Recenzia Aabaco

Než spoločnosť Google vstúpila na scénu, aby vyzvala existujúcich kráľov vyhľadávacích strojov, Yahoo! Bol tam. Každý, kto sa stará o históriu internetu, bude vedieť, aký vplyvný bol Yahoo v ten deň. Príbeh je dlhý a vinutý, ale našťastie tu nie sme, aby sme sa kopali do minulosti, ale skôr hovorili o Aabaco a hodnotili ich spoľahlivosť webhostingu..


Možno vás zaujíma, čo má vyhľadávací nástroj alebo online adresár spoločné s webhostingom. Zdá sa, že Google dominuje na webe, ale ak existuje jedna služba, ktorú ešte nezmenšili, je webhosting. Yahoo! na druhej strane vopred dobre poznal význam webhostingu pre podniky a jednotlivcov, ktorí chceli byť viditeľní online. Aby bola webová stránka plne funkčná, potrebuje spoľahlivého webhostingu. Pre udržateľnosť, najmä pre malé podniky, je potrebná cenová dostupnosť služieb webhostingu. To sú faktory, ktoré Yahoo! keď vedel Yahoo! Malý biznis.

Z Yahoo! Pre Aabaco

Yahoo! Small Business sa venoval ponuke služieb webhostingu prispôsobených a zabalených pre majiteľov malých firiem, ktorí sa chceli presadiť na internete. Na rozdiel od iných poskytovateľov webhostingových služieb, ktorí ponúkajú širokú škálu hostingových balíkov, Yahoo! Small Business ponúka univerzálne riešenie prispôsobené všetkým, ktoré je vybavené veľmi užitočnými funkciami, ktoré oslovia nováčikov..

Kritici webhostingu však bagatelizovali funkcie, ktoré ich označovali ako všeobecné a nič neobvyklé. S pribúdajúcimi rokmi sa zákazníci začali sťažovať na nízko kľúčový druh zákazníckeho servisu, ktorý dostávali, a to bol bod obratu spoločnosti Yahoo! Malý biznis. Prekvapujúcim krokom prešli na svoju webhostingovú službu, aby vytvorili niečo, v čo dúfali, že bude oveľa lepšie, a premenovali ju na Aabaco Small Business. V podstate išlo o rovnaký tím, ako keby boli pod iným menom.

V súčasnosti ponúka Aabaco Small Business webhosting s rovnakou vášňou ako tá, ktorú vyvíja Yahoo! Malý biznis.

Aabaco Small Business

Pokiaľ ide o prevádzku, spoločnosť Aabaco Small Business pokračuje z miesta, kde spoločnosť Yahoo Small Business skončila. Súbor nástrojov a služieb, ktoré sú vybavené, umožňuje poskytovať oveľa lepšiu podporu rastúcim podnikom. Keď sa s nimi zaregistrujete, tu sú niektoré z vecí, ktoré zažijete.

 • Flexibilné riešenia webdizajnu, ktoré vám umožnia vytvárať webové stránky elektronického obchodu ktoré profesionálne vyzerajú.
 • Prístup k širokej škále elegantných a krásne navrhnutých šablón. Umožňujú vám tiež prispôsobiť svoj internetový obchod pomocou vstavaného editora a sprievodcu.
 • Budete mať prístup k softvéru tretích strán, ktorý vám pomôže pri budovaní internetového obchodu. Medzi softvér, ktorý máte k dispozícii, patria Adobe GoLive, Adobe Dreamweaver a ďalšie nástroje na úpravu HTML.
 • Pretože Aabaco Small Business je predovšetkým o začínajúcich a rastúcich podnikoch, majú pre vývojárov pripravenú sieť vývojárov, ktorá vám pomôže prispôsobiť webovú stránku elektronického obchodu tak, aby obsahovala potrebné funkcie a funkcie pre vaše podnikanie..
 • Pomocou sprievodcov budete môcť vytvárať webové stránky, ktoré sú priateľské k SEO, ako aj optimalizovať svoj obsah, aby ste sa vo vyhľadávačoch mohli dobre umiestniť..

Je dôležité si uvedomiť, že ešte predtým, ako k prechodu došlo, spoločnosť Yahoo Small Business už bola poskytovateľom webhostingu, aj keď nie tak známa ako ostatné značky. Jedným z vysvetlení bolo to, že prišli trochu neskoro. Aabaco Small Business určite nie je najlepšou voľbou pre všetky podniky a osoby nachádzajúce sa tam. V hostingových plánoch Aabaco Small Business sa však nachádza niekoľko zaujímavých funkcií, ktoré sa oplatí preskúmať.

Jedna vec, ktorú treba oceniť, je, že Aabaco Small Business je súčasťou spoločnosti, ktorá má v tejto oblasti obrovské skúsenosti a skúsenosti, a teraz odovzdávajú niektoré z týchto znalostí a výhod skúseností svojim klientom. Snažia sa chrániť svoju reputáciu poskytovaním najlepších služieb webhostingu.

Aabaco Small Business Web Hosting plány

Hlavnou činnosťou spoločnosti Aabaco je ponúkanie riešení elektronického obchodu a webhostingu. V plánoch webhostingu sú všetky zdieľané. Nižšie sú uvedené podrobnosti o týchto dvoch hlavných produktových radoch pre Aabaco.

Zdieľaný webhosting

Podobne ako iPage, eHost, BlueHost a HostGator, Aabaco Small Business ponúka tri rôzne hostingové plány v rámci zdieľaného hostingu. Sú to Basic, Advanced a Premier.

Základný plán

Ak vytvárate pre svoju firmu osobný web alebo malý web, na ktorom nebude návštevnosť príliš vysoká, je najlepším plánom začať so základným plánom. Cena tohto plánu sa začína na 5,99 dolárov mesačne. Aabaco však zvyčajne občas vrhá zľavy a keď k tomu dôjde, cena by mohla klesnúť až na 3,75 dolárov mesačne, ak sa zaviažete držať Aabaco najmenej 5 rokov.

Základný plán vám poskytuje 250 e-mailových účtov, 100 GB miesta na disku, bezplatnú doménu, ktorá vás môže začať, a až 1 000 GB mesačne za prenos údajov. Okrem toho získate prístup k nástrojom na návrh stránok Aabaco, ktoré sú obrovskou úľavou pre osobu alebo firmu, ktorá nemá rozpočet na budovanie stránok. Tieto nástroje na návrh umožňujú vytvoriť si vlastnú stránku a prispôsobiť ju bez toho, aby ste sa dotkli kódu.

Pokročilý plán

Spustenie podnikateľskej stránky je podnik, ktorý vyžaduje zdroje z hľadiska peňazí, času a odbornosti. Podniky často míňajú obrovský kus svojho rozpočtu na outsourcing svojich webových aktivít. So zdieľaným plánom Aabaco Small Business Advanced sa nemusíte báť, ako sa dostanete na internet, dostanú sa tam. Tento plán začína na 9,99 dolárov mesačne, ale s 5-ročným záväzkom môžu vaše mesačné poplatky klesnúť na 5,99 dolárov mesačne. Okrem toho, čo ponúka Základný plán, vám Pokročilý plán ponúka 500 GB úložného priestoru, šírku pásma až 5 000 GB mesačne pre masívne prenosy údajov a neobmedzené databázy.

Aj keď Aabaco neponúka spravovaný hosting WordPress, v tomto pláne môžete urobiť blogovanie WordPress. Pridali tiež nástroj na vytváranie stránok tretích strán, ktorý vám pomôže prísť so skvelými webmi pre vaše podnikanie. Z hľadiska bezpečnosti je plán integrovaný do zdieľaných certifikátov SSL, ktoré majú šifrovanie na úrovni banky.

Plán Premier

V závislosti od charakteru vašich webových stránok môžete mať počas celého roka silnú premávku alebo sezónne výkyvy. V každom prípade však potrebujete hostingový plán, ktorý dokáže prispôsobiť a zjemniť vašu dopravnú aktivitu, aby žiadny z nich nebol frustrovaný výpadkami a spomaleniami stránok. Premiérový hosting je najlepší zo služieb Aabaco Small Business v zdieľaných plánoch. Bez záväzku držať sa Aabaco budete musieť platiť 14,99 dolárov mesačne, ale táto suma môže klesnúť na približne 8,99 dolárov mesačne, ak s nimi urobíte 5-ročný záväzok.

Jednou z vynikajúcich funkcií programu Premier Plan je to, že vám poskytuje neobmedzený priestor na disku a neobmedzenú šírku pásma. Kombinácia týchto dvoch funkcií znamená, že vaše prenosy údajov budú prebiehať bez problémov a vaše stránky budú vždy v prevádzke a budú zanedbateľné, ak dôjde k prestojom. E-mailové účty, ktoré môžete nastaviť v tomto hostingovom pláne, sú 1 000, ktoré vykresľujú obraz obrovskej organizácie. Máte tiež prístup k zdieľaným certifikátom SSL pre zabezpečenie stránok, čo je dôležité, ak máte webovú stránku elektronického obchodu, kde zákazníci zanechávajú svoje citlivé osobné informácie..

Všetky zdieľané plány hostenia vám poskytujú kredit na reklamu v hodnote 100 dolárov vo forme kupónu. floridskej aábác zdieľané plány hostenia všetky fungujú na operačnom systéme Unix / Linux, ako aj na serveroch Apache. Ak dávate prednosť operačnému systému Windows a iným serverom, odporúča sa vyskúšať niekde inde.

Vlastnosti Aabaco Hosting

Pri pohľade hlbšie do hostiteľskej tašky Aabaco existuje množstvo ďalších funkcií a služieb, vďaka ktorým bude váš web v prevádzke. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších funkcií, ktoré sa vám budú páčiť, keď sa prihlásite na ich webhosting.

Možnosti prispôsobenia stránok

Myšlienka prísť na webovú stránku je takmer okamžite prerušená skutočnosťou, že nemusíte byť odborníkom na kód. Nezabudnite však na to, že nie každý, kto vedie úspešnú webovú stránku, vie, ako kódovanie funguje alebo dokonca vyzerá. Dôvodom je to, že tvorcovia webových stránok sa dostali do obrazu a uľahčili používateľom navrhovanie vlastných webových stránok pomocou veľmi jednoduchých procesov. Aabaco Small Business v tomto tiež nezostáva pozadu. Majú ľahko použiteľné nástroje pre návrh webových stránok, ktoré vám umožňujú vytvoriť si vlastný web pomocou dostupných šablón.

Ak ste príliš zaneprázdnení na nastavenie svojich webových stránok od základov, nemusíte sa obávať, pretože Aabaco má zakryté chrbát. Je to jeden z mála webových hostiteľov, ktorí svojim zákazníkom ponúkajú profesionálne navrhnuté šablóny, ktoré si môžu ľubovoľne prispôsobiť, aby mohli rýchlo vytvárať svoje webové stránky. Každá zo šablón má flexibilné stránky a rozloženia stránok prispôsobené druhu podnikania, ktorý zakladáte. Pokiaľ ide o návrh webových stránok, sú to ušetrené peniaze, ktoré sa dajú dobre využiť niekde inde.

Analytické nástroje online

Ak by ste sa kvôli tomu nechceli pripojiť online, mnoho firiem by chcela vedieť, ako sa darí, pokiaľ ide o prevádzku a zapojenie zákazníkov. Tu prichádza do úvahy analytika. Poskytujú vám ukážku diania v okolí a okolo vašich stránok, aby ste vedeli, kam sa vyladiť a nasmerovať svoje webové stránky správnym smerom. Existuje mnoho užitočných analytických nástrojov, ktoré spoločnosť Aabaco poskytuje svojim zákazníkom, aby im pomohli monitorovať a analyzovať štatistiku svojich stránok za účelom zvýšenia výkonu.

Na svoj web môžete pridať nástroje Google Analytics a Yahoo Web Analytics, aby ste mohli sledovať jeho výkonnosť a získať užitočné informácie o kľúčových marketingových metrikách. Pri zakladaní analytických účtov by ste to mali robiť osobitne. Okrem toho má spoločnosť Aabaco ďalšie úžasné analytické nástroje, ako je napríklad aplikácia Live Insights, prostredníctvom ktorej môžete zobraziť produkty, ktoré kupujú vaši zákazníci, a stránky, ktoré navštevujú v reálnom čase. Vďaka funkcii Live Insights je osobný kontakt vybavený integrovaným systémom živého chatu, ktorý vám pomôže nadviazať kontakt so zákazníkmi.

Prísť s kľúčovými slovami, ktoré vám pomôžu zviditeľniť sa, nie je jednoduchá úloha a mnoho firiem sa ocitlo na okraji cesty. Aabaco prostredníctvom Live Insights vám pomáha pri výbere najdôležitejších kľúčových slov a najdôležitejších odkazujúcich stránok na prvý pohľad. Prostredníctvom tohto rozhrania budete mať predstavu, odkiaľ pochádza návštevnosť vašich stránok a ktoré marketingové úsilie vám poskytuje najlepšiu návratnosť vašej investície. Co viac! Live Insights si môžete bezplatne stiahnuť z vášho iPhone alebo počítača.

Funkcie e-mailu

S Aabaco získate neobmedzené ukladanie e-mailov, poštový protokol (POP) a podporu jednoduchého poštového prenosového protokolu (SMTP), posielanie e-mailov, kompatibilitu s iným e-mailovým softvérom, ako je Outlook, prístup na web a mobilnú poštu, Norton Antivirus a osobný kalendár. iní. Každý hostingový balíček je dodávaný so schránkou typu catch-all, ktorá vám umožňuje prijímať poštu odosielanú do vašej domény, ktorá môže byť nesprávne zadaná alebo nesprávne napísaná.

 Interaktívne multimediálne funkcie

Ak chcete robiť zákaznícke prieskumy, Aabaco má plne prispôsobiteľné formuláre, ktoré vám pomôžu získať spätnú väzbu. K dispozícii je tiež mapa s trasami jazdy, ktorá pomôže vašim zákazníkom dostať sa do vašej firmy. Pre podniky, ktoré vyrábajú tehly, je to určite plus. Na stránke porovnávania fotografií sa nachádzajú obrázky pred a za obrázkami, čo je užitočné pri rozširovaní obrázkov pre vaše webové použitie. Medzi ďalšie multimediálne nástroje patria odznaky na prepojenie všetkých vašich účtov v sociálnych sieťach, tlačítka Darovať, Pay Now, Buy Now a PayPal.

Pri pohľade na podobné spoločnosti poskytujúce webhosting sa spoločnosť Aabaco vyznačuje bohatosťou funkcií svojich zdieľaných plánov hostenia. Ceny sú skvelé najmä pre začínajúce podniky.

Webhostingové riešenia elektronického obchodu

Ak ste si mysleli, že ste veľa videli v plánoch zdieľaného webhostingu Aabaco, ešte ste nič nevideli! Webhostingové riešenia elektronického obchodu sú tým, čo robí Aabaco skutočne vynikajúcimi od svojich kolegov. Webové stránky elektronického obchodu bez ohľadu na ich veľkosť a typ sú umiestnené v rodine Aabaco Small Business. Predplatiť si hostingový plán elektronického obchodu Aabaco znamená:

 • Stabilita – vaše stránky alebo internetový obchod sa budú zvyšovať nepretržite 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a to aj počas rušných dovolenkových období.
 • Škálovateľnosť – špičky v premávke sú pre mnohé spoločnosti, ktoré poskytujú webhosting, obzvlášť náročné. V spoločnosti Aabaco majú skúsenosti s riešením veľkých dopravných špičky a tvrdia, že za posledných 5 rokov dosiahli 100%. Keď sa zvýši dopyt po webových zdrojoch, vaše stránky sa automaticky prispôsobia tak, aby vyhovovali premávke.
 • Zabezpečenie – Vedieť, ako zaobchádzať s citlivými informáciami o zákazníkoch, vám poskytuje dôveryhodnosť online. Keďže elektronický obchod sa týka iba transakcií a detailov o zákazníkoch, spoločnosť Aabaco považovala za správne a vhodné zaistiť všetky výplaty platieb a zabezpečiť, aby boli v súlade s PCI a CISP..

Aby sa ubezpečil, že nikto nezostane pozadu, Aabaco prispôsobil svoj hostingový plán elektronického obchodu a rozdelil ho na tri čiastkové plány: Basic, Professional a Premier..

Základný plán

Tento plán je ideálny pre online startupy. Začína sa na 26 dolárov mesačne a zameriava sa na obchody, ktoré sa snažia vytvárať jednoduché webové stránky. Plán zahŕňa mobilný výkladný dom, bezplatnú doménu, 10 firemných e-mailových účtov pre externú a internú komunikáciu, kredit za reklamu vo výške 100 USD od spoločnosti Bing, 1,5% transakčný poplatok, čo znamená, že vám zostane viac peňazí, nástroje na zvýšenie viditeľnosti spoločnosti SEO a Podpora PayPal.

Profesionálny plán

Ak ste rastúci podnik a z dôvodu rozšírenia produktov chcete mať neobmedzené úložisko, vaša odpoveď by mohol byť profesionálny plán začínajúci na 69 dolárov mesačne. Tento plán vychádza z ponúk základného plánu a okrem toho zahŕňa prístup API k riešeniam tretích strán, 1% transakčný poplatok a 30 obchodných e-mailových účtov.

Premier Pan

Toto je to najlepšie z balíkov elektronického obchodu, ktoré ponúka Aabaco Small Business. Nie je to lacné, ale poskytuje vám toľko z hľadiska funkčnosti. Ak sa prihlásite na odber tohto plánu, každý mesiac sa vám bude zobrazovať 249 $. Cieľom tohto balíka sú weby elektronického obchodu, ktoré majú mimoriadne vysokú úroveň výkonu.

Nástroje, ktoré máte v tomto pláne k dispozícii, sú viac ako dostatočné na to, aby ste posunuli svoje podnikanie na ďalšiu úroveň. Máte prístup k poctivým 1 000 firemným e-mailovým účtom, extrémne nízkym transakčným poplatkom iba 0,75% a navyše získate prioritnú telefonickú podporu. Je príjemné, ak ste boli poverený správcom účtu, ktorý vám pomôže pri spracovaní vašich otázok a poskytne vám informácie o tom, ako lepšie spravovať svoje webové stránky..

Jedna vec na vedomie je, že Aabaco účtuje svoje plány každý rok. To znamená, že váš záväzok by mal byť najmenej 12 mesiacov.

Funkcie plánov elektronického obchodu

Aabaco sa zameriava na to, aby vám poskytol potrebné nástroje, ktoré umožnia vášmu podnikaniu rásť na webe. Rovnako ako v prípade zdieľaného hostingu získate vysoko prispôsobiteľné šablóny, ktoré vám umožnia rýchlo a ľahko vytvoriť internetový obchod. Webové stránky, ktoré navrhujete na webe Aabaco, sú prístupné pre mobilné zariadenia, a to je dôležité nielen ako signál hodnotenia, ale aj ako platforma, ktorá umožňuje interakciu nakupujúcich v mobilných zariadeniach a tabletoch. Vo vašom internetovom obchode budete môcť prijímať platby prostredníctvom rôznych brán, ako sú American Express, Mastercard, Visa, PayPal a Discover Network. Vďaka integrácii dopravy s externými prepravnými službami, ako je napríklad UPS, môžete v internetovom obchode nastaviť prepravné, tlačiť štítky a ešte oveľa viac..

Medzi ďalšie vlastnosti patrí:

Výkonné aplikácie pre rast vášho podnikania

Na platforme elektronického obchodu Aabaco sa nachádza zbierka aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť získať zmysluplné zapojenie a uzavrieť predaj bez toho, aby ste prelomili príliš veľa potu. Niektoré z aplikácií zahŕňajú:

 • Živý predaj – umožňuje vám chatovať so zákazníkmi a uzavrieť predaj
 • Nákupy Google – pomocou tejto aplikácie môžete využiť možnosti spoločnosti Google a uvádzať zoznam svojich produktov
 • Zacielenie – Využíva to silu grafických reklám na prilákanie návštevníkov na váš web.
 • T-Hub Online – Toto je manažér objednávok integrovaný do QuickBooks pre uľahčenie účtovníctva.
 • Justuno Social Bribery – Táto aplikácia vám poskytuje ľahko použiteľné widgety, ktoré vám pomôžu rýchlo získať sociálnych fanúšikov.

Medzi ďalšie užitočné aplikácie patrí Olark na rozhovory a monitorovanie návštevníkov, ako aj Cinsay na elektronický obchod s videom.

Ovládací panel

Každý je s panelom úplne oboznámený. Ak však máte príležitosť komunikovať s obchodným ovládacím panelom Aabaco, môžete zabudnúť na cPanel. Z tohto ovládacieho panela máte prístup k väčšine, ak nie všetkým nástrojom ponúkaným pod záštitou webových riešení Aabaco. Jeho rozhranie je užívateľsky prívetivé a z ovládacieho panela môžete ľahko mazať alebo pridávať stránky, upravovať vzory podľa svojich preferencií a podľa potreby meniť rozloženie..

Hlavné výhody Aabaco Small Business

Aj keď už bolo veľa povedané, existujú tri kľúčové výhody, ktoré by ste si mali vychutnať, keď ste sa prihlásili na odber elektronického obchodu Aabaco alebo riešení zdieľaného hostenia. Medzi ne patrí:

Garantovaná dostupnosť a spoľahlivosť – Aabaco má povesť poskytovania stabilných hostingových služieb. Je to dôležité pre dôveryhodnosť online. Ak vaši zákazníci vedia, že váš web je vždy v prevádzke, budú mať tendenciu uprednostňovať váš web pred ostatnými.

30-dňová záruka spokojnosti – Ak si predplatíte hostingové plány Aabaco a z nejakého dôvodu nie ste spokojní s ich službami, môžete zrušiť váš hosting a vrátia vám peniaze, pokiaľ sú v rámci 30-dňového okna..

Zákaznícka podpora – Aabaco má lístky na e-mail, videonávody a vedomostnú základňu, s ktorou môžu zákazníci komunikovať, keď sa dozvedia viac o tom, ako si prispôsobiť alebo optimalizovať používanie rôznych funkcií hostingu.

verdikt

Okrem skutočnosti, že spoločnosť Aabaco neponúka riadený hosting WordPress, Windows Os hosting a Live Chat, sa im podarilo presvedčiť veľa používateľov, že sú webhostingovou spoločnosťou podľa vlastného výberu. Mnoho funkcií, ktoré majú v rámci zdieľaných plánov a plánov hostenia elektronického obchodu, je veľmi užitočné pre podniky, ktoré sa pripravujú online.

7.5 Celkové hodnotenie
Recenzia Aabaco

Aabaco sa zameriava na malé podniky. Vyvinula riešenia, ktoré sú bohaté na funkcie, ale za konkurencieschopné ceny poskytujú výhodu začínajúcim podnikateľom, ktorí sa usilujú o nastavenie online. Ich spoločné plány hostenia: Basic, Advanced a Premier a ich plány elektronického obchodu: Basic, Professional a Premier sú upravené tak, aby poskytovali týmto firmám pohodlie pri spúšťaní online..

PROS
 • Cenovo dostupný zdieľaný hosting a plány elektronického obchodu s množstvom funkcií
 • Intuitívne analytické nástroje sú k dispozícii na stolných aj mobilných zariadeniach
 • Interaktívni tvorcovia webových stránok a profesionálne navrhnuté šablóny
 • Množstvo nástrojov elektronického obchodu
 • Ľahko použiteľný a interaktívny ovládací panel
ZÁPORY
 • Chýba špecializované, VPS a spravované hostingové plány WordPress
 • Inštalácia WordPress je k dispozícii iba v popredných a pokročilých plánoch
 • Slabá podpora zákazníkov a dlhé čakacie linky
 • Nedokážu uspokojiť dopravné špičky
 • Funguje iba s operačným systémom Linux / Unix. Bez operačného systému Windows
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map