopné a už za 2,50 dolárov mesačne môžete získať cloud hostingový plán.

PROS
 • Sloboda nasadenia z ľubovoľného miesta
 • Ovládací panel bohatý na funkcie
 • Flexibilné operačné systémy
 • Bezpečná infraštruktúra
 • Vynikajúca podpora zákazníkov
ZÁPORY
 • Platba vopred v prvom mesiaci trochu obmedzujúca
 • Vývojári sa môžu stretnúť s technickými problémami, ako je blokovaný SMTP
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me