Recenzia ClickFunnels: Zničuje váš web potenciál predaja?

Či už ste profesionálom v oblasti marketingu alebo vyvíjate podnikanie alebo koníček na základe vytvárania webových stránok, správne zdroje sú nevyhnutné. Na vývoj úspešnej webovej stránky potrebujete webhosting, softvér vstupnej stránky, softvér automatickej e-mailovej adresy, softvér na testovanie rozdelenia, softvér na sledovanie pridružených programov, programátori, návrhári a ešte oveľa viac. Bohužiaľ, musíte osloviť niekoľko služieb, aby ste nastavili všetky tieto aspekty svojej webovej stránky – to znamená, kým nová služba nebude revolúciou na webe..


Vitajte vo svete ClickFunnels – tu je všetko, čo potrebujete vedieť, najmä či stojí za to tento one-stop-shop na nastavenie vašich webových stránok..

Informácie o ClickFunnels

ClickFunnels je webová služba, ktorá vám umožňuje vytvárať webové stránky venované predajným zúženiam. Aby bol tento proces jednoduchý, pohodlný a čo najjednoduchší, ClickFunnels vám ponúka všetko, čo potrebujete na vytvorenie týchto webových stránok zúženia predaja. To zahŕňa webhosting, softvér vstupnej stránky, softvér automatickej e-mailovej adresy, softvér na testovanie rozdelenia a ešte oveľa viac.

Aby sme pochopili ClickFunnels a aká je táto služba skutočne skvelá, je potrebné vedieť, čo je predajná cesta – téma, ktorá niekedy dokonca ovplyvňuje profesionálov marketingu..

Obchodné cesty a prečo ich potrebujete

Predajná cesta je nesmierne populárny a ekonomicky efektívny marketingový nástroj, ktorý privádza vašich potenciálnych zákazníkov alebo vašich cieľových zákazníkov a vedie ich procesom prechodu od záujmu o váš produkt alebo službu k skutočnému uskutočneniu nielen jedného nákupu, ale aj opakovaného nákupu. Tí, ktorí používajú zúženia predaja, dokážu lepšie kvantifikovať počet potenciálnych zákazníkov v každej fáze procesu a konvertovať viac jednotlivcov na opakujúcich sa kupujúcich..

Aby sme to ešte viac objasnili, tu je obrázok predajnej cesty:

Ako viete, predajná cesta obsahuje fázy. Najúspešnejšie kampane sú tie, ktoré usmerňujú vyhliadky zúžením od začiatku do konca.

Teraz sa možno pýtate, kde presne ClickFunnels prichádza. ClickFunnels funguje ako stránka na zachytenie vašich potenciálnych zákazníkov. Stránka na snímanie v podstate funguje ako marketingový zúženie tým, že upozorňuje potenciálnych zákazníkov na váš produkt, núti ich vyvíjať záujem, prinútiť ich, aby zvážili produkt alebo službu, umožnili im rozvíjať zámer, pomáhať im pozitívne hodnotiť rozhodnutie a nakoniec – viesť aby si kúpili váš produkt alebo službu. ClickFunnels v podstate zjednodušuje marketing a úspešný predaj vášho produktu.

Keď používate ClickFunnels, uvedomíte si, že existuje viac ako jeden typ zúženia predaja. Aj keď štandardný lievik vyššie funguje skvele, variácie môžu byť užitočné na prilákanie a získanie rôznych vyhliadok.

Výhody používania ClickFunnels

Ako uvádza ClickFunnels, tí, ktorí používajú túto webovú stránku, môžu ušetriť viac ako 1 000 dolárov mesačne. Služba ClickFunnels má okrem toho množstvo ďalších výhod, medzi ktoré patria:


  • Hosting webových stránok

Prvou výhodou používania ClickFunnels je, že služba vám umožňuje hosťovať všetok váš obsah na svojich webových stránkach. Hosting celého obsahu na serveri ClickFunnels je pohodlný, pretože sa nemusíte zameriavať na iné služby a platiť ďalšiu daň inej spoločnosti. Navyše sa zdá, že tí, ktorí používajú webhosting, sú s výsledkami všeobecne spokojní.


  • Softvér vstupnej stránky

Vstupná stránka vášho webu je prvou časťou webovej stránky, ktorú si prezerá váš potenciálny zákazník. Výsledkom je, že chcete byť čo najefektívnejší. Na uľahčenie procesu vytvárania vstupnej stránky vám ClickFunnels umožňuje navrhovať a vytvárať predajné stránky podľa vašich vlastných špecifikácií. Pri pohľade na možnosti vstupnej stránky si všimnete, že existuje veľa rôznych štýlov.

Ak chcete použiť vopred pripravené vstupné stránky ClickFunnels, môžete tak urobiť. Môžete si vybrať z siedmich rôznych typov zúžení, medzi ktoré patria zúženie prihlásenia na odber potenciálnych zákazníkov, zúženie predaja, zúženie webinára, zúženie automatického webinára, zúženie členstva, zúženie spustenia a vlastný zúženie. Pred výberom typu zúženia vstupnej stránky si môžete pozrieť účel každého zúženia na webovej stránke ClickFunnels. Týmto môžete zaistiť, aby ste pre svoju webovú stránku robili správne rozhodnutie.


  • Softvér na automatickú odpoveď

Softvér na automatickú e-mailovú správu vám umožňuje spravovať web bez toho, aby ste museli robiť veľa práce. So softvérom na automatickú e-mailovú komunikáciu môžete nechať ClickFunnels spravovať správy odoslané na váš web. Keď niekto pošle váš web e-mailom, softvér automatickej odpovede ClickFunnels odošle správu späť v časovom intervale, ktorý určíte.


  • Softvér na testovanie rozdelenia

Softvér na testovanie rozdelenia je niekoľko vážnych vecí a ak viete, ako ho používať, určite môžete využiť všetky svoje výhody a výhody pre svoju webovú stránku. Ak ste sa s tým ešte nestretli, testovanie rozdelených častí je proces testovania dvoch a niekedy aj troch verzií vstupnej stránky. Toto je tiež známe ako A-B split testovanie. Verzie B alebo C sú stránky, na ktorých vykonávate zmeny, zatiaľ čo verzia A je kontrolná stránka.


  • Vytvorte si účet zadarmo

Aj keď má ClickFunnels mnoho ďalších výhod, ďalšou z najvýznamnejších výhod je to, že vám umožňuje bezplatne vytvoriť svoj účet. Väčšina služieb vyžaduje, aby ste prešli zdĺhavým procesom registrácie a spôsobili, že vám budú účtované početné poplatky. Tu môžete vytvoriť svoju webovú stránku a urobiť tak spôsobom, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu.

Nástroj Drag and Drop

Po registrácii v ClickFunnels môžete okamžite začať vytvárať svoju webovú stránku. Jedným z najšikovnejších nástrojov, ktoré služba ponúka, je nástroj drag and drop. Po výbere zúženia, ktoré chcete použiť na konverziu svojich potenciálnych zákazníkov na kupujúcich, môžete pre presunutie obrázkov, videí a nadpisov do editora drag and drop vytvoriť svoju stránku..

Na základe vlastného prieskumu spoločnosti ClickFunnels a skúseností používateľov sa overilo, že zúženia na webovej stránke sa prevádzajú. Preto bez ohľadu na to, ktoré ste sa rozhodli použiť pri úpravách drag and drop, výsledky sú na obzore.

Nastavenie pravidiel a segmentácie

ClickFunnels vám umožňuje nastaviť pravidlá pre svoju webovú stránku na základe vašich preferencií. Napríklad, ak chcete, aby si správy z vášho webu prezerali iba určití ľudia, potom môžete určiť také pravidlo. ClickFunnels vám navyše umožňuje segmentovať kontakty, ktoré vyvíjate z webovej stránky, na základe polohy, či už kúpili váš produkt, štádium, v ktorom sa nachádzajú v zúžení, sociálnych médií, vysielania a či nechali e-mail, ktorý vaše webové stránky odoslali, neotvorené. S takými schopnosťami môžete lepšie spravovať svoje stránky a umiestniť ich pre úspech.

V tejto chvíli sa možno pýtate, ako sa ClickFunnels spája s inými webhostingovými službami, ktoré majú niekoľko rovnakých funkcií. Našťastie sme vás pokryli.

ClickFunnels vs. LeadPages 

Celkovo možno povedať, že pokiaľ ide o ClickFunnels a LeadPages, zistíte, že ClickFunnels je víťazom. Tu je niekoľko dôvodov, prečo budete s ClickFunnels spokojnejší:


 • Pozrite sa na návrh vstupnej stránky

Teoreticky, ak by ste sa chceli prihlásiť do služieb ClickFunnels a LeadPages a získať prístup k ponukám vstupných stránok na každej stránke, je pravdepodobné, že vás ľahko ovplyvní to, čo ClickFunnels ponúka. Ponuka vstupnej stránky ClickFunnels je organizovanejšia, rozmanitejšia a neustále sa aktualizuje. Na druhej strane vám LeadPages ponúka množstvo nudných návrhov, ktoré nie sú esteticky príjemné. Ešte horšie je, že ich chvíľu prebehnete.


 • Technická podpora

Pokiaľ ide o technickú podporu, stránky oboch stránok sú veľmi podobné. Tí, ktorí sa rozhodli pre podnikový plán ClickFunnel, dostanú prioritnú zákaznícku podporu. Zákaznícka podpora má formu chatovej podpory, telefonickej podpory a e-mailovej podpory.


 • Affiliate programy

Affiliate programy na ClickFunnels určite zvíťazia, ale iba vlasmi. Tí, ktorí sa pripoja k pridruženému programu ClickFunnel, dostanú 35% celoživotné provízne provízie. Na druhej strane spoločnosť LeadPages ponúka pridruženým spoločnostiam 30-percentnú celoživotnú mieru opakovania.


 • Zľavy a výhody

Zatiaľ čo podrobnosti týkajúce sa sadzieb ClickFunnels budú diskutované v ďalšej časti, v porovnaní s LeadPages je ClickFunnels ekonomicky výhodnou voľbou. Na rozdiel od LeadPages, ClickFunnels ponúka svojim používateľom 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Prípadne LeadPages ponúka 20% až 30% zľavu na účtoch pri registrácii do ročného plánu.


 • Funkcie, ktoré je potrebné zvážiť

Nakoniec, pokiaľ ide o vlastnosti, výsledky sú zmiešané. Aj keď obidve funkcie umožňujú doručovanie digitálnych aktív, iba funkcie ClickFunnels zahŕňajú funkcie, ako je zdieľanie zúženia s ostatnými členmi a percentuálny podiel prekliknutí z rozloženia a presunutím stránok. Jedinou funkciou, ktorú vám v LeadPages chýbajú, je funkcia Bonus Template.

ClickFunnels vs. Instapage

Pokiaľ ide o ClickFunnels verzus Instapage, musíte si uvedomiť, že sú zamerané na rôzne publikum. Aj keď ktokoľvek môže používať ClickFunnels, používa ho hlavne marketingový profesionál kvôli jeho profesionálnym nástrojom a marketingovým špecifickým zdrojom. ClickFunnels sa navyše neustále vyvíja, aby uspokojil potreby jeho používateľov. Tu je niekoľko spôsobov, ako porovnať ClickFunnels a Instapage:


 • Tvorca stránok

Pretože ClickFunnels je špecifický pre obchodníka, je menej pravdepodobné, že získate rovnaké prepracované stránky, ktoré môžete vytvoriť pomocou Instapage. Tí, ktorí chcú na ClickFunnels vytvárať komplikované stránky, musia pridať trochu času a práce. Preto, ak sú vaše ciele špecifické pre marketing, je najlepšie zvoliť si ClickFunnels. Na druhej strane, ak je vaším cieľom iba vytvorenie normálnej vstupnej stránky, potom je lepšou možnosťou Instapage.


 • Marketingové centrum proti marketingovému centru

Ďalším bodom, ktorý si treba uvedomiť pri porovnaní oboch stránok, je to, že ClickFunnels vám ponúka celý rad marketingových nástrojov, ktoré s Instapage nenájdete. Napríklad s ClickFunnels získate marketingovo orientované nástroje, ako je napríklad správa predajného zúženia v jednom systéme, automatický e-mailový marketing, zoskupené webové stránky na kontrolu výkonnosti, sledovanie predaja produktov, testy rozdelenia atď..


 • Naučiť sa používať systém

Keďže ClickFunnels je marketingovo orientovaný, zistíte, že ak ste v odbore nováčikom, budete mať náročný čas na učenie sa systému. LeadPages, na druhej strane, je skvelý pre začiatočníkov, pretože sa ľahko používa a obmedzené funkcie sa dajú ľahko naučiť. Ak by ste však chceli len „skočiť“ a nevadilo by vám venovať sa časom, aby ste sa dozvedeli viac o konfiguráciách ClickFunnels, potom sa vaše úsilie oplatí, najmä vzhľadom na rôzne šablóny a nástroje..

ClickFunnels vs. OptimizePress

Mnoho používateľov, ktorí využívajú na svojich vstupných stránkach OptimizePress, je veľmi lojálnych k službe, najmä z dôvodu stanovenia cien. Pri porovnávaní ClickFunnels a OptimizePress však zistíte, že existuje dôvod na dobrú ponuku – s obmedzenými funkciami, ktoré ponúka OptimizePress, nemá zmysel zvyšovať cenu na rovnakú mieru ako ClickFunnels. Pokiaľ ide o výber medzi týmito dvoma možnosťami, vaše hlavné rozhodnutie závisí od toho, čo potrebujete od služby vstupnej stránky a od čoho ste ochotní zaplatiť..


 • Viac funkcií s CkickFunnels

Ako je uvedené vyššie, rozhodnutie spočíva na vlastnostiach. Medzi tie, ktoré sú dostupné prostredníctvom ClickFunnels, ale nie prostredníctvom OptimizePress, patria: testovanie rozdelenia A / B, aktualizácia jedným kliknutím, okamžité voľby, okamžité voľby, inteligentné sekvenovanie e-mailov, úplné zobrazenie konverzie zúženia, zmena poradia zúženia za behu, ľahká replikácia stránky / zúženia, zdieľanie zúžení, metriky členov, obsah členstva v uzamknutí, hlavná integrácia platieb a 14-dňová bezplatná skúšobná verzia. Preto, ak potrebujete vyššie uvedené funkcie a nevadí vám zaplatiť o niečo viac, potom ste na ClickFunnels lepšie.


 • Porovnanie nákladov

OptimizePress stojí v podstate 97 dolárov ročne za hlavný balík, 197 dolárov za vydavateľský balík a 297 dolárov za profesionálny balík. Ako nájdete v ďalšej časti, je to oveľa lacnejšie ako ClickFunnels. Znovu však získate menej funkcií a oveľa menej priaznivú platformu pre marketing.

Náklady na ClickFunnels

Pred registráciou na akúkoľvek platformu je dôležité porozumieť cenám. Ako sa v tejto recenzii vo veľkej miere spomína, ClickFunnels je drahý – zobrazením cien nižšie by ste sa mohli dokonca trochu šokovať. Ak však pamätáte na všetky dostupné funkcie a služby, cena je o niečo chutnejšia. Ďalšou vecou, ​​na ktorú treba pamätať, je účel ClickFunnels, ktorým je zlepšenie predaja vašich výrobkov. S vyšším predajom a zvýšenou ziskovosťou by ste si mali ľahko dovoliť cenovú štruktúru.

Plány ClickFunnel
 • Štandardný balík – 97 dolárov / mesiac

V rámci tohto balíka dostanete 20 zúžení, 100 strán, 20 000 návštevníkov, neobmedzený počet kontaktov a všetky ďalšie funkcie uvedené v niekoľkých prvých častiach.

 • Etison Packacge – 297 dolárov / mesiac

S týmto balíkom dostanete z prvého balíka neobmedzené funkcie. Okrem toho získate aj prioritnú podporu, žiadosti o prioritné šablóny, actionetics, vizuálny nástroj na tvorbu e-mailov, správu zoznamov e-mailov, druhé vysielané e-maily, otváranie stôp a kliknutia, sériu automatických odpovedí, akčné zúženia, odosielanie e-mailov podľa miesta a mnoho ďalšieho. Ak ste dôvtipný marketingový profesionál a potrebujete rad nástrojov na správu vstupných stránok prostredníctvom jedného webu, potom je tento balík tou najlepšou voľbou pre vás a vaše potreby..

14-dňová skúšobná verzia poplatku za kliknutie

Registrácia v službe ClickFunnels trvá niekoľko sekúnd a ak si po prečítaní vyššie uvedenej sekcie nebudete dávať pozor na zaplatenie mesačnej ceny, nie ste sami. Našťastie ClickFunnels ponúka ľuďom možnosť vyskúšať si svoj systém zadarmo po dobu 14 dní.

Ak sa rozhodnete, že ClickFunnels je pre vás pri použití 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie, môžete si zvoliť štandardný balík alebo balík Etison Suite. Po skúške cena narastie na štandardné ceny uvedené vyššie. Zistíte tiež, že registrácia do bezplatnej skúšobnej verzie je jednoduchá. Stačí navštíviť webovú stránku ClickFunnels a kliknúť na skúšobné ponuky. Zobrazí sa okno, ktoré vám umožní zadať svoju e-mailovú adresu a heslo na vytvorenie účtu. Po týchto krokoch by ste mali byť pripravení.

Webové triedy pre hackerov zúženia zadarmo

Ak máte radi webové semináre a hľadáte spôsoby, ako trénovať pri používaní ClickFunnels a získať prehľad o mnohých súvisiacich témach, môžete vyskúšať webové triedy zúženia. Prostredníctvom programu webinára s názvom „Ako nastaviť vlastnú predajnú cestu už za 7 minút“ môžete zistiť nasledujúce:

 • Ako ľahko naskenovať svojich konkurentov a zistiť, čo funguje vo vašom výklenku
 • Ako zobrať to, čo v súčasnosti na vašom trhu funguje, a ako ho použiť, aby ste si mohli „vytvoriť náskok“ pri vytváraní vlastného zúženia; a
 • Ako môžete zostaviť zoznam zákazníkov od nuly plný ľudí, ktorí sú už pre vás osvedčenými kupujúcimi

Ak sa chcete pripojiť k ostatným v prijímaní týchto výkonných informácií od odborníkov v tejto oblasti, jednoducho zaregistrujte svoje miesto tu. Sedadlá idú rýchlo, takže si čo najskôr rezervujte svoje miesto.

zhrnutie

Celkovo môže ClickFunnels používať ktokoľvek. Osobitne sa však odporúča marketingovým profesionálom, ktorí sa snažia zlepšiť mieru konverzie, zvýšiť predaj a zviditeľniť svoju značku. Vďaka množstvu dostupných nástrojov a zdrojov nájdete ClickFunnels ako spoľahlivú platformu na dosiahnutie uznania značky, ktorú potrebujete na úspech.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map