Recenzia GoDaddy

Takže v súčasnosti uvažujete o možnosti GoDaddy pre svojho poskytovateľa webhostingových služieb.


Možno dokonca dúfate, že pomocou služby GoDaddy budete mať rovnako šťastie ako Walter na GoDaddy’s Superbowl 2013 Commercial, kde pobozkal Bar Rafaeli hahaha …

Aspoň so zvyškom funkcií GoDaddy môžete mať veľmi realistické a pozitívne očakávania – jednoducho nie že jeden.

GoDaddy je služba, ktorá v praxi poskytuje svojim zákazníkom atraktívny webhosting s viacerými funkciami. Je mimoriadne efektívny pre jednotlivcov, ktorí sú začiatočníkmi alebo skúsenými profesionálmi na webe.

Nižšie je uvedený prehľad GoDaddy a toho, čo môžete očakávať pri používaní tejto služby, aby ste sa uistili, že sa správne rozhodujete o svojich potrebách webhostingu..

GoDaddy a webhosting – priemyselný hráč

GoDaddy bol popredným hráčom v odbore webhostingu. V priebehu rokov sa podarilo zhromaždiť viac ako 13 miliónov zákazníkov z dôvodu dôslednej starostlivosti o zákazníka a rozsiahleho registrátora doménových mien. Tí, ktorí sa pripoja k GoDaddy, môžu očakávať veľa funkcií, ale predovšetkým je to vysoko kvalitný webhosting za primeranú cenu..

Ako funguje webový server GoDaddy

Ak chcete zistiť, či je webhostingová služba kompatibilná s vašimi webovými stránkami, je dôležité porozumieť tomu, ako určitá služba funguje. Keď si s GoDaddy kúpite plán hostenia, vaše webové stránky sa potom uložia v ich správcovi v jedinečnom DNS. Server DNS umožňuje ľuďom na celom svete prístup na vaše webové stránky a ich zobrazenie. Po splnení predbežných požiadaviek môžete zvážiť aj typ balíka webhostingu, ktorý používate. Balíky, ktoré ponúka GoDaddy, budú k dispozícii podrobnejšie nižšie.

Majte na pamäti, že tí, ktorí majú záujem o kúpu webhostingu prostredníctvom servera GoDaddy, sú povinní používať buď hostenie Linux alebo Windows. Oba systémy sú dobré, len výber, ktorý urobíte, závisí od účelu vašich webových stránok. All-in-all, jednou z hlavných funkcií GoDaddy je, že vám poskytuje konzistentné kvalitné služby a zákaznícku podporu počas celého procesu. Ak sa vyskytne problém, môžete osloviť svojich pracovníkov zákazníckej podpory a dostať odpovede na vaše otázky takmer okamžite.

Možnosti informačného panela

Používanie webhostingovej služby nie je vždy ľahké. Niektoré služby majú mätúci ovládací panel a prístrojovú dosku, vďaka čomu je celá vaša skúsenosť oveľa frustrujúcejšia. Našťastie sa GoDaddy snaží priniesť mimoriadne funkčné vlastnosti, pokiaľ ide o ovládací panel.

GoDaddy využíva cPanel verziu 11.40.1, ktorá sa veľmi ľahko používa.

Všetko je založené na vizuálnom kontexte, takže stačí sa po pohľade na panel nachádzať presne to, čo hľadáte. Panel je okrem toho k dispozícii všetkým používateľom bez ohľadu na ich plán.

Je však dôležité spomenúť, že hoci všetky majú k dispozícii ovládací panel, nie každý plán má všetky pokročilé funkcie, ktoré sú k dispozícii ostatným na ovládacom paneli. Napríklad ekonomický plán má oveľa menej funkcií ako prémiový plán.

Jedinou nevýhodou, pokiaľ ide o ovládací panel, je to, že v prípade vykonania zmien môže nejaký čas trvať, kým sa zobrazia funkcie ovládacieho panela. Štandardný časový rámec je zvyčajne 24 hodín.

Zabezpečený systém

GoDaddy je jednou z najvýznamnejších spoločností z hľadiska bezpečnosti. Na rozdiel od iných serverov webhostingu, GoDaddy nezverejňuje ekonomický plán zo základných bezpečnostných funkcií len preto, že je na najzákladnejšej úrovni..

Tí, ktorí sú súčasťou plánu ekonomiky, môžu očakávať detekciu spamu pre e-mailové účty a detekciu shellu. Vďaka týmto funkciám a ďalším, ak máte prémiový účet, môžete mať pocit, že vaše webové stránky sú na bezpečnom a spravovateľnom serveri.

Veľmi WordPress priateľský

V súčasnosti sa milióny ľudí obracajú na WordPress kvôli vývoju svojich webových stránok. GoDaddy to uznáva a snaží sa vám uľahčiť prechod, ak máte účet WordPress.

Používatelia s účtami WordPress zistia, že systém GoDaddy poskytuje automatickú inštaláciu programu. Pri inštalácii programu tiež zistíte, že všetky potrebné bezpečnostné funkcie sú v kontakte.

Preto na konci dňa to pre vás znamená menej práce a jednoduchšie nastavenie servera WordPress pomocou webhostingového servera GoDaddy..

Mimoriadne zriedkavé prestoje

Prestoje sú vážnym problémom väčšiny vlastníkov webových stránok, najmä pokiaľ ide o výber služieb webhostingu, s ktorými nie sú oboznámení.

Pokiaľ ide o GoDaddy, nemusíte sa báť prestojov, pretože s touto webhostingovou službou bude váš web online 99,9% času, čo im zaručuje.

Jednopercentný rozdiel je spôsobený nešťastiami a inými nepredvídateľnými problémami, ktoré môžu vzniknúť. Vo všeobecnosti je však GoDaddy s najlepšími službami.

Cenový plán

Je čas hovoriť o cenách, ale bude sa vám páčiť, čo chcete čítať – pokračujte ďalej.

Ekonomický plán (4,99 $ / mes.)

Ekonomický plán je ideálny pre jednotlivcov, ktorí práve začínajú, pokiaľ ide o spustenie vlastnej webovej stránky. S plánom ekonomiky môžete vytvoriť 1 webovú stránku a získať 100 GB úložného priestoru, neobmedzenú šírku pásma, 100 e-mailových adries, bezplatnú doménu s ročným plánom a možnosť zaregistrovať sa na zálohovanie a obnovenie stránok, čo je platená možnosť..

Deluxe plán (5,99 $ / mes.)

S luxusným plánom máte k dispozícii neobmedzený počet webových stránok, úložiska, šírky pásma a 500 e-mailových adries. Tento plán sa dodáva aj s bezplatnou doménou pri nákupe ročného plánu. Nakoniec existuje aj zálohovanie a obnovenie stránok, ak sa rozhodnete pre platenú možnosť.

Konečný plán ($ 7.99 / mo).

Nakoniec je konečný plán mimoriadne rozsiahly. S týmto plánom máte neobmedzenú webovú stránku, úložisko, šírku pásma, 1 000 e-mailových adries, bezplatnú doménu s ročným plánom, zálohovanie a obnovu stránok ako platenú možnosť, 2X spracovanie a výkon s operačným systémom Linux a cPanel, prémiový DNS, jednoročné SSL a certifikát na zabezpečenie údajov o zákazníkoch a zvýšenie rebríčka vyhľadávania.

Plán podľa vášho výberu bude závisieť od vašich potrieb. Konečné plány sa častejšie používajú na obchodné účely a na jednotlivcov, ktorí sa pozerajú na podnikateľskú stránku dizajnu a správy webových stránok.

zhrnutie

Celkovo je GoDaddy najlepšou voľbou pre tých, ktorí začínajú alebo majú skúsenosti s vývojom webových stránok. Keď príde na to, GoDaddy ponúka zákazníkom prvotriedny webhostingový zážitok s niekoľkými problémami a konzistentnú zákaznícku podporu, kedykoľvek je to potrebné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me