Prevod vašich webových stránok z BlueHost do WebHostingHub

Môžem preniesť svoje webové stránky hostené spoločnosťou Bluehost na webhostingové centrum?

Ak už máte webovú stránku hostenú spoločnosťou BlueHost a nejako ju chcete preniesť na iného poskytovateľa webhostingu, ako je napríklad webhostingové centrum, spoločnosť by vám bola ochotná vyhovieť a byť vám k dispozícii..


Web Hosting Hub (alebo The Hub v skratke) je jednou z najlepších a najdôveryhodnejších spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré podporujú a pomáhajú klientom s procesom prenosu alebo migrácie ich webových stránok poskytovaním bezplatných služieb. Okrem toho ponúkajú „proces prenosu bez prestojov“, čo znamená, že vaše webové stránky nikdy nezažijú žiadne prestoje, kým prebieha samotný proces prenosu..

Nemusíte sa starať o prevod svojich stránok z BlueHost do webhostingového centra, pretože je to jednoduché a ľahké. Môže to chvíľu trvať, kým sa dokončí celý proces, ale samotný proces nie je raketovou vedou.

Najbežnejšou metódou prenosu vášho webu je stiahnutie starých súborov a dátumu pomocou klienta FTP a ich odovzdanie do webhostingového centra..

Prečo zvoliť Web Hosting Hub?

Existuje veľa dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú preniesť svoje webové stránky do inej spoločnosti poskytujúcej webhosting. Tieto dôvody sa líšia, z ktorých niektoré by mohli mať vplyv aj na budúcnosť webovej stránky a možno aj na samotnú spoločnosť.

Pokiaľ ide o to, prečo by ste si mali zvoliť Web Hosting Hub spomedzi stoviek webhostingových spoločností v tomto odvetví, odpoveďou je, že táto spoločnosť je jedným z popredných poskytovateľov kvalitných webhostingových služieb, najmä pokiaľ ide o rýchlosť a spoľahlivosť. Je to najlepšia voľba pre mnoho vlastníkov webových stránok a vývojárov webových stránok vďaka ich špičkovej zákazníckej podpore a ultrarýchlym serverom – faktory, ktoré sú pre správcov webových stránok veľmi dôležité. Všetky tieto, plus mnoho ďalších skvelých a užitočných funkcií, sú zahrnuté v ich hostingových plánoch – a prichádzajú za veľmi konkurenčnú cenu. Toto poskytuje Web Hosting Hub potrebnú výhodu oproti iným webhostingovým spoločnostiam.

Čo potrebujete vedieť pred prenosom vašich webových stránok do webhostingového centra

Predtým, ako začnete uvažovať o prevode svojich webových stránok z BlueHost do webhostingového centra, musíte vedieť niekoľko vecí, medzi ktoré patria:

 • Proces prenosu je použiteľný iba pre domény s príponami .com, .net, .org, .biz ,. prípony .us a .info;
 • Že celý proces prevodu môže trvať až 10 dní;
 • Po začatí prenosu nie je možné v informáciách WHOIS vykonávať žiadne zmeny, čo znamená, že po začatí prenosu už nedôjde k ďalším zmenám kontaktov, bez zmeny názvových serverov alebo DNS;
 • Nemôžete previesť účet, ktorý ešte neuplynul 60-dňové obdobie pre novovytvorené domény a 45-dňové obdobie pre obnovené domény. Ak sa vaša doména týka niektorej z týchto dvoch domén, dôrazne sa odporúča počkať na 60-dňové obdobie. alebo 45-dňová lehota na ukončenie pred prenosom vašich stránok.
 • Migrácia na iného poskytovateľa webhostingu prevedie iba doménu a nijakým spôsobom neovplyvní vaše databázy ani súbory vašich stránok ani ďalšie dôležité informácie..

Prenos vašich webových stránok z Bluehost do webhostingového centra

Ak chcete preniesť svoje webové stránky mimo BlueHost, musíte vykonať niekoľko jednoduchých krokov. Tieto kroky by mali fungovať všade, kde sa rozhodnete preniesť svoje stránky.

 1. Prihláste sa do ovládacieho panela BlueHost.
 1. Kliknite na Správca domén.
 1. Kliknutím na názov domény ho zvýrazníte. Karty sa zobrazia na pravej strane obrazovky.
 1. Z LOCK kartu, odomknite doménu.
 1. Vypnite nastavenia ochrany osobných údajov na PRIVÁTNE
 1. Upravte názov servera v systéme Windows NAME SERVERS kartu a nasmerujte svoju webovú stránku na nové menové servery.

[Poznámka: Nerobte to, pokiaľ nie ste pripravení na to, aby VŠETKY služby smerovali na nový server.]

 1. Z PRENOSOVÁ EPP karta, dostať PPE / autorizačný kód.Počas procesu prenosu musíte tento kód poskytnúť Web Hosting Hub.
 1. Skontrolujte, či sú kontaktné informácie správne a aktualizované.To možno dosiahnuť prostredníctvom internetu KONTAKT Tieto informácie zahŕňajú podrobnosti o registrujúcom, správcovi a fakturácii. Kontaktný e-mail správcu je potrebné aktualizovať, pretože potvrdzovací e-mail sa odošle prostredníctvom e-mailu spolu s autorizačným kódom a dočasnou adresou URL.
 1. Z Správca domén, kliknite na doménu, ktorú chcete preniesť, a potom kliknite na ikonu PREVOD EPP Na stránke by ste mali vidieť dva odkazy: jeden na schválenie prevodu a druhý na odmietnutie prenosu.

[Poznámka: Ak nemôžete nájsť odkazy, môže to znamenať, že Web Hosting Hub neposlal žiadosť o prevod na vašu e-mailovú adresu.]

 1. Kliknite na kartu schválenia prevodu. Proces prenosu by sa mal začať okamžite. Celý proces prenosu môže trvať minimálne 3 dni.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me